Opinie o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Rudy

Ok

Rudy

Ok

@zainteresowany a na jakie stanowisko?

Megawatogodzina

Dokładnie tak jest, ja nie wiem kto ją awansował na takie odpowiedzialne stanowisko haaaas tfuuuuu

Gal

A certyfikacja z tą osobą jest przepiękna całkiem inaczej wygląda to co jest mówione od praktyki,a parcie tej osoby gaz to jest niesamowite ????

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
x1000000

poooolecaaaaam!

Damm.

Myślę że tak, firma spoko, fajnie się rozwija. Ja tam lubię tą pracę. Wymagają min. 80 godzin w miesiącu, więc nie jest to dużo. Atmosfera najlepsza! Uwielbiam tych ludzi, z menedżerami idzie sie dogadać.

Czy ktoś obecnie pracujący w CCIG podzieliłby się opinią jak teraz tam jest, czy warto? Szukam pracy mniej więcej na pół etatu i jestem ciekaw czy to dobre miejsce żeby aplikować. Jak to wygląda z godzinami pracy, atmosferą itp.?

Arek

Po raz trzeci pracowałem w wakacje w CCIG, tym razem na projekcie First Data. Jak zwykle kończę pracę zadowolony i pewny, że jeżeli nie będzie to kolidowało z innymi obowiązkami, na pewno za rok tutaj wrócę. Przeszkolenie profesjonalnie przeprowadzone przez TM, super atmosfera na projekcie, gdy tylko konsultanci się starają jak najlepiej wykonywać swoją pracę, nie ma presji sprzedażowej. Kiedy ma się problemy ze sprzedażą, menadżer nie odsyła do domu, ale udzieli wskazówek co można zrobić lepiej. Polcard zawsze ma dobry wynik, a to zasługa także chłopaków z Backoffice, którzy realizują wysyłki. Podsumowując, First Data to projekt, który ma swoją specyfikę i generalnie nie należy do łatwych, jednak pozytywne nastawienie i słuchanie wskazówek menadżera pozwala wychodzić z pracy zadowolonym z wyniku i wynagrodzenia, które wpływa zawsze na czas. Polecam CCIG! Polecam Vikingi z Aluzji!

@Arek

@Arek Świetnie, że postanowiłeś podzielić się opinią na temat pracy w CCIG. Proszę Cię, abyś udzielił mi odpowiedzi na jedno pytanie. A mianowicie, jak klaruje się wynagrodzenie w tej firmie? Z góry dziękuję.

Bartek
@Monika

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to płacą standardowo 14,70 brutto, jak ktoś się uczy i nie ma 26 lat to też na rękę jest 14.70. Miesięcznie jest różnie, zależy ile ktoś godzin pracuje, bo stawka godziniwa jest.

Arek
@Monika

14,70 zł brutto na godzinę- wynagrodzenie wpływa 7 dnia miesiąca premia w zależności od SPH (sukcesy przez godziny pracy)- wpływa 21 dnia miesiąca

G

Bardzo polecam, odrobina cierpliwosci i na prawde idąc do pracy ma sie uśmiech na twarzy

Kuba

Po 3 miesiącach niestety kończę pracę w ccig, ten czas był spędzony w miłej atmosferze, którą tworzą menagerowie oraz sami konsultanci. Praca jest lekka, raz jest łatwiej a raz trudniej. Wiele zależy od nastawienia o czym Darek często mi powtarzał i wbił mi to do głowy dzięki czemu ostatni miesiąc był dla mnie najbardziej efektywny. Polecam tą pracę w 100%. Dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w ccig ta opinia może okazać się przydatna. Nie ma co zniechęcać się na samym początku, ponieważ menagerowie zawsze służą nam pomocą. Darek - jego wiedzą produktowa jest naprawdę duża. Jeżeli masz jakiś problem, Darek zawsze pomoże Ci go rozwiązać. Odlucha twoje rozmowy, powie co robisz źle a co dobrze, a nawet usiądzie obok ciebie i pomoże ci podpisać umowę. Na nim można się wzorować, gdy dzwonił to 50% wszystkich sukcesów na projekcie tauron należało właśnie do niego. Kiedy marudzisz, że nic Ci nie wychodzi, wtedy Darek zmieni twoje nastawienie tak, że w kilku następnych rozmowach podpiszesz umowę. Oczywiście nie za darmo dostaniesz od niego jeszcze nagrodę. Zna odpowiedź na każde pytanie klienta. Dawid - osoba, która sprawy wysyłki ofert oraz sprawy sprzętowo systemowe ma w małym palcu. Kiedy trzeba wysłać inna ofertę, większą czcionką czy pomóc gdy komputer się zepsuje wtedy Dawid służy pomocą. A jeśli Ci nie idzie z motywuje Cie energetykiem Karolina - osoba, z którą można poobgadywać dosłownie każdego nawet i prezydenta kiedy masz iść do domu Karolina pozwoli Ci zostać i dzwonić coś innego, kiedy potrzebujesz skryptu Ona wydrukuje ich całą stertę, kiedy nie masz drobnych na autobus Karolina Ci pożyczy, jak masz przerwę pogada z Tobą posmieje się posmieszkuje Weronika - jej sposoby motywacji działają potrójnie. Motywuje mnie do podpisania jednej umowy a ja podpisuje 3 umowy, oczywiście Werka wynagrodzi to gadżetem lub deską do serów Kiedy masz niską jakość rozmów Weronika i Darek zareklamują każdą twoją rozmowę oczywiście przy każdej podpisanej umowie zbije z Tobą piąteczkę. Kamil - w pracy trochę służbista szkolenia przeprowadził bardzo dobrze, wszyscy zdali test i certyfikację, spoznisz się nawet 30 min Kamil powie że jechał tym sam autobusem i się zaśmieje kiedy Ci nie idzie z motywuje Cie Leszkiem 0% po pracy zawsze pogada o wszystkim i o niczym polecam menagerow są SUPER zawsze pogadają i pomogą oraz zmotywują. Nie chciałbym kończyc pracy ale niestety muszę ehh... Menagerowie stworzyli w ciągu tych 3 miesięcy naprawdę super atmosferę.

@Kuba

Prawidłowa opinia - poniżej system dodał pytajniki oraz pominął kilka słów.

@Kuba

Poobgadywać w pozytywnym tego słowa znaczeniu - porozmawiać komu idzie dobrze i co robi, że ma dużo sukcesów itp. Jest to pomocne dla innych kiedy mają słabszy dzień.

Mae
@Kuba

Kuba, napisałeś tę opinię po to, by zostać przyjętym w przyszłym roku. Nie lubię lizusostwa. Prawda jest inna. Managerowie Taurona nie pomagają konsultantom jak to było dawniej na tym projekcie.

Mave
@Mae

Nie wiem czy pracujesz teraz czy nie, ale aktualnie na projekcie atmosfera jest super. Moze nie pracuje długo ale to da sie zauważyć, kazdy uśmiechnięty i pomocny. Pamietam stary tauron z przed roku, i uwierz mi, ze jest poprawa

@Mae

Nie, jesteś w bledzie. Menagerowie pomagają konsultantom w każdy jeden możliwy sposób i wierzą w to że Ci się uda za wyjątkiem "senior team manager Anny", która zamiast pomóc wszystko załatwia krzykiem i wytykaniem błędów co nie skutkuje zbyt dobrze. Zwolniła mnie a kilka minut wcześniej pytała czy nie chce brać dodatkowych godzin do końca miesiąca - to pokazuje jej (usunięte przez administratora) Więc nie żebym psół jej opinię ale co do menagerow nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam tą firmę jednak do tej jednej osoby chowam urazę . A to czy za rok się tam dostanę czy nie mnie nie interesuje bo praxeozna znaleźć wszędzie tylko trzeba się postarać.

* prace można znaleźć

Mae
@Mave

Tak pracuję i moim zdaniem projekt jest gorzej zarządzany niż dawniej Potwierdzają to wyniki audytu

Karol
@Kuba

Na Tauronie jest jedna menadżerka, pozostałe osoby to jedynie specjaliści

@Karol

O kim mowa?

Karol
@.

O Annie

@Karol

O Annie? Osobie, która zwalnia połowę osób tam pracujących bo jej się tak podoba? Jak ktoś się jej liże to i tak ma tam pewną posadę jak jedna osoba z fatalnym audytem.

Odradzam na samym starcie chyba ze chcecie pracować prawie za darmo to polecam. Atmosfera w firmie bardzo zła. Lepiej nie ryzykować i znaleźć prace gdzie indziej.

@Anonim

Co masz na myśli poprzez pracę "prawie za darmo *?

@Anonim

To, ze jesli w jednym dniu Ci nie idzie a bron Boze w drugim tez, odsylaja Cie na przymusowe wolne, przez co bajka o minimum 100 godzinach w tygodniu pryska

Lol

Podobno wymogają min. 80 godzin w miesiącu a nie 100 w tygodniu.

Anon
@Lol

Pewnie wkradła się pomyłka i miało być napisane o godzinach w miesiącu. I szczerze? Jeśli wyniku nie będziesz mieć dobrego xo naprawdę czasami w ogóle nie jest Twoja wina, bo umówmy się-nie każdy da się naciągnąć, to nawet 80h w miesiącu nie zrobisz, bo menager obecnie ci godziny.

Deal

Najlepszy projekt to chyba first data, ze wzgledu na atmosfere ktora wprowadza manager dobrze dogadujacy sie z pracownikami. Teraz tworzy sie jakis nowy projekt, infolinia ktora prowadzi ten sam manager. Prace moge polecic z czystym sumieniem, wiadome, jak wszedzie da sie znalezc jakies minusy, ale ogolnie pozytywow znacznie wiecej niz negatywow

As
@Deal

A Ncplus jeszcze jest?

Kate
@As

Jest i w sumie jak widziałam dobrze prosperuje.

Kuba

Po 3 miesiącach niestety kończę pracę w ccig, ten czas był spędzony w miłej atmosferze, którą tworzą menagerowie oraz sami konsultanci. Praca jest lekka, raz jest łatwiej a raz trudniej. Wiele zależy od nastawienia o czym Darek często mi powtarzał i wbił mi to do głowy dzięki czemu ostatni miesiąc był dla mnie najbardziej efektywny. Polecam tą pracę w 100%. Dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w ccig ta opinia może okazać się przydatna. Nie ma co zniechęcać się na samym początku, ponieważ menagerowie zawsze służą nam pomocą. Darek - jego wiedzą produktowa jest naprawdę duża. Jeżeli masz jakiś problem, Darek zawsze pomoże Ci go rozwiązać. Odlucha twoje rozmowy, powie co robisz źle a co dobrze, a nawet usiądzie obok ciebie i pomoże ci podpisać umowę. Na nim można się wzorować, gdy dzwonił to 50% wszystkich sukcesów na projekcie tauron należało właśnie do niego. Kiedy marudzisz, że nic Ci nie wychodzi, wtedy Darek zmieni twoje nastawienie tak, że w kilku następnych rozmowach podpiszesz umowę. Oczywiście nie za darmo dostaniesz od niego jeszcze nagrodę. Zna odpowiedź na każde pytanie klienta.???? Dawid - osoba, która sprawy wysyłki ofert oraz sprawy sprzętowo systemowe ma w małym palcu. Kiedy trzeba wysłać inna ofertę, większą czcionką czy pomóc gdy komputer się zepsuje wtedy Dawid służy pomocą. A jeśli Ci nie idzie z motywuje Cie energetykiem ???? Karolina - osoba, z którą można poobgadywać dosłownie każdego ???? kiedy masz iść do domu Karolina pozwoli Ci zostać i dzwonić coś innego, kiedy potrzebujesz skryptu Ona wydrukuje ich całą stertę, kiedy nie masz drobnych na autobus Karolina Ci pożyczy, jak masz przerwę pogada z Tobą posmieje się posmieszkuje ???? Weronika - jej sposoby motywacji działają potrójnie. Motywuje mnie do podpisania jednej umowy a ja podpisuje 3 umowy, oczywiście Werka wynagrodzi to gadżetem lub deską do serów ????. Kiedy masz niską jakość rozmów Weronika i Darek zareklamują każdą twoją rozmowę ????????. I oczywiście przy każdej podpisanej umowie zbije z Tobą piąteczkę. ???? Kamil - w pracy trochę służbista ???? szkolenia przeprowadził bardzo dobrze, wszyscy zdali test i certyfikację, spoznisz się nawet 30 min Kamil powie że jechał tym sam autobusem i się zaśmieje ???? kiedy Ci nie idzie z motywuje Cie Leszkiem 0% po pracy zawsze pogada o wszystkim i o niczym ???? polecam menagerow są SUPER ???? zawsze pogadają i pomogą oraz zmotywują ????.

@Kuba

Nie chciałbym kończyć pracy ale niestety muszę ehh... Menagerowie stworzyli przez te 3 miesiące naprawdę miłą atmosferę. ????

L

Z początku każdy jest miły dla Ciebie, nie polecam zachowanie tam ludzi to szczyt chamstwa i bezczelności, typiary po maturze jako wielkie panie menadżer, zreszta podobnie jak menadżerowie. 3 dni szkolenia, Darek ala wielki pan menadżer wprowadzał nas wielokrotnie w błąd - sam nawet nie wiedział jak odpowiadać na nasze pytania, przerwa na szluga co 1h bo przecież musi zapalić... W dniu certyfikacji wybierał randomowe osoby które dostaną ta robotę. W jednym zdaniu 3 dni zmarnowane..

Mat.
@L

Dokładnie, ciagle przerwy na szluga i źle rozplanowane szkolenie, bo pod koniec nagle wszystko się nadrabia. Dodatkowo przymusem jest założenie konta w Santander jeszcze przed certyfikacja, gdzie jeszcze nie wiesz czy w ogóle dostaniesz te prace..

@L

Typiary po maturze? - napisała anonimowa osoba, skoro masz na tyle odwagi, żeby wyzywać innych to chociaż nie ukrywaj swojego imienia, niech każdy wie kim jesteś. To że piszesz anonimowo świadczy tylko o tym, że nie szło Ci zbyt dobrze i musisz teraz się wyżyć pisząc tą opinię, ponieważ coś w życiu Ci nie wyszło. Darek wprowadzał was w błąd? Szczerze powiedziawszy Darek kiedy jeszcze dzwonił miał najlepsze wyniki ze wszystkich. Kiedy coś jest nie zrozumiałe, nie wiem jak odpowiedzieć na pytania klienta, Darek za każdym razem mówi co w danej sytuacji należy zrobić, podobnie jak inni menagerowie. Sam przeszedłem szkolenia i wiem że pod czas tych 3 dni mało kto zadaje pytania a jeśli już to są to podstawowe pytania na temat produktu, więc prawdopodobieństwo że " Darek wielokrotnie wprowadzał was w błąd" jest bliskie zeru, a pomyłka przydadzą się każdemu. Przerwa na szluga co 1h? Jak byś miał/a przerwe co 3 - 4 godziny narzekał/a byś że tak długo musisz czekać. Poza tym przerwa co godzinę pozwala Ci się dotlenić, żeby po powrocie lepiej myśleć i lepiej się koncentrować. Wybierał randamowe osoby? Śmieszne hahaha u Darka nie było jeszcze osoby, która nie zdała certyfikacji. Więc to że nie nadajesz się do tej pracy i jej nie dostałeś/ aś nie znaczy, że masz psuć opinie innych. Znajdź sobie lepszą pracę, do której się nadajesz.

@Mat.

Nie ma przymusu zakładania konta w santander, możesz mieć w innym banku i też zostanie to zaakceptowane, jednakże mogą być opóźnienia w wypłacie. Wystarczy porozmawiać jak z ludźmi a nie wstydzić się i nie zadać takiego pytania a później nagadywać na innych. 3 dzień to podsumowanie, żeby każdy mógł zdać certyfikację. W innym wypadku wszystkie informacje byś miał/a nie poukładane w głowie i narzekał /a byś, że źle były rozplanowanie szkolenia bo wszystko zapomniałeś/aś. A jeśli umiesz rozmawiać z klientami i jesteś dobry/a w telemarketingu to zdasz certyfikację. W innym wypadku poprostu do tej pracy się nie nadajesz, co nie jest powodem do pisania negatywnych opinii.

Anonimmm.

A według mnie atmosfera, klimat i ludzie są naprawdę w porządku! Nie oszukujmy się czasami każdy ma gorszy dzień, a to że menagerowi wymagają to chyba normalne w końcu to jest ich praca. A do naszych obowiązków(konsultantów) należy sumienność i jakość wykonywanej pracy. Pracuje tu wiele osób młodych i niepełnoletnich które jeszcze nie dojrzały do tego aby umieć przyjąć upomnienie i się nie obrazić na cały świat.. Ludzie tu służą pomocą naprawdę. Problem o założenie konta w banku? Naprawdę takie to wielkie poświęcenie? Ludzie pomyślcie. Macie problem ze na szkoleniu jest przerwa co godzinę? Ciekawe czy bylibyście szczęśliwi gdyby przerwa była co 3 h. Szukanie problemu tam gdzie go nie ma ładnie to ujmując. Więc nie strzelaj ie Dupa tylko dlatego że komuś coś nie wyszło. Wystarczy podejść do tego z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Anonimowy
@Anonimmm.

Komentarz zapewne napisany przez samo ccig. I tak, założenie konta w innym banku moze być problemem, bo żaden szanujący się pracodawca nie narzuca pracownikowi w jakim banku ma mieć konto. Każdy ma prawo mieć własną opinię na temat pracy w tej firmie, także nie zakładajcie że wszystko będzie po waszej myśli i będą same pozytywne opinie. Jako były pracownik mogę powiedzieć że sporo prawdy przewija się w komentarzach, więc może warto wyciągnąć wnioski i coś zmienić a nie upierać się że wszystko jest dobrze. Pozdrawiam, miłego dnia

@Anonimowy

Pudło :) pół roczna konsultantka. Ale prawda jest taka że jakby każdy był w innym banku to była by wielka afera dlaczego jedni maja wypłatę 7-ego o 10 a inno 8 ego o 16 :)

@Anonim

Dodładnie.. w każdej korpo czy większej firmie są narzucane banki..

Miła atmosfera i mili ludzie. Szczególnie polecam tę pracę na okres wakacyjny . Możliwość samodzielnego ustalania grafiku jest jak najbardziej na plus. Jeżeli chodzi o menadżerów i sukcesorów są równie mili i pomocni, szczególnie Darek, który zawsze służy pomocą.Także polecam.

Zainteresowana

Nadal każą zakładać konto w konkretnym banku? Jak często jest wypłata? To prawda, że samemu można ustalić sobie grafik?

W.

Nie polecam. Na początku wszyscy bardzo mili, ale z czasem ta "miła" atmosfera znika. Sama praca straszna. Podczas szkolenia uczą jak (tutaj cytuje słowa osoby prowadzącej szkolenie) "wcisnąć umowę" i "urobić kogoś". Szkolenie nieprofesjonalne i uczące słabych technik sprzedażowych, tylko po to aby zawrzeć jak najwięcej umów. Klient jak i pracownik się nie liczą bo najważniejszy jest wynik. Odradzam, chyba że ktoś ma mocne nerwy i nie ma sumienia.

Be
@W.

A co z tym nowym projektem infolinii dla nfz? Podobno tylko odbieranie połączen, zadnej sprzedazy? Da sie tam w ogole dostac? Wyslalam cv i cisza.

W
@Be

Na lepsze projekty ciężko się załapać. Ostatecznie przydziela was tam gdzie potrzebują ludzi. Tego projektu nie znam więc nie powiem jak tam jest, ale sprzedażowe odradzam ;)

Mats
@Be

Na tym projekcie będą pracować doświadczeni konsultanci. Informować trzeba czasami o sprawach życia lub śmierci.

Be
@Mats

To w jakim celu codziennie umieszczane jest nowe ogłoszenie zachęcające do aplikowania na ten projekt ?

@Be

Wiecie może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego w tej branży będą mogły również otrzymać szansę zatrudnienia? Chciałbym wiedzieć jeszcze, czy po otrzymaniu ewentualnego zatrudnienia można liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed rozpoczęciem wykonywania obowiązków? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jolka

Czy pracuja tam osoby starsze niz przecietny student? Czy jak mam 40lat to jest sens aplikowac?

H

Może jakieś opinie o osobach zarządzających?

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) - Tarnów

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)