Opinie o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) w Tarnów

Vg

Czesc, jak tam ciężko ?

@Vg

Ja pracuje od pół roku i daję radę. Spróbowac zawsze warto ;)

LAD

Po jakim czasie od złożenia CV do was oddzwonili?

@LAD

Zlozylam wieczorem na drugi dzien otrzymalam telefon

Zlazlazla

A ja powiem coś o dziale rekrutacji który nie przypadł mi do gustu... Rozmowa o godzinie 13.00 jestem pół godziny wcześniej na wszelki wypadek, bo wiadomo że nie powinno się spóźniać na rozmowę. Godzina 12.59 i dziewczyny wychodA gdzieś ( wtedy jeszcze bez świadomości że to one będą prowadzić, myślałam że sekretarka). I sekretarka mówi że niby czekamy na drugą osobe a tamte odprowadza wzrokiem chyba niezbyt zadowolona. Wracają i zapraszają na rozmowę 13.06 i co? SMIERDZI ! Ludzie, nie każdy pali fajki. Ten pokój do rozmów jest bardzo mały, jak obie usiadły po papierosie to myślałam że zwymiotuje. Serio to jest mega nieprofesjonalne. Można poczekać bo coś się stało ale nie opóźniać rozmowy bo trzeba papierosa zapalić. Druga sprawa to to że jak już cię zrektutuja to kończą się uśmieszki i pogaduchy bo jesteś podpisałeś umowę to po co już udawać koleżeństwo. Praca spoko, idzie się przyzwyczaić. Ale uważajcie na te dwie.

Xd
@Zlazlazla

Odniosłam zupełnie inne wrażenie co do rozmowy w galactice, na swoją rozmowę jeszcze w styczniu z przyczyn niezależnych ode nie się spóźniłam około 10 minut, N. Zadzwoniła i pytała czy się pojawię. Pomimo spóźnienia dziewczyny na rozmowie bardzo profesjonalne, wytłumaczyły wszystko co i jak, dały też zaproszenie na Szkolenie. Po samej rozmowie i szkoleniu okazały się bardzo w porządku, mile i uśmiechnięte, zawsze pomogą, pytają czy wszystko w pptzadku, zarówno N. Jak i A. Pozdrawiam dziewczyny. Co do firmy sama praca jest ok. Polecam tauron ale słyszałam że na NC też jest fajnie.

Zainteresowana

Ktoś wie jak można dostać się w tej firmie na tą Proame? Wystarczy wysłać CV do firmy czy bezpośrednio do managera ?

NIC WAŻNEGO
@Zainteresowana

Nacisk na wynik jest i to masakryczny. Ten Szef CCIG mówi że na luzie bez korpo zasad a tak naprawdę korpo zasada goni korpo zasadę i korpo nacisk naciskiem pogania.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Crazy

Siemaneczko :) Opinie widzę tutaj dosyć różne przeważają głównie opinie negatywne ale cóż każdy ma swoje zdanie w tej sprawie. Ja zaryzykowałam i podjęłam tutaj pracę i szczerze? Polecam jak najbardziej dla osób które studiują lub chcą sobie dorobić. Atmosfera bardzo przyjazna szczególnie na projekcie First Date doprawdy manager bardzo w porządku do konsultantów, jest czas na pracę i czas na pogawędki i widać on to rozumie. Stawka godzinowa ustawowo jest te 11 na rękę i zawsze wypłata w terminie także nie ma obaw że firma nie zapłaci, premie również wypłacane w terminie i w zależności kto na ile sobie zapracował. Co do innych plusów tej firmy to drogie kobiety jest na kim uwiesić oko :) Przewija się tutaj bardzo dużo przystojnych facetów z każdego projektu można takich znaleźć. Szczególnie pozdrowienia z First Date kierujemy do fajnego wysokiego ciągle uśmiechniętego kolegi z Proamy którego często widzimy przechodzącego koło naszego projektu w czerwonych sportowych butach ;)

Krejzi
@Crazy

Uwazam i mam tego mnostwo dowodow ze manager First Data to mega przystojny facet

M
@Crazy

Może i tak jest ale jak raz zrezygnujesz bo pracowałaś we wakacje i w następne byś chciała to Cie już z poworotem nie przyjmą.

Yx

Jakieś nowe opinie?

Laki
@Yx

Miejsce tragiczne polecam ci isc gdzies do baru lub restauracjj szkoda twoich nerów

Yx
@Laki

Czemu?

Konsultant

Praca spoko, wymagania sa, ale gdzie ich nie ma? Jezeli się starasz to można zarobić calkiem dobry hajs, 2500zl jak na studenta? Wydaje mi sie ze ok. Ja polecam.

Nowy pracownik
@Konsultant

Jak pracujesz po 12 H to może i 2500 brutto zarobisz

Nowy glowny menager pan Maciej - oderwany od rzeczywistosci, zastanawiam sie czy ktorykolwiek projekt zrobil przez te pare miesiecy jakikolwiek zalozony cel ;) jego postanowienia sa kolokwialnie mowiac durne, a większość projektow swoje cele i zalozenia robila zanim zaczal wprowadzac zmiany, nie pozdrawiam.

Konrad

Bardzo dziwna opinia może z inspiracji konkurencji? Firma jest dobra a tu takie negatywy!!

Ciezko jest sie dostac do firmy?

Odpowiedź

Z tego co słyszałem przyjmują cały czas, podobno poszerzają projekty.

Melwer

Polecam Jeśli chodzi o stawkę godzinową to idzie przeżyć co do atmosfery w firmie jest mega super i można się dogadać z szefostwem. Na Tauronie miałem przyjemność pracować z bardzo fajną menagerką Iloną :) Świetne podejście zawsze uśmiechnięta i przede wszystkim wyrozumiała. Jeśli ktoś szuka dodatkowej pracy to firma ta spełnia te oczekiwania.

Pracuje w tej firmie już ponad 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolony z tej pracy, bardzo mili szefowie i w razie problemów służą pomocą. Po rekrutacji przeszedłem szkolenie w którym dowiedziałem się ja rozmawiać z klientem. Polecam tą firmę w 100% Moje sugestie dla CCIG: polecam Lubię atmosferę w CCIG za: Dobre podejście do pracownika.

Luckystrike

W moim przekonaniu firma jest ok. Kasa spoko, jak na ucznia, czy studenta i zawsze w terminie, dokładnie wyliczona, także to jak najbardziej na plus. Kierownik placówki dla mnie spoko gosc, chociaż dużo ludzi go nie lubi. Według mnie on jako jedyny czepia się tylko wtedy gdy ma powód, a nie wtedy gdy ma zły humorek. Za to na minus przede wszystkim menagerzy... Tauron (no i teraz multimedia) mają najgorszych menagerow. Pani D. to jedna z najgorszych osób, z jakimi przyszło mi współpracować - wredna, wyniosła, przemądrzała i wścibska. Humor humorem, ale ona po prostu jest chamska, nie ma w ogóle wyczucia, czy wypada coś powiedzieć, czy nie. Pani A. zależy od humoru, co też jest wnerwiajace. Kolejne minusy: multimedia i przerwy na tym projekcie. Pracowałam na dwóch innych projektach i było powiedziane, że 5 minut na godzinę pracy (co wynika z rozporządzenia ministra tak btw.), A tu co 2 godziny? Nawet nie mozna tej przerwy wykorzystać.. bo na 6 godzin co 2 godziny przerwa to masz 2*10 minut.. to tak w ogóle nie jest zgodne z prawem no ale ok. No i to że trzeba zostać do końca minimum 2 razy w tygodniu. To NIE JEST elastyczny grafik. Poza tym po 20 już się nie robi sukcesów, taka prawda. Kolejna rzecz - bazy. Wymaga się od konsultantów sukcesów, a baza jest przedzwoniona, poczty głosowe itd. no skąd te sukcesy brać? Myślę, że byłoby o wiele lepiej, gdyby wymieniono menagrow na takich, którzy potrafią zarządzać ludźmi i którzy nie uważaliby się za bogów. Pozdrawiam, życzę szczęścia pracującym :) nie dajcie się zgnoic menagerom.

@Luckystrike

pani(usunięte przez administratora)z Multimedii... pokazuje w swoich wypowiedziach i zachowaniu KOMPLETNY brak szacunku do współpracowników, uważa się za najmądrzejszą, najlepszą i pewnie jeszcze najpiękniejszą ^^

Sqsqdqdqdq

To może teraz ja coś napisze. Praca ok, serio nie ma aż takiej tragedii wiadomo słuchawka to słuchawka nie każdy się nadaje. I też nie każdy projekt jest spoko. Słyszałem bardzo dużo o Multimedii, że nie jest najlepsza...to serio wciskanie kitu za wielką cenę w porównaniu do NC+ a przecież sprzedają to samo. No i menagerzy tam to porazka, dwie księżne jedna gorsza od drugiej a tak się ciskają jakby od pracy całe życie zależało. Tauron znowu raz dzwoni raz nie, bazy nie ma, menagerka ma to gdzies. Proama podobno super, ale to tylko opinie które słyszałem. Za to FirstDate bardzo spoko. Premie super jak ktoś ciśnie, nie trzeba siedzieć do zamknięcia (20.45), atmosfera mega okej. Kamil dość specyficzny, zależy od humoru ogólnie spoko. za to Karolina bardzo spoko dziewczyna zawsze pomoże, jak trzeba to cisnie, na fajce z każdym posmieje także jak najbardziej na plus. No i HR jak ktoś pisał niżej fajna dziewczyna, zawsze uśmiechnięta. Sekretariat tez, chociaż Wiola odeszła to nowa wydawała mi się w porządku taka rowna, nie wywyzszala się ani nic. Jak ktoś na studiach chce dorobić to się nawet opłaca. Tylko nie na projekcie multimedia i Tauron , reszta do przezycia

xd
@Sqsqdqdqdq

Tauron najlepszy projekt:)

@Sqsqdqdqdq

wzmianke o Multimedii całkowicie popieram....

nie polecam, marne pieniadze, presja menagerow, bo od naszych sprzedazy zalezy ich premia

Nie polecam!Menagerowie do bani jedyny menager odszedl niestety i byl to Menager z nc+,reszta zenada łacznie z calym kierownikiem ktory nie ma pojecia o dzwonieniu.Oddzial w tarnowie opiera sie na lizaniu tylkow i napierniczaniu na innych i podpieprzaniu

Tajpans

Mam wrażenie że te wszystkie pozytywne opinie, a w szczególności te które tak strasznie to niby bronią firmy, pisane są albo przez samych managerów albo dział hr żeby jakoś odratować reputacje. Kto z normalnych ludzi dla których praca w cc jest epizodem w życiu stał by murem za firmą hahahaha! Ale świadczy to tylko prawdzie która jest napisana poniżej. Pracowałem jakiś czas w firmie, kilka tygodni temu zrezygnowałem i zgadzam się ze wszystkim negatywnym co poniżej. Z "Managerami" którzy "zarządzają" zespołem. Z "elastycznym" grafikiem. Z "miłą" atmosferą która panuje w firmie. Spójrzcie prawdzie w oczy a nie usuwajcie negatywnych komentarzy! Może zamiast maskować należy coś zmienić? Podejście? Kadrę? Bo kierownika już zwolnili i jest nowy. Idźcie tą drogą a będzie dobrze.

True
@Tajpans

Hmm znam ludzi którzy tu pracują już od początku istnienia tej placówki i jakoś nie narzekają. Co do atmosfery wszystko zależy od projektu. Wymagania? Jaka firma ich nie posiada? Przecież z czegoś musi się ona utrzymać. No ale fakt takie pokolenie najlepiej żeby wszystko dali za siedzenie i patrzenie w telefon

Dexter

Czołem Dodam coś od siebie. Praca w tej firmie jest nawet w porządku fakt dużo w ciągu dnia się człowiek ogada i wysłucha no ale w końcu za coś pieniądze się dostaje. Umowa zlecenie? No cóż prawie pół Polski na takich umowach pracuje bo przecież pracodawca też musi z czegoś żyć coś o tym wiem bo studiuje ekonomię i rozumiem schemat umowy o pracę i serio ciężko taką umowę dzisiaj dostać. Doświadczenie? Jak najbardziej można tutaj zdobyć nie sprzedaje się produktów typu garnki tylko produkty znanych marek jak Tauronu NC+ czy First Date. Minusy pracy w tej firmie? Oczywiście że są która praca ich nie posiada? Podsumowując gdyby nie studia dzienne to jak najbardziej praca spoko

Były konsultant

Cześć mordeczki, Bardzo polecam CCIG w Tarnowie! Pracowałem w tej firmie rok temu i już wtedy, kończąc pracę we wrześniu wiedziałem, że chcę wrócić tu w przyszłym. Świetna atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas i możliwość zgarnięcia naprawdę fajnej kasy za premię na projekcie Tauron. Menadżerka zawsze pomocna,miła, pełna entuzjazmu, który później można przełożyć na rozmowy z klientami. Kierownik lokalizacji, otwarty na dialog, zawsze można z nim porozmawiać o sprawach finansowych. Zawsze pyta, czy może konsultantom jakoś pomóc, czy czegoś potrzebują, by jeszcze efektywniej pracować. Nie można tylko narzekać, przychodzić źle nastawionym i w trakcie pracy korzystać ze smartfonów. (usunięte przez administratora) wyobraźcie sobie, co by było, gdyby pracownicy firmy budowlanej korzystali z telefonów, obsługując maszyny, albo panie w szwalni( obok budynku firmy) szyły z komórką przy uchu... Bazy zawsze były wyborowe, a każdy sukces napędzał mój team do kręcenia(usunięte przez administratora)o wyniku. Mogę się wypowiedzieć jedynie o projekcie Tauron, ale słyszałem też dobre opinie o First Data, którym zarządza świetny manager (usunięte przez administratora) :)

Veder

Praca bardzo spoko. Gdyby nie studia to chętnie bym tu pracował nawet na stałe bo lubię rozmawiać z ludźmi. Polecam jak najbardziej jeśli ktoś ma zdolności personalne i ma gadane

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) - Tarnów

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. (CCIG)