Opinie o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w Katowice

Celka

A czy ktoś może powiedzieć jakie pytania zadają po angielsku na rozmowie w tej firmie? Jakieś przykłady?

Krystyna
@Celka

Jakie to ma znaczenie? Jesli myślisz że się przygotujesz na dane pytanie i ładnie odpowiesz i dostaniesz te prace to Cię rozczaruje- W Eurofins ma się kontakt z angielskim codziennie i trzeba się nim posługiwać dobrze więc czy się przygotujesz do pytania czy nie to wyjdzie.

Justyna
@Krystyna

Widać, że masz pewne doświadczenie związane z pracą w Eurofins. Powiedz proszę, czy znajomość języka w tej pracy musi być poparta certyfikatami? Jeśli tak, to na jakim poziomie trzeba znać ten język? Czy pracując tam posługiwać się trzeba językiem obcym tak samo biegle w mowie, jak i w piśmie?

Celka
@Krystyna

Dla mnie ma.

Hub89
@Celka

Jestem świeżo po rozmowie. U mnie na przykład po angielsku pytali o hobby, ale rowniez o moje doświsdczenie. Mam nadzieję, że przejdę do następnego etapu :)

???

Witam, czy wiadomo coś o starcie laboratorium w Łodzi? Kiedy jest planowane?

ex-employee

Potwierdzam negatywne opinie poprzedników nt. firmy. Jedynie co ma firma do zaoferowania to chaos, bałagan, bezsensowną strukturę decentralizacji, brak procedur i procesów oraz przysłowiowe "rzeźbienie w .....". Oczywiście to wszystko ma być zrekompensowane odpowiednią ofertą pieniężną. Nadgodziny są cichą normą, gdyż każdy ma zadaniowy tryb pracy, a jak wiadomo - zadań może być bez liku. Praca nigdy nie kończy się w 8h, przynajmniej nie w dziale w którym byłam --> nie mogę wypowiadać się za inne działy, chociaż księgowość ma podobne zdanie jak widać po wpisach. Nie można poznać do końca struktury, kto za co odpowiada i za co jest odpowiedzialny. Na różnych etapach włączają się różne osoby co strasznie demotywuje i komplikuje pracę. Nie można niczego zaplanować na 100%, zawsze są niewiadome. Firma nie prezentuje żadnych core values, a jest ciche przyzwolenie na (usunięte przez administratora) ze strony przełożonych o ile są realizowane targety. Jest to bardzo niepokojące i zarazem smutny obraz jak firma funkcjonuje od wewnątrz. Nie ma żadnych szkoleń ani interesującej oferty dla pracowników. Jeśli ktoś nie chce mieć życia prywatnego, ma ogromną tolerancję na podwójne standardy, cwaniactwo i 200% odporności na stres to jest to wymarzona praca dla niego. W innym przypadku polecam porozglądać się za inną ofertą, gdzie nie ma wyścigu szczurów.

Lili
@ex-employee

Potwierdzam... Tez ucieklam

Olb
@ex-employee

Prawda

Dla mnie jest to interesujące miejsce pracy, dużo rzeczy w fazie budowy. Zaletą jest na pewno to, że można się wykazać pomysłami, które traktowane są na poważnie. Pojawiają się też inicjatywy, które ulepszają środowisko pracy. Generalnie polecam dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje.

Firma Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Commercial Contracts Counsel. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Zainteresowana

Witam, czy może ktoś wypowiedzieć się na temat filii łódzkiej, zwłaszcza mikro? Jak to wygląda, czy jednostka ta już ruszyła czy jest w trakcie? Pozdrawiam.

Andy
@Zainteresowana

W trakcie.

Dorotka

Bardzo ciekawa firma, z niestandardowym podejściem. Wydaje się że dobra dla ludzi samodzielnych, ambitnych, głodnych wyzwań. Na pewno nie jest to typowe korpo, z procedurami i systemami na wszystko. Jest miejsce na działanie, elastyczność. Na rozmowie szczerze przedstawiony temat i rzetelnie opisana firma. Nie spotkałam się jeszcze z takim zaangazowanie na poczatku rekrutacji. Z rozmowy wychodziłam z bardzo pozytywnym wrażeniem i zaciekawieniem.

Zap
@Dorotka

Czy testy przy aplikacji są trudne?

Nn
@Zap

Najlatwiejsze nie sa. Numeryczny byłby latwy gdyby można mieć kalkulator. Tak to trzeba liczyć na kartce. Obrazkowy zdecydowanie latwiejszy. Szuka się powiazan.

@Nn

Interesuje mnie w tej firmie praca laboratoryjna, czy wie ktoś może jak przebiega rozmowa rekrutacyjnaa na tego typu stanowiska?

kaśka
@madzia

Ja również chciałabym wiedzieć jak wyglądają testy praktyczne? co jest dokladnie sprawdzane?

karmazynowa

rekrutacja do tej firmy to jakiś kosmos... dostajesz kartkę papieru i zestaw testów matematycznych, na rozwiązanie których masz bodaj 15 albo 20 minut i też jakoś koło 20 pytań. nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie odgórny zakaz korzystania z kalkulatora... rozwiązanie tych zadań z kalkulatorem jest pracochłonne i czasochłonne, a co dopiero liczenie wszystkiego na piechotę. trochę to średniowieczem mi zaleciało, bo albo pracujemy na komputerach i Excelu albo używamy liczydła i kamyków. ot, takie doświadczenie moje.

janek
@karmazynowa

To oni dalej rekrutują? :D Czyżby "jeszcze się taki nie narodził, który by Eurofins dogodził"? :D

Krzysiek
@karmazynowa

dokładnie, trzeba dodatkowo zaznaczyć że testy są dość trudne. Abstrakcyjne jeszcze do przejścia ale matematyczne nie są proste a jeszcze jak nie masz kalkulatora to ..... 15 minut na to - to jakiś żal. Owszem, testy są generalnie do przejścia ale nie taka ilość w tak krótkim czasie. Dodatkowo punktacja - zrobisz dobrze masz 1 pkt., nie zrobisz zadania masz 0 pkt. zrobisz źle - odejmują Ci 1 pkt..... poważnie ? Rozmowa po polsku i angielsku bardzo fajna, przeprowadzona z przyjemnej atmosferze. Firma obiecuje odezwać się do kandydata w ciągu dwóch tygodni z informacją czy się dostał czy nie - w praktyce kandydat jest zwyczajnie olewany. Zero kontaktu ze strony firmy. W sumie po zasłyszanych późniejszych opiniach o pracy w owej firmie, nie żałuję że się nie dostałem (skoro firma milczy, to uznaję że się nie dostałem).

@Krzysiek

Mogę prosić o więcej szczegółów dotyczących tych testów matematycznych, jakiego rodzaju były to zadania?

Zostalem zaproszony na dwie rozmowy kwalifikacyjne: pierwsza to testy i rozmowa z dwoma osobami z kadr, drugi etap (po dwoch dniach) to rozmowa z managerem. Miesiac telefon milczy.... Czlowiek poswieca swoj czas i jedzie na rozmowe, a informacji zwrotnej brak. Szkoda slow...

@Marek

Mogę wiedzieć na jakie stanowisko aplikowałeś?

nowy_pracownik?

Niedawno miałam okazję wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Testy numeryczne to rzeczywiście porażka, zresztą sama się na nich nie popisałam. Testy abstrakcyjne do przejścia. Sama rozmowa była krótka, jednak bardzo treściwa. Rekruterzy zadawali głównie pytania związane z dotychczasowym doświadczeniem, padło też dużo ogólnych i typowch pytań z rozmów kwalifikacyjnych. Bardzo szybko dostałam odpowiedź zwrotną (dwa dni!), teraz czeka mnie drugi etap - rozmowa z Team Leaderem. Zobaczymy co z tego wyniknie :)

natalia
@nowy_pracownik?

w jakim miescie? skladalas?

@nowy_pracownik?

Mogę prosić o więcej szczegółów dotyczących rozmowy rekrutacyjnej? Czy była przeprowadzana również w języku angielskim? Jakie umiejętności sprawdzają? Aplikowałam na stanowisko młodszego asystenta ds. rejestracji prób i zastanawia mnie jak tutaj może przebiegać rozmowa kwalifikacyjna. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Dd

Zostałam skontaktowania przez Pana z działu rekrutacji który bardzo zainteresował mnie oferta. czytam komentarze które są różne. Czy firma wymaga dużej ilości nadgodzin?to dla mnie ważne. dziekuje.

Xxx
@Dd

Ludzie siedza... A to jest norma... Zdarza sie ze do 21,do 00 siedza....

Kas

Ile wynosi miesięcznie wynagrodzenie w Eurofins?

Krystyna
@Kas

wszystko zależy od stanowiska....

@Kas

3000-3500,jak sie dobrze postarasz i wykazesz znajomosvia innego jezyka niz angielski... To moze nawet uda sie wiecej... Kasa nie jest zls natomiast nie znam firmy o wiekszym balaganie sktrukturalnym, hdzie nie ma pomocy od leadera. Kazdy sobie... Ale targety dociskaja na maxa i jest coraz gorzej. Rotacja pracownikow.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Presja wyników. Wyimaginowane targety,nadgodziny...

Jesli siedzisz cicho, nie masz zycia prywatnego i nic poza praca,jesli jestes gotowy zrzec sie swojego prawa do wlasnego zdania, to dzial ksiegowy jest dla ciebie. Ogolnie wiele osob odeszlo, wiele nosi sie z tym zamiarem. Niekompetentny management, nawal pracy, presja, brak merytorycznego wsparcia. Cos w stylu pwc, capgemini... Zdarzaja sie godziny do 12 w nocy... Norma jest, ze na zamknoeciu miesiaca sie siedzi-stwierdzenie jednego z managerow. Nie polecam...

byly pracownik

Fajna firma, fajni ludzie, z tą organizają to trochę prawda, ale firma jest w fazie rozwoju i musi byc troche nieład, kto pracował przy budowie jakiejkolwiek firmy ten wie ;) Zarobki OK.

nargtech
@byly pracownik

Cześć, czy możesz udzielić więcej informacji na @. nargtech@op.pl dzięki. Ewentualnie napisz proszę emaila i ja się odezwę, bo mam pytania.

qwerty

Proponowane zarobki są dobre - kwestia negocjacji. Poziom zagranicznych managerów niski - więc wolą mieć średnią kadrę w PL, bo mozna trudne tematy delegować niżej na ludzi z PL - będzie taniej. Proponuję wyciągnać ile się da i szukać dalej, bo sam obecny management nie potrafi poradzić sobie z obecną sytuacją.

Justyna

@Marek, z tego co napisałeś rozmowa rekrutacyjna przebiegała w dwóch etapach. Firmy często w ten sposób sprawdzają umiejętności kandydatów. Jeśli chodzi o brak odzewu, to czasami dobrze jest aby kandydat sam napisał maila albo zadzwonił i dowiedział się o wynik rekrutacji. Moim zdaniem zawsze warto próbować dowiadywać się w ten sposób, jeśli przez jakiś czas nie nastąpić odpowiedź z firmy. @anonymous, napisałeś/aś, że nie ma się do czego przyczepić. Uzasadnij zatem swój wpis i napisz w bardziej szczegółowy sposób na temat pozytywów pracy w Eurofins GSC Poland. Co Twoim zdaniem wpływa na to, że jest dobra atmosfera oraz praca jest rozwojowa?

accountant

Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w SSC, mowie o dziale Finansowym. Ta firma to porażka, twór bez jakiejkolwiek struktury czy zorganizowania. Wszystko robione jest "na pale". Nic nie można zaplanować bo stabilność czegokolwiek po prostu tu nie występuje! Nie ma żadnego przygotowania dla nowych pracowników, wszystkiego trzeba się domyślać lub "silą" wyciągać z innych; niejednokrotnie nawet nie ma skąd.Trzy słowa opisujące ta firmę: chaos, zamieszanie, niestabilność. Jak mówi przysłowie "ryba psuje się od głowy" i jest to bardzo celne stwierdzenie a pro pos SSC...

@accountant

brawo - tylko nieliczni widzą to co jest tak naprawdę w tej spółce

@accountant

tak zrobiłam :)

Niestety muszę dołączyć do grona niezadowolonych z pracodawcy Eurofins, chaos, brak zarządzania w szeroko pojętej formie, bałagan, dyskryminacja płacowa... ja odradzam, dzisiaj na rynku należy się cenić i szanować.

Henryk

Szkoda, że nie potrafimy docenić pracy w dobrej firmie. Ostatecznie jak jest źle to ja zmieńcie.

Eurofins to bardzo dobry pracodawca. Trzyma wysokie standardy i bardzo dobrze

Anka

@Pracownik - wysokie standardy czego? Pytam bo jakoś nie zauważyłam...

Ciekawe projekty i wyzwania, praca dla osób ambitnych i samodzielnych. Szybka możliwość rozwoju i awansów. Polecam!

acc
@anonymous

to chyba nie jest o Eurofins SSC w Katowicach....

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins GSC Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.