Cavatina GW Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cavatina GW Sp. z o.o.

AK

Współczuję w takim razie, bo ja jestem wieloletnim pracownikiem i nigdy z wypłatą nie miałem problemów.

AK

Widzę jakiś zmasowany atak negatywnych opinii w tym samym czasie - jak dla mnie nieuzasadniony. Pracuję w firmie od kilku lat i zawsze wypłatę mam na czas.

Aaa

Jaki jest tego powód? Przecież wystawiają nowe ogłoszenia do pracy. Jest umowa o pracę lub kontrakt b2b, według propozycji dla Specjalisty ds sprzedaży. Czekam więc na szerszy opis sytuacji.

Maciek K.

Pracowałem kiedyś w innej firmie z branży i myślę, że w Cavatinie jest lepiej. Dobra pensja i wypłacana zawsze na czas.

Jowita
@Maciek K.

Zdecydowanie, w porównaniu do konkurencji, ta firma wypada wprost rewelacyjnie. Poza o wiele lepszymi warunkami pracy i atmosferą zarobki są o wiele wyższe a benefity przydatniejsze.

Damian
@Maciek K.

Zdecydowanie, w Cavatnie warunki zatrudnienia są o wiele korzystniejsze dla pracowników. Mam doświadczenie z innych miejsc i cieszę się, że w końcu trafiłem do poważnej firmy. Polecam aplikować i przekonać się samemu.

Ilona
@Maciek K.

Dla mnie nie ma porównania. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się przejść tutaj rekrutację i dostać pracę. Jak zaczynałam, obawiałam się, że będzie podobnie jak w innych miejscach. Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły i spełniam się zawodowo!

Rafał
@Maciek K.

Jest bardzo spoko. Ja pracowałem rok, potem uznałem, że chcę spróbować w czymś innym. Ogólnie miejsce pracy dobre.

Gośka
@Maciek K.

Racja. Ja też miałam okazję pracować u konkurencji i w porównaniu do Cavatiny odpadają w przedbiegach. Jestem zadowolona z wypłaty, ale też z atmosfery pracy.

Elma
@Maciek K.

Ja mega sobie cenię szkolenia jakie tam zrobiłam.

Andre
@Maciek K.

Spoko opcja na pracę po studiach, żeby się rozeznać w branży albo żeby zacząć od praktyk

rosa
@Maciek K.

Ja nie mam porównania z inną firmą w tej branży, ale na start myślę, że spoko

Pracownik Biurowy

Dla mnie była to dość przyjemna rozmowa, na plus na pewno to, że przebiegła sprawnie i konkretnie.

CV, wykształcenie

rosa

Cavatina była moją pierwszą pracą w branży. Dużo się nauczyłam, zarobki były standardowe, a na pomoc współpracowników mogłam liczyć, choć wiadomo, że nie z każdym było mi po drodze.

Aneta

Ja jestem obecną pracownicą i nic złego powiedzieć nie mogę. Jestem wdzięczna, że mogę się tutaj rozwijać.

Bożena
@Aneta

Ja też pracuję tutaj już jakiś czas i na ten moment nie widzę żadnych minusów :) Bardzo zgrany zespół, wszyscy się wspierają i nawzajem pomagają. Świetna jest też możliwość uczęszczania na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego - można nauczyć się czegoś nowego lub przypomnieć coś, co się już umiało.

Robert
@Aneta

Samorozwój to klucz do zadowolenia pracownika, co przekłada się na jego produktywność i efektywność. W moim przypadku nie brakuje mi niczego, benefity spełniają moje oczekiwania, zarobki są bardzo dobre. Trafiłem też na bardzo zgrany zespół, nie ma kłótni, nieporozumień czy niezdrowej rywalizacji - wszystko jest tak, jak powinno być.

Asia
@Aneta

Dla mnie to ogromna szansa na przyszłą karierę. Przyszłam, nie umiejąc nic, teraz widzę już ogromną poprawę - wreszcie czuję się pewnie w wykonywanym zawodzie i przynosi mi on radość.

@Aneta

Dla mnie to tez było coś, dostać tutaj pracę. Pracuję, rozwijam siebie, zarabiam fajne pieniądze.

Daria
@Kasia

Też uważam, że powinniśmy bardziej doceniać, to co mamy. Praca jest wymagająca, ale bardzo rozwijająca. Mnie daje to ogromną satysfakcję.

Kornelia
@Aneta

Ja też chwalę sobie tę pracę, choć pracuję stosunkowo od niedawna, bo niecałe pół roku, ale planuję zostać na dłużej

Ce
@Kornelia

Ja pracowałam łącznie z praktykami prawie 3 lata i mega dobrze wspominam ten czas

Gaja

Już podczas rozmowy rekrutacyjnej zrobili na mnie dobre wrażenie. Byli profesjonalni i szczerzy co do swoich oczekiwań. Mam nadzieję, że dostanę tę pracę.

Olie
@Gaja

Jak poszło? Ja zastanawiam się, czy aplikować, bardzo chciałabym spróbować swoich sił w tej branży, ale trochę się obawiam, że nie podołam. Jestem studentką i czytałam, że zatrudniają właśnie uczniów szkół wyższych.

Alina
@Olie

Ja niedawno przeszłam przez proces kwalifikacyjny. Stresowałam się, a niepotrzebnie. Rozmowa przebiegła w naprawdę przyjemniej atmosferze, konkretnie ale empatycznie. Też jestem studentką i każdy z pracowników jest naprawdę chętny do pomocy, co pomogło mi szybciej zacząć efektywną pracę. Także niczym się nie martw tylko aplikuj! :)

Erixa
@Gaja

Wiadomo, że w trakcie pracy dopiero wychodzi czy nasze oczekiwania zostaną spełnione, ale z reguły pokrywało się to z tym co było zapisane w umowie także myślę, że dobry wybór

Julsie
@Gaja

Ja po rozmowie akurat nie byłam pewna czy dostanę stanowisko, ale udało się i bardzo cenie sobie czas pracy tutaj. Polecam się odważyć i sprobować.

@Julsie

Ja byłam bardzo zestresowana przed rozmową, ale niepotrzebnie. Naprawdę poszło dobrze i w przyjaznej atmosferze, tylko najlepiej od razu wiedzieć konkrety jakich się potrzebuje

Nikodem

Praca jest wymagająca ale można się dużo nauczać.

@Nikodem

Wiadomo, że początki są cięższe, bo wszystko jest nowe, ale z dnia na dzień było łatwiej - przynajmniej u mnie. Po kilku latach pracy naprawdę sporo się nauczyłam, a przede wszystkim poznałam te branżę od środka.

Manson
@Nikodem

Zależy kto, czego oczekuję. Ja zacząłem tutaj pracę z nastawieniem, że chce się dużo nauczyć, więc wiedziałem, że będzie to kosztować sporo wysiłku - tak też było, ale osiągnąłem to to chciałem.

Mela
@Nikodem

Może to niepopularne w obecnych czasach, ale ja właśnie mega cenię to, że w trakcie praktyk mega dużo się nauczyłam, ale też sama od siebie pytałam i konsultowałam się z doświadczonymi pracownikami.

Ludwin
@Nikodem

Faktycznie trzeba sporo od siebie dać, ale ja byłem zadowolony z pracy, zarobki były spoko

@Nikodem

Czasem bywało ciężko, ale akurat jak ja pracowałam to miałam spoko zespół, zawsze sobie pomagaliśmy, co było dużym ułatwieniem

Michasia

Pracę zaczełam tu zaraz po studiach i dobrze się stało, że tu trafiłam. Fajna praca, mili ludzie i przyszłościowy zawód.

Janek
@Michasia

Super zacząć jeszcze na studiach. Mnie też się to udało, najpierw staż potem stałe zatrudnienie. Mega dużo się nauczyłem i jestem wdzięczny za szansę, jaką wtedy dostałem :)

Julek
@Michasia

Poza świetnymi znajomymi poznałem wielu specjalistów i profesjonalistów w swoim fachu. Można się od nich wiele nauczyć i zdobyć cenną wiedzę :)

Julia
@Michasia

Ja przyszłam na staż - myslałam że po kilku miesiącach moja przygoda tutaj się zakończy, a dostałam ofertę pracy, którą przyjęłam i jestem obecnie już półrocznym pracownikiem. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego miejsca ;)

Wiktor
@Julek

Ludzie to kopalnia wiedzy i motywacji! Bardzo się ciesze, że poza licznymi kursami mogłem liczyć na ich pomoc :)

Nina
@Wiktor

Najwięcej nauczysz sie od drugiego człowieka. Trafić na dobry i zgrany team nie jest obecnie łatwo, wiec dobrze, że sie udało :D

Eryk
@Michasia

Ja zacząłem od praktyk studenckich i zostałem na stałe. Dobrze wykorzystany czas, sporo się nauczyłem i zbudowałem mocne CV

@Eryk

Ja też mega dużo wiedzy i doświadczenia tu zdobyłam

Kattie

Szczerze Ci powiem, że mi trochę zajęło, żeby finalnie się zdecydować na miejsce praktyk, ale cieszę się, że była to Cavatina. Zobaczyłam jak działa praca w tej firmie i wiem, że niektórzy zostali na stałe.

Clau

Ja zaczęłam od praktyk i właśnie później zostałam na jakiś czas pracując. Polecam taką opcję jak Ci się spodoba i będziesz mieć taką możliwość

Hela

Ja byłam bardzo zadowolona. Zaczęłam właśnie od praktyk, a później zostałam pracować. Zarobki dobre, sporo smaczków z branży - można się mega dużo nauczyć. Zostałabym na dłużej, ale wyprowadziłam się za granicę, więc dlatego musiałam zakończyć pracę.

Mateusz

Praca jak praca. Robiłem już w paru firmach na budowie i nie powiedziałbym, że w Cavatinie jest tak źle.

@Mateusz

Mnie bardzo dobrze się tu pracowało. Warunki od początku były jasne i zostały dotrzymane, a sama praca szła zawsze sprawnie i przyjemnie.

Jan
@Marek

Ja właśnie dlatego planuję tu zostać na o wiele dłużej niż w innych firmach. Wszystko mi tutaj odpowiada.

Szymon
@Mateusz

Ja nie mam nic do zarzucenia. Zmieniłem pracę, tylko dlatego, że zmieniłem miejsce zamieszkania. Ogólnie to polecam.

Łukasz
@Marek

Podobnie u mnie. Nie miałem żadnych zastrzeżeń, jak byłem pracownikiem. Ludzi spoko, wypłata zawsze na czas.

Paul
@Mateusz

Ja też byłem zadowolony z pracy tutaj. Zarobki na dobrym poziomie, a ekipa też spoko.

Juan
@Mateusz

Ja też pozytywnie wspominam pracę tutaj chociażby ze względu na zarobki.

Nicko
@Mateusz

Ja przyszedłem tu z nastawieniem, że chce zdobyć dużo doświadczenia i się uczyć, więc pomimo różnych momentów jestem zadowolony i polecam.

Lodo
@Mateusz

Ja akurat pracowałem w innej dziedzinie - praca biurowa, ale też sobie chwalę ten czas

A
@Mateusz

Różni ludzie, różne opinie, ale też serio zależy od konkretnej sytuacji. Ja miałem to szczęście, że trafiłem dobrze.

Omena
@A

Czas pracy tu to na pewno zdobycie umiejętności, ale przede wszystkim super znajomości. Także według mnie fajna opcja

Hela
@Omena

Zarobki na tle konkurencji też są w porządku

Czy jest mozliwosc pracy zdalej/hybrydowej? Dział finansów

AD
@Kandydat

Widziałam ostatnio ogłoszenie, ale chyba nie było informacji odnośnie tego, więc takie rzeczy najlepiej ustalić przy przesyłaniu CV albo może na rozmowie :)

Martyna

Miałam okazję tu kiedyś pracować i dobrze wspominam ten czas. Teraz zmieniłam pracę ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale bardzo się cieszę, że miałam tak dobry start w Cavatinie.

Olek
@Martyna

Start kariery jest najważniejszy. Tutaj spokojnie można się wdrożyć, poznać wiele osób i zdobyć doświadczenie. Ja bardzo polecam, uważam, że jest to cenny wpis do CV.

Marianna
@Olek

Prawda - ja dzięki pracy tutaj poznałam naprawdę wartościowych ludzi i otworzyły się przede mną nowe ścieżki, o których wcześniej nawet nie myślałam.

Rose
@Martyna

Muszę się zgodzić, że na poznanie branży i ludzi praca tutaj jest super opcją

Radek
@Martyna

Miałem podobną sytuację. Pracowałem kilka lat zaczynając od praktyk studenckich, było naprawdę spoko. Później spróbowałem swoich sił we własnej firmie, ale w trakcie pracy tutaj duzo sie nauczylem

Clau
@Martyna

Ja zaczęłam od praktyk i później pracowałam jakiś czas - spoko opcja do zdobycia doświadczenia i kontaktów

Niektórzy pisali tu, że praca jest spoko tylko zależy to od tego, na czym komu zależy. Mi zależy głównie na wysokiej pensji i nie wiem czy takiej mógłbym spodziewać się na etacie inżyniera budowy? Bo jeśli tak to od razu aplikuję. Ta darmowa nauka języków to odbywa się w godzinach (usunięte przez administratora) i można wybrać sobie inny język niż angielski?

L.M.

Czy znajomosc jezyka ukrainskiego pomaga w dostaniu pracy w C.? Czy Ukraincy mogą liczyć na jakas pomoc ze strony kierownictwa C., przynajmniej na poczatku zatrudnienia? (jakies dodatki do wynagrodzenia z powodu przesiedlenia do Polski, itd.) Czy C. pomaga w wynajeciu mieszkania dla pracownikow-Ukraincow ?

Weronika

Co myślicie o firmie? Warto się u nich zatrudnić?

Damian

Rzeczywiście tak to wygląda? Czy jednak są jakieś plusy?

Były całe szczęście pracownik
@Damian

Oczywiście plusy są (piękne biuro, fajni ludzie - niestety nie ci którzy maja na ciebie jakikolwiek wpływ, tamci niestety to szkoda słów) jednakże minusów jest znacznie więcej. Gdyby by było inaczej rotacja nie byłaby tak olbrzymia, wystarczy zerknąć na ilość ogłoszeń na pracuj.pl i to jest niezmienne od dawna.

Ana
@Weronika

Według mnie warto, ale wiadomo, że to kwestia tego na czym ci zależy, jakie stanowisko itd

Karo
@Weronika

Różne opinie tu widziałam, ale niedługo zaczynam prace od praktyk i sama wyrobie sobie własne zdanie

Bardzo pozytywnie oceniam swoją pracę w tej firmie. Sympatyczni ludzie i dobra wypłata.

Oliwia
@Kasia

Naprawdę, na pensję nie można złego słowa powiedzieć. Pakiet benefitów jest bardzo rozbudowany i pokaźny, według mnie każdy będzie zadowolony :)

Baska
@Kasia

Za moich czasów tutaj zarobki byly ok i ekipe tez mialam spoko, wiec faktycznie chyba zalezy jak kto trafił

olczi
@Kasia

ja w sumie byłam zadowolona, wypłata ok, chociaż pewnie to też zależy od stanowiska w dużej mierze, stąd różne zdania w temacie

Z.

Czy środowisko pracy w Cavatinie jest przyjazne osobom lgbt+?

@Z.

Na pewno zależy od danych jednostek, ale szczerze to myślę, że każdy jest zajęty swoją pracą i obowiązkami i nie miesza się w życie prywatne współpracowników :)

Kiedy pracowałem, była naprawdę świetna atmosfera i bardzo zgrany zespół. Mega polecam jako pracę na start

Zuza
@Adam

Również byłam bardzo zadowolona, nie widziałam właściwe żadnych minusów. Firma, w której pracują ludzie z pasją, chętni, żeby zawsze pomóc, dzięki nim rozwój jest niemal gwarantowany. Gdyby nie moja przeprowadzka do innego miasta, nadal byłabym tam pracownikiem.

Ernest
@Adam

Ja pracuję nadal, uważam, że klimat czy relacje w firmie są nienaganne. Bardzo fajna i w mojej opinii prestiżowa praca. To moje kolejne doświadczenie w branży i na ten moment zdecydowanie przebija to pierwsze.

Samanta
@Adam

Pracuję już ponad rok, też przyszłam z założeniem, że to praca na kilka miesięcy, żeby zdobyć doświadczenie. Leci już kolejny miesiąc i naprawdę jestem zadowolona z tego, jak wygląda moja praca i moje życie. Spełniam się w pracy, czuję, że się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty.

Natan
@Adam

W moim zespole nic sie nie zmieniło - atmosfera jest spoko, nadal wszyscy się wspieramy i lubimy :)

Andrea
@Adam

Ja zdecydowałam się na praktyki tutaj za namową kolegi z roku wyżej. Cieszę się, że skorzystałam z rady, bo czas moich praktyk był naprawdę dobrze wykorzystany. Spodobało mi się na tyle, że zostałam jako pracownik.

@Adam

mimo różnych opinii tutaj - z niekórymi się zgadzam, choć jak w każdej pracy były lepsze i gorsze momenty wg mnie, ale ekipę, z którą pracowałam miałam top

Przyszłam tu z firmy o podobnym charakterze, ale tu pracuje mi się o wiele lepiej, zarówno jeśli chodzi o atmosferę i o zarobki.

@Karolina

To chyba zamieściłaś opinie o niewłaściwej firmie. Sprawdź czy sie nie pomyliłaś.

Karol
@Michał

Jestem pewna. To świetne miejsce, pozwalające na rozwój i to w przyjemnej atmosferze. Nie mam tu na co narzekać.

Janek
@Karol

Też to mogę potwierdzić. Naprawdę dobra firma.

Kinga
@Janek

Mnie pracowało się tutaj dobrze, bez większych zastrzeżeń. Nie powiem, pracy jest dużo, ale coś za coś.

Rose
@Karolina

Jeśli trafiło się w danym momencie na super ekipę to naprawdę praca była super :)

@Rose

A możesz napisać na kogo w takim razie najlepiej trafić, czy to jest zupełny przypadek? Przełożeni tez są spoko? Na jakim poziomie są zarobki, bo kilka osób pisze, że są dobre, ale nikt nie podaje konkretnej kwoty?

@Karolina

Ja też mam doświadczenie pracy w firmach o podobnym profilu i naprawdę Cavatine wspominam dobrze, ale trzeba przyznać, ze siłą są tu ludzie

marysia

Nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie, bo dają szansę i pomagają zdobyć potrzebne doświadczenie. Dzięki nim bardzo się rozwinęłam i poznałam masę cudownych ludzi.

Nie
@marysia

Mi jak i wielu ludziom którzy probowali współpracy w niczym nie pomogli. Zmarnowalam tylko tam czas

Radek
@Nie

Ja nadal tu pracując mam wrażenie, że codziennie w sumie uczę się czegoś nowego i angażuję się w życie firmy, więc nic mnie nie omija i czuję, że się rozwijam jako pracownik.

Iza
@marysia

Doświadczenie wyniesione stąd przydaje mi się na każdym kroku i na pewno zawsze będę miło wspominać swój czas spędzony tutaj.

@Nie

Czemu? Ja od pierwszych dni mogłam liczyć na pomoc kolegów z działu i było wszystko ok.

lauri
@marysia

To prawda, bardzo mi pomogło wsparcie kolegów w pierwszych dniach, kiedy człowiek jest jeszcze zagubiony. Są świetni.

Luiza
@lauri

Jeżeli chodzi o zespół, to zawsze zależy od człowieka i jego podejścia. W moim przypadku nie miałam problemów z aklimatyzacją, wszyscy podobnie jak u Ciebie, byli bardzo pomocni i chętnie dzielili się swoimi wskazówkami. Polecam korzystać też z organizowanych kursów i szkoleń - one naprawdę dużo dają :)

Natalia
@Iza

Zdecydowanie. W życiu najważniejsze są umiejętności i sprawne wykorzystywanie swojej wiedzy. To, czego nauczyłam się, pracując tutaj, zostanie ze mną na lata. Świetne doświadczenie i szansa na rozwój.

Iwona
@Ania

No właśnie mam tak samo.. Aż się nie spodziewałam, że spotkam się z tak miłymi i otwartymi na pomoc osobami. Niesamowicie się cieszę, że miałam okazję pracować z tak zgranym i wspierającym zespołem.

Kamil
@Ania

U mnie też nie było problemu z otrzymaniem wsparcia i pomocy. Zespół trafił mi się na medal, a to bardzo ważne w pierwszych tygodniach nowej pracy.

Natalia
@Iwona

Mój zespól, jak pracowałam też był super. Niedawno zmieniłam miasto zamieszkania i dlatego zrezygnowałam.

Olga
@Nie

Kurcze, ja mam odmienne doświadczenie. Od samego początku czułam zaangażowanie i chęć pomocy pracowników, dzięki czemu dużo szybciej wdrożyłam się w wykonywanie swoich obowiązków.

Dominika
@marysia

Dokładnie. Ja nauczyłam się tu wielu rzeczy i teraz rozwijam je we własnym zakresie.

Er
@Nie

Ja akurat byłem tu na praktykach studenckich i mam dobre doświadczenia.

Tak
@Nie

No to jak widać co człowiek to inne doświadczenie, bo fakt, na początku było mi trochę ciężko się wdrożyć w obowiązki, ale jak pytałam czy prosiłam o pomoc to ją dostawałam, także nie widzę problemu.

Anita
@marysia

Wiedza i doświadczenie zdobyte tutaj są ważne, ale jednak codzienność to współpraca z ludźmi, a tutaj naprawdę jest fajna ekipa. Bardzo to doceniam.

Lodo
@marysia

Pewnie zawsze można wskazać na plusy i minusy, jak wszystkiego, ale co naprawdę doceniam po pracy tutaj to mocne CV i kontakty

A
@marysia

Można znaleźć i plusy i minusy, ale faktycznie zdobyte doświadczenie tutaj to mega zaleta

Zostaw merytoryczną opinię o Cavatina GW Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cavatina GW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 382.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cavatina GW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 134 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cavatina GW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cavatina GW Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cavatina GW Sp. z o.o.