Opinie o Nest Bank S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nest Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nest Bank S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nest Bank S.A. w Warszawa

Brak słów

Szanowni, piszecie, ze bank chce iść w digital, ale z kim? Przecież nie ma już ludzi na pokładzie, którzy mieli najlepsza wiedzę w tym. No chyba, ze szef sprzedaży(usunięte przez administratora) to zrobi, który wystawił oddziały i teraz niemając wiedzy próbuje pokazać się z digitalowej strony. Poza tym digital to pieniądze. Nie maja na odprawy, a zainwestują w kanały cyfrowe i reklamę... Już to widzę. Strata goni stratę i nagle znajdzie się kasa by robić gigantyczny projekt. Sorry, ale bez oddziałów się to nie uda.

tom
@Brak słów

No TY tego nie zrozumiesz bo nie wiesz co to digital - jak idzie postęp to zawsze są tacy co będą krzyczeć, włosy sobie wyrywać mówić ze upadnie to NOWE, że to sie nie uda. A jednak pandemia pokazała ze sie juz wielu firmom udało, od niemozliwych kiedyż rzeczy np - pracy tylko z domu - dziś juz norma dla każdego. Wiec Ty nadal nie dowierzaj - a my zrobimy swoje -zapewne już bez Ciebie. Ale napewno gdzieś znajdzie sie takie miejsce gdzie nie robią zmian i tam ciebie się odnajdziesz. Nie każde miejsce jest dla każdego. Nikt tu nikogo na siłe przeciez nie trzyma.

Jaa
@Brak słów

O digitalizacji mówiono jeszcze za czasów Pana (usunięte przez administratora), czyli już dawno temu i co z tego wyszło? Wszystko wskazuje na to, ze nic...

O widzę że L4 staje się gorącym tematem...zeby się nie okazało, że w poniedziałek bank nie będzie miał kim robić ? Ci co wiedzą mają już fajnie jak zamykają cały oddział...a reszta widzę dalej w niepewności kogo Dyrektorki i Dyrektorzy zwolnią? Pozdrawiam

Jaa

Do regulaminu jest dołączony załącznik, którego oczywiście nikt nie wysłał e-mailem, ze zwalnianymi stanowiskami w departamentach, dokument dostępny na otoczeniu, szukajcie a znajdziecie :o)

Sis

Napiszcie które oddziały będą teraz zamykane

Muzyk
@Sis

Oddział zamknięty - ten założony w latach 80

Ameno

Nie ma co się denerwować :) Najważniejsze że są owocowe wtorki :)

Niestety w kwestii rekrutacji to nieporozumienie. Wysłałem CV i kompletna cisza. Po 5 tygodniach dzwoni Pani z HR i pyta czy nadal jestem zainteresowany. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywnie. Stanowisko seniorskie i pytania adekwatne, głównie architektura i pytania o doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem info, że feedback będzie za tydzień. Miesiąc później nadal cisza ????

Głównie pytania o architekturę, doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
true

Zapraszamy do związku Dialog . W składce zapewniamy codzienną dawkę hejtu i mowy nienawiści. Z nami będziesz w końcu mógł sobie ulżyć. A już za miesiąc wprowadzamy wspólny różaniec w piątki. Organizujemy też autokary na wiece ulubionej partii :)

M.

Moja przygoda sprzedażowa z Nest Bankiem trwa już od 2 lat, przez ten czas wyrobiłem sobie dość neutralną opinie o pracodawcy. Z plusów to będą: - wysokie prowizje (sztandarowo każde podsumowanie dyrektor sprzedaży kończył przypomnieniem że żyjemy w krainie mlekiem i miodem płynącej i nigdzie nie ma lepszych prowizji) - jeśli robisz plany to raczej nie ma presji ze strony przełożonych (zależy jak się trafi oczywiście) Minusy - - brak szkoleń które cokolwiek wnoszą - pracodawca nie stawia na rozwój pracownika - pracodawca wymaga robienia wyników ale nie daje leadów (dzwoń panoramę firm na własne ryzyko, jak coś to my umywamy ręce) - najniższe podstawy wynagrodzenia w sektorze doradców MŚP - pracodawca sam nie zainicjuje nawet awansowania pracownika np. z doradcy na starszego. Znam ludzi którzy pracują po 7-8 lat i mają starszego doradcę, na menagera klienta trzeba chyba z 20 lat stażu w takim razie :D (awanse nie wiążą się oczywiście z podniesieniem wynagrodzenia) - kradzieże leadów między oddziałami i nieczyste zagrywki pracowników którzy dzwonią jako centrala itp. (lub sytuacje gdy klient nie wiedział nawet że pracownik złożył z nim wniosek) Podsumowując jest to praca w której można zarobić bez większego stresu ale... na żaden rozwój nie licz, szkolenia czy webinary są nic nie warte. Pracodawca stawia jedynie na wyciśnięcie pracownika który przychodzi mając swój portfel klientów bo od siebie pracodawca nie da Ci nic. Każde na każdym spotkaniu sieci sprzedaży jej dyrektor przypomni Ci że pracujesz w najlepszym banku z najlepszymi premiami a jak Ci się nie podoba to możesz poszukać gdzieś indziej pracy. Podczas pierwszego dnia szkolenia obecny dyrektor sprzedaży powiedział że kto robi wynik to zostaje reszta wypad ( inicjały jak faszystowska jednostka paramilitarna zobowiązują). Opinie o nauczaniu przez pracodawcę jak robić kredyt na oświadczenie a później zwalnianie pracowników dyscyplinarnie a pisanie dokumentów nie są przekłamane. Niby po co pracodawca udostępniał kilka wzorów KPiR'ek do uzupełnienia w swoim systemie? Najlepiej obrazuje to zamknięcie najlepszego oddziału w Polsce tzn. Elbląga, po nieprzerwanym paśmie sukcesów oddział został zamknięty. Za co? Tajemnica poliszynela. Regionalny przecież dobrze wiedział jak wyniki są robione. Szkolenia o tym jak robić kredyt "na oświadczenie" doprowadziły do sytuacji w której można trafić panie pielęgniarki które miały po milionie przychodu :) W połowie grudnia podsumowanie roku i zakłamywanie rzeczywistości jak to super jest, miesiąc później informacje o zwolnieniach grupowych. Najpierw REKORDOWE WOLUMENY, REKORDOWE PROWIZJE, NIEPRZERWANE PASMO SUKCESÓW a teraz że mało pieniędzy na odprawy. S.S. mówiący o profesjonalnym zachowaniu przy rozstaniu po tym jak w tamtym roku 31 października rano pracownicy SPARTY (którzy mu podlegali) dostali informacje że to ostatni dzień ich pracy mało tego, ludzie którzy byli wtedy na szkoleniu przygotowawczym dostali wypowiedzenia ostatniego dnia szkolenia a do tego była część pracowników którzy mieli przyjść do pracy od 4 listopada... To że awansował jednego z pracowników NEST BANKu na dyrektora sieci sprzedaży w projekcie SPARTA a chwilę później cały projekt został zażegnany to szczyt :) W krótkiej żołnierskiej wersji: - dobre pieniądze - fajna ekipa (ja na taką trafiłem) - stagnacja - brak rozwoju i perspektyw - brak chęci rozwoju pracownika ze strony pracodawcy

Xyz

Po dzisiejszym teams wiemy jedno, ze nas zwolnią. Rada pracownicza pusci nas z torbami. Zgadzają się na wszystko co im kadry podsuną. Dzięki, ze powstały związki. Może centralce troche krwi napsujecie.

Ha
@Xyz

No tak cały Polak byle innym tez było zle... zamiast wziac zycie w swoje ręce to tylko siedzicie i narzekacie jak wam źle ...

Xyz
@Ha

Moje dzieci tez potrzebują jesc. Nie znasz sytuacji każdego z nas. Nie oceniaj. Zwolnia nas, ok. To jest pewne. Ale można zwolnić i potraktować pracownika z godnością. Twój punkt widzenia- 20% zadba o własne tyłki kosztem reszty. Tez sie zastanow.

zdzis

Wróćcie do robienia Imprez Świątecznych (to były najlepsze wydarzenia roku), potańczą pobawią się, zobaczą ze sobą na żywo i znowu każdy będzie happy :).

mua

To Najlepszy Bank w jakim pracuje. Tyle.

Aga
@mua

No teraz to pojechałeś/as , może tez po piwie????????????

Sisi1

Drodzy.... Każdy ma wolną wolę. Po co siać ziarno nienawiści. Macie gdzie odejdźcie. Jak mają Was docenić gdzie indziej docenią. Czasem trzeba coś zostawić losowi. Nawet lokaty.... :) hm a jeśli nowy pracodawca Was doceni to i los Wam zrekompensuje lokaty :). Mnie się bardzo udało i nie żałuję wyboru. Czasy są trudne i nie zapowiada się by były lepsze. Póki co doceniajcie co macie, wyciągnijcie wnioski bo to doświadczenia nas uczą wyboru własnej ścieżki. Wierzcie w siebie i Wasze umiejętności a na pewno los Wam pokaże drogę. Jedne co jest pewne... pracownik jak tramwaj odjedzie i zamkną się drzwi ale podjedzie następny tramwaj... Nie zapomnicje o tym. Pozdrawiam

opinia w końcu

miejsce na opinie o pracodawcach :) Więc Moja: Nestowi jest trudno bo to nie jest kolos bank jak inne co maja po setki milionów zysków to bank co nadal ma stratę i krótką historię wiec nie mamy jeszcze portfela na tyle duzego zeby na nim zarabiac bo po prostu ten bank tyle nie istnieje jeszcze na rynku. Duzy skrót. Nieważne czemu ta strata jest. Niewazne co było. Nieważne jakie bledy popełniła centrala jakie błedy popełniły oddziały. A ile mamy sukcesów !!!! Mase dobrych projektów. Jak w życiu nigdy nic nie jest oczywiste i łatwo sie mówi po fakcie... Chce powiedzieć że nam ludziom jest tu bardzo dobrze. Chcielibyśmy więcej kasy :) liczymy ze w końcu dacie nam podwyzki i premie obiecywane i obiecywane.... Pandemia to bardzo ciezki czas dla kazdej firmy dla kazdego pracownika, rodzica, singla - kazdego. My Ci nie nie będziemy rzucać pod nogi dodatkowych kłód w pandemii, po co to szczucie związkami? i dodatkowe kłody pod nogi jakby związki miały władze do nie zwalniania ludzi to zadna firma by nikogo nie mogła zwolnic i wszystkie biznesy by padły dawno temu ... to relikt przeszłości... ale jak tam chcecie..to moja opinia - nie atakujcie to moje zdanie - kazdy ma prawo do swojego. Dziękuję za prace zdalna - moja rodzina by sobie bez tego nie dała rady. W innym banku na P.. mój kumpel juz dawno musiał wrócic do biura niewiadomo po co - byle tylko mogli go pilnowac.. Dziękuje ze nie ma tu długich procedur i wniosków papierowych na proste rzeczy - wystarczy napisac maila zadzwonic do zyczliwych ludzi z innych departamentów i temat załatwiony. Centrala pozdrawia Oddziały - bez Was nie było by nas i na odwrót.. Obszar Ryzyka melduje ze jest zadowolony :). Nam tu dobrze. Dajemy z siebie wszystko.

@opinia w końcu

O czym człowieku Ty tu piszesz i co Ty tu wypisujesz bank zwolni masowo za chwilę ogrom ludzi w imię digitalizacji banku to chyba wtedy doczekasz się podwyżki jak tyle ludzi odejdzie ludziom się życie załamie ale grunt że wy czyli reszta która tu zostanie dostanie podwyżki. Zresztą jakie podwyżki jak bank chce zmienić umowy na b2b będziesz miał działalność to żadnej podwyżki nie doczekasz.

oj widać ze kolega nic nie wie - i głupoty pisze. To firma prywatna - nie fundacja społeczna - jak nie ma dla kogos pracy to nie będą ich utrzymywać bo tak wypada bo nikt w dzisiejszych czasach sobie pozwolić na to nie może. Jak jesteś dobry - znajdziesz prace - jak jesteś średni to siedz cicho i nie obrazaj tego pracodawcy - bo jak tak na niego plujesz, psujecie nam na tym portalu Wy Oddziały reputacje to co się potem dziwicie że chcą was zwalniac i isc w digital i zastąpić robotami... nie pluje się we własne gniazdo - zapomnieliście o tym a teraz za pozno.. Pracujecie tu - nie podoba Wam się - chcą Was zwolnic nie podoba Wam się...

@:)

Bo Ci ludzie co tu piszą te wszystkie oszczerstwa nie rozumieją ze podcinają gałąź na której siedzą. To nie oddziały utrzymują centrale i nie odwrotnie !!!! Nauczcie się w końcu. To prywatny biznes. To inwestorzy i klienci sprawiają ze są pieniądze na nasze pensje i wszystko inne. Jak klient czy inwestor wchodzi i czyta co tu wypisujecie to wybiera inny bank - wiec ocknijcie się w końcu. Skończcie psuć opinie firmie w której pracujecie. Nie podoba się Wam tu iddzcie gdzie indziej chcesz coś zmienić powiedz o tym wewnątrz firmy a nie na anonimowym portalu który czyta nasz klient. Zła opinia o banku oznacza ze jest mniej klientow mniej inwestorów - mniej potrzeba pracowników - mniej jest kasy na pracowników. To zasady ekonomii. To bank to przypomnijcie sobie co uczyliscie się na studiach.

Zdzicho towarzyski

Dobrze tu jest. Mam na koncie kilka banków. Wiem co mówię. Ludzie tam to jest dopiero kosmos. Mi się tu podoba. Mogliby płacić lepiej ale takie czasy nastały.. Pozdrowienia z nad morza - sieć sprzedaży.

Widzę, że w składce związkowej opłacane są trole internetowe.

kulturalni
@.

hahaha - w punkt - dobrze powiedziane !

ana

Strategia widze rodem ze znanej partii... jak nie idzie to obrazac wszystkich naokoło.. pluć hejtem bo nie potrafi się merytorycznie rozmawiać - ludzie patrzycie czasem w lustro. Przestancie obrazac to miejsce pracy - to fajny pracodawca i najlepsze koleżanki i koledzy z jakimi pracuje. Nawet mój szef ma swoje wady ale to równy gość! Pozdrawiam Operacje, Logistykę i super kolegów z IT :) Miłego dnia.

Niko
@.

Nie ma co ukrywać, że składkę należy płacić. Rada pracownicza dziala za "darmo". W końcu maja juz obiecane miejsca pracy. Teraz juz wiadomo dlaczego nie walczą o resztę pracowników. Nie kąsa sie ręki, która daje jeść. W tym przypadku zadbali o własne interesy.

Jan
@Niko

Ile jeszcze będziesz kłamać przewodnicząca związków - ochronę masz tylko ty - a nie nikt z nas za to ze ci składkę zapłacimy za która se w góry na szkolenie pojedziesz. Poczekam i cię sprawdzę i zobaczę jak ochronisz wszystkich Nas przed zwolnieniem i jak zapłacisz za naszych prawników. Trzymam kciuki za ciebie - ale jak się okaże za zadbalas tylko o swój stołek i mnie zwolnią to pożałujesz tego !!!!! Zapamiętamy ci to na długo.

Nestoczłowiek
@Jan

Nie rozumiem czemu w naszym banku jest tyle złości między nami. Niech sobie działa i Rada Pracownicza i Związki Zawodowe, przecież oba mają działać w imieniu dobra dla pracowników, im więcej tym lepiej. Każdy ma wybór nikt nikomu nic nie zarzuca. Nestoludzie większym problemem będzie znalezienie nowej pracy dla wszystkich zwolnionych anie beznadziejna dyskusja między Rada a Związkiem.

@Nestoczłowiek

A czy wszyscy zwolnieni będziemy walczyć zbiorowo o lokaty lojalnościowe w wysokości 100%? I zgadzam się że znalezienie pracy w czasach epidemii nie będzie takie proste dlatego tym wszystkim w centrali którzy hejtują pracowników w oddziałach polecam trochę empatii bo nie chcielibyście się znaleźć chyba na naszych miejscach i nie wiecie jak to jest zostać wyrzuconym na bruk po latach pracy i starań i co miesięcznych planach powyżej 100% nawet w zeszłym roku przed PWP. A tekst o wyjazdach Agnieszki na szkolenia w górach za pieniądze że składek to śmiech na sali. Ciekawe co by Ci niezwalniani robili jakby te zwolnienia ich dotyczyły?

OBIEKTYWNIE
@Jan

@Jan dobrze, ze wiele pracownikow mysli rozsadnie i zapisalo sie do Zz, podobno to juz dziesiatki, zarowno z oddzialow jak i centrali. Czy warto za te parenascie zeta pozwolic aby ktos z doswiadczeniem powalczyl o interesy pracownikow? -okaze sie za chwile. Wolę zalowac ze wydam te pare zlotych niz zalowac ze zostalam z niczym, bo czytajac komentarze i bazujac na doswiadczeniu dotychczasowym, widze ze na rade pracownicza liczyć nie mogę. Rola Zz nie będzie uruchomienie przed zwolnieniem bo w mojej opinii tego nikt nie odwroci a raczej walka o godziwe odprawy takie jak inne banki placa. Twoj wybór czy wolisz odejsc z niczym czy zabezpieczeniem. Wolna wola.

@Nestoczłowiek

Masz rację. Strasznie mi smutno jak codziennie to czytam. Nie bądźmy takimi ludzmi. Nie obrażajmy się. To nie jest forum do dyskusji o nas. Rozmawiajmy ze swoimi szefami, mamy maile do zarządu itp. - po co tu? To taka nasza Polska natura by się kłócić nie wiadomo o co, by mówić językiem nienawiści bo anonimowo to można już obrazac. Pracy na rynku nie ma :( Pandemia zrobiła swoje w bankowości - w takiej jesteśmy branży niestety i nic to nie zmieni. Szanujmy się. Miłego dnia dla wszystkich. Wyjdzmy ponad te konflikty. Trzymajcie się Zdrowi.

Xxx

Koleżanki i koledzy, nie ma co ukrywać, że sytuacja banku i oddziałów jest bardzo zła. Podejmowane decyzje i procesy sprzedażowe oparte o to jak zrobić dokumenty klientowi (czego nauczyła nas ładna Pani z centrali) oraz mnóstwo błędnych decyzji produktowcow i ryzyka, spowodowały, że idziemy na (usunięte przez administratora) Nie ma co ukrywać, z takimi wynikami finansowymi nic długo nie da rady funkcjonować. Każdy ma prawo do własnej opinii na temat tego co dzieje się w banku. Każdy ma prawo wyrazić zdanie na temat powstania związków zawodowych. Jednak nikt nie ma prawa do oceny kogokolwiek. Są wśród nas tacy, którzy nie wierzą w związki- mają prawo. Mają prawo nie chcieć spróbować zadbać o warunki odejścia i informację o zwolnieniu wcześniej. Są i tacy, którzy chcą spróbować i składka miesięczna, która płacą nie jest dla nich wyrzuceniem kasy w błoto. Pokazcie jednak troche klasy i nie piszcie anonimowo takich hejtow pod adresem Agi, która nikogo nie zmusza do zapisania się. Odwagą jest wykręcić numer telefonu i powiedzieć to koleżance z pracy. Szanujmy się wzajemnie. Nie chcecie spróbować- macie prawo. Chcecie założyć własną organizację związkową -zakladajcie. Rada pracowników- a co oni do tej pory zrobili? To pytanie stawiam serio. W czym nam pomogli? Co wynegocjowali? Nie wiem czy nadal tak jest, ale w każdej tak dużej organizacji musi być komórka niby dbajaca o dobro pracowników. U nas wybrano radę, bo... prawnie nic nie mogą? Nie wiem, pytam. Podsumowując- miejcie własne opinie, ale nie oceniajcie bo do tego prawa nikt nie ma. Ja mam pozytywne doświadczenie we współpracy ze związkami. Dzięki ich negocjacjom dostaliśmy w poprzednim miejscu pracy odprawy wyższe niż ustawowe. 15 zł to dla mnie inwestycja w lepsze warunki. A jak to z inwestycjami bywa, czasem jest zwrot, czasem nie. Sami zdecydujcie.

@Xxx

Może zwiazki są i potrzebne ale ponoć są już przecieki kto i w jakiej placówce leci i jakie zostaną w ogóle zamknięte. Szkoda bo nest bank to często fajni ludzie z którymi miałem okazję pracować. Więc nie wiem czy oni cokolwiek mi pomogą jak to z góry przesadzone . A plany pójdą w dół dla reszty doradców? Czy związki faktycznie są w stanie zmienić obrót sprawy?????

Xxx

Wróble ćwierkają, że wszystkie oddziały własne idą do likwidacji...

Aaa
@Xxx

Wyświadcz temu bankowi przysługę i jak ci się tu NIE PODOBA to idź gdzie indziej !!!!

Oddziały
@Aaa

Nie już zamkną te wszystkie oddziały bo już męczące są te Wasze wpisy .... idźmy w digital więcej kultury, bez krzykaczy, mniejsze koszty

Ahah
@Xxx

Hura !!!! Najwyższy czas !!!

@Xxx

A myślicie że wszystkie placówki własne zamkną w tym roku ? Czy tylko zostawia te w dużych miastach po jednej placówce a uszczuplą po kilku doradców tak by w placówce zostało po 3 osoby z Dyrektorem? Będą też zmniejszać lokale na mniejsze ?

Nie wiem- ale spójrzcie co sie dzieje w każdym Banku w Polsce i zagranicą. Albo wstrzymali zatrudnienie do oddziałów albo właśnie zaczeli zwalniac ludzi z oddziałów. Pandemia zmieniła trend bankowości. Pokazała że banki mogą istniec bez oddziałów. Ludzie siedza w domu i załatwiaja wszystko z domu, owszem mają dość siedzenia w domu ale ludzie w pandemii tesknią za wyjściem do kina, restauracji, wyjazdem na urlop - NIKT NIE TESKNI ZA WIZYCIE W ODDZIALE BANKU bez wzgledu na to jak fajni ludzie w nim pracuja. Banki z natury ludziom kojarza sie zle. Tak więc tej zmiany nie da sie zatrzymać. Po co Nestowi Oddziały własne? ekstra koszty na wynajem, zarzadzanie rozproszona struktura w wielu miastach. I jeszcze związki organizuja. To lepiej iść w digital i rozwój call center, A jak trzeba gdzies oddziału to placówki franczyzowe tu są i przejmą temat, bez związków bez krzyków niezadowolenia. TEz sobie nie pomogliscie cały czas psujecie Nestowi opinie tu. A jak jezdziliscie na wycieczki za granice do Japonii, Meksyku i w inne tropikalne miejsca to słowem nie podziekowalisicie na forach. Zasady były jasne w konkursach. Tylko krzyczeć umiecie. W centrali nie ma konkursów, nie ma premii, a jakoś ludzie umieja cenić dobrego pracodawce. I maja kulture i przyzwoitość. . Zacznijcie sie przebranzawiac a nie protestowac bo to Wam nic nie da.

Zołza

To niech ta cudowna centrala robi sprzedaż!!

@Zołza

Dokładnie, gdyby nie my na dole którzy pozyskują klientów na kredyty konta faktoringi to reszta nie miałaby co robić no ale najłatwiej pozbyć się takich jak my a nie tych z góry:-(

Sisi1

A tak w temacie lokat lojalnościowych.... Pip już komuś kto odszedł odpowiedział?

Smerf

Będzie jakiś komunikat w Banku odnośnie związków ?

future

Prawda jest taka koleżanki i koledzy z oddziałów - niestety nic was nie uratuje ani związki zawodowe ani rady ochrony i inne - idzie postęp, który przyspieszyła bardzo pandemia. Za 5 lat żaden bank nie bedzie miał juz oddziałow - klienci będą wszystko robić zdalnie. A dzięki pandemii pogłębili jeszcze bardziej nawyk nie chodzenia do oddziału. Tak więc niestety będziecie musieli sie przebranzowić. Nie mówie tego po złośliwości - uważam ze własnie taka idzie gigantyczna zmiana w całym sektorze bankowym - oddziały tradycyjne za kilka lat znikną :(

aaa
@future

Bzdura... Mniej tv.. Raczej coraz mniejsza konkurencja spowoduje likwidację części Oddziałów. A Nest jedzie na stratach i to spowoduje jego koniec

Nest1

Można prosić o podanie jakiś namiarów na Agnieszkę.

Niedowiarek

Tzn w czym pomógł ?

Haha do organizatorki

Wes nie ściemniaj :) tez byłem w związku w dużym banku i to ze byłem członkiem nic mi nie dało poza tym ze płaciłem składki na was darmozjadow i tak mnie zwolnili bo nie ma się przez to żadnej ochrony. Za to miałem duże problemy potem w znalezieniu pracy I w dużej d... miały mnie związku. Za to napatrzyłem się co robił zarzad związków nie robił nic. To zarzad związku ma ochronę tylko przed zwolnieniem i dbali tylko o swoje interesy dostali super podwyżki od pracodawcy i ze coś robią dla ludzi to zwykła ściema! Tak jest w całej Polsce tylko zarzad związku się nachapał bo nie będzie musiał nic robić. Wiec wes laska nie okłamuj ludzi. Może byś się do roboty wzięła dla odmiany. I już mi nie odpisuj teraz jaka to nie prawda i jak ciebie związki uratowały .. przyzwoitości troche w mówieniu prawdy życzę

Nie

Nie będę płacić składek żeby zarzad związku sobie na niby szkolenia do Zakopanego jeździł!!! Związki w Polsce to patologia bo nie mogą albo nie chcą nic wskórać. To przez to wciąż cały kraj musi górników utrzymywać. Ochrone maja tylko te Szychy z zarządu nie zwykły człowiek. Noech zgadnę założycielem związku została dzieczyna z najgorszego oddziału w Polsce a nie ten chłopak z najlepszego oddziału ? :) klasyka wszędzie to samo. Bo jedni ciężko pracuja a inni wole się opierdzielac i żerować na innych bo nie maja perspektyw na lepsza prace

@Nest1

Dyr. oddziału Zabrze

Do Agnieszki

Co Ty ściemniacz Agnieszka - samozwanczo powołałas się do zarządu związku nikt na ciebie nie zagłosował przeciez ! to ty masz ochronę przed zeolnieniem. Pracuje od lat w oddziale i nic sobie nie przypominam żebyś coś dla nas wywalczyła. Siedzisz cicho a teraz bo nie masz wynikow i perspektyw na zmianę pracy to sobie ochronę załatwiłaś. Rozumiem ze zapłacisz za prawników którzy w sądzie będę mnie reprezentować tak ? Albo ze zagwarantujesz ze członków związku nie będę zwalniać? Nie ma takich przepisów inaczej żadna firma nie mogłaby nikogo zwolnić jakby tak było. Mówisz ze nasz uprxedzisz i wypowiedzeniu - to cię wtedy zwolnią bo masz w ustawie napisane ze musisz zachowac poufność. Nie znasz przepisów ? A jesteś organizatorka ..Jest w banku Rada pracowników która robi to samo co związki tez reprezentuje nas jak są grupowki i walczy o lepsze warunki dla nas. Ale są różnice Rada pracowbikow robi to za darmo bez składki i w radzie są osoby na które zagłosował cały bank i wygrali większością głosów! A ty się sama powołałas, taka różnica jest między nimi a tobą - do roboty się wes bo twój oddział wstyd przynosi w rankingach

Masakra
@Do Agnieszki

Co ty wypisujesz :) sprawdź rankingi oddziałów i zobacz jakie wyniki ma Agnieszka która jest świetną dyrektorką i człowiekiem który wstawił się za pracownikami :) zresztą w grudniu jest 2 oddziałem w Polsce!!!! zamiast pisać bzdury weź sie do pracy. co do pseudo rady pracowników, to sobie tam siedź bo ta rada została powołana tylko do tego aby chronić interesy centrali a nie pracowników.

Prawda

Zgadzam się

Dajcie spokoj
@Masakra

Ludzie wiarygodność tych wpisów tu jest ZEROWA bo są anonimowe wiec można napisać wszystko o tym jak kto jest super albo jaki zły i jak to pracodawca jest zawsze beznadziejny ... to tak jak Piiis pozatrudniał troli i piszą opinie na forach im - to tak samo działa to miejsce. Wiec ochłońcie bo pewnie dyskusja toczy się między 2 osobami które maja po kilkanascie imion :) i jak to czytam to mam za to jeden temat rok temu jak były grupowki było tu mnóstwo wpisów o tym jak to bank upada jak poszły zawiadomienia do prokuratury i nie wiem do kogo jeszcze świetego...aż zaczęłam szukać pracy ze strachu - ci co musieli niestety dostac wypowiedzenia odeszli popisali o katastrofach a bank jak był tak nadal jest. Nest Bank życzę ci abyś się nadal rozwijał i dał radę w tych ciężkich czasach dzięki Wam mam prace a moje dzieci maja za co żyć. Jak mi się przestanie tu podobać jak moja pensja przestanie mnie tu zadowalać i będę wiedzieć ze jestem tak dobra ze mogę za to co robię tu zarabiać więcej to jestem wolnym człowiekiem i znajdę prace gdzie indziej. Tym czasem pracuje tu i nie będę pluc do swojego gniazda. Tylko odejdę jak przestanie mi się podobać. Nikt nikomu nie karze tu pracowac. Tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam Noworocznie.

Marcel centrum

Masz rację!!

Zgadzam się
@Prawda

Ja tez tak myślę

Region Centrum

Wielki szacunek dla Agnieszki, w grupie siła.

Obrońca
@Do Agnieszki

Do @nest Imienny atak na kogos na forach, swiadczy o Twoim poziomie. Z ciekawosci, kto bronil samemu wejsc w zwiazki zawodowe? Czy tez wejscie do reprezentantów zwiazku? Nie ma limitu na ilość zwiazkow zawodowych w organizacji wiec masz szanse na ochrone. Chetnie poslucham co, kto z rady pracownikow zrobil przed i po wejsciu do rady dobrego dla ludzi? Maja zero sprawstwa. Widac duzo frustracji w Tobie, wspolczuje, a frustracja rodzi agresje.

Sa
@Niedowiarek

Tzn ze w sądzie wygraną sprawę mam. Tylko tyle albo aż tyle .

On
@Dajcie spokoj

Z niecierpliwoscią oczekuje kreatywnych wyników po 2020 . Idea tez miała się super dobrze. Banki z końca listy chętnie by się sprzedały tylko kupców brak ,

byłyklientnestpseudobanku

Ciągłe odsetki od odsetek, przekłamania w ich wysokości, utrudnione sprawdzanie salda konta. Brak historii wpłat i obciążeń, nawet po interwencji telefonicznej. Nie polecam.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nest Bank S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny

Hahaha czego? W Tym Banku nie ma nadgodzin!! Nie potrafisz się wyrobić w godzinach pracy z robotą znaczy, że źle Gospodaruje swoim czasem. Musisz jechać na drugi koniec Polski podpisać umowę? Przecież robisz to dla siebie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nest Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nest Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nest Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 13 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nest Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Nest Bank S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nest Bank S.A.