Opinie o Market Access w Warszawa

Market Access to firma, która nieustająco rozwija się w wielu nowych obszarach działalności rynkowej. Świadczymy także usługi Agencji Pracy Tymczasowej i jesteśmy zarejestrowani pod numerem: 14989. Więcej informacji o nas na: www.marketaccess.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Access w Warszawa

Czy firma Market Access w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy Market Access oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tak Nowy wpis

Zlecenie. Ale nie warto. Proszę poczytać wcześniejsze opinie o niewypłacalności, bo to niestety prawda

bezimienny Nowy wpis

Nie wiem jak jest teraz, ale jak pracowałem dla nich jeszcze w 2017 roku to oferowali tylko umowę zlecenie i dzisiaj pewno też tak jest. A jeśli chodzi o opóźnienia to faktycznie mieli spore i to zawsze było wkurzające, najbardziej na początku roku przez okres styczeń/luty. Telefony do kierownictwa, gdzie słyszałem, że pieniądze poszły.... itd. itd. Nie wiem jak jest teraz ale radzę szukać gdzie indziej.

Norbert Nowy wpis

Niestety postanowieniem z 5 sierpnia 2019 r. Sąd Rejonowy w Warszawie, Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zabezpieczył majątek dłużnika Market Access

Czym dokładnie się ta firma zajmuje?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Market Access? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Maxx

Piszcie prosze w jakich miastach i sklepach macie problem (usunięte przez administratora)

Atan

Carrefour Sandomierz

And

Carrefour Kraków

Viktoria

czy ktoś z Was odzyskał pieniądze na drodze egz. komorniczej? Ta firma jeszcze działa i rekrutuje pracowników?

Szczecin nie jest głupi

Jesli jest ktos kto chce z tymi Parszywymi oszustami i zlodziejami współpracować, lub przelewac im chocby zlamany grosz to ja pozdrawiam serdecznie. ;D Wlasnie szmaciarstwo przyslalo do mnie liscik z blaganiem o jałmużnę. Haha bardziej żałosnej amatorszczyzny nie widziałem ;) Mam nadzieję ze pójdziecie siedzieć za wyłudzenia i naciagactwo , a dupki to wam nigdy sie nie zamkną;);) pozdrowionka ze szczecina bando (usunięte przez administratora)

Ciekawa

Witam. A ja chciałabym zapytać o PIT-11. Czy ktoś dostał bez specjalnego starania się czy raczej trzeba się samemu do nich jakoś zgłosić?

Ivka
@Ciekawa

Ja nie dostałam, napisałam pod ten sam adres mailowy co w ubiegłym roku o PIT. Jeszcze nie dostałam. W ubiegłym roku dostałam jak napisałam do firmy Czy to prawda, że firma ogłosiła upadłość?

Ciekawa
@Ivka

Wszystko na to wskazuje. A najgorsze jest to, że nie wiadomo gdzie i pod jakim numerem się z kimkolwiek od nich kontaktować. Czy mogłabym prosić o adres mailowy, na który pisałaś?

Czy tutaj są problemy z odbiorem PITu?

Hgdf
@Kasia

No ja jeszcze nie otrzymałam

buli

Ma ktoś jakieś informacje co Market Access zamierza zrobić z długami jakie ma wobec swoich pracowników? Proszę o sprawdzone informacje.

Aksjsjs
@buli

Będę miał sprawę sądowa w Warszawie najprawdopodobniej wiec będę potrzebował świadków

Aaa

Kiedy badzie ta sprawa ?

Paw
@buli

To ten prezes co miał id marketing

krzych1959

chętnie będę świadkiem

Tinkiłinki
@krzych1959

Ja tam czekam na ściągnięcie długu przez komornika, powodzonka życzę ;)

Iwona
@Aksjsjs

Ja mogę być świadkiem. Pracowałam w Carrefour przez agencję Market Access. Też założyłam sprawę i też potrzebuję świadków

Exter
@Iwona

To komornik nie zajmie się ściąganiem Pani długu? Czy jak bo nie rozumiem. Tak czy siak po każdej rozprawie komornik będzie zajmował się tym aby odzyskać Pani pieniądze? A mi właśnie sprawa przeszła gładko i czekam aż komornik ściągnie hajsy?

Grzegorz
@Exter

Możecie napisać, jak dalej rozwinęła się cała sytuacja? Chciałbym wiedzieć, czy wszystkie kwestie finansowe z firmą Market Access udało się pozytywnie rozwiązać? Szokujące jest dla mnie, że w ogóle doszło do takich sytuacji, ale mam nadzieję, że wszystko zakończyło się polubownie.

P.
@Grzegorz

Nie, ludzie nie dostali swoich pieniędzy. :)

Weronika
@P.

Przykro mi, że macie takie negatywne doświadczenia z tą pracą. Czy nadal nic się nie zmieniło w związku z sytuacją w Market Access? Życzę powodzenia, oby wszystko w końcu się rozwiązało.

Angela
@Iwona

Też mam problem z tą firmą bo pracowałam w cerrefour przez tą agencje i nie dostałam pitu za rok 2018 oraz wynagrodzenia za 3 miesiące. Proszę o informację czy uzyskała Pani coś przez założenie sprawy w sądzie. Proszę o odpowiedź na email angelika1055@interia.pl bo potrzebuję pomocy oraz informacji w tej sprawie. Z góry dziękuje

Maxx

Co tak wszyscy ucichli? Odzyskaliście pieniądze od tego cwaniaczka ? Ma ktoś jakieś wieś i? Market Access z Kusiakiem na czele to banda oszustów!

Wsciekły 2000
@Maxx

Witam nie odzyskamy swoich pieniędzy z jednego powodu Carrefour ma nas gdzieś i z tą sprawa zostawia nas samych sobie i nie chce nam pomoc a na temat pseudo Prezesika to jedynie można powiedzieć ze on nie chce wypłacić pieniędzy które nie są jego bo lepiej zabrac innym i zyc za te pieniądze a prawo ma za nic (usunięte przez administratora) jeden

Xxx

Jakieś wieści ? Ktoś wie co z naszymi pieniędzmi?

Xxx

Czy ktoś otrzymał zaległe wypłaty? Ja czekam na pieniądze za listopad. Wiecie coś jak to ma dalej wyglądać?

....
@Xxx

Nikt nie otrzymał i nikt nie otrzyma,(usunięte przez administratora)

@Xxx

dziś się dowiedziałam że jedna z moich koleżanek dostała, ponoć mieli już wszystkim regulować już ale jakoś tego nie widzę..

@namanana

A mi prezes w prost powiedział, że pieniądzy nie wyśle

@Oszukana

ja na to już nie liczę.. ile razy bym nie dzwoniła to nie odbiera więc przestałam próbować.

@namanana

Zalecam założenie sprawy w sądzie, nie ma co się z nimi już guzdrać.

@Anonim

tylko że sama sprawa najprawdopodobniej wyniesie mnie więcej niż mam do wypłaty.

@namanana

Sprawę możesz założyć i go posadzić o koszta, sama nie będziesz musiała płacić. To jego wina więc niech on ponosi koszta.

Dddd

Wie ktoś coś o porach ??

Dddd
@Dddd

*pitach

Sjsjssp

Pity wysłali do urzędu ale my do rak własnych tez powinismy dostac ale nie dostaliśmy. Jeśli chodzi o pieniądze jestem w trakcie sprawy sądowej i odzyskam te pieniądze choćbym miał się zesrac. 2 miesiące nie byłem matka Teresa czy caritasem żeby robić za free. Koniec odzyskam pieniądze każdy z was powinien założyć sprawę im. PIP tez już się tym zajmuje

@Sjsjssp

Moją należność będzie już ściągał komornik. Trochę wiadome że to zajmie, ale prędzej czy później odzyskam to co powinienem mieć już dawno u siebie na koncie.

Ewka

Witam. Czy ktoś dostał pit 11 za 2018?

@Ewka

Nie i nikt nie dostanie, ale do urzędu skarbowego wysłali

Magda
@Oszukana

Dlaczego nikt nie dostanie a to nie wysyłają?

@Magda

Mieli czas wysłać do 28,więc wątpię aby ktoś jeszcze dostał, a w urzędzie na pewno jest, więc warto iść do urzędu i się dowiedzieć

Ewka
@Oszukana

Do urzędu skarbowego mieli obowiazek wyslac do konca stycznia a nam do lutego wiec mieli az miesiac. Chyba ze szkoda im na znaczki. Jutro ide do skarbowki mam nadz ze sie dowiem. Ma ktos do nich nr tel ktory ktos odbierze?

ikusia994

Dostał ktoś w ogóle Pita od firmy. Próbuje się tam dodzwonić ale telefon nie odpowiada czy poda mi ktoś numer jakiś kontaktowy.

@ikusia994

Nie dostałam pita. Próbuj dzwonić na numery podane w nowych ogłoszeniach o pracę tam jeszcze odbierają .

ikusia994
@ikusia994

Pity są na stronie https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ jeżeli rozliczaliście się w tamtym roku to bez problemu powinniście się dostać

@ikusia994

Jak nie zapłaci wynagrodzenia to też nie wysla pitu 11. Po co mi PIT jak nie dostakam kasy.

@Aa

no ale jeśli ktoś pracował od początku 2018 tak jak ja np. on musi wysłać PIT a z tego co mówiła mi księgowa mojej mamy to za październik listopad i grudzień PIT będzie rozliczany już jako za 2019 rok jeśli w ogóle dostaniemy pieniądze..

@zyx

Ja nie wierzę w to ze dostanę pieniądze. Pracowałam w Wawie w grudniu i ok 700 zł mi są winni.

@Aa

no ja pracowałam z nimi dość długo bo od 2017 roku, często zdarzały się z nimi problemy ale nigdy aż tak. pracowałam do końca października 2018, więc od listopada czekam na wypłatę a już nawet nie chce mi się bawić w dzwonienie do nich bo wiem że to mi nic nie da, no ale jednak 600zł drogą nie chodzi.

@zyx

Mi nie wypłacili 1200 zł za październik i nie wysłali pit za wrzesień. Na nasze wypłaty nie mają pieniędzy a nowych pracowników szukają .

@Oddajciemimojepieniądze

szukają żeby spłacać dalej swoje długi.. przecież to jasne że te osoby które teraz zatrudnią również nie dostaną nawet złotówki. jeśli nie będzie PITa do początku marca to trzeba iść do urzędu skarbowego i niech oni od nich ściągają.

Julia
@Aa

Ja dostałam smsa, że jeżeli nie dostałam wynagrodzenia to nie dostanę i pita, fakt faktem, nie pracowałam długo ale z dwojga złego przynajmniej nie muszę rozliczać się z czegoś czego na oczy nie widziałam. I mam już tą świadomość, że tych 600 zł już nie dostanę...

Kali

Czy ktoś ma jakieś wieści co z zaległą kasą od Market Access? Fundusz Gwarancyjny Pracowniczej zadziała,czy to kolejna ściema szanownego prezesa?

@Kali

Sprawy tam trwają nawet do 2 lat, a żebysmy w ogóle mogli się starać o hajs od nich, firma musi ogłosić upadłość, a jak narazie to tego nie zrobiła, więc jesteśmy w d.u.pie

@Kali

Z tego co wiem to ten fundusz wyplaci kasę ale z umowy o prace a nie z umowy zlecenia .

@Aa

Umowy zlecenie też wypłacają- czytałam na ich oficjalnej stronie. Ale firma musi ogłosić upadłość, a jak narazie tego nie zrobiła, a wniosek trzeba złożyć najpóźniej 9 miesięcy od daty niewypłacenia wynagrodzenia

Fagshd
@Gość

Czyli mam sama złożyć wniosek o wypłacenie tych pieniędzy z tego funduszu ?

@Gość

Z tego co wiem i co mówi prezes Kusiak,ogłosili upadłość restrukturyzacyjną i sami mają do piątku złożyć listę niewypłaconych wynagrodzeń do tego funduszu. Zobaczymy...

@.

Skoro prezes tak powiedział to z pewnością tak będzie. Człowieku z choinki się urwales? Ten prezes to tylko osz...ust i nic więcej, nie wierzcie mu w Ani jedno słowo

@.

Skoro ogłosił upadłość to czemu ciągle poszukują osób do pracy? Kretacze

@Oszukana

Dlatego piszę "zobaczymy". Też nie mam do nich za grosz zaufania...

Zzz

Czy ma ktoś może aktualny numer telefonu do nich ?

Xxx

Ma ktoś jakieś namiary na te ogłoszenia które teraz Market Access wystawił? Jakiś link itp? Bo niby upadłość a tu bowiem pracownicy potrzebni...chyba do wydym..ania?

@Xxx

Np to ogłoszenie. http://pracawkrakowie.com.pl/details,25563141-lt.html. Ale jest ich więcej , Kraków i inne miasta .

Zostaw merytoryczną opinię o Market Access - Warszawa

Market Access
1.8/5 Na podstawie 110 ocen.

Market Access