Market Access

Market Access
2 48

Opinie o Market Access

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiki

Na jaka umowę można liczyć?

Memsenon

Godna polecenia firma. Warto aplikować!

Token

Dobrze się pracuję. Wypłaty na czas. Polecam

Martusia

Plus plus plus. Dobra agencja. Dziękuję za dobre miejsce i fajne stanowisko! =) Polecam tą agencję

gggrf

Wracałem do tej agencji kilka razy. Za każdym razem wszystko było na prawdę dobrze. Podobała mi się praca za każdym razem! Polecma

ternekas

Jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby wypłata wpłynęła po terminie wskazanym w umowie. Zawsze miałem na czas. Żadnych pretensji nie mam do firmy. Polecam

Hongor

Ja to akurat dość krótko pracuję, ale już widzę, że firma jest poważna i że można tej firmie ufać. Polecam

Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

BTW
@Witold 22.05.2018 11:16

Z tego co wiem to prowadzi w chwili obecnej. Nie podpowiem na które dokładnie stanowiska, ale rekrutację na niektóre mają ciągłą. Współpracują ze sporą ilością firm w której potrzebują pracowników. Polecam btw Market Access. Świetna firma!

zadowolona

pracuje już dłuższy czas, mimo, że miałam przyjść "na chwilę" :D jeden raz (na 8 mcy) faktycznie zdarzyła się ...obsuwa w pensji, ale to tylko kilka dni a przepraszali mnie kolejne kilka , więc ogólnie rzecz biorąc pozytywnie odebrałam, bo inna agencja w której pracowałam W OGÓLE mi kasy nie wypłaciła i ani przepraszam, ani pocałuj mnie w nos, gdzie należały mi się te pieniądze, bo wypracowałam godziny. Podsumowując- nie narzekam, bo wiem jak potrafią agencje oszukiwać...

KlaudiaStefania
@zadowolona 18.05.2018 13:09

Właśnie dokładnie z taką samą sytuacją się spotkałam kiedy pracowałam za pośrednictwem innej firmy. Z Market Access miałam obsuwę parę dni w wypłacie, ale i mnie uprzedzili i przeprosili. Porządna agencja. Zachowują się bardzo dobrze wobec pracowników

LubięAmerikano

Dla mnie Market Access jest dobrym pracodawcą i nie mam na co narzekać. Polecam innym

Monika

Mi się wszystko spodobało w współpracy z Market. Nie miałam na co narzekać. Lubiłam swoja prace i było fajnie. Teraz troche wyższe stanowisko mam, biurowe, ale jako student to ja byłam szczęśliwa, że współpracowałam z nimi

spokoloco

Mi się dobrze współpracuję z Market Access. Zarobki odpowiednie do wykonanej pracy. Traktują wszystkich równo. Zawsze jest kontakt z biurem. Wypłaty na czas. Więc polecam

johny96

studiuję dziennie i fajne jest to, że tak naprawdę to ja układam grafik sobie a nie oni mi. Chcę wypracować więcej godzin, żeby mieć więcej kaski- no problemo. Mam sesje i praktycznie nie mam czasu- no problemo. Właśnie takiej pracy szukałem a uwierzcie, że w gruncie rzeczy ciężko znaleźć takiego pracodawcę, który się dostosuje do dziennego studenta- wiem, bo dłuuuuugooo szukałem

Leon

Eeehh, ile razy ja odchodziłem i zmieniałem pracę. Zawsze wracałem xd. Jakoś tak się zdarzało, że lepiej niż z Market Access nie było. Oczywiście nie jest idealnie, ale jest stabilnie dobrze!

Dzięks

Dobrze się pracuje w atmosferze zaufania i wzajemnej powagi. Właśnie tego mi było brakło w poprzedniej pracy, a teraz jestem zadowolony i przychodzę do pracy z chęcią. Dzięks Market Access

k\jsfh

Solidna firma wszystko zgodne z podpisana umowa dobre zarobki tym bardziej jak dla młodych ludzi którzy szukają pracy na wakacje jak i na stałe, tyli od poniedziałku do piątku

anastazja

Agencja jak agencja, wypłatę miałam dostać 25 kwietnia, a dostałam 2 maja. O odzież do pracy nie idzie się doprosić. Pracowała ze mną dziewczyna która współpracuje z ta agencja od ponad 3 lat i dopiero po tym czasie dostała umowę o pracę.

Marko

Mi się podobała współpraca z Market Access. Odszedłem bo wyjeżdżałem do Włoch. Często w sowjej obecnej pracy wspominam jak było z Market Access =) Polecam

Sylwia

Ktoś jeszcze wypowie się? Macie podzielone opinie. Napiszcie proszę czy można spodziewać się umowy o pracę? Jaki jest okres próbny u tego pracodawcy? Czy MARKET Access aktualnie rekrutuje pracowników?

Aniaa

Nie polecam! Staniwczo nie ! (usunięte przez administratora)

nie polecam zdecydowanie!

Zdecydowanie nie polecam. Te dobre opinie mnie zadziwiaja. Kto to pisze?(usunięte przez administratora)O wiele rzeczy trzeba sie prosic, ciezko sie dodzwonic. Masakra

krojan

Widzę ze tych pozytywnych opinii jest wiecej, ale i sa one wg mnie bardziej wiarygodne, bo opisuja konkretny. Nie pozostaje nic innego w takim razie jak spróbować swoich sił i ruszyć do pracy. Jak myślicie dla gościa po licencjacie logistyki coś się znajdzie?

maradora

Pełen profesjonalizm osoby zarządzającej całym personelem agencji. Wszyscy dobrze poinsformowani o swoich zadaniach przez co nie ma problemów z komunikacją z nami - kandydatami.

szarooka

Mija kolejny miesiąc jak pracuję dzięki tej agencji, wszystko jest tak jak zapewniali. Polecam

Klaudia

Pozytywy, pozytywy i tylko pozytywy mogę powiedzieć na temat tej firmy. Jeśli ktoś się zastanawia, to ja powiem, że warto aplikować i zaczynać pracować u nich. Świetna firma

Rafał

Trochę popracowałem i powiem, że jest spoko. Jakiś tam jeden konflikt był, ale wszystko załatwiliśmy na spokojnie i bez żadnej spiny. Taki podejście do pracownika mi się spodobało.

Wilk

Dobra agencja. Ze wszystkimi papierami pomaga, udziela informacji zawsze, fajnie się zachowuja wobec praciwników i jest dobrze. Polecam

Doświadczam

ja mam dobre zdanie o tej firmie. może inni maja zastrzezenia, ale w moim przypadku bylo dobrze. teraz wyjezdzam przez inna agencje i zobaczymy jak bedzie

AnnaMaria

Współpracowałam z Market Access parę razy. Za każdym razem chciało mi się do tej agencji wracać i nie miałam nigdy z nimi problemu. Wszystko przybiegało zgodnie z umową, pieniądze dostawałam na czas i warunki pracy zawsze firma zapełniała dobre., nie miałam na co narzekać =)

Sprawdzona

Jest wiele agencji które obiecują złote góry a potem się z tego nie wywiązują, ale w tym przypadku jest inaczej. jasno okreslone warunki, agencja warta polecenia

Zostaw opinię o Market Access - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market Access