Opinie o Market Access w Warszawa

Market Access to firma, która nieustająco rozwija się w wielu nowych obszarach działalności rynkowej. Świadczymy także usługi Agencji Pracy Tymczasowej i jesteśmy zarejestrowani pod numerem: 14989. Więcej informacji o nas na: www.marketaccess.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Access w Warszawa

Maxx

Market Access - kontakt się urwał(usunięte przez administratora) nie odbiera,nie odpisuje. N(usunięte przez administratora) Wstyd. PiP i sąd mam nadzieję,że pomogą!

@Maxx

Ja już dawno ich do PIP zgłosiłam ponieważ ciągle miałam problemy z wypłatami , nie chcieli płacić ciągle się migali . Wyszły tam nieprawidłowości . Dobrze , że już tam nie pracuje tylko teraz dostać od nich ten pit i spokój . Ale nie wiem czy się go doczekam .

gdziemojepieniądze
@Kini .

a pieniądze odzyskałaś ? też złożyłam skarge do pip i na razie cisza

Aa
@Kini .

A czy dostałaś wynagrodzenie ze czekasz tylko na pit 11.

Ruda

Czy ktoś coś wie na temat PIT-u?

małpa123

hej z tego co wiem to ze starej załogi już tam nikt nie pracuje ani księgowa ani koordynatorzy. oni chyba też nie dostali wypłat jeśli nie pracują.

Alex

Ktoś wie cos na temat PIT?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Market Access? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Serwisant rowerowy
Oszukana

Dzwoniłam kilkanaście razy do mojej koordynatorki, ale ona nic nie potrafiła powiedzieć, przyjmować ludzi potrafi, ale żeby powiedzieć prawdę to już nie, jak nie wstyd tym wszystkim ludziom, którzy nas oszukali?!

@Oszukana

Moja koordynatorka nie odbiera od listopada, od dnia gdy nie wysłali mi pieniędzy za październik . Wczesniej nie umiala udzielić mi informacji , przekazała mi nr niby do swojej przełożonej. P. Mariki , która później przedstawiała się jako koordynatorka na Warszawę . Ten sam nr został mi podany jak nr do księgowości.

@Oddajciemimojepieniądze

Ja też mam numer do p. Mariki ale ona nie potrafiła mi udzielić żadnych informacji, mówiła, że ona nic nie wie

@..

Pod tym nr raz podają się za księgowa raz za koordynatorkę, sami nie mogą się zdecydować... A czy ktoś miał za koordynatorkę p. Anne S ?

Jakoś takoś
@Oszukana

Myśle, że ludzie to tu nie mają wiele do powiedzenia, więc nie ma się co na nich wyżywać, Ty pewnie w pracy też robiłaś to co Ci kazali czy chciałaś czy nie. Tak to już jest. Trzeba sie uzbroić w cierpliwość, bo emocje nie pomagają.

@Jakoś takoś

Ja się na nikim nie wyzywam, ale skoro pracuje w tej firmie to musi brać odpowiedzialnosc za ludzi których zatrudniała. Ja w swojej pracy na pewno nie oszukiwalam ludzi. Nie jest niczemu winna, ale jednak zatrudnia kolejnych pracowników, wiedząc że firma nie ma na wypłaty, trochę godności trzeba mieć, teraz my nie mamy wypłat, a kto wie czy jutro ona jej nie będzie miala

@Jakoś takoś

Żaden uczciwy człowiek nie pracuje w firmie oszukującej ludzi. Dla mnie one niczym nie różnią się od prezesa oprócz tego że biorą za to mniejszy hajs niż on. I ogromnie dziwi mnie to że ich bronisz i piszesz żeby czekać na pieniądze skoro już 3 MSC minęły i nie widać żeby się to miało skończyć , dla mnie wniosek jest prosty albo jesteś na tyle naiwna /naiwny że będziesz siedzieć cicho i wierzyć we wszystko co powie ten cały prezes albo jesteś pracownikiem market Access i próbujesz się wybielić .

@..

Czy ten nr do P . Mariki jest aktualny .? Nie mogę się tam dodzwonić od 2 tygodni .

Iksińska

@niezadowolony pracownik

nie

Yulia
@Iksińska

Właśnie chciała zapytać, czy w ogóle będę ten PIT 11? Dzwoniła i pisałam na maile...... i w odpowiedzi CICHO..

@Yulia

pita dostałem 20 stycznia jako jedyny chyba chociaż 600 zł zwrotu będzie

Yuliia
@janjan2

a jak otrzymała na maile czy pocztą?

w siedzibie firmy

Zła
@Iksińska

Kto nie dostał wynagrodzenia ten nie dostanie pitu. W jaki sposób chcecie się rozliczyć? PS. Sprawdźcie w zusie odprowadzane składki. Moje wynoszą 0,00zł......

Yuliia
@Yuliia

Możesz napisać dokładny adres firmy? Ostatni raz jak byłam w firmie to siedziba była za DW. Zachodnim.

@Yuliia

Lindleya, nie pamiętam jaki nr

@Iksińska

Dzwoniła do mnie Pani z tej firmy na początku stycznia żeby potwierdzić dane do wysyłki mówiła , że za kilka dni pit będzie u mnie i do tej pory nie ma ... a na dodatek nikt już tego nr nie odbiera , wgl nie można się do nich dodzwonić . Ktoś ma numer do nich aktualny .??

Oni nie zamierzają ogłosić upadłości, zlozmy pozew zbiorowy, ktoś chętny??

Kasiek
@.

Ja jak najbardziej jestem za.

@.

Jestem Za Pozwem Zbiorowym .Trzeci miesiąc czekam na wypłate Za Listopad !!!

@.

Chce dołączyć się do pozwu

Alex

Napisali mi że skladaja wniosek o upadłość restrukturyzacyjną i że w takim przypadku moze nam wyplaci Fundusz Świadczen Gwarantowanych. Czyli watpie ze dostaniemy jakiekolwiek pieniadze...

@Alex

W takim razie wyczuwam daleką drogę, ale w sądzie obiecali że skuteczną ;)

Shxjsj
@Alex

Oni ogłaszają tą upadłość od stycznia xp ... A wczoraj dodali nowe ogłoszenia o pracę. . Kłamią i tyle . Nasze pieniądze już zgarnęli teraz szukają kolejnych ofiar.

No zobaczymy jak to daleko zajdzie. Jak na razie mają nakaz zapłaty w stosunku upominawczym. Zobaczymy jak to się dalej pociągnie :)

.........
@Anonim

Wiesz ile oni tych nakazów dostali, i co z tym zrobili? Nic... Nikt nie dostanie wypłaty, słowa prezesa, także możemy pożegnać się ze swoimi pieniędzmi

oszukanypracownik

(usunięte przez administratora) dodają nowe ogłoszenia o prace teraz w Niepołomicach i w Krakowie , do tego oferują UWAGA 14,70 zł /h ...za nasze wypłaty szanowny (usunięte przez administratora) pospłacał swoje długi a teraz szuka kolejnych ofiar .

Maxx

Kolejny wpis o Market Access usunięty! Nie przykryjecie ich działalności niezgodnej z prawem! Oszukują ludzi i przywłaszczają ich pieniądze!!! Brawo Admin

Ikusia994

Kiedy będą pity za 2018

Wściekła

A ja sprzedam dlug. Cesja wierzytelności. Niech się firma windykacyjna nimi zajmie. POZDRAWIAM WOŁOMIN

Ktoś ma jakieś wieści?

@Oszukana

Niestety nie ma żadnych wiesci.Ja Już trzeci miesiąc czekam na Wypłate za Listopad!!!Telefonu odbieraja ,na wezwania do Zapłaty nie reaguja:( Zgłosiłam Sprawe do Inspekcji Pracy.I Czekam ,innego wyjscia nie mam.Żenada Jednym Słowem

Wściekła

Oszukany pracownik

Uwaga ! Agencja szuka nowych pracowników tym razem w Siedlcach i Zabierzowie uważajcie ludzie i nie dajcie się oszukać to są zwykli zło&#-$-je ! Koleżance dzisiaj ten cały preZes powiedział że w tym msc nie będzie wypłat nadal bo on musi pospłacać najpierw swoje długi ! Niby nie wypłacalni a szukają nowych ludzi do pracy żeby na nich też się wzbogacić !

...
@Oszukany pracownik

No to właśnie u nas ma swoje długi, (usunięte przez administratora)

martelka

a jak pracuje sie w niemczech jak wyplatami?placa czy nie?????

@martelka

market upadł nie licz na wypłatę 5tys. zł. co zarobiłem u nich poszło się pier do lić

@martelka

Nawet nie będziecie mieli się za co z tych Niemczech wrócić. . odradzam.

bartex2655

Zgłoś się do PIP. Ja tak zrobiłem

@bartex2655

Zareagowali chociaż ? Pomogli odzyskać pieniądze ?

Tinkiłinki

Powodzenia w powrocie do Polski.

bartex2655

NIE POLECAM! FIRMA NIE JEST WYPŁACALNA! WISI PIENIĄDZE PRACOWNIKOM JUŻ 5 MIESIĘCY. BRAK KONTAKTU Z KIMKOLWIEK Z FIRMY.

Oszukana

Dzwonił ktoś do tego buraka?

An

POTRZEBUJE DANE IMIE NAZWISKO PREZESA:503 990 618 ORAZ GDZIE MA SIEDZIBE

Rozmawiał ktoś w tym tygodniu z "prezesem"?

nie odbiera telefonu

@.

Dzwoniłem odebrał zwodzi że dziś wysle rozesłał listy do wsyztskich ja nic nei dostałem. Smiał się że klauzuli wykonalnosci i nakazu nie uzyskam a odsetki rosną i komornik czeka już

Lalala
@janjan2

Mi próbował wmawiać że wypłacić ma nas ZUS z funduszu gwarantowanych świadczeń pracowniczych xp przy czym nie umiał wymówić nazwy tego funduszu ...

@Lalala

Tez mi to wmawiał ale zus wogule nie wypłaca takich świadczeń i gdzie takie świadczenia przy umowie zlecenie..

Zostaw merytoryczną opinię o Market Access - Warszawa

Market Access
1.8/5 Na podstawie 110 ocen.

Market Access