Opinie o Market Access w Warszawa

Market Access to firma, która nieustająco rozwija się w wielu nowych obszarach działalności rynkowej. Świadczymy także usługi Agencji Pracy Tymczasowej i jesteśmy zarejestrowani pod numerem: 14989. Więcej informacji o nas na: www.marketaccess.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Access w Warszawa

Zalecam założenie sprawy Cywilno-Prawnej w sądzie. Koszty ponosinicie dopiero po odzyskaniu pieniędzy, chyba że ukarzecie go też kosztami sprawy. Ja już wniosek złożyłem. Teraz tylko oczekiwać na dalsze postępowania sądowe.

Rudy na oszczędności jedzie wieś Beata i Ewelina dodają sobie to mnie rojzpir dała Sta... Wlo... dobrze targa Kutasa heheheh frajezy

Hdf

Nie wcześniej niż środa maja wysłać pieniądze

janjan
@Hdf

zglosilem do sadu wiec moze sie zajma W kabarecie powinni grac ci ludzie. .

@janjan

Ja także

Wściekła
@Hdf

Mi powiedział ze mieli wysłać w czwartek lub w piątek. I jakoś kasy na koncie nie ma. Same kłamstwa... Wołomin

wsciekły 2000
@..

Nie zamierzają wypłacać pieniędzy tylko zwodzą wszystkich i maja nas w (usunięte przez administratora) . zadnych informacji ze beda pieniadze do sadu i pozew do sadu a jak nie to zapraszam na strone na fb i dziennikarka interwencji się tym by zajęła jak by byli chętni do rozmowy przed kamera :)

123@

Ktoś dzisiaj otrzymał nagrodę. Koniec miesiąca. Może trzeba pójść do policji?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Market Access? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
djdj

15 dni minęło od daty wystawienia od państwa dokumentu ze na moje konto miało wpaść 50% wynagrodzenia za listopad a nie ma nic. Ale akurat to pismo to dowód w sprawie sądowej

Nie ta bryka BMW

Moja firma działa z jednej przyczyny. Szef (usunięte przez administratora) tam gdzie trzeba. Mają swojego wykonawcy w środku i wie co ile będzie szło. Kolejny znów jest na zewnątrz bez mojego porozumienia/ ma łeb na karku chodz mu tuje palant owi. Nic nie może zrobić. A wy to pewnie pionki dodające hejty

@Nie ta bryka BMW

Chyba nie wiesz co to hejt, my chcemy swoje pieniądze, w ogóle co ty (usunięte przez administratora)

@Nie ta bryka BMW

(usunięte przez administratora) za darmo, żebyś ty i twój szef mieli pieniążki, zamilcz idiotko. Twoja firma to kretcze, Oszu.ści, dno

@Nie ta bryka BMW

Naucz się kur** pierw poprawnie pisać bo jak narazie to nie wiem kto do tej roboty Cię przyjął... Chcemy poprostu swój hajs i przestaniemy dawać komentarze firmie która nas tak naprawdę oszukała? Co nas interesuje gdzie i co robi twój obesrany szef? Po co zatrudniacie ludzi skoro macie problem z wypłacaniem pieniedzy? Dostaliście hajs od Carrefour, trudno było wam je przelać nam? A teraz się dziwicie że powstają takie opinie na temat firmy... Jedyne co to polecam Wam serdecznie nie zatrudniać już nowych ludzi bo ich też oszukacie. Co do współpracy waszej z Carrefour, to darmo ona nie została rozwiązana...

@Nie ta bryka BMW

A i jeśli myślicie że ujdzie wam to płazem to się mylicie i znajdę osoby które Wam się wezmą tak za (usunięte przez administratora) że ta firma i tak zostanie zamknięta...

......
@Anonimek

Dokładnie, dziwią się że mają takie komentarze a nie widzą tego, że Osukali tyle ludzi.. Brak słów, jak można bronic takich Osz.ustow

Oddajciemimojepieniądze
@Nie ta bryka BMW

Prawda w oczy kole ?! Wystarczyło wysłać pieniądze ! Zabrać było łatwo ale jak widzicie że ludzie nie odpuszczają to już się wam du#@pa pali . Nikt nie jest bezkarny , w końcu po tylu skargach któraś instytucja się tym zajmie. Zasłanianie się bankructwem a szukacie nowych ludzi do pracy , to zwykłe oszustwo a jak się wam to wygarnie to prezes sie oburza że on nikogo nie oszukał ...to ciekawe jak to nazwać !

......

W poniedziałek, glaszam sprawę do sądu

Anonimek

Numer do prezesa można prosić?

503 990 618

Wściekła
@Anonimek

Ja dzwonie do prezesa ale on nie odbiera

Jak by ludzie zajel się sobą a nie patrztyli co robią single z zajenthmi to może było by inaczej. Oni są zajęci pracą po pracy, albo w pracy, aby im było dobrzec

?
@.

???

Lalala
@.

Aha.

Aaa

Dzwoniłam dziś do Prezesa i powiedział ze wynagrodzenie za grudzień dostanę do końca stycznia a wiem ze to tylko kłamstwo . Pracowałam w grudniu w Warszawie.

@Aaa

A za listopad dostałaś?

Aaa
@Oszukana

Ja pracowalam tylko w grudniu i byłam kilka razy a w październiku i listopadzie nie pracowałam .

Percia

Byłam zatrudniona przez tą firmę . I nie pracowałam charytatywnie tylko po to by zapewnić mojemu dziecku byt. W grudniu 2018 r dostałam tylko 50% wynagrodzenia za miesiąc październik 2018 , a gdzie reszta wypłaty i za listopad 2018. Mam nie zapłacone za wynajem mieszkania za dwa miesiące właściciel chce mnie z dzieckiem wyrzucić na bruk. I gdzie ja mam pójść mieszkać ??? Tak zostałam potraktowana przez tą firmę i ludzi tam pracujących. Dostałam sms-a , że do środy dostanę resztę wynagrodzenia za październik , a do końca stycznia resztę pieniążków gwarantowane są z funduszu gwarancyjnego z ZUS. Moje sugestie dla Market Access: Żadnych

Jaś
@Percia

Do Sądu złóż pozew. Po co się roku uzalac

@Jaś

Jeszcze tego nie było aby ZUS zwracał pieniądze z wynagrodzeń... Ale bajki puszczają...

Gxnd

Drugi Amber Gold nikt nie dostanie pieniędzy oni pakują walizki i jadą do innego kraju

Oddajciemimojepieniądze
@Gxnd

Ci z Amber gold chociaż siedzą. A (usunięte przez administratora) z market Access nadal na wolności do tego szukają nowych pracowników i oferują wysokie stawki za godzinę ! Są ogłoszenia na internecie,szkoda że nie dopisali że preferują płatność bezgotowką

Jaki

W tamtym tygodniu dzwonilam do p prezesa i do końca tygodnia miał mi dać znać kiedy dostane wypłatę. Tydzień minął i cisza żadnej informacjii. ...Kłamstwo za kłamstwem

Ndjsjs

Coś wiadomo na temat wynagrodzeń ?

Z..
@Ndjsjs

cisza(

Ucfi
@Z..

Jak zwykle

T.

Ktoś dodał wypłate ??? Ja nic ani za październik ani listopad i grudzień

@T.

Ja nie dostałam za październik . Gościu wmawia mi że ma nam wypłacić te pieniądze z jakiegoś funduszu tylko czeka na przelew i do końca MSC wszyscy mamy dostać wypłaty . Oczywiście nie wierzę oszustowi i zgłaszam to do pip ale on się tym zbytnio nie przejmuje. Jeszcze mówił że na pewno dostałam pismo informujące że kasa bd wypłacana pod koniec MSC bo niby wszyscy dostali ... Ja nie dostałam ani pisma ani kasy

T.

Ja też nie dostałam nic i kasy dalej nie ma

Qqqqq

Oj po co wy walczycie i po co dzwonicie firma zbankrutowała zabrała walizki i dawno wyjechała po co ten cyrk nie zobaczycie już swoich pieniędzy

A

zobaczmy nasze pieniądze

@Qqqqq

To nie dzwoń. W przyrodzie nic nie ginie, w końcu się ktoś dobierze szanownemu panu RK do tyłka .Tylu zgłoszeń do pip nie będą mogli zignorować. Lepiej żeby pan prezes przestał tak ochoczo rozdawać pozdrowienia na koniec rozmowy a zaczął wysyłać pieniądze. " Pozdrawiam "

@Qqqqq

Mylisz się, nie zbankrutowała, a przynajmniej nie ogłosiła bankructwa i dalej wystawia ogłoszenia pracy i naciąga ludzi!!

Ns

Czy ktoś ma numer do tej firmy?

zxcvvc
@Oszukana

w takim razie to już można zgłosić na policje bo jest to przestępstwo

Halooo

Czemu tu taka cisza? Już odpuściliście? Musimy walczyć o swoje!!!

zly

Dostal ktos kase z bialej podlaski Moje sugestie dla Market Access: Oddajcie kase ludziom

Qwet

Firmy ubezpieczycielskie maja nam oddać nasze wynagrodzenie ZUS wziął sprawy w swoje ręce do końca tego miesiąca za listopad otrzymamy pieniądze

@Qwet

Ale ze jak firmy ubezpieczeniowe?

A skąd taka informacja?

Qwet
@Qwet

Koleżanka mi mówiła bo dostała pismo i jest tez z tej firmy co my. Nie wiem jakie firmy ubezpieczeniowe nie pytałem dokładnie ale maja wypłacać

....
@Qwet

Ja nie dostałam pisma :/ to może nie wszystkim wypłaca

@....

też nie dostałam , a prezes mi wmawia przez tel że wysłali do mnie pismo i na pewno je dostałam , kazał sobie wysłać meila to wyśle mi je , wysłałam i nic ... ani kasy ani pisma, chyba liczy na to że zapomnę sobie o tym październiku

jaja
@Qwet

A co ma do naszych wynagrodzeń zus?

Jaki

Od października nie mam wyplaty...a nie...przecież łaskawy pan prezes dał mi jałmużnę. .jakieś marne grosze ze na podpaski mi nie wystarczy..a to ze mnie z mieszkania usuną to co tam.. Założyłam sprawę wiec zobaczę co z tego wyjdzie...Pozdrowienia z Wołomina

Zostaw merytoryczną opinię o Market Access - Warszawa

Market Access
1.8/5 Na podstawie 110 ocen.

Market Access