Opinie o Market Access w Warszawa

Market Access to firma, która nieustająco rozwija się w wielu nowych obszarach działalności rynkowej. Świadczymy także usługi Agencji Pracy Tymczasowej i jesteśmy zarejestrowani pod numerem: 14989. Więcej informacji o nas na: www.marketaccess.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Access w Warszawa

Ssd

Podobno dzisiaj mieli robić ale chyba do końca miesiąca maja zrobić przelew albo wogole :)

ppp

Dzwoniłam dziś do jaśnie pana (usunięte przez administratora)kilkanaście razy. ani razu nie odebrał aż bezczelnie się rozłączył i wysłał automatyczną wiadomość że jest na spotkaniu.. ????

@ppp

Miałam to samo , rozłączył mi się bezczelnie w pół zdania bo " on jest poza firmą " .. bezczelny (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)jak z nut a prawdę powie jak się pomyli !

Julam0

Dostałam wiadomość że mają zapewnienia że do końca miesiąca będą wypłacone wszystkie wypłaty

!!!
@Julam0

W uja cięcie też zajęcie, nie wierzę w żadne słowo tych (usunięte przez administratora)

Qqqqq

Podobno maja jutro wypłacać ale nie wszyscy maja dostac wynagrodzenie z tego co wiem bo nie wszyscy są na liście do wypłat

Lalala

Dokładnie ! Jeszcze dodzwonić się nie da , ta cała (usunięte przez administratora)nie odbiera, a pracownicy agencji odsyłają do niego po 'informacje na temat przelewu ' ... Jak zapytalam jak mogę się z nim skontaktować bo nie odbiera telefonów to pani powiedziała " ja nie wiem ja nie sprawdzam gdzie się kto znajduje " ... co ciekawe (usunięte przez administratora)wcześniej po informacje odsyłał mnie do księgowej, do której też dodzwonić się to nie lada wyzwanie, raz odebrała pewna pani i twierdziła że jest koordynatorka, jak zapytalam o nr do księgowości to powiedziała że to ten nr na który dzwonię (?!) ..... Więc pytam dalej to gdzie jest księgowa ? I co uslyszalam ? Że ona " nie umie odpowiedzieć mi na to pytanie " .... Nie wiem czy(usunięte przez administratora) nawet nie ma odwagi odebrać telefonu ! Wychodzi na to że zapitalalismy w sklepie po 8h codziennie przez cały MSC i jeszcze trzeba się prosić szanownego pana o NASZE pieniądze !

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Market Access? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Xxx

A ktoś był w ich siedzibie?

(usunięte przez administratora) wyslali 200zl! Kpina!

Jaki

To jakaś kpina za październik i listopad 600 zł mi wysłali. ..może niech (usunięte przez administratora)spróbuje przeżyć za takie pieniądze.....To są moje pieniądze. A za wypłacanie w ratach należą mi się odsetki p (usunięte przez administratora)....Pozdrowienia z Wołomin

zly

Ma ktos numer do tego (usunięte przez administratora). To niech mi poda

Lew

Jak na razie bardzo nie polecam tej firmy. Pieniądze za pracę w listopadzie miałem dostać pod koniec grudnia, tymczasem dalej ich nie ma. Wszelkie próby, jakie ostatnio podjąłem, żeby skontaktować się firmą spełzły na niczym, po pytaniu czy mógłbym dostać telefon do osoby w ich działalności, która zajmuje się przesyłaniem wynagrodzeń. Bardzo nie poważne zachwianie w stosunku do klienta. Szczerze odradzam Moje sugestie dla Market Access: Odbierać telefonu i wysyłać wynagrodzeniem w ustalonym czasie

zly

Dostal ktos kase z bialej podlaski

Oszukana
@zly

Nie..

AntyAccess

Dostałam pieniądze! I to za dwa miesiące. Więc teraz to pewnie tylko kwestia krótkiego czasu aż dostanie reszta

Qwea
@AntyAccess

Ja dostałem 50%za październik a za listopad wogole a powiedzieli ze dostanę za październik i listopad

Maxx

Łącznie za 2 miesiące ponad 5 tysięcy

Anonimka

A co mówić o hajsie za Grudzień... :(

Dejw

Wielce pan (usunięte przez administratora)dalej robi z siebie blazna ale do czasu..

Dejw

Ale telewizja jest bardzo zainteresowana tym tematem

Kszz54
@Dejw

Tak. Dołączajcie do grupy "Oszukani przez Market Access" na Facebooku, ponieważ tam łatwiej będzie ustalić coś w sprawie jakichś nagrań, bo pani z "Interwencji" jest bardzo zainteresowana, tylko też trzeba jej pomóc i zacząć współpracować. Im szybciej i więcej osób tym lepiej

Dejw

W (usunięte przez administratora) się nie mieści

kp

ja nadal nie mam pieniędzy na koncie..

@kp

Też nie dostałam . Dzwoniłam i powiedzieli że dzisiaj poszła część a reszta ma iść w piątek i we wtorek o ile jest to prawda..

kp
@.

a no właśnie o ile to prawda.. no nic. poczekamy sobie jeszcze najwidoczniej..

Dominika

Szok... dostałam całość za październik! Czekam teraz jeszcze na przelew za listopad.. Ale niespodzianka !!

Qeg
@Dominika

Ja to samo pewnie w maju za listopad :)

Zniesmaczona
@Dominika

Też dostałam za październik. Ponoć w piątek za listopad

Koko

Ja też nie

Dejw

Aga... dzwoniłaś do nich?

Aga
@Dejw

Dzwonilam wczoraj. Nikt nie odebrał, ale napisali mi, że pieniądze zostały wysłane. Dziś po 11 miałam je na koncie. Koleżanka również dostała, ale wiem, że jeszcs3 parę osób od nas czeka na wypłatę

Witam, utworzyłam grupę na Facebook: https://web.facebook.com/groups/359028288259683/ lub można poszukać po nazwie: "oszukani przez Market Access", zapraszam wszystkich oszukanych, zbiorowo razem będzie łatwiej coś uzyskać, pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Market Access - Warszawa

Market Access
1.8/5 Na podstawie 110 ocen.

Market Access