Opinie o Market Access w Warszawa

Market Access to firma, która nieustająco rozwija się w wielu nowych obszarach działalności rynkowej. Świadczymy także usługi Agencji Pracy Tymczasowej i jesteśmy zarejestrowani pod numerem: 14989. Więcej informacji o nas na: www.marketaccess.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Access w Warszawa

Chodźmy z tym do telewizji . Niech nagłośnią sprawę na całą Polske i niech się pan prezes wypowie przed kamerami gdzie nasze pieniądze. . .

Okropna

Ktoś dzwonił do nich teraz ? Co mówią ?

Ruda
@Okropna

Nie odbierają.

@Ruda

Dzwoniłam. Jedna z Pań tylko raczyła odebrać i powiedziała, że przelewy zostały wysłane dziś o 15. Pytając o potwierdzenie przelewu powiedziała, żeby wysłać SMS z prośbą i ona komuś to musi dopiero przesłać i niby dostanę to potwierdzenie. Ale już nie dziś. Nic więcej się nie dowiedziałam

@AntyAccess

Kolejne info. Pan spod tego nr: 503990618 (ze zjebaną muzyczką w czasoumilaczu) ewidentnie już wkurwiony, twierdzi, że wyszły pieniądze, ale On się tym nie zajmuje, więc nie wie kiedy dotrą na konto każdego z nas. Ja już nie mam siły do nich. Przepracowałam tyle godzin, a nie mam z tego ani złotówki. I to jeszcze przed świętami. To jakaś jedna, wielka porażka!

Ruda
@AntyAccess

A niech będzie (usunięte przez administratora). Jego problem. Mogli wypalić w terminie wypłaty! A to co teraz robią to śmiech na sali. Za nic ludzi mają. Im się kasa zgadza

Dostał ktoś wypłatę. Dzisiaj miał prezes przelewać?!?

wściekła

jeszcze nie dostałam.

Okropna
@wściekła

NIkt już nie dostanie. Wiec nie czekajcie

Brak Wyplaty

Wyplaty 0 , ten (usunięte przez administratora)mówił do 21.12 będzie na 100% , no i jak widać wypłaty nie ma , najgorsza firma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Market Access? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
wściekła

Czy ktoś wie coś na temat wypłat?

RUDA

Witam. Ja też jestem za. Popre pozew jak trzeba będzie. (usunięte przez administratora)

Zła

Wypłaty miały być 100% wypłacone w piątek 14. Nie wierze w to już.

kp
@Zła

koleżanka dzwoniła 2 dni temu do koordynatorki, ta powiedziała że wypłaty zostały przelane. ja również nie wierze, ale wiem jedno. j(usunięte przez administratora)

Kusia

Witam serdecznie Tak czytam Państwa opinie i trochę się zniechecilam do tej firmy. Dopiero co rozpoczęłam współpracę z Tą agencja i byłam kilka razy .

Alex

Odbiera telefony ?

AntyAccess

Dodzwoniłam się przed chwilą i Pan twierdzi, że wypłaty będą w piątek. Żałosne

Mi powiedział to samo. Elixiry mają iść - tak stwierdził :D

Kusia
@Piotr

Przepraszam Pan pracował w jakiej miejscowości ? I za jaki czas nie ma wynagrodzenia?

Zły pracownik

Wiadomo cos na temat wypłat? czy wolontariat uprawialiśmy?

wściekły pracownik

Ktoś dostał wypłatę dzisiaj?

Zła

Jak tam wasze wypłaty ? Dostaliście bo u mnie pustka na koncie

@Zła

Sprawdzam co chwilę, bo łudzę się, że serio dziś wpłynie wypłata, jak zapewniali, a tu ciągle nic. Kpina jakaś

AntyAccess

Ktoś ma pomysł gdzie to można zgłosić?

Oddajciemimojepieniądze
@AntyAccess

Ja idę jutro znowu do Carrefura bo w sumie co innego mi zostało zrobić. Skoro podpisali umowę z tą firmą to niech teraz wezmą odpowiedzialność za to co dzieje się z ludźmi . Pracowaliśmy tam na takich samych zasadach jak reszta personelu z umowami o pracę, teraz niech carrefour zajmie się tym aby pieniądze które uczciwie zapracowaliśmy trafiły w końcu do nas. Nie sztuką zmienić agencje na inną, niech lepiej sprawdzają z kim podpisują umowy a nie narażają ludzi na straty i zostawiają z problemami .

Zla

Mi żadne pieniądze nie dotarły

Zla

dzwoniłam do Pani i powiedxiala ze 5 przelewow zostało zrobionych i nie wie co resztę bo nie uzyskała informacji. Dała numer do zarządcy tylko co z tego jak nikt nie odbiera

piotr
@Zła

o 12 mam kolejną sesję przelewów przychodzących, zobaczymy czy coś się zadzieje, jak nie idzie pozew, zaświadczenie pracy jest a nic więcej

@piotr

Nic nie będzie dziś przelane niby od jutra do Piątku będą przelewać pieniądze

piotr

wierzysz w to?

wściekły pracownik

Zenada!!! Dalej pieniędzy nie ma!

Zirytowana

KTos już dostał wypłatę ?

Wkurzony pracownik

Nie

@Wkurzony pracownik

Wcale się nie zdziwię jak powiedzą ze jutro wyślą pieniądze i tak będą się z nami bawić w kotka i myszkę

Brak słów
@Zirytowana

Dzisiaj do 14 niby mają wysłać, tak powiedziała mi Pani z Warszawy... to już się robi żałosne.

@Brak słów

Oni prawie codziennie mówiąc co innego. To już nawet nie jest zalosne a przykre jak można traktować ludzi. Nikt dla przyjemności nie pracował dojazdy kosztowały nawet to sie nie zwróciło.

Brak słów
@Zirytowana

Ja już straciłam nadzieję że cokolwiek dostaniemy... a naprawdę potrzebuje tych pieniędzy

M.m.

A jak tam u Pana usługi wentylacyjne

Komornik

Mówię zapraszam do kontaktu żeby nie zwlekać.

Tinkiłinki

Taka firma że aż Carrefour postanowił przestać z nią współpracować. Nie polecam!

zimny jak lód
@Tinkiłinki

Ciekawe skąd masz taką informację, ale nie wnikam, pracowałem kiedyś właśnie w kerfie i nie było źle, obecnie jestem w innym miejscu. Szału nie ma, ale też mi odpowiada.

@zimny jak lód

Informacja z pewnych zródeł :)

@Tinkiłinki

Carrefour gdzie pracuje tez zmienił firmę bo Ci są nie wypłacalni

Wkurzony pracownik

Dostał ktoś wypłatę bo już tyle czasu minęło a za październik ani grosza nie dostałem:/

@Wkurzony pracownik

Również nie otrzymałem.

@Tinkiłinki

Niby do 14 grudnia mają wypłacić. Ja jutro idę do PIP.(usunięte przez administratora)

@Piotr

Wypłaca niby w poniedziałek przelewem natychmiastowym :) juz nie wierze w te ich bajki

LAra

Wypłaty będą do 14 grudnia czyt. Po 14 grudnia

prac828
@LAra

u mnie w zeszłym miesiącu była terminowo więc na razie sie nie martwie, lubie tą prace i nie chciałbym jej straci ć

od dawna
@prac828

Mam podobnie, nie współpracuję z tą firmą od dziś, więc wiem, że poślizgi się zdarzają, ale ogółem rzecz bior,ąc złego słowa na ich nie powiem, znaleźli dla mnie prace, gdy najbardziej tego potrzebowałam.

Zamierzam zrobić to samo .

Wojciech

Z tego co wiem PIP nic nie może z tym zrobić, bo umowa zlecenie nie jest umową o pracę, tylko umową cywolnoprawną, a tego ich kompetencje nie obejmują.

@Wojciech

Jeśli chodzi o Carrefour to przestali oni zatrudniać już przez tą firmę, ponieważ są nie wypłacalni. Dlaczego dopiero teraz? Bo dopiero teraz jest pierwszy przypadek z aż tak długim opóżnieniem. Bynajmniej u mnie.

Wojciech
@Tinkiłinki

Ja miałem kiedyś tydzień opóźnienia z wypłatą i zero kontaktu wtedy było

Koko

Wypłaty miały być dziś do 14 grudnia, pieniedzy jak nie było tak nie ma. To jest szczyt wszystkiego, żeby przed świetami zostawić ludzi bez środków do życia. Nikt nie odbiera telefonów albo skrzynki są pełne. Nie polecam.

@Koko

Dzwoniłam i wypłaty będą niby w poniedziałek co nuz w to nie wierze czuje ze nie wypłaca wcale

Koko
@Smutna

Mieli zrobić przelewy do 14 grudnia nie do 16.

Smutna

14 grudzień i narazie cisza nic nie widać żeby pieniądzem były na koncie za październik... dodzwonić tez sie nie da

@Smutna

Obawiam się że każdy ma ten sam problem :/

@Smutna

Podaj proszę nr do siedziby w Wa-wie jeśli masz

Zostaw merytoryczną opinię o Market Access - Warszawa

Market Access
1.8/5 Na podstawie 110 ocen.

Market Access