Opinie o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECOL-UNICON Sp. z o.o. w Gdańsk

Mona Lisa

Spora część osób z Ecola może się pochwalić wieloletnim stażem pracy. To bardzo dobrze świadczy o firmie. Nie ma ciągłej rotacji na stanowiskach, czyli szef dba o pracowników. Trochę było zmian ostatnimi czasy, ale myślę, że w dobrym kierunku. Nowy Rok - nowa, silna energia. Życzę spokoju na Święta :-)

Monster

Zmienia się kadra, jest nadzieja na lepszą przyszłość. Najważniejsze funkcje obejmuje facet pełen pomysłów i energii. Czekamy na przyszły rok. Będzie na pewno lepszy.

Dziwna firma, z jednej strony chce się rozwijać, z drugiej nowo przyjęcie pracownicy z doświadczeniem z innych firm albo sami się zwalniają albo ich zwalniają - pomieszanie z pokręceniem, brak logiki ...

Baron

Zobaczymy zobaczymy... Prezes ma widać nową prawą rękę, mam nadzieję że tym razem silniejsza niż kiedyś. Dzialanie widać trochę już w obszarze więc mam nadzieję ze tym razem się uda...

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ECOL-UNICON Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator Produkcji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Zorro

Optymizm, dobra rzecz ... niezależnie jest to kolejny zryw w firmie. ciekawie jak długo nowi Dyrektorzy popracują - myślę że mają rok na udowodnienie co są warci.

Wieloletni

Stop Marudy- Spokojnie z ocenami, poczekajmy na rezultaty. Ale prawda- nowy ale juz znany De facto Dyrektor Zarzadzający- charyzma, entuzjazm i energia baaaardzo duża... Takiego, z takim powerem, na takim stanowisku u nas to ja nie pamietam, a pracuje dosyć juz długo. Pozytywnie sie nastawiam. Ma chłop sile , z ludźmi rozmawia, wiec niech działa.

STOP Marudy

Idzie nowe i zmiany na lepsze :-) Nowi Dyrektorzy wydają się być dobrym posunięciem. Energia, entuzjazm, trzymajmy się razem i osiągniemy więcej. Wszędzie teraz ciężko na rynku. U nas tak naprawdę nie ma na co narzekać - kasa na czas, pakiet medyczny, karta multisport.

WWWER

Zawsze czytam wszystkie opinie o naszej firmie ale jeszcze sie nie wypowiadałem, no i właśnie nadszedł ten czas:) Pracuję już ponad 4 lata w firmie, w czasach lepszych i gorszych, ten rok był trudny dla nas, tak samo jak dla wszystkich firm w naszej branży- wiem bo mam kolegów w innych firmach i wiem jakie tam mają jazdy...u nas nie ma takich jaj, że np. nie ma pensji na czas albo zabierają opiekę medyczną albo nie dają paczek na Święta. Teraz ,od stycznia zapowiadają się u nas nowe zmiany na poziomie Dyrektorów, ja wierzę że te zmiany będą pozytywne, są goście z dużym zaangażowaniem, młodzi, którzy chcą gadać z ludźmi, może będą bardziej słuchać przyziemnych pracowników i uleczą trochę komunikację w firmie. Jak jest atmosfera to się pracuje dobrze, jak jej nie ma to zawsze będzie ciężej. Głowa do góry i do przodu. Wesołych Świąt wszystkim koleżankom i kolegom:)

Mikołaj

Z okazji Świąt życzę wszystkim zdrowia, spokoju oraz pozytywnego spojrzenia na świat i swoją pracę :-) Pozdrawiam cały Ecol i trzymam za Was kciuki :-)

Lider

Jestem w Ecolu ponad 5 lat i nie myślę o zmianie. Kryzys jest wszędzie na rynku, u nas też. Trzeba to przetrwać. Najbardziej cenię sobie ludzi. Jest część pracowników, którzy są w firmie 10-20 lat. O czymś to świadczy. Jak jesteś pracowity i dobrze dogadujesz się z ludźmi to się utrzymasz i będziesz zadowolony

Gosia

Prawda jest taka, że najczęściej opinie dodają osoby, które rozstały się z firmą z różnych przyczyn.... i wylewają swoje frustracje. Mi pracuje się dobrze :-)

Kate

Pracuje tu bardzo długo i nie narzekam. Bywało lepiej, bywało gorzej. Największy plus tej firmy to super ludzie. Warto tu pracować chociażby dla nich :-)

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja jestem zadowolony z pracy w Ecol-Unicon i tego życzę wszystkim pracownikom.

Zenon zakrętka

czy uważasz, że szeregowi pracownicy dostają zyski lub coś z zysków? firma nie jest nastawiona na optymalizację, zmiany które mają wygenerować optymalny zysk, tylko na wyciskanie z tego co jest - takich ma zdolnych decydentów.

Rambo

firma też ma się czym poszczycić - przy ogromnym bałaganie, znaczącej niekompetencji dyrektorów i ogólnego fałszu, jest w stanie wygenerować imponujący zysk (oczywiście nie w tym roku). Niezależnie, jeśli ktoś ma opcję na firmę Ecol-Unicon, to niech z niej skorzysta, w tej firmie nic dobrego go nie spotka.

Komando
@Rambo

Rambo to korzystać czy nie?bo piszesz zyski a potem sam sobie zaprzeczasz???

były

sciema z kadr albo marketingu

Wanda

fakt że właściciel zatrudnił nowych Dyrektorów i zmienia strukturę, nie świadczy chyba o fakcie że firma jest odpowiednio zorganizowana ...

Wanda

tylko co będzie jak pracownik poczyta, przyjdzie do firmy i przekona się jak jest na prawdę. Nie w tym sprawa, żeby pisać takie rzeczy tylko żeby sytuacje naprawić w firmie na co się nie zanosi. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Koleżanka z Ecola
@Wanda

Wando, Są też ludzi zadowoleni ze swoich zadań i szefów ;-) Praca to nie koncert życzeń, ale na pewno nie jest tak źle jak piszesz.

Petrol

Firma w procesie zmiany, ale wydaje się, że na lepsze. Ciekawe dodatki (opieka zdrowotna, karta sportowa, dodatki świąteczne). Jest co robić.

mke

Firma spełniająca moje oczekiwania zawodowe i finansowe. Bardzo mili ludzi z bogatym doświadczeniem zawodowym. Oceniam firmę bardzo pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ECOL-UNICON Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ECOL-UNICON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECOL-UNICON Sp. z o.o.?

ECOL-UNICON Sp. z o.o.