Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Visitor

Unfortunately I has This „pleasure” to meet that lady. I have never seen such unpleasant person in my entire life. It looks like she is there because she did something wrong and This is a fine.

PRACOWNIK Z 10 LETNIM STAZEM.

Prosze pisac nowe opinie a nie podajecie stare tematy.(usunięte przez administratora)

Gosc

Czy dostał ktoś pieniądze za marzec?

Mateusz

Po świętach mają płacić.

@Gosc

Po świętach wyplata będzie.

Mirek
@Gosc

Mordo za marzec płacą dopiero w sierpniu.

wx
@Anonim

a w święta obiekty kto obstawi , jak ludziom nie zapłacą przed świętami to wielkie echo

Beniek
@wx

Koordynatory ogarną.

ecf
@Mirek

ale zazwyczaj tylko tobie , innym normalnie

Szczecin

To ma być rzetelna strona? W kulturalny sposób napisałem, co się dzieje, a administrator usuwa nie przychylne opinie o firmie Juwentus.

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

KARJOKA

Jestem właścicielem firmy której magazyny wynajmuję w Warszawie przy ul Ordona 3 obiekt ten jest ochraniany przez Juwentus od wielu lat pracownicy ochrony na bramie wjazdowej otwierali bramę za pomocą pilota teraz gdy szaleje wirus pracownicy ochrony są zmuszani do otwierania bramy ręcznie ludzie Ci nie mają żadnych rękawiczek ochronnych robią to gołymi rękami . Tyle się mówi na temat ochrony pracowników a Juwentus tych ludzi wysyła na pewne zakażenie albo nawet na śmierć wiem że ludzie Ci pracują uczciwie ale takie traktowanie ich przez Juwentus to jest przestępstwo ,ludzi Ci chcą pracować mają swoje rodziny a juwentus tych ludzi traktuje jeszcze gorzej jak zwierzęta .DRODZY PANOWIE KTÓRZY CHCECIE PODJĄC PRACĘ W FIRMIE JUWENTUS STANOWCZO ODRADZAM.Sprawę traktowania przez juwentus pracowników ochrony z tego obiektu przekazuję odpowiednim służbą sanitarnym bo już dość wykorzystywania tych biednych ludzi przez tak nieodpowiedzialną firmę że w kulminacyjnym ataku wirusa firma ta nakłada na pracowników ochrony tak bezsensowne obowiązki ludzie ci są skazywani przez juwentus na świadome zagrożenie się wirusem a jeszcze co gorsze na śmierć.

Stefan

A co mamy my powiedzieć w Dunaju gdzie Juwentus ma obiekt ??? Mamy 1 kurtkę na 3 pracowników oraz 1 pare kaloszy również na 3 pracowników ochrony , żadnego płynu antybakteryjnego do rąk . Obiekt nawet nie ma porządnego wc gdzie możemy załatwić się oraz umyć ręce . Na obiekcie gdzie trwa ubój kurczaka powinnismy otrzymać gumowe rękawiczki płyn antybakteryjny oraz każdy swoją odzież jak i kalosze . Przez 2 lata kiedy obiekt przejął Juwentus nigdy nie otrzymaliśmy nic , dalej posiadamy 1 kurtkę i 1 kalosze . Wcześniej obiekt miała firma Securitas każdy z nas posiadał swoją odzież oraz kurtkę czapkę rękawiczki

On i Ona
@Stefan

Obiekt przejęty za niską stawkę. Odbija się na Was!!!

Olek security
@Stefan

Podziekujcie wlasnej firmie która za oszczędność 1 zl na godzinie wybrała juwentus. To ich wina nie Juventusu, oni mają politykę zarobku i na każdych podwyżkach zarabiają więcej, bo klienci uciekają w szarą strefę i w kombinatoryke.

Stefan
@Olek security

Mam podziękować firmie ze mamy 1 kurtkę oraz 1 pare kaloszy na 3 pracowników , firma totalne (usunięte przez administratora) , nie dba o pracowników , wypłaty kombinowane raz na 2 miesiące

PRACOWNIK Z 10 LETNIM STAZEM.

Robi sie coraz gorzej. FIRM coraz gorsza , umowy smieciowe i przez agencje pracy tymczasowej.Az pracowac sie nie chce .Koordynatorz na kazdym kroku zwodza cie na temat kasy.

Koordynator

Nigdy !!! Suprajs madafaka !!!

Koordynator

Nigdy synku.

14 bodajże ja czekam cale 1.5 miesiąca w lutym miałam a w kwietniu będzie

On i Ona

Wsparcie dla pracodawców od rządu! A co w przypadku jeśli od śmieciówek jest odprowadzana tylko składka zdrowotna?

Gosc

Czy ktoś wie kiedy kasa może być?

k.k

W jaki sposób firma Juwentus zabezpiecza swoich pracowników przed NCOV-19 (Koronawirus) ? Czy jest ktoś w stanie opisać jakie środki czystości oraz dezynfekcji gwarantuje pracodawca ? Czy pracownicy są szkoleni i informowani o zagrożeniach jak wynika to z ustawy ? Uprzejmie proszę o opinię

@k.k

To co się dzieje w firmie to SKANDAL , żadnych zabezpieczeń dla pracowników ochrony , nowe wymagania , mierzenie temperatury pracownikom wchodzącym ,na bramce stoi i 100 osób , mycie skanerów bez wymaganej odzieży ochronnej.To zagraża PANDEMII!!!!

@k.k

Tak koordynatorzy rozwożą ulotki itd

marto
@k.k

Warszawa to samo żadnego zabezpieczenia koordynatorzy nie odpowiadają na telefony,nie mamy żadnych środków do dezynfekcji nikt nic nie wie albo nie chce wiedzieć nikt nami się nie interesuje obchody musimy robić co godzinę firma traktuje nas jak tanią siłę roboczą

No cóż
@marto

Firma Juwentus nie dba o pracowników jutro dzwonie do Kondydatora jak nic nie zrobi to trzeba zawiadomić media

W
@k.k

Do jednego z ważniejszych takich aktów należy ustawa Kodeks Karny, gdzie określono odpowiedzialność karną dla pracodawcy, który nie stosuje się do obowiązującego w tym zakresie Prawa. Jest ona określona w artykułach 220–221, zgodnie z którymi osoba odpowiedzialna za stan bhp, która nie dopełnia swojego obowiązku, przez co naraża pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Hehe
@marto

Po co wogulę tam pracujesz ,cLowieku jak zachorujesz na tydzień to od razu cię zwolnią ,uciekaj z tamtad .

Pan pytajnik
@k.k

A jak wyglada sytuacja w siedzibie firmy? Czy pracownicy maja możliwość pracy zdalnej?

RG
@Pan pytajnik

Zależy kto. Są równi i równiejsi. Dziewczyny np. z działu finansowego musza przychodzić do pracy. Przychodzą nawet przeziębione. Nie ma żadnych, profesjonalnych, środków ochronnych. Są oczywiście osoby które mogły pracować zdalnie. Ale to wybrani. Dramat

Dzień dobry wszystkim ktoś się orientuję jaka jest stawka netto przy płacy 17zl brutto bo przełożony powiedział mi tylko że więcej niż 12.20 netto i w gruncie rzeczy nie wiem jaka mam stawkę netto na godz dziękuję i pozdrawiam

23d

minimum 13 zł nt

Łukasz
@Nowy

Stawka godzinowa zależy od umowy. Ja mam dwie umowy śmieciowe, na których jest 17 zł brutto. Z jednej umowy stawka wychodzi 14.35 zł netto.

Łukasz
@23d

Twój przełożony dobrze wie, jaka powinna być stawka. Tak samo jak rozmawiasz z kobietą z działu rozliczeń, która nie umie w racjonalny sposób wyjaśnić, czemu w Juwentusie stawka godzinowa jest zmienna... Firma robi takie wałki, że szok. Trzeba wszystkiego samemu pilnować.

nicki
@Łukasz

Dopiero jak otrzymasz PIT na poczatku roku - wlasnie otrzymalem. To sie dowiesz ze skladki od umowy zlecenia placi za ciebie juve raz na dwa miesiace. Taki wałek. eneralnie 6 miesiecy w roku pracujesz jakby nielegalnie skoro skladek wtedy nie odprowadzaja ? Jak to sie ma do obowiazujacego prawa pracy ??? mozna tak nieodprowadzac skladek co drugi miesiac, gdy pracownik pracuje non stop. A koordynatorzy co miesiac przywoza nowe umowy i wypowiedzenia do podpisania. Taki patent. Tylko o jednym zapomnieli ze ksiazka sluzb istnieje na kazdym obiekcie. I niejako jeden miesiac wpisujesz sie nielegalnie ? a drugi na legalu ?

@nicki

To jest naprawdę wałek nad wałkami nie da się zaprzeczyć.Smieja się prosto w twarz pracownikom i państwu.Tez nie wiem jak to przechodzi. I te wszystkie zlecenia które powinny być umowami o pracę...

Klient
@nicki

To się zwolnij, jest dużo firm które płacą legalnie, w branży ochrony również. Ja swego czasu korzystałem z firmy Juwentus, zrezygnowałem. Place trochę więcej ale widok zadowolonych Pań na recepcji bezcenny. Polecam

Henio
@Nowy

Około 11.7 nie więcej(usunięte przez administratora)

Gdzie jest wypłata za luty to kpina 14 marzec a pieniędzy nie ma oddawac nasze wypłaty

Koza

Mie dostaniesz bo dopiero w kwietniu ja dochodzę z tąd bo to kpina

Mlody
@Koza

Jak w kwietniu. To kpina jest

@Koza

Jak w kwietniu skoro ostatnio miałem w styczniu jeżeli to prawda zgłoszę to do inspekcji pracy

@Mlody

Spytaj tych tumokuw obranych bo mam rachunki do płacenia a gdzie jedzenie i reszta

Stanisław syn Bronisławy

Jak chodziłem do sąsiada kopać ziemniaki to odrazu po robicie dniówkę dostawałem. Po co ja głupi do Warszawy przyjeżdżałem ?

Stanisław syn Bronisławy

Nowy pracownik

Witam planuje podjąć prace w juventusie i moje pytanie brzmi Jak z wynagrodzeniem ? Czy są jakieś dodatki np bony na święta itp Również czy są zwroty np za paliwo jak ktoś dojeżdża ? Czy jest też ubezpieczenie medyczne I jak z odprowadzaniem składek do ZUS czy regularnie co msc odprowadzają ? Jaka też jest atmosfera ?

Ukraina
@Nowy pracownik

Nic nie ma, żadnych bonów, żadnych dodatków, ZUS Co 2 miesiące, tak dla checy. Emerytura żadna!!! Nie polecam

Śmieszne
@Nowy pracownik

Cierzko doprosić się o swoją wypłatę

Prawie pracownik

Witam chciałem podjąć pracę w juwentysie w Dąbiu pomyłka zero zaangażowania że strony koordynatora itp odradzam jeździłem 3 razy na obiekt nA darmo nikt nic nie tlumaczy patologia

Jestesm czy tak czy inaczej w (usunięte przez administratora) umowy zlecenia wrazie zarazenia tym wirusem kto zapaci ci za lezenie w szpitalu wypłara odpada teraz to powinny byc podwyzki za prace w takich warunkach ale kazdy ma w (usunięte przez administratora) ci co maja umowe o prace na zwolnienie lekarske ida a zlecenie zapiepsza

@Paweł

No niestety..zlecenia to nic nie warte umowy,obowiązki takie same jak na umowę o pracę a praw żadnych.Normalnie ludzie chodzą teraz na jakieś urlopy np zaległe a na zleceniu niestety...dlatego zwą się smieciowymi.W razie choroby zostajesz bez kasy.

Dziwne

Macie już wypłatę za luty ? Już 17 i nic nie mam na koncie .

Wojtek

Dostaliście już wypłaty za luty ?

Gosc

Miejcie wszyscy świadomość ze na zleceniu nic sie nie należy.Nie ma czegos takiego jak płatny urlop itd.Nawet w takiej sytuacji jak zamknięcie sklepu czy budynku.

Witam czy z powodu Koronowirusa będziemy pracować normalnie czy zostaniemy wysłani do domu i dostaniemy za to urlop płatny ?

kuba

nawet srodków do dezynfekcji nie dostaniesz a co dopiero urlop

Gosc

W żaden sposób nie jesteśmy zabezpieczani zwłaszcza na recepcjach ...żadnych maseczek,rękawiczek.Na pewno nie będę siedziec w budynku dwa tygodnie w razie zamknięcia i kwarantanny.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus