Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Bubu

Jutro rano jadę.do firmy po kasę albo rozp ..(usunięte przez administratora)

John

Dostaliście przelewy za grudzień. Zawsze była 19,20 na koncie, a teraz cisza. Nic nie ma, tylko jeden 13-go był.

Delta

Mam pytanie, miałem stawkę 19 brutto, ale był kordynator i przywiózł mi nową umowę na 17 brutto. Ile to mniej więcej na rękę. Bo nie znam się na tym.

@Delta

Nie umiesz sobie stawki brutto-netto obliczyć?

Dostaliście już przelew ?

Siwy

Nie było wczoraj.. Może dziś puszcza ????

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Jacek

Czy możecie wytłumaczyć mi jak wyglądają te wypłaty jeśli podejmę pracę od 1 stycznia?

Gosc
@Jacek

Chyba 10 lutego...pierwsza część potem po 20 drugą część

Bartek

Czy jeśli zacznę pracę ok 10 grudnia pensje dostanę ostatniego czy w styczniu?

CzeKa
@Bartek

Dostaniesz wypłatę zgodnie z zapisem w umowie - wystarczy ją przeczytać przed podpisaniem i nie trzeba się będzie pytać na forum pełnym troli i konkurencji (pozdrawiam Tomka z S., który z pewnością to czyta :) :) :) )

Antek
@Bartek

W styczniu

Dan Dan

Skoro masz 19zl brutto to ile to jest netto?

Robert kruk
@Dan Dan

Jeśli masz 19,00 zł brutto to netto masz na rękę 15,45 zł prosty wyniki dla wszystkich

To jest dokładnie 13,20zl /h netto

@Dan Dan

14 na rękę.

Robert kruk
@rilke

Kolego chyba nie umiesz obliczyc stawki bo podsumujmy 13,20 +23 % to ci daje = 16,23 brutto więc skąd Ty wzioles obliczenia

16, 23 brutto to jest 10 netto

@Robert kruk

Proponuję odwiedzić stronę z kalkulatorem wynagrodzeń

Maryjan
@rilke

Jak widzę jak niektórzy przeliczają te kwoty to przestaję się dziwić, że komuś się wypłata nie zgadza :D :D :D :D :) :)

@Maryjan

Tak jak napisałem, kwota brutto = kwota netto według kalkulatora wynagrodzeń Proste i logiczne

Ola

Ludzie jak można płacić co drugi miesiąc!!!! Czemu zgadzacie sie na takie traktowanie???

Gosc
@Ola

Pracujemy i cierpimy ..taka jest prawda.Czemu przestajemy na takie warunki? Pewnie przyzwyczajenie..lęk przed nową pracą..ale fakt jest (usunięte przez administratora) z wyplatami

Janek

Zacząłem pracę 15 listopada, dalej nie mam wypłaty.

Jan

Zacząłem prace 15 listopada i dalej nie mam wynagrodzenia za listopad.....

Bednaro

Czy dostaliście już druga część przelewu za październik?

@Bednaro

Nie było wczoraj drugiego. W Kulki sobie lecą...

Fuc
@Bednaro

Z tymi wyplatami to wieczna kołomyja , nie warto szkoda czasu . Kiedys za ten zus przyjdzie im zaplacic to sie skonczy placenie co 2 msce .

Olq

sorry chyba żle zozumiałem te wypłaty

Olq

Jak mozecie sie godzić żeby dostawać wypłatę co drugi miesiąc przecież to jest chore.....

Pra

Dostaliście już drugi przelew?

@Pra

Tylko jeden 12-go przyszedł. Z drugim jest Cisza.

ws

jak jej , to zaległy oni płacą

kegepe

przestań opowiadać bajki, zaległu zus musi opłacić firma. naściemniałeś coś jeszcze czy tylko to?

Nnn

Wiadomo kiedy będzie ostatnia wypłata? 29.10 czy 30.10? ????????

Pracus

Dostaliście już wypłatę za październik?

Arturo

Czy zostałem sam bez kasy za wrzesień? Zawsze było 13-ego a druga część 17-ego a dzisiaj 20 i kasy nie ma. Wiem mają czas niby do 25-ego ale zawsze była.Moze ktoś coś wie?

Piotrek

Czy ktoś ma wiedze do jakiego funduszu PPK przystąpiła firma Juwentus i jej wszystkie spółki?

Dostaliście już przelew ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus