Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

FNATF

Carbon szuka ludzi na roboty ktore maja po kosztach,a sami w biurach zarobia, i ten dozor kobudowski. Wszystko do czasu.

lulek
@FNATF

:-) z tym dozorem to ktoś ma tu rację, bo co niektórym to się w dupach zaczyna przewracać i za bardzo zaczynają kozaczyć,

KRK
@FNATF

(usunięte przez administratora)Prawda jest taka, że niektórzy z was nie mpotrafią na siebie zarobić.

(usunięte przez administratora) Zapłacili to co obiecali paru osobom, aby ich zatrzymać... Na innych nie wystarczyło . Kartki słabo. Prawda jest taka, że pensje marne... a stwarzają wyobrażenie ze firma hoho....

goliat
@anonymous

Co zapłacili? jeszcze chyba nie było przecież wypłat za styczeń?

Komunikat

Witam, ja zakładam sprawę firmie Kobud.S.A. Każdy kto jeszcze tego nie zrobił a chce zrobić to polecam przyłączyć się. Dotyczy też wkładu do kasy. Lublin spokojna 17/12. Tel. 793-616-181. Im więcej tym lepiej, nie ważne jakie stanowisko się zajmowało. Pozdrawiam.

FNATF

Kobud was uratowal i dlatego macie prace.

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

J.r

Bierz się za robotę jak Kobudziaki to będziesz zarabiał godziwe pieniądze.

A...
@J.r

Dużo dłużej robię od nich i zawsze były pieniądze,sam się weź za robotę!głupas!

J.r
@A...

Popłaczę sobie nad twoim losem

FNATF

Gdyby chlopaki z kobudu nie przyszli, to bylo by po was i po carbonie,to dzieki nam macie tyle robot

FNATF

hahaha, plaster na oczy i do carbonu ,szukaliscie miodu,to macie. mydlenie oczu ,obiecanki cacanki,a wujowi radosc, familiada na kneflach, a dniowki z przodka, reka reke myje, tak bylo w ś.p.KOBUDZIE i tak bedzie w carbonie

Wacek
@FNATF

piszecie bzdury Grupa Carbon wypłaciła pełne wypłaty za Listopad tak jak obiecał Prezes dla wszystkich z Kobudu oraz za soboty kart Tesko też są doładowane także nie oczerniajcie ludzi wrzyskie przodki jadą super i rabunek aż Lintner zazdrości i pozostali, także kto przyjdzie nie będzie żałował

ZZZ
@FNATF

No prorok biznesu się znalazł. Ileś nad tym myślał?

Jjjj
@ZZZ

...sie

maciek

Jaka kasa 2100 wolne źarty ty gościu chyba robisz w innym carbonie przenoszę się do SIGU są przyjęcia i widmo pracy w JSW

Pracus

Polecam pracę w Carbonie. praca jest i kasa jest!

Mlot

Jak wasze wypłaty??

igi865

brawo"A....."TAKT TRZYMAĆ..POLAC MU dobrze gada

Anonim Gall

To jest kwestia czasu. LW Bogdanka ma przyjąć ponad 300 osób. Ja składam wypowiedzenie i idę do RG. Swoje odrobię i przynajmniej będę orał za godziwą stawkę i stabilnym zatrudnieniem. Część już poprzechodziła a będą mega przyjęcia. Wezmą wszystkich lepszych z papierami i tych co tyrali na ścianach w weekendy. Tak więc żegnam się z firmą, życzę powodzenia Wam koledzy.

maniek
@Anonim Gall

My teź przenosimy się na kwk Bogdanke mamy dosyć całego tego Carbonu CV mamy złoźone tylko czekać aź nas zawezwią na rozmowy przechodzimy całymi brygadami a wy na Śląsku zróbcie tak samo

A.
@Anonim Gall

Za 1600zł w RG,na więcej nie licz

LuIU,,

witam szukam roboty na kopalni moze ktos by mi podpowiedział w jakiej spólce jest wzglednie rgb,linter.mr .carbon.prs??? czy raczej dac se spokoj ze spólkami i robota w kopalni

daro
@LuIU,,

Carbon i prs z tego co wiem najlepiej płacą.

Lubelak
@LuIU,,

A wiadomo coś kiedy przyjęcia mają być ?

FNATF

Nowy kierowniczek tez pewnie da "swoim" zarobic

www6

jak tam w carbonie ,,, jak tam na g2 i jak chłopaki z kobudu??

dudud

Jakie pieniądze proponujecie w firmie??? Bo chyba nie myślicie, że ktokolwiek nawet z Carbonu w LWB przejdzie do was i będzie zarabiał powiedzmy 4 tysie zostawi rodzinę tyle klocków od siebie...

10 dni roboczych - 300 pln wypłaty plus dwa dni urlopu bezpłatnego bez mojej wiedzy. Uciekłem z tej firmy raz dwa po "wypłacie".

jeszcze Carboniak

Carbon tak szybko jak powstał to tak szybko się rozleci szukam pracy jestem strzałowym i kombajnistą narazie w tej marnej firmie ponoć są przyjęcia na Sośnica paru naszych tam robi i se chwalą

lysy

Wesołych św Carboniaki Kto ma odejść to odejdzie Kto ma zostać to zostanie A nie wypisujecie tutaj bzdury ja idę do Rgb bo carbon sie rozpada nie wszyscy mają szanse iść do lepszej pracy więc im życzę wszystkiego dobrego i szczęśliwego nowego Roku

Mariusz

Dostałem mniejszą wypłatę o pare setek tylko dlatego źe byłem na urlopie i l4 to granda firma pada na pysk mieliśmy 3 przodki teraz z biedą obstawiamy 1 a słyszałem źe odchodzą do innych firm i pod kopalnie tak trzymać jak Kuba bogu tak Bóg Kubie ma ten komdinator ma naco zasłuźył

PN
@Mariusz

Tak, odchodzą. Z innych firm do Carbonu chyba. A zwolnienie L4 to nie jest czasami sporo mniej płatne? Coś Ci się we głowie pokręciło.

@PN

Za l 4 to p.skubi...ci da,ale mniej premii

Józek
@Mariusz

Mariusz ty masz mniejszą wypłatę z powodu l4 i urlopu a ja dostał za cały miesiąc 2300 w przodku a miał ja zarabiać około 4000 i co zwalniam się idę pod kopalnie bo mają być przyjęcia po Nowym roku

Pimpek

Co wy wypisujecie Grupa Carbon to trup z wielkimi długami to kwestia czasu jak padną czas się ewakuować do innej firmy koledzy wracamy do PRSU tam była stabilizacja pracy i godziwe wynagrodzenie a to firma Kogucik

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna