Opinie o Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. w Zielona Góra

Robol

Lubie tu czasem poczytać, wiele tu prawdy, ale.. Drodzy współpracownicy wy się nie dziwcie że g... dostajemy. Rzecz wygląda tak 23.08. menager poprosił mnie o zakup wody dla nas. Założyłem z własnych na 5 zgrzewek, nastałem się jak osioł za fakturą, przyniosłem to do portierni, Wysuszyłem jedną butelkę. Następna służba dziś 31.08. Zostało 3 butelki. No o czym to świadczy? Zaznaczam że jest nas 3 osoby. To samo płyny i inne rzeczy- mieliśmy chemię marki TENZI. Kto nie zna niech doczyta o tej firmie. Wychlapali to w miesiac.

Na jakie wsparcie w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Irena

a mimo tego wciąż pracujesz... Pytane czemu? pobliska konkurencja ma gorsze warunki jednak?

@Irena

Nie pracuję i moja noga więcej w tego typu spelunach nie postanie. Każda tego typu firma to (usunięte przez administratora) ale perfect to (usunięte przez administratora)

Jakub
@Anonim

Jasna sprawa, tyle po co te epitety? Nie możesz inaczej opisać, jakie są warunki pracy, czy zarobki?

@Jakub

Bo na takie epitety zasługujecie. Warunki i zarobki są już opisane z góry na dół na forum. Pod każdym wpisem mogę się podpisać bo jakbym czytał o swojej portierni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kiedyś

Jak potrzebny jesteś na obiekcie to pracujesz.Kończy się przetarg i kończy się umowa to nie przedłużą. Właściciel zatrudniał by tylko z grupą znaczną lub z symbolem P bo ma największy zwrot z peron.I tyle w temacie...

Firma Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w ochronie-Łódź Górna. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Irena

To co, inwestujecie w wehikuł czasu? Pzt., skoro tak to ze trzy lata już tu robisz? Chyba dalej się kalkuluje skoro wciąż jesteś? Jeśli masz tak szeroką skalę porównawczą to podsumujesz w paru słowach swoją karierę w firmie? Może jednak nie wyjdzie z tego takie dno jak to określasz

Inwalida

Pracowalem trzy miesiace . Umowy nie przedłużyłem. Firma oszczędza na największych biedakach czyli ochraniarzach a właściciele i ta cała rodzinka to jacys psychole. Oszukuja na wypracowanych godzinach, wystawiaja lewe faktury, falszuja podpisy pracowników. Nigdy więcej.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko brak w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Przyszli pracownicy powinni zwrócić uwagę na: 1) brak premii uznaniowej czy motywacyjnej, 2) brak kwitków z wypłat, 3) brak środków bhp na obiektach- nawet papier toaletowy prywatny, 4) brak dodatków świątecznych, 5) brak najskromniejszego wyposażenia portierni- wentylator, krzesło, czajnik, radio, miotła, również długopis prywatny, 6) brak konsultacji z pracownikiem udzielenia urlopu za nadgodziny, 7) brak grafików na czas- 28/29 dnia miesiąca, trochę to niepoważne. 8) brak honorowania zwolnienia lekarskiego. Za to kazdy pracownik może śmiało liczyć na słowa krytyki, bo np dziś założył granatowe spodnie a firma wymaga czarne, lub dostać uwagę bo wypełnił książkę przebiegu służby o godzinę do przodu

Irena

Faktycznie dość sporo tych braków się wydaje. Motywacja pewnie nieco kuleje? Mimo to jak widać tutaj pracujesz. Czekam na wyjaśnienie czemu skoro tyle negatywów przedstawiasz. ;)

@Irena

To są takie detale aż dziwne, że perfect tego nie zapewnia :) Nie wstyd wam, że pracownik na warte idzie z papierem (usunięte przez administratora) Dlaczego pracuję? Bo szukaliście pracownika:D Bo mam do pracy przez ulicę, bo system pracy mi odpowiada. Bo mam ciekawy obiekt i fajnych ludzi. Więc skąd tamten negatywny komentarz? Bo napisałem jak jest i chciałbym to zmienić. To świadczy tylko o was. Dziadowanie a ciezkie czasy to duża różnica. Ja w tym momencie znam twoją odpowiedź- nie chcesz nie pracuj. Ale Ilu emerytów i rencistów pozostanie na etacie w nowym ładzie? :D Grupa inwalidzka już jest dodatkowym atutem :D Czy ten papier (usunięte przez administratora) , jest wart profitów za takiego pracownika? :D

Janusz

Nie dziw się, że brakuje tego i tamtego. My chemię dostajemy od klijenta i sam jestem zdziwiony, że dostajemy jeszcze. Sam znaczyłem butelki bo niewierzyłem że tyle można tego wylać Myję podłogę po sobie to tylko wlewam wodę moczę mopa i mam pianę jak do golenia. Takie pomieszczenie na jednej wodzie przez tydzień można myć Chciałbyś radio? Na moim obiekcie nowy telefon roku niewytrzymał. Jak do tego doszło? Ciągłe doładowywanie baterii, zdaniem kolegów tak ma być i dziś jest non stop na ładowarce. Activ tak samo ciągle na bazie. Radio mieliśmy też od klijenta w miesiąc ułamana antena. Dałem od siebie kilka rzeczy, zabrałem szybciej niż przyniosłem, stacja pogodowa jeden woli na biurku drugi na parapecie i tak przestawiali ją każdy po swojemu aż ukręcili kabelek. Router wifi ciągle zresetowany. Szkoda gadać tak ludzie dbają pozdrawiam

Zaskoczony

W pierwsze święta nie liczylem na nic od firmy idą drugie a tu nawet 5zł na opłatek nie dostałem. Wstyd jak cholera tu pracować

@Zaskoczony

Ech... to nikt nie dostąpił zaszczytu zebrania jakiejś premii? Bardzo hojna firma widzę ;) A jak z pensjami to wygląda? Też na tym oszczędzają?

@Janusz

Gdy się zatrudniałem kierownik zaśmiał się u jakich dziadów ja wcześniej pracowałem. Niestety pośród nich perfect to (usunięte przez administratora) Na święta kompletne 0 (zero)- naprawdę wstyd obstawiasz dostawę do kontrahenta 2 palety prezentów dla pracowników do tego chwalą się premiami pieniężnymi a Ty patrzysz na to jak wyżeł na pedeegree. Z pensjami rewelki też nie ma najniższa w rozliczeniu kwartalnym. Więc nawet nadgodzin nie złapiesz.

Ilona
@Zaskoczony

Kurcze, to słabo :/ A są jakiekolwiek plusy? Umowa, spoko atmosfera, elastyczny grafik? Czy nic?

@Ilona

Takie plusy to również żadna rewelacja Płacą minimalną na czas bo inaczej nie mogą. Umowa o pracę bo inaczej nie dostaną zwrotu z pfron, rzekomo "firma zwraca" za leki, zabiegi, dojazdy, bzdura. Te środki również pochodzą z pfron Czas pracy przestrzegany, bo mieliby spore problemy. Grafik można dopasować pod siebie. Atmosfera w pracy? Tam w biurze atmosfera dosłownie rodzinna. Atmosferę na obiektach tworzymy sobie sami.

Ilona
@Zaskoczony

A są jakieś szanse, że tą stawkę podniosą czy w ogóle ta opcja nie wchodzi w grę?

@Ilona

Sami od siebie napewno nie. Pytać o podwyżkę możesz.

Helena
@Zaskoczony

To po nowym roku sami z siebie nie podwyższają nigdy pensji? Tylko jak się nie zapyta, to się cały czas stoi w miejscu?

@Helena

Co roku jest podwyżka ustawowa, mniej dać nie mogą więc skąd takie pytanie??

Aneta
@Zaskoczony

no tak, ale to w ciagu dalszym tylko minimalna jest a nie jakaś podwyższka od firmy ?

Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Operator. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Ochroniarz

Operator taczki i to z grupą znaczną, mocno psychicznie obolały . Na takie stanowisko odpowiedni człowiek .

Qwerty

Wody na obiekcie to my się doczekamy czy zawiadomić inspektora pracy?

Janusz

A zgłoszenia robicie? Jak firma na to reaguje? Przecież to tak słabo bez wody…

Qwerty
@Janusz

Zgłoszenia? Im w centrali też smaży to nie wiedzą?

Dzień dobry, Jak wyglądają warunki na Waszych wartowniach- chodzi mi się o upalne dni. W naszym terrarium 30°C i do dyspozycji jedynie wiatrak. Jak firma reaguje na prośby np o klimę?

Emilia
@Nowy

Wiatrak, a co z woda? Do picia, z tego co wiem to musi być zapewniona?

@Emilia

Wodę dostaliśmy

Osoba pana W.L.pozostawia wiele do życzenia. Człowiek z rozdartą buzią i nie wyparzonym językiem.Brak kultury osobistej i szacunku do drugiej osoby. Takie zachowanie również było zauważalne w rozmowie przez telefon.Szefostwa nie interesuje zachowanie kierowników w stosunku do pracowników. Dziwne też jest podpisywanie druków urlopowych inblanco. Ogólny brak poszanowania pracowników i prawa pracy. Jedyny plus to wypłata na czas. Nie polecam tej firmy.

bolo

Włodzimierz Lenin już dawno nie żyje. rozwojem wróciłeś do ery kamienia łupanego. Takich prostaków na szczęście ta firma nie zatrudnia

Xx

Wojtek L.? Komiczna postać haha

(usunięte przez administratora) kłamcy, rodzinna klika , premie to (usunięte przez administratora)wlaściciela, dodatki świąteczne również ,do wszystkiego jesteś zmuszany jak odmówisz to straszą zwolnieniem ,zmiany grafików służb nagminne , nic nie można zaplanować., złóżyłem prośbę o zwrot za okulary to odrzucili bo za drogie . 150 zł to dla nich było dużo !!!! , Zapomniałem wspomnieć o nerwach etc. A jeszcze bo zapomniałem dużo kadry kierowniczej nie przeszkolonej, osoby decyzyjne na nieodpowiedzialnych stanowiskach żenada albo coś innego, kierowniczka ta to ma kłopoty z osobowościa lub własnym ego (powinna rowy kopać) NIE POLECAM TEJ BEZNADZIEJNEJ FIRMY i nigdy tam moja noga nie postanie !!!

bolo

Wiem kim jesteś. Praca z takimi byłymi pracownikami to jedna wielka udręka, dla każdego zwierzchnika. Ale myślę, że nadawałbyś się do pomocy w kopaniu rowów bo do niczego innego się nie nadajesz. Najpierw pokaż, że nadajesz się do tak odpowiedzialnej pracy jak ochrona.

bolo

jak miło czytać tekst inteligentnej osoby

Kazik

Moze i jestem przy... pa sem, ale nie narzekam i nie szukam dziury w calym.

Mirek

Co chcesz od kierowniczki, fajna babka. A ,e rodzinna klika to prawda. Za dojazdy grosze daja. Beznadzieja

@Mirek

Z dojazdami to na was wszystkich zarabiają ha ha jest pula 160zl na łeb- dojazd do pracy, lekarza itp a oni dają 20gr/km ha ha Za leki, zabiegi, sprzęt rehabilitacyjny dostaniesz 30% haha

Helena
@Xxxxx

Dlaczego w takim razie tak się dzieje? 160 zł miesięcznie powinno być?

@Helena

Bo to (usunięte przez administratora) Przestałem wysyłać wnioski bo sam znaczek i koperta to już koszt ok 4zł, czekanie na cpn na fakturę. Dla 25-30zł gra warta świeczki. To myślisz dlaczego naciskali abym nie odpuszczał tylko składał? Śmiech poprostu z tymi wnioskami, podnieść wypłatę o tą kwotę i pracownik i księgowa ma mniej roboty.

Były była

W tej firmie ważny jest stopień znaczny a najlepiej z symbolem P. W przeciwnym razie jak kończy się przetarg na obiekcie to i tobie nie dadzą dalszej umowy.No i te słynne karty urlopowe inblanko ???? krętactwa menagera LW premia dla pupili za pranie nie płacą najniższa krajowa i tyle...

@Były była

Aha, bez stopnia nie zatrudniają wcale? Nie tak to powinno działać. Może warto gdzieś ten fakt zgłosić?

Pol

Niestety te pozytywne opinie są napisane przez podstawionych ludzi oczywiście napewno odpłatnie z Perfectu.

@Pol

To jak jest naprawdę? Opowiedz jak to z twojej perspektywy wygląda :)

@Janusz

Jak wygląda to z perspektywy pracownika? Masz I lub II grupę inwalidzką, a spróbuj zachorować. Faktycznie (usunięte przez administratora) Ci zrobią bo pracujesz za darmo lub połdarmo, ale co się nasłuchasz to Twoje

@Xxxxx

A jak ktoś spróbuje przez przypadek zachorować to co wtedy?

@Irena

Idąc do pracy choćby z II grupą jesteś tak czy siak chora. Prawda?

Ewelina
@Xxxxx

Prawda :D Zawsze ciekawiło mnie czemu na takie stanowiska zatrudniają tylko osoby z grupą inwalidzką? Inni już nie mogą tam pracować?

@Ewelina

Bo to jest lekka praca, wymagająca w zasadzie Twojej obecności. Pytasz czy inni mogą pracować w sensie bez grupy? Jasne że mogą, ale za takiego bez grupy nie dostaną zwrotu wynagrodzenia.

Mirek

Jak sie komus nie podoba moze odejsc. Myslicie, ze w innych firmach jest lepiej. Wszedzie (usunięte przez administratora) a tu chociaz grafik na czas, kasa a czas, urlop kiedy chcesz! Mozna zyc! Jak masz 24 sluzby to 7 razy idziesz do pracy i reszta luzik! Zwrot na leki, dojazdy a i za okulary rowniez. Nie narzekac chlopy bo lepszej roboty nie znajdziecie

On
@Mirek

Poczekaj jak ci umowa się skończy nie będzie tak słodko. Puki masz obiekt wygrany to pracujesz koniec przetargu wylecisz z hukiem....

@On

Ale tak masz wszedzie, zadna ameryka nie odkryta.

To To
@Mirek

To ty swój chłop jesteś tylko pamiętaj o jakimś nawilzaczu u nich w biurze na Kraszewskiego. Zawsze mniej boli

@On

Chlopie, robie w perfekcie juz ze 3 lata. Nie narzekam, mam kierowniczke calkiem fajna.

Henryk

Nie polecam .Szef z syndromem P .Kierownicy nie lepsi .

Roman
@Henryk

To nie jest kierownik tylko menager, ale masz rację mój nie potrafi napisać tego słowa

Misiu

Szanujcie pracowników- tak szybko odchodzą!

Były
@Misiu

Nie nie nie liczy się tylko zwrot z Pefronu.

Sławomir
@Były

Czyli są zatrudniane osoby niepełnosparwne i to za nich jest ten zwrot? A ludzie z orzeczeniem mają odpowiednio przygotowane stanowisko pracy i udogodnienia zwiane z ich stanem?

Sławomir
@Misiu

To aż taka rotacja jest w firmie? Z jakiego powodu odchodzą? Chodzi o finanse, czy inne sprawy? Wyjaśnisz?

@Były

Ale na naszym obiekcie to my im nie przedłużymy teraz umów haha jak zrobią roszadę hahaha

@Sławomir

Nie spotkałem się by ktoś sam odszedl. Masz słaba grupę to licz się z tym że możesz zostać zastąpiony na kogoś z cenniejszym kwitem z pfron.

@Sławomir

Mój komentarz główny odnosił się do mojej sytuacji gdyż mi to bez różnicy czy to perfect czy impel czy inna tego typu firma mnie zatrudni. Dziś pracuję tu za tydzień mogę w innej. A tu zwyczajnie doświadczyłem (usunięte przez administratora) więc i taki wpis się pojawił.

młody
@Sławomir

Normalne stanowiska mają. Nikt nie zawraca sobie tym głowy

Leser
@Sławomir

Inne, umowy nie są przedłużane.

Karol

Pracują tam kobiety ?

X
@Karol

Cała rodzinna ferajna. Stare, jeszcze starsze chude, grube. Nic na co można zwrócić uwagę.

Pewien pan
@X

Nie ma fajnych babek??

Pewien pan
@X

Mowili, ze jest hedna taka... nawet fajna. Co myslisz?

@Pewien pan

Nie szata czyni człowieka, baranie.

Cezary

Polecam firmę Perfekt. Swietna praca, miałem okazje pracowac nad Odrą. A w chwili wolnej to nawet rybki mozna było polowic, oczywiście z czujnym okiem na budowę. Szef pierwsza klasa, Dyrektora lepszego nie spotkalem bardzo dobry człowiek. Wypłata ekspresowa działała na zasadzie mysli, gdy o niej pomyslalem odrazu wpływała na konto. I premia była zawsze. Tylko pod koniec sytuacja sie pogorszyła z uwagi na zmianę nadzorującego pana W.L.

Haha
@Cezary

Super praca za fri kasa Tak trzymaj Cezary wal szefa w rogi ????

@Cezary

Cezary o jakiej premi mówisz? Chyba tylko na papierze ???? Pracujesz w ochronie czy łowisz ryby?

Marzena
@Cezary

Rybki można łowić podczas pracy ? Chyba się zgłoszę . Lubię szyć , szydełkować a w wolnej chwili wyplatać koszyczki na świeżym powietrzu. Co to jest za firma ? Biegnijmy do niej czym prędzej.

Roman
@Marzena

A kto Ci zabroni? Ochrona? Wszystko zależy od obiektu jaki masz, ja sobie kręce fajki, rozliczam pity, zgłaszam paczki do wysyłki, ćwiczę. Fakt (usunięte przez administratora) robią z tymi urlopami w ciemno, z drugiej strony gdzie mi się ścierać fizycznie za 200-300zł wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 1
    65-448 Zielona Góra

Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.