Opinie o Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. w Zielona Góra

Marian S

Prawda jest taka że Perfect obecnie ma kilkadziesiąt obiektów. Z tego co wiem to mają sporo obiektów nie tylko w okolicy ZG ale też koło Poznania, Konina i Wrocławia. Myśle że zawsze znajdzie się ktoś komu warunki pracy czy kierownik nie podpasuje. Ja pracowałem na kilku obiektach i wszystko było ok. Pieniądze zawsze na czas. Wiadomo że wszyscy Ci którzy pracują lub pracowali i są zadowoleni nie szukając miejsc w internecie gdzie można napisać dobre słowo o swoim pracodawcy. Przeciwnie jest z tymi niezadowolonymi Oni znajdą czas by wyrazić swoje niezadowolenie w internecie.

Pewien pan

Serio??

Marionetka

Zdecydowanie nie POLECAM !!! Oszustwa i przekręty tkz. menagera J.R. względem pracowników powodują że otrzymują znacznie obniżone wynagrodzenia. Najgorsza firma w Zielonej Górze w jakiej byłem . Pracownicy uciekają lub sami się wykańczają.

MRSZ
@Marionetka

Pracowalem w Perfect .Praca godna polecenia wiadomo przekręty są wszędzie ale jak to mówią jaka praca taka placa. Zawsze jest możliwość podjecia pracy w drugiej firmie na umowie zlecenie. Juz to jest lepsze niz (usunięte przez administratora) na etacie w jakiejś fabryce lub zakladzie za 300zl wiecej. Ktoś mądry kiedyś powiedzial Przy jednej dziurze to i kot by zdechł. Niestety mial rację!!!

Dziku
@MRSZ

Najgorsza firma ochroniarską w jakiej pracowałem, kierownictwo brak zupełny kompetencji, zero szacunku dla pracowników, nie polecam i odradzam

Pewien pan
@Dziku

A na jakim obiekcie robiles?

Zenek

Firma dobra ,dużo godzin pracujesz dużo zarobisz. Wypłata na czas. Za lekarstwa i dojazdy też płacą . Zatrudniają osoby psychiczne bo szef też psychiczny. Lubi takie osoby.

Ooo
@Zenek

Zapomniałem dodać że zatrudniają pijaków ci to dopiero dają opinię o firmie.No ale ważniejsz zwrot z pefronu.

Były pracownik.

Umowy stałej od nich nie dostaniesz.Brak premii i ekwiwalentu za pranie. Kombinacja z urlopami i godzinami.Jesli masz grupę znaczną lub psychiatryczną to trzymają bo mają duży zwrot z pefronu.Innych pracowników mają gdzieś.(usunięte przez administratora)

Alicja
@Były pracownik.

Czy agencja przyjmuje do pracy również kobiety?

Zenon
@Były pracownik.

Jeżeli tak mogą robić firmy ochraniarskie i nikt nie widzi problemu to nie rozumiem oburzenia.

Artur
@Były pracownik.

A ktos Ciebie zmuszał do pracy w tej firmie. Mi sie podoba, szef jest dobry a dobrych szefów ciezko znalezc.

O
@Artur

Zapewne jesteś z symbolem P

@Były pracownik.

Może by się szef zainteresował co robią jego pracownicy.Śpią na materacach w nocy które wożą w autach.Ogladanie tv internetu i książki kżyrzówki i cuda na patyku....zajmiast uczciwej pracy.Takie zachowania są nagminne na portierniach .

Firma Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w ochronie-Łódź Górna. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Od kiedy na służbie można łowić ryby? To co to za praca?

Artur
@Odpowiedz

wazne ze szef jest dobry i czł do dogadania.

STANISŁAW

CO TU DUŻO MÓWIĆ- PRACA JAK WSZEDZIE! WARUNKI DOBRE I KIEROWNICZKA TEŻ.

bogdan

Pracuje już kilka lat tej firmie. Kasa na czas, zwrot za leki i dojazdy. Byłem chory i potem w sanatorium, nikt nie robił problemów. Polecam. Z urlopem też nigdy nie mam problemów.

Pracuję w firmie Perfect kilka lat i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.Z Kierownikiem współpraca dobrze się układa.Otrzymuję wypłatę na czas.Jak staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki i nikt z przełożonych się do nie czepia .

Czy pracodawca Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

zyczliwy

o jaką motywację chodzi brak premii to brak motywacji

GRZEGORZ

polecam, mi się w firmie bardzo dobrze pracuje, a jak komuś nie chce się pracować, to nigdzie się nie będzie podobać.

Zdziwiony jestem jako pracownik. zatrudniony jestem 3 lata i jestem zadowolony. Problemów nie ma z kierownikiem, płaca na czas. Robię swoje i jest ok.

Heniek

Jedna z gorszych firm zero szacunku do pracownika.A za pranie odzieży też nie płacą oszukują na godzinach urlopach i te inblanko nieszczęsne nie polecam nikomu tej firmy

Olaf

Oszukują na Godzinach urlopach każą podpisywać inblanko na urlop. Gdy masz wmiesiącu za dużo godzin o wlepiają urlop ierownictwo bez kultury osobistej. I nie ważne że pracujesz uczciwie jak dpominasz się o swoje to jesteś człowiekiem rozczeniowym ????

życzliwy
@Olaf

to prawda z tym inblanko na urlopy przecież to kryminał zgłaszajcie to do inspekcji pracy oni tym się zainteresują

Cezary

Premii nie dostaje się bez względu na pracę, liczą się efekty. Firma dobra więc potrafi docenić dobrych pracowników!!

halny
@Cezary

o jakich efektach piszesz rozwin temat chętnie poczytam na temat premii co trzeba jeszcze zrobić aby ją otrzymać

zielony kapiszon
@Cezary

Premia to taki slogan właściciela. Tu powinna przyjść prawdziwa kontrola z PIP. Szkolenia to jeden wielki blef . Inspektor podpisuje i bierze kasę .To kryminał . To nie jest żadna firma ochrony , zatrudniają tylko upośledzonych i to najlepiej psychicznie . Oszukują ZUS i PFRON. Co jakiś czas powstają u nich firmy rodzinne aby unikać płacenia podatków i oszukiwania pracowników . Odradzam tę firmę

halny

może ktoś mi wyjaśni obiecywane premie przy rekrutacji czy ktoś otrzymał !!! poza tym ok.

walenty

bzdury pisza niektorzy ludzie chyba w zyciu nie pracowali idzcie do Jkera Impulsu SOLID JUWENTUSU TO SZYBKO WROCICIE DO PERFEKTU

Alicja
@walenty

Sugerujesz, że na tle innych firm Perfekt wypada lepiej. Możesz napisać coś więcej o tej firmie? Dlaczego poleciłbyś ją osobie, która jeszcze się waha przed podjęciem ostatecznej decyzji?

Kasta

Pracowałem i nie polecam. Przyjmują tylko niepełnosprawnych i to znaczną grupą. Oszukują na wynagrodzeniu, obniżają ilość godzin, nie doliczają godzin nocnych, a premia to taki żart właściciela firmy przy podpisywaniu umowy. W okresie letnim wody to nawet nie uświadczysz, nawet jak się dopominasz. Kierowniczki Iwona i Joanna to szczyty beszczelności i arogancji.

Lolek

A może mi ktoś powie czy warto składać papiery ? Potrzebują ludzi?

dziacho-1963

Firma jest fajna i ludzie sa fajni, także polecam, atmosfera jest super, kompletny bzdury powyzej

Jest wiele lepszych agencji ochrony niż firma Perfekt ochrona Zielona Góra. Z opinii kolegów po fachu nikt nie poleca tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 1
    65-448 Zielona Góra

Perfect Ochrona Mienia i Osób Sp. z o.o.