Apexim Bis Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Apexim Bis Sp. z o.o.

Joanna

A jak obecnie wygląda praca w Apexim Bis? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Na co mogą aktualnie liczyć pracownicy?

we

@mikun jak to nie od pierwszego dnia to od kiedy??

porter

Reakcja ochrony - KATASTROFA , po alarmie dojazd gwarantowany minimum 30 minut !!!!! maksymalny do 2 godzin - pokażcie mi drugą tak fatalną ochronę - zdecydowanie nie polecam - lepiej za te piniądze podłaczyć alarm pod dialer i będziesz szybciej wiedział co sie dzieje

niezadowolony

pracowałem w tej firmie, dyrektorka, trudno opisać totalne...... brak taktu, poszanowania, ogłady ale w du..e umie grzebać i sie z tym nie kryje. Prezes był spoko ale chyba juz mała demencja sie wkrada bo ponoć już też sie nie da z nim dogadać , szefowie dwóch spoko jeden dziwny ale ten od grupy interwencyjnej, skąd biorą takich dziwaków byli dziwni poprzedni ale ten to .......... Nie można mieć czasu wolnego bo najważniejsza jest Firma czyli motto Apexim rządzi Apexim radzi Apexim nigdy cie nie zdradzi hahhaahha A co dalej z dziejami Kapitana Apexa? hahaha to była żenada , wstyd było za tą reklameOgólnie pogorszyło sie w przeciągu tych 2-3lat jak nie pracuje radze unikać tej firmy

romek

pracyje i niejest zle teraz

byly i nieobecny

pracowalem tam przez kilka lat i nie bylo az tak zle . Pani od fikolkow czepiala sie zawsze ale prezes to byl chlop z jajami. jestem w szoku ze tak sie pozmienialo , wspolczuje i nie zazdroszcze . w calej zielonej gorze i okolicach jest pewnie podobnie .

Wacław Mały

Inne firmy dostały wypłaty na święta a my bedziemy o suchym chlebie siedzieć z rodzinami przy stole wigilijnym. Nawet nie mamy na prezenty dla Dzieci.

Marian siekiera

Ksiegowa sra na nasze pieniądze. Poszła sobie na urlop przed świętami.! wziela pensje i rządzi. Tak jest ja też ide na chorobowe!

KazimierzWielki

Ja również zgadzam sie z kolegami wyżej. Złodzieje! Ide dzisiaj do lekarza i na chorobowe!

KrzchuKadetemTera

Zgadzam się z kolegom wyżej. Banda oszustów. Oszukują na każdej pensji... płacą 2,70 za pranie. Nawołuje wszystkich pracowników apeximu aby dziś albo jutro poszli wszyscy na chorobowe, to sami będą pracować. Nie ma pieniędzy nie ma pracy.

Czechu123

Co za bandycka firma, nawet pieniedzy nie dadza na swieta. Zostawili ludzi bez pieniedzy. Wymagania mają nie wiadomo jakie nie dają odzieży ochronnej, zero warunków pracy.

Zero poszanowania dla pracowników , marne grosze a obowiązków masa, szkoda pisać i opowiadać , pracowałam miesiąc i uciekłam z tego chlewu !

Uczciwy

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie !!! Żadnych perspektyw,najniższa krajowa i jak by mogli to by tego nie dali tylko że muszą bo by zwrotu z PFRonu nie dostali za niepełnosprawnych.Urlopy dają kiedy chcą i jak chcą. NAJGORSZA MOJA firma W KTÓREJ PRACOWAŁEM !!! NIE WARTO ZACZYNAĆ Z nimi współpracy !!!

Niestety tam pracuję, ale mam nadzieję, że niedługo znajdę coś lepszego. Cały Apexim Bis to żenada. Minimalna płaca, nic za nadgodziny. Oszczędność do granic możliwości!!! Kiedy szefowie ochrony ustalają grafik dla ochrony muszą być po kilku głębszych. Dogadać się z nimi nie idzie, a wymagają 200% skuteczności i najlepiej jakbyś pracował za darmo...

Waldus od Halinki

Szkoda gadać, to co tam sie dzieje, to patologia do kwadratu. Nie polecam nikomu tam pracować, banda[usunięte przez moderatora]

xxl

Firma jest dramatycznie żenująca. Łamanie wszelkich przepisów pracy jest tam normą. Zastanawiam się kiedy Inspekcja Pracy zainteresuje się tym zakładem, a jest naprawdę czym. PS Jak widać, sa tu osoby (pracownicy) którzy próbują wybielić coś, czego wybielić się pod żadnym pozorem nie da.

glos

prawda

anomin

popieram

[usunięte przez moderatora] zarobki sa marne 1500-1700zl brutto na dziale handlowym i na serwisie wieczne roszady zero szacunku dla pracownika pani dyrektor wiecznie sie czepia i gada takie bzdury ze az rece opadaja o podwyzkach mozna zapomniec za nadgodziny nie placa

Zostaw opinię o Apexim Bis Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apexim Bis Sp. z o.o.