Opinie o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elstar Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Jack

Pracuje w firmie od 2 lat i jest naprawdę niezle. Zawsze może być inaczej. Panie (usunięte przez administratora) wielki szacuj, za to co Pan robi z naszą firmą. Chce tu pracować i zawsze będę polecal moim znajomym.

QQQ

Skoro tak źle płacą i takie straszne są warunki umów itp., to dziwne że na parkingu pod firmą (na parkingu produkcji) stoją same dobre auta, a wiele osób, które składają papiery, odsyłanych jest z kwitkiem, bo brak im doświadczenia....

Joanna

@AZ pośrednik napisałeś, że wszystko jest ok. Czy to oznacza, że polecasz pracę? Czemu firma Elstar Engineering Spółka ściąga, aż z Bangladeszu pracowników? Czy to się jej opłaca?

QQQ

Do Kapitan zbik: Jakieś wymysły wypisujesz! (usunięte przez administratora)A że Elstar w przeciągu kilku lat mocno się zmienił, bo kiedyś można było nic nie robić i fajnie zarobić, to teraz możesz zarobić jeszcze więcej ale musisz coś potrafić, być pracowity i umieć pracować w zespole, a widząc to co wypisujesz, to bezspornie jest to dla Ciebie problem. Jak chcesz zmieniać świat, to zacznij od siebie kolego i zastanów się czy jest tu dla Ciebie miejsce, bo uwierz, że chętnych do pracy, w dobrej firmie, jest dużo więcej niż wolnych etatów.

Kupujacy
@QQQ

Właśnie że handluje Jacenty i zastraszał ludzi Każdy musiał kupować lewe alko faje itp i większość chodziła pijana szczególnie w soboty

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

ależ proszę

Panowie ta umowa o miesięcznym wypowiedzeniu nie jest prawnie legalna. To tylko straszak. Tak samo jak zatrudnianie na działalności, jesteś też wtedy podmiotem i nie możesz się wstawiać ciągle o tych samych porach i w tym samym miejscu. Najgorszy wałek to jest tam z brygadzistami, kierownikami i menadżerami wszelkiej maści. Jest to nieprawne ale firma kręci na zusach podatkach itp. Właściciele się bogacą a Wy będzie szukać emerytury w krzakach

Kapitan zbik

No i stało się! Powrócił na stare śmieci tz. "BARON" bimbru czyli jak wszyscy wiedzą Jacek. P utalentowana osoba jeśli chodzi o handel bimbrem własnej produkcji oczywiście bez akcyzy. Handel kręci się wspaniale bo wszystkie pijackie gęby w zakładzie zaopatrują się u Pana Jacka w ten wspaniały trunek. Doszło już do tego że na terenie zakładu jest pozwolenie picia alkoholu w godzinach pracy. Panowie z zarządu obudzić się zanim dojdzie do tragedi lub jakiegoś poważnego wypadku a przypominam że handel alkoholem bez akcyzy wiąże się z konsekwencjami prawnymi oraz jest ścigany przez prokuraturę. Pozdrawiam

Joanna

@Master czyli Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie Elstar Engineering Spółka z o.o.? Możesz powiedzieć czym są spowodowane te hejty, skoro na przykład praca się podoba? Uważasz, że te osoby nie chciały pracować uczciwie? Myślisz, że myślały, że będą miały mniej obowiązków niż okazało się w praktyce?

Master

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Panowie, weźcie się do pracy a nie tylko hejtujecie. Daj cos z siebie. Ja pracuje i jestem zadowolony. Nie chcesz pracować i zarabiać uczciwie to idz do Zieleni Miejskiej i nie przeszkadzaj nam i nie psuj klimatu.

Joanna

@monter spawacz opinie zostały skasowane, tak? To musiały złamać regulamin, który tutaj obowiązuje: https://www.gowork.pl/regulamin @Maciej dobry mówca w jaki sposób niszczy pracowników? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Elstar Engineering?

Maciej dobry mówca

Tak sobie się przyglądam i czekam kiedy skasują tego hopsztaplera z Trójprzymierza który niszczy fachowców bo czuje się zagrożony Liczby w końcu przemówią do właściciela Kilka prostych ruchów a firma funkcjonowałaby ok

Joanna

@snajper a czy w jakimś regulaminie czy umowie jest określone za co można dostać podwyżkę w Elstar Engineering Spółka z o.o.? I czy te osoby spełniają te wymogi? A premii też nikt nie ma szans dostać?

Joanna

@super kasowanie opinni jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy Elstar Engineering Spółka z o.o. albo pracowników to serwis gowork.pl miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu. Dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają i admin nie ma prawa ich usunąć.

Ta dyskusja nic nie wnosi do poinformowania o czymkolwiek przyszłych pracowników. Jestem zainteresowany firmą i chciałbym dowiedzieć się od osób tam pracujących czy warto. Jak podchodzą do świeżych pracowników? Czas pracy? Zarobki? Mógłby ktoś coś więcej wnieść w tej rozmowie?

Obiektywny 1

Rzeczywiście, to Pani Joanna pewnie jest z kadr ELSTAR-u. Na razie to; tam za wiele nie funkcjonuje poprawnie, a zapewne ktoś chce podratować dobry wizerunek firmy. Nie ma również dobrego HR-u. Mocne strony może będą w przyszłości, bo firma wychodzi dopiero z tzw. "garażowej roboty". Właściciele nie są w sumie złymi ludźmi, ale może ufają za nadto tym, którym akurat nie powinni. Młody właściciel, który teraz zarządza, nie jest techniczny, dlatego lepiej powinien sobie dobrać menadżerów. Pracownicy muszą mieć poczucie bezpieczeństwa, bo jak ktoś utożsamia się z firmą, to daje z siebie wszystko, a piękne słowa propagandy można sobie wsadzić między wiersze.

Joanna

Chciałbyś pracować jako Monter rurociągów i konstrukcji nierdzewnych? W Elstar Engineering Spółka z o.o. obecnie znajdziesz zatrudnienie. O co chciałbyś zapytać obecnych pracowników firmy? Chętnie usłyszymy również od osób już zatrudnionych. Jak wygląda praca w tym dziale? Czego mogą oczekiwać nowi pracownicy? Jak wygląda proces wdrażania ich do pracy na nowym stanowisku? Twoje doświadczenie z pracy w Elstar Engineering może być bardzo pomocne, dla osób które wahają się nad przesłaniem swojego CV.

profesor chaos

a co w końcu z tą rekrurtacją na stanowisko w Technolog ds. produkcji konstrukcji ze stali nierdzewnej we w tej firmie? nibyn jest w internecie ciągle widoczna ale ja już nie wiem czy jest nadal aktualna czy nie, chaos

Zostaw merytoryczną opinię o Elstar Engineering Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elstar Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elstar Engineering Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Elstar Engineering Sp. z o.o.