Opinie o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Elstar Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elstar Engineering Sp. z o.o. w Elbląg

Workflow

Jeśli szukasz pracy jako spawacz TIG zgłoś się do BASE GROUP

Justyna
@Workflow

A jakie są wymogi tej firmy? Możesz napisać jakich konkretnie osób poszukuje ta firma na stanowisko spawacza? Chodzi mi tu konkretnie o doświadczenie, wykształcenie umiejętności zawodowe czy też staż.

Mat
@Workflow

Zglosilem sie i powiedzieli ze wiecej niz 40 na dzialalnosci nie dostane a probki wyszly znakomicie

Polska Rzeczywistość

Zapytam Administratora wprost i na forum. Dlaczego został usunięty wpis o tej firmie., który poruszał wątek podatków i nieuczciwości? El-star stosuje politykę "samozatrudnienia", (usunięte przez administratora) Ktoś powiększa majątek jak za Zamojskiego, a Ci na dole nie wyrobią emerytury godnej.

Kasa Nr 1
@Polska Rzeczywistość

Jak na razie nie usunięte. Zapewne kwestia stawki:) Pozdrawiam niezależnego administratora Goworka:)

Szymon
@Polska Rzeczywistość

Administrator może usunąć wpisy, które łamią regulamin obowiązujący na forum gowork.pl. Gdybyś miał jakieś wątpliwości co do usuniętego wpisu to najlepiej, abyś sam skontaktował się z administracją i wyjaśnił sprawę. Wracając do meritum wątku, czy mógłbyś powiedzieć, jak wyglądają wynagrodzenia, które oferuje firma Elstar Engineering nowo zatrudnionym pracownikom? Masz jakąś wiedzę na ten temat?

(usunięte przez administratora)ykosili konkurencję i teraz sami będą czerpać zyski na złomowcu, nikt się nie zorientuje jak znikną 2-3 tony zlomu...

Znajomy

Dlaczego usunięte pseudo, Malinowy Król i Kubuś Puchatek

Kp

Dzieje się jak wszędzie . Zawsze się trafiają jednostki które wprowadzają ferment i oskarżenia, bo tak naprawdę to firma daje rade, jak się nie przejmujesz opiniami niektórych "panienek"z produkcji, nie mieszasz się w krzywe układy i robisz swoje. To dobrze zarobisz, pracując w czystym nowym zakładzie,

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa w firmie Elstar Engineering Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ferdek

Opinie trochę nie zachęcają do złożenia cv.

Lepik Spawacz

Ludzie !!! (usunięte przez administratora)!!! dlaczego do tej pory nie ogarneliści warsztatu, Zatrudniacie samych (usunięte przez administratora)w nadzoże !!! Przeciesz ksywa (usunięte przez administratora).. za 200 % bym nie został, a ten jego (usunięte przez administratora) rzołnierz - po co on - płacicie za bycie w pracy ?? Rozumiem ze tragedia go spotkała, ale na boga - ludzie to widzą - zakład chroniony ! Lepiej z jego pencji dajcie najlepszym na produkcji premie. Na szczescie niema już (usunięte przez administratora). on nic dla tej firmy nie zrobił. Zatrudnijcie kierownika i mistża - 2 mistżów + (usunięte przez administratora)i robota zacznie iźć do pżodu !!! Trzeba jom nam zorganizować, Teraz jest (usunięte przez administratora) !!!

Uczciwy zawsze
@Lepik Spawacz

Niestety ale należy zgodzic się z opinniami lepików obserwatorów itp. (usunięte przez administratora) niestety oczarował właścicieli a tak na serio facet nie miał zbyt dużego pojęcia o tej branży i takiej produkcji dlatego otaczał się laikami żeby odeprzeć wszelakie zagrożenia odnośnie swoich czterech liter i niszczył kompetentne osoby które stanowiły dla niego swego rodzaju zagrożeniei- chyba lekka psychoza bo dobry(usunięte przez administratora) tak nie postępuje Podobnie postępował w Gdyni dlatego poleciał Rozwiązania dla Elstaru są tak trywialne że do dziś nie mogę pojąć dlaczego nie zostały wdrożone co pozwoliłoby uzdrowić sytuację opłacalność produkcji oraz atmosferę Pozdrawiam wytrwałych a dla właścicieli subtelna rada - nie ufajcie wszelkiej maści menadżerą którzy są po dziwnych kursach i wykazują się krasomówstwem a brak im kompetencji twardych To co wprowadził ostatni(usunięte przez administratora)- nie tędy droga, najpierw elementarne podstawy których do dziś nie wdrozyliscie i w ten sposób nie rozliczycie oraz nie ustawicie pracy na warsztacie i nie tylko Życzę sukcesów firmie Elstar

Zainteresowany obserwator

Witam .Potrzebujecie nadzoru , który zna się na pracy ma doświadczenie i najważniejsze ma szacunek dla pracownika ponieważ tylko tak można osiągnąć obopólne zrozumienie . Dlaczego przez tak długi czas nie możecie tego zrozumieć . Wasza produkcja może rysunkowo wygląda na skomplikowana ale jest prosta produkcja przy odpowiednim podejściu nadzoru . Jeśli macie inne zdanie proszę się odezwać podam prywatny mail może moje delikatne rady pozwolą abyście zaistnieli i pojawił się uśmiech na Waszych twarzach .

Witam

Czy w firmie jest prowadzona rekrutacja? Jakie umowy dają? Czy jest jakieś socjalne (bony na święta, urlopowe )?

Jojo
@Witam

Walnij się w głowę robisz tu i pytasz się o głupoty

Jojo
@Witam

Niema nic żadnego sacialu.kase tylko dla siebie maja kupują auta za 1milion dla zonki. (usunięte przez administratora)naprawia silnik za gruba kasę bo oleju nie sprawdza NATO jest kasa ale jak ty chcesz 2 zł to nie firma nie przynosi zysku

Wasyl

Dobra praca dla ludzi którzy mają wytrzymałe plecaki i wynoszą codziennie po kilkanaście a nawet kilkadziesiat kg złomu z inoxa dzień w dzień. Skupy złomu z okolic zacierają ręce. Pracownicy mają z tego druga wypłatę a cięcie na bramie pozwalają na wszystko. Brawo.

Wiktor

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w pracy?

Biuro

Odnosze wrazenie ze tylko pisza Ci, którym nie chce się pracować albo w ogóle nie maja nic wspólnego z naszą firma. Czy Ktoś zakuwa Was w kajdany i zmusza do pracy? Są firmy w pobliżu, nasza konkurencja, pewnie przyjmą Was z otwartymi rękami, oczywiście jeśli pokażecie, że COŚ potraficie. Fajnie hejtowac anonimowo i pisać na Kogoś. Bądź bohaterem i przyjdź do biura, porozmawiaj z Nami. Jesteśmy otwarcie na Twoją konstruktywną krytykę. Zależy nam na tym by było Tobie też dobrze.

? czyzby

Napisał. Beton dyzma mamed halidow. Albo ponton

L
@Biuro

Ludzie wam caly czas mowia. Co jest nietak ze jest gowniany stem odbijania wprowadzcie lidty lub karty. Pracy. Afera z umowami o wswspolpracyjakie nonsensy tam sa piwypisywane zmusiliscie o podpisanie ich . Nie bylo umow ludzie. Sie pchali do was ufali wam mniej odchodziło z prscy niz teraz. Dziad swoje. Baba swoje

Gogol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

@Gogol

Mozna ze sa fajne kibelki i prysznice i automst na batony

Jack

Bolek, Trudno pogodzić sie gdy sa bardzie wykwalifikowani od Ciebie. Wez sie do pracy, trenując dorównasz kolegom z Bangladeszu, kiedyś. Wtedy porozmawiamy o Twoim zatrudnieniu. Zycze Tobie Milego Trenowania. Czekamy na Ciebie.

@Jack

Żeby. Dorównać. Tym gościa. To wystarczy. Potrenowac pachwiny z tydzień. W piwnicy

Pracownik cała. Prawda

Pani asiu Stawka 20 do 35 czasem 40zl na dzialalnisci inaczej nie zatrudnuacie bo krecicue walki na zusach Org nizacja pracy makabra sam musisz org prace. Praca jak na umowie Za spoznienia i nieobecnosc płacisz. Odpisuja godziny Jak chedz isc do domu o 14 nie mozesz bo nie poinformowales. Dzien wczesniej jak chcesz isc to dniowka w plecy Horoba musisz pokazac zwolnienie bo zaplacisz godzinami Papierosy odbijsdz sie naliczajac ci minuty do odpisania z. Wyplaty Gdy odbijesz sie za kogos wywalaja cb i nie placa 1000zl . Podpisywać kaza. Umowe o wspolpracy z miesiecznym. Wypowiedzeniem. I wywalaja ludzi. Z dnia na dzien Oklamuja ludzi mowiac ze ze po 10h przysługują ci 50siatki. Ukraincy zapier.po 300 -350h z nadzieja na 50 a wy im tego niechcecie wyplacic. I gdzie tu org i normalnosc swinie przy korycie powinni to zamknąć I to ma byc działalność. Znowu tracicie. Fachowców zostanie wam z moze 3. A terminki leca i kary coraz blizej. Zastaniecie sie co wy robicie. Pochwalcie pracownika rzucie. Im ochlap premnie 100zl chociaż. Z ukradzionego. Zusu. Prawda od pracownika.

LepikSpawacz

"Ktosiu" - czytaj ze zrozumieniem !!! Pracuję tu 8 lat i nie żyję rzadnymi plotkami - jestem w tej firmie o swoja pracę wykonuje najlepiej jak potrafię. Jakby kazdy tak pracował jak ja to nasza firma była by samym dobrobytem. Akurat na robocie się znam i nie mogę patrzeć że moi przełożeni z taką wiedzą to morze krowy na polu mogą wypasać. Zrozum tylko jedno - na produkcji zatrudniacie przekwalifikowanych cukierniuf, piekaży ... to chociaż nadzur powinien potrafić nimi pokierować !!! To zrozum !!!! A wy otaczacie sie Dyzmami, Betonami, Wojakami i innymi mistrzami, co albo się nie znają albo już wszystko olewają. Czy tego nie widzicie tu nie chodzi o ludzi na warsztacie bo każdy kto che pracować to się nauczy. Tylko kto ma nimi kierować ??? To zrozumcie.!!

Yrue
@LepikSpawacz

Cała prawda zero organizwcji. Jak sobie sam dobierzesz ekipe i zorganizujesz prace punkt dla cb. Kierownictwo leży. Jedynego porzadnego i kompetentnego majstra co zna sie na rysunku i jest pomocny w rozwiaxynianiu problemow wywalili na laser. A powinien być moim zdaniem juz kierownikiem. Zamiast. Awansować. Ludzi. Z produkcji. Co maja pojęcie. O. Organizacji pracy oni zatrudniaja żołnierza lub 2 licowego barana albo betona co rysunku na oczy nie widzial.

Joanna

Piszecie bardzo dużo negatywów o Elstar Engineering Spółka z o.o. Czy naprawdę nic pozytywnego nie da się powiedzieć o pracy w Elstar Engineering Spółka z o.o.? A może jednak znajdzie się ktoś, kto widzi jakieś plusy w pracy w Elstar Engineering Spółka z o.o.? @KTOŚ Mam wrażenie, że Ty wiesz o firmie nieco więcej. Możesz nam coś napisać? Jak się pracuje? Jaka organizacja pracy? Jaka atmosfera? Jakie zarobki?

Bolek

Jak (usunięte przez administratora)był mistrzem to było fajnie. Szkoda ze zmienił prace. Teraz nie jest już to samo. Slyszalem ze szefostwo rozważa jego powrót.

Joanna

@Bolek nie odpowiem Ci na to pytanie, bo nie jestem pracownikiem firmy Elstar Engineering i nie mam informacji na ten temat. Jeżeli stała się taka sytuacja to powinna ona zostać wyjaśniona przez tego człowieka z przełożonym.

Master

Maciej, Nie wiesz o czym piszesz. Jestes za mało wykwalifikowany by dołączyć do nas. Podszkol sie troche i przyjdz na rozmowę ponownie. Nasz Zespół otwarty jest dla dobrych ludzi. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie.

Master

Mamy fajny międzynarodowy zespół. Poza spawaniem ucze się angielskiego od kolegów z Bangladeszu. Mają zacięcie na prace. Można wiele od Nich się nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Elstar Engineering Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elstar Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elstar Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elstar Engineering Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.

Elstar Engineering Sp. z o.o.