Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Amanda

organizacja bardzo dobra przy wyjezdzie, jako opiekunka nie narzekam na prace w ambercare:)

Magduś

Dużo im zawdzięczam, byłam w dołku, dali szansę, jest super. Uczciwi i kompetentni. Mi się podoba i chwalę firmę. Staram się też dobrze pracować. Iris

Megi

Pieniądze, warunki ok. tylko pracować, konkurencja ich nie lubi, to normalne. Magda Z

TD

Ja ich lubię są w porządku. Teresa

Czy kandydat na stanowisko Praca jako opiekun w Niemczech OD ZARAZ! DO 1800€ + PREMIA w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wszystko u nich ok. potwierdzam. Anka

wiolettw

Przy pracy wykonanej dobrze mozna byc zadowolonym z siebie i z zarobków w tej agencji

MANKA

agencja wywiązala sie z obowiązków po swojej stronie, ja z kolei pracowalam dobrze i nie narzekalam na wyplate

Ani

Byłam z nimi luty/marzec , w kwietniu na krótkim zastępstwie, czerwiec /lipiec i teraz jestem od października...bardzo porządna firma. Anka

ZuzKow

Mili ludzie potwierdzam. Zuza

ala

Ja też chwalę. Alina

barbarka

agencja wywiazala sie z obowiązków wzgledem mnie, szczegolniw osoby kontaktowe byly przemiłe

barbarka

Andzia

Dziękuję za ciekawe odpowiedzi . Pozdrawiam koleżanki opiekunki Andzia :)

Longia

Sa w pożondku tyż polecom. Longia

WJ

Witam. Pracowałam w kilku rodzinach najczęściej do zejścia babki, jak poprosiłam o opinię telefoniczną nigdy mi nikt nie odmówił, w każdej nowej rodzinie jak tylko dałam telefony...od razu miałam robotę. Przecież to w moim interesie. Teraz pracuję w tej firmie bo trzeba na emeryturkę zarobić. To fajni ludzie ale...jak dałaś czadu na robocie to lepiej do nich się nie pchaj, szkoda twojego czasu. Sprawdzają... Ja na robote nie narzekam, jest spoko więc polecam. Wiolka

Roma

Ja też zawsze daję telefony do rodzin gdzie byłam wcześniej, nie mam nic do ukrycia, jeżeli tak robią to znaczy, że się starają. Wiadomo, że jak ktoś narozrabiał wcześniej to telefonu nie da. Z tym ambererm jeździłam w ubiegłym roki i było ok. Teraz siedzę w domu z chorą mamą ale jak dam radę to wyskoczę z nimi na święta bo widziałam na ich stronie jakąś ciekawa promocję. Grunt to nie szaleć bo agencje teraz wymienaiją się informacjami i bardziej patrzą na opinie niż doświdczenie. Najlepszego dziewczyny. Roma.

Kinduk

Dobra firma, dokładnie sprawdzają wiarygodność pracowników, mi się z nimi dobrze jeździ a jestem u nich od ubiegłego roku, na warunki nie narzekam, nie każdemu może to pasować, pozdrawiam Kinga

m.m.

korzystne warunku pracy, ze wszystkich ofert dostepmnych na rynku ta agencja ma najlepsze warunki moim zdaniem

wiolettw

najlepsza agencja na rynku pracy obecnie

beeeee

wyjechalam raz i teraz szykuje sie po raz kolejny, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.