Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Ricardo

Zgłosiłem sie do nich przez internet, jestem koło Bonn i jest w porządku. Kasa na pierwszej wypłacie mi się zgadzała. Nic co by mogło zniechęcić. Dzwonili do mnie już kilka razy, mili ludzie. Dla mnie spoko. Ricardo

Mobilna

Wybrałam ich ofertę i jestem w robocie. Mi się podoba. Mobilna

Rusałka

Jestem z nimi na Bawarii od pół roku, jest ok. To mój pierwszy wyjazd z nimi. Rusałka

Jacek

Maja oferty dla mezczyzn??

Gośka

Normalna firma, nie mam uwag. Gośka

KD

Ja tez jestem zadowolona. Kuna

Z.F.

Ja polecam, nie wiem jak inni. Pracuję już ze trzy lata. Zofia

Edyta

@Pewniak- co najbardziej odpowiada Ci w firmie? Dobre zarobki, kontakt z pracodawcą? A może jedno i drugie? Miło czyta się pozytywne opinie, choć zdarzają się też sporadycznie negatywne głosy. Zachęcam do opisu wszystkich odczuć, to bardzo pomaga ludziom poszukującym pracy w Ambercare24.

MC

Pracuję i polecam. Magda

Pewniak

Super firma !!!!! Pracuję z nimi. Pewniak

Gertruda

Zawsze wszytko załatwiam z nimi przez internet, fajnie bo szybko i sprawnie, oddzwaniają też błyskawicznie, mili ludzie, jestem teraz w trzecim miejscu i nie mam na co narzekać. Polecam, a jak ktoś nie wierzy to jego rzecz. Gertruda

M

Pracowałam z nimi kiedyś i obecnie też pracuję. Dla mnie są ok , raz brakowało mi parę euro do wypłaty ale zadzwoniłam i pani na drugi dzień mi przelała, ja polecam. Mariolka

E.W.

Pracuję w Ambercare24 już jakiś czas i jestem zadowolona. Elwira

Jarka

Są OK. Jarka

K

Pracuję z nimi długo, fajni ludzie.

Roma

Ambercare24 to tak jak u wszystkich większych agencji, pracujesz dobrze to i kasa niezła, zero kłopotów, dbają o ciebie jak o rodzinę. Jak nawalasz , porzucasz robotę, wódeczka ciągnie... to kłopoty się zaczynają. Wypowiedzenie 14 dni i szukaj szczęścia dalej. Ja jestem z nimi dobrych kilka lat i chwalę ale wiele moich koleżanek to juz kilkanaście podobnych agencji zaliczyło. Oj odgryzają się teraz, odgryzają... Ale co tam dużo gadać, wystarczy poszukać w Internecie i od razu widać jakie to " betreujki-kwiatuszki" z nich są. Ja zawsze oceniałam agencje po tym ile roboty mają, bo te dobre to od ręki dają ci kilka propozycji, wtedy widać, ze prężnie działają bo wszystkie do nich idą. Te co tylko udają to też mają, ale jedna na tydzień albo i miesiąc. Masakra. Od takich z daleka bo dziadki teraz wiosna padają jak muchy. Zależy mi aby robić i zarabiać a nie siedzieć przed komputerem bo za to mi nie płacą. Wczasy to se robię w wnuczusią w sierpniu bo mam za co. Roma

Anna
@Roma 29.03.2018 14:53

Konkretnie i na temat. Jak firma dobra trzeba chwalić, jak złą nie zostawiać na niej suchej nitki.

MW

Wyjeżdżam z nimi od 3 lat, ja i dwie moje inne koleżanki. Nie będę nic zmieniać.

Andrzej

Zastanawiam sie czy warto starać się o pracę. Tak skrajnie różne opinie?

Lotna

Bardzo dobra firma, waśnie wróciłam ze szteli. Ja chwalę ich za organizację i stronę bo mają tam sporo dobrych ofert. Sama tak sie zgłosiłam i bez problemu wyjechałam. Dla mnie Super. Teraz biorę następna robotę z niezłą premią. Polecam. Lotna

Mgdalena K.

Jestem zadowolona, pewna firma. Jolka

Katarzyna W.

ok. polecam Kaśka

Riksza

Super agencja, jestem bardzo zadowolona. Riksza

Wi.

Przede wszystkim w Niemczech zarobisz super kase. Nieporównawyalną do polskich zarobków w tej branży. A że strach jechać samej, zwłaszcza kobiecie to lepiej pojechać z jakąś agencją. Ja wybrałam Amberacare24 ze wzgledu na duzo pozytywnych opinii no i jak sama poejchałam to rpzekonalam sie, ze to prawda. Wszystko było w najlepszym porzadku.

Jadwiga

Spoko, byłam z nimi kilka razy, wszystko w porządku.Jadwiga

Aloes

Mam za kilka dni wyjechać do pracy z ta firmą.Nie podano mi adresu, kontaktu do obecnej opiekunki lub do rodziny, sytuacji podopiecznego na piśmie.To tak sie odbywa? W ostatniej chwili?

Norka

Pracujesz to dobrze zarabiasz, maja proste zasady, polecam w 100 %. Wredna Nora

dziki wieprz

Ja z nimi tez wjechałem i dałem radę na spokojnie, polecam, bo to dobra firma.

Ewka

Polecam, jak do roboty to tylko z nimi. Ewa Mizioł

ewa

nie polecam

Zostaw opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.