Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.

Mariola

Sczerze i serdecznie odradzam.

Dorka
@Genia 01.08.2018 20:15

Nie polecam.Absolutnie

Dorka

Sczerze odradzam. Bardzo szczerze.Co do organizacji wyjazdu, metod pracy, wsparcia i płatności.Szczerze? Zero gwiazdek.

Emilka

Prężna firma. Mi się podoba. Emilka

Renia

Jedna z nielicznych agencji, które dobrze płacą i szybko reagują. Ja ich polecam. Kontakt z nimi ok. nawet w nocy, forsa w euro na konto, nawet jak coś jest nie tak, to wsparcie pomaga błyskawicznie, zlecenia od ręki. Mi się dobrze u nich pracuje. Inni mogą mieć swoje zdanie, to ich sprawa. Renia

Mariola

A ja polecam też szczerze, bardzo porządna firma, pracuję dobrych parę miesięcy i zawsze byli mili i uczynni. Nie mogę nic złego powiedzieć. Mariola

anonymous

Do konca nie jestem zadowolona . Trzeba upominać sie o swoje pieniadze.

Karolka

Ja polecam, pracuję i jestem zadowolona. Karolka

raiki

Pracowalam u nich 3 miesiace(usunięte przez administratora) odradzam szczerze

Paweł

Dobrze są zorganizowani. Paweł

Marzena

Sprawdzona firma, polecam. Marzena

Mamcia

Złego słowa o nich nie powiem bo to byłoby nieuczciwe. Starają się i są uczciwi, dlatego u nich pracuję. Mamcia

Izabela

Szczerze....to raczej trudno znaleźć lepszą firmę od Ambera. Moja opinia na podstawie moich doświadczeń. Izabela

Kamila

Polecam na 100% bo to najbardziej normalna firma. Kamila

Ala

Dla mnie zawsze są bardzo mili. Lubię ich. Ala

Edyta

@Róża, napisz jakie były warunki pracy i zakwaterowania. Czy miałaś dobry kontakt z biurem i koordynatorem projektu, który opiekuje się wysłanymi pracownikami? Jak długo trwają kontrakty i czy pracownicy mogą liczyć na benefity do wynagrodzenia? @Krycha, piszesz, że praca jest przez cały czas. Czy masz wolne weekendy? Opiekujesz się starsza osobą indywidualnie, czy pracujesz w Ośrodku Seniora? Jesteś zadowolona z usług tej agencji i poleciłabyś te wyjazdy osobom szukającym pracy?

Róża

Wyjechałam z nimi w maju na ten bonus letni i było ok. Nic co mogłoby zniechęcić. Róża

Edyta

@Lucyna, piszesz, że ludzie w pracy są fajni. Wnioskuję z tego, że masz dobre relacje ze współpracownikami i atmosfera w pracy jest satysfakcjonująca. A jak wyglądają relacje z przełożonym? Czy możesz liczyć na benefity takie jak premie, szkolenia, kursy lub pakiet socjalny? To zawsze motywujący dla pracownika dodatek do wynagrodzenia. Podziel się swoim doświadczeniem w firmie. Pomożesz innym osobom poszukującym pracy.

Krycha
@Edyta 21.07.2018 08:43

Pracuje w bawarii, praca jest ciezka to fakt, ale nie moge narzekac - nie siedze przynajmniej i nie czekam na prace, a przy okazji jak wiecej robisz to wiecej zarobisz.

Beata

Wyjechałam z nimi pierwszy raz i jest w porządku. Mi się wszystko zgadza a pracownicy rzeczywiści oddani i mili. Za tydzień wracam i będę jeździć z nimi dalej. Oby tak dalej. Beata

Lucyna

Fajni, mili ludzie. Duży plus.

Kama

Ja tez nie narzekam, mam dobry kontakt z nimi, a na robocie mi się podoba, czego więcej chcieć ? Kama

Edyta

@Mirka, napisz więcej informacji na temat zatrudnienia w firmie i warunków pracy jakie w niej obowiązują. Jesteś zadowolona z pracy. Co sprawia, że masz taką opinię? Jak wygląda atmosfera w firmie i relacje z przełożonym? Są według Ciebie satysfakcjonujące? Zachęcam Cię do dodania bardziej szczegółowej opinii.

EM

Zarobki mi pasują, robota też , załatwiają wszystko, dla mnie super. Ewka

Helen

jeżdżę z nimi i Boże broń przed innymi... Helen

Mirka

Firma super. Mirka

Edyta

@Irena, mogłabyś rozwinąć swoja opinię i dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracujesz i jakich kwalifikacji oczekiwał od Ciebie pracodawca przy zatrudnieniu? Czy możesz liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Magda

jest ok. Magda

Irena

To pierwsza firma w której mi sie naprawdę dobrze pracuje. Irena

Dżonka

Polecam. J.Z.

Lośka

Mają naprawdę dużo zleceń. Lośka

Edyta

@Alina, @Iza, piszecie, że dobrze się Wam pracuje. Może mogłybyście dodać więcej szczegółów na temat zatrudnienia i kwalifikacji jakie musicie posiadać, żeby wykonywać tą pracę? Czy są dodatki do wynagrodzenia? Grafik jest elastyczny i można go dowolnie układać? Każda informacja przyda się osobom, które poszukują pracy.

Zostaw opinię o Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambercare24 Sp. z o.o. Sp.k.