Ambercare24

Opinie o Ambercare24

Kamila

Firma fajna, ja polecam, duży wybór roboty i w ogóle ok. Kamila

Kris

Pracuję w Ambercare24 dobrych kilkanaście miesięcy, wg mojej opinii firma jest wymagająca i dobrze zorganizowana. Dostałem u nich najlepsze zarobki w stosunku do innych agencji w których do tej pory pracowałem. Pod względem zarabianej kasy oceniam ich bardzo dobrze. Pod względem obsługi oceniam ich tylko na dobrze, ponieważ mankamentem jest krótki czas urzędowania kadrowej mimo, że sama firma pracuje od 8 rano , chyba do 19 wieczorem a wsparcie nawet całą dobę, co jest rzeczywiście ewenementem w stosunku do innych. Jednak gdy jest się pracownikiem to z kadrami ma się najwięcej do czynienia. Nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem, z zusem, z transportem, wybraniem nowej oferty pracy, itd... ale z zaświadczeniem już tak, bo musiałem się po kilku dniach upomnieć. Jak to poprawią będą super. Pozdrawiam Kris

Kryśka

Firma spoko, jeżdżę od jesieni ubiegłego roku, kontakt z nimi bezproblemowy, zusy wysokie od tego co zarobisz, duży wybór ofert, niezła kasa zawsze regularnie koło 15-tego , mili ludzie w biurze ... mi więcej nic nie trzeba. Kryśka

Elka

Ja też polecam, szybko załatwiają pracę, znaczny wybór ofert, Zus mam od całości zarobków więc jest lepiej niż myślałam, fajny koordynator w Niemczech, naprawdę miły, pomocny człowiek, jest super.Elka

AF

Są ok. Aga

amandastat

najlepsza agnecja na rynku szczerze polecam, swietnie płacą

Zofia Felka

Cześć dziewczyny, ja też jestem u Ambera , nie narzekam i polecam. Zośka

acate
@Zofia Felka 30.10.2017 09:41
Cześć dziewczyny, ja też jestem u Ambera , nie narzekam i polecam. Zośka

a od jakiej kwoty odprowadzają ubezpieczenie emerytalne?

Izka

Także polecam, wymagają ale dobrze płacą, naprawdę warto. Iza

Kamila

Polecam bo warto. Kama

Margos

Kiedyś aplikowałam do nich ale uczciwie powiedzieli, że mam za małe doświadczenie. Poprosiłam o pomoc to podali mi 3 inne duże firmy gdzie szkolą od podstaw. Teraz jestem od ponad pół roku z jedna z tych firm, na pracę nie narzekam i nie zamierzam zmieniać. Dlatego uważam, że ten Ambercare to dobra i uczciwa firma, mi pomogli, zachowali się ok. W busie wiosną i latem spotykałam dziewczyny co od nich jechały i ogólnie chwalili firmę. Raz była też taka co bardzo psioczyła ale od razu widać było że taka z żadną firmą za długo nie pojeździ. Margos

Wiola

Bardzo rozsądna firma, działają prężnie i rzeczowo. Moja ocena b. dobra. Mocna strona w Internecie, dużo dobrze opisanych propozycji pracy, długie godziny urzędowania nawet w weekandy, dobra organizacja.... znam ich z lat wcześniejszych i porównując teraz to rozwinęli się bardzo. Kadra też jest coraz lepsza, dziewczyny fachowe, uczynne i zaangażowane. Ja nie spotkałam się z niczym co mogłabym uważać za złe. Firmę polecam ale tym co cenią legalną pracę. Nie polecam tym co jeżdżą na własny rachunek. Pozdrawiam Wiolka

katarzyna

jesli ktos jest uczciwym pracownikiem to ta agencja pracy traktuje go odpowiednio do stopnia zaangażowania w prace :)

amanda

mają dużo korzystnych ofert

morowa

niedlugo szykuje sie na olejny wyjazd z tą agencja i polecam, jak nakbardziej wszystko ok szczegolnie kontakt z nimi

zocha

Absolutnie dobrze zorganizowana firma, wg mojej oceny - mogą inni się uczyć. Firma jest wymagająca, szefowa ma zasady więc odradzam wszystkim " figo-fago " . Zarobki porządne, liczne oferty, można znaleźć czasami coś bardzo ekstra. Wczoraj widziałam premię 400 euro , to znaczy ze idą z duchem czasu. Oby tak dalej , moja opinia bardzo wysoka. Zofia

Amanda

organizacja bardzo dobra przy wyjezdzie, jako opiekunka nie narzekam na prace w ambercare:)

Magduś

Dużo im zawdzięczam, byłam w dołku, dali szansę, jest super. Uczciwi i kompetentni. Mi się podoba i chwalę firmę. Staram się też dobrze pracować. Iris

Megi

Pieniądze, warunki ok. tylko pracować, konkurencja ich nie lubi, to normalne. Magda Z

TD

Ja ich lubię są w porządku. Teresa

Ania

Wszystko u nich ok. potwierdzam. Anka

wiolettw

Przy pracy wykonanej dobrze mozna byc zadowolonym z siebie i z zarobków w tej agencji

MANKA

agencja wywiązala sie z obowiązków po swojej stronie, ja z kolei pracowalam dobrze i nie narzekalam na wyplate

Ani

Byłam z nimi luty/marzec , w kwietniu na krótkim zastępstwie, czerwiec /lipiec i teraz jestem od października...bardzo porządna firma. Anka

ZuzKow

Mili ludzie potwierdzam. Zuza

ala

Ja też chwalę. Alina

barbarka

agencja wywiazala sie z obowiązków wzgledem mnie, szczegolniw osoby kontaktowe byly przemiłe

barbarka

Andzia

Dziękuję za ciekawe odpowiedzi . Pozdrawiam koleżanki opiekunki Andzia :)

Longia

Sa w pożondku tyż polecom. Longia

WJ

Witam. Pracowałam w kilku rodzinach najczęściej do zejścia babki, jak poprosiłam o opinię telefoniczną nigdy mi nikt nie odmówił, w każdej nowej rodzinie jak tylko dałam telefony...od razu miałam robotę. Przecież to w moim interesie. Teraz pracuję w tej firmie bo trzeba na emeryturkę zarobić. To fajni ludzie ale...jak dałaś czadu na robocie to lepiej do nich się nie pchaj, szkoda twojego czasu. Sprawdzają... Ja na robote nie narzekam, jest spoko więc polecam. Wiolka

Roma

Ja też zawsze daję telefony do rodzin gdzie byłam wcześniej, nie mam nic do ukrycia, jeżeli tak robią to znaczy, że się starają. Wiadomo, że jak ktoś narozrabiał wcześniej to telefonu nie da. Z tym ambererm jeździłam w ubiegłym roki i było ok. Teraz siedzę w domu z chorą mamą ale jak dam radę to wyskoczę z nimi na święta bo widziałam na ich stronie jakąś ciekawa promocję. Grunt to nie szaleć bo agencje teraz wymienaiją się informacjami i bardziej patrzą na opinie niż doświdczenie. Najlepszego dziewczyny. Roma.

Kinduk

Dobra firma, dokładnie sprawdzają wiarygodność pracowników, mi się z nimi dobrze jeździ a jestem u nich od ubiegłego roku, na warunki nie narzekam, nie każdemu może to pasować, pozdrawiam Kinga

Andzia

Chciałam wyjechać z ta firmą do Niemiec . Moje 4 aplikacje zrobiły swoje , po miłych rozmowach , przyjętym CV ,pokazaniu swoich referencji. Czekałam na zaakceptowanie przez niemiecka stronę . Moim ogromnym zdziwieniem było gdy pracownik firmy poprosił mnie o numery telefonów do moich byłych podopiecznych . Nigdzie z żadnej firmie nie spotkałam się z czymś takim .Czy to jest normalne? Na razie zrezygnowałam z wyjazdu z Amber .Dziwne też było to ze musiałam sama zapłacić za przejazd w jedna stronę , pózniej miałoby to mi zwrócone przy wypłaci e...

m.m.

korzystne warunku pracy, ze wszystkich ofert dostepmnych na rynku ta agencja ma najlepsze warunki moim zdaniem

wiolettw

najlepsza agencja na rynku pracy obecnie

beeeee

wyjechalam raz i teraz szykuje sie po raz kolejny, polecam

Inkabis

Wszystko ok. bez uwag. Ogólnie nie są źli, mają duży wybór roboty, płacą ubezpieczenie, telefon czynny nawet 24 godz - realnie ! bo kiedyś sama dzwoniłam, czasami nowe osoby w biurze są trochę mało fachowe ale gdzie ich dzisiaj nie ma, dobrze że z Ukrainy jeszcze nie zatrudniają... ja na podstawie kilku wyjazdów oceniam ich dobrze. a wszystko załatwiam zawsze z Darią. Pozdrawiam Iwona.

zorgaD

Potwierdzam dużo fajnych ofert, właśnie pojechałam na następną sztele, pozdrawiam Karolinę z biura, dzięki i buziaki !

margo1971

Mi się podoba bo nadal pracuje od ponad 2 lat, kasa, stelle bez zastrzeżeń, pełno ofert , tylko jeździć.

tesla

warunki dobre, nie bylo problemu z kasą

Bożena Kr1963

Byłam z nimi w Bonn, byłam w Heildelbergu i teraz w sierpniu koło Norymbergii, było ok. warunki na szteli normalne, kasa na konto, nie mogę narzekać. Umowę podpisałam jedną i do dzisiaj na niej jeżdżę. To jest umowa zlecenie, żadnych o dzieło mi nie przysyłali. Jestem z dziećmi ubezpieczona bo z córką poszłam we wrześniu do lekarza i w ewusiu było wszystko ok. Trudno sie do czegoś doczepić. Jak ktoś sie czepia to chyba albo myli firmy albo robi im na złość. Pozdrawiam.

zofiakrasko
@Bożena Kr1963 01.10.2017 10:31

Święte słowa Bożenka, podpisałam z nimi umowę zlecenie w maju i wszystko sie zgadza, a wcześniej u innych jak córka zachorowała to prywatnie latałam po lekarzach i tylko kase wydawałam bo g... dawali. Teraz jestem z tym Ambercearem kolo Monachium a moja mama poszła z córką do lekarza i tak jak mówisz, wszystko w porządelku. Trzymaj się.

Jula-B

Jeżdżę z nimi od lat, firma ok. załatwiają pracę od ręki, wystarczy wejść na ich stronę, umowa spoko nic co może wystraszyć, no chyba że ktoś z góry zakłada od razu, że będzie się działo....pozdrawiam

ella

bylam na dwoch wyjazdach z ambercare, oceniam pozytywnie

betka

Agencja, w porzadku, na tle innych z wynku wypada korzytsnie pod kątem finansowym

Basia

Haha, przejrzałam wszystkie opinie, zapewne większość napisał sam pan właściciel. Nie polecam tej firmy,( usunięte przez administratora )

margo

Agencja w porządku, z ludzkim podejściem do pracowników. Zawsze można wszystko u nich załatwić od ręki, chętnie pomogą i telefon odbierają nawet w nocy. Często jestem na łączach z Karoliną z biura nawet po godzinach, jest spoko, tylko tak dalej

Monia

Tak, tak, ludzie to myślą, że praca opiekunki to proste zajęcie, a to nie są przelewki, dużo obowiązkow, duża odpowiedzialnośc, a czasami i duży wysiłek fizyczny. Mi to wszystko pensja rekompensuje i uważam, że warto. Od kliku miesięcy jeżdżę z Amberem i jest OK. Nie narzekam

JH

Niestety, nie każdy nadaje się do pracy opiekunki, więc brak odzewu ze strony agencji może oznaczać, że najwidoczniej kandydatka nie spełnia wymagań, jakich oczekuje się od niej w pracy... Mi Ambercare odpowiada głównie pod względem tego, ze warunki wspolpracy sa bardzo przejrzyste i wiem na co sie pisze, wyjezdzajac do niemiec. Praca ciezka, ale kasa bardzo dobra :)

Weronika

Hmm, no ja jakoś na oferty z ambercare nie narzekam- regularnie trafia się coś, co mnie interesuje i oferta, której warunki spelniam. Ogolnie warto dzwonic do nich samemu, dopytywać. Wiadomo, ze pracownik musi tez wykazać się inicjatywą. Firme oceniam bardzo dobrze i polecam.

bataa

Z ambercare24 już 3 razy miałam załatwioną prace opiekunki w Bawarii. Polecam wszystko pracowitym i odpowiedzialnym osobom :) Formalności jest stosunkowo malo, najwazniejsze ze pensja dobra i dosłali mi EKUZ. Polecam!

Zostaw opinię o Ambercare24 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambercare24