Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

;)

Hahahahhaha jak wam się tak praca nie podoba to zapraszam nifco I adient tam zobaczycie co to zaaaa..... zmuszanie do weekendow I nadgodzin

Aaa
@;)

A tu jak jest z weekendami? Trzeba soboty i niedziele? Czy jest jakiś przydział ile kto ma zrobić?

Ala@

Halo :-) czy ktoś może mi powiedzieć czy w weekendy są 3 zmiany czy tylko 1?

;-)
@Ala@

To już zależy od zapotrzebowania.

Czy ktoś wie coś o pitach za tamten rok czy firma las serwis już wysyła

Lol

Też czekam czy coś już wiadomo

Może nowa

Hej lepiej na montażu czy na wtryskach dla kobiety proszę o radę :)

oblesnypatryk
@Może nowa

lepiej to sie nie zatrudniać

@Może nowa

Chodzą takie plotki że na wtryskach za niedługo będą pracować tylko ludzie z Ukrainy ;) montaż jest okej ;)

Była pracownica
@Może nowa

No nigdy na montaż, serio... injection spoko

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
;)

Najładniejsza kobieta to roksana słyszałem że ma dziecko z koreancem A czy jest wolna ?

@;)

Prędzej Sandra

;))

Moim zdaniem nie ma ładnych dziewczyn w tej firmie kilo tapety na twarzy i świeca się jak psu jajco. A przecież stare bloki się maluje nie nowe ! Rozumiem trochę się podmalowac. Ale gdybysmy zobaczyli je bez tapety to pewnie koszmar A z taka ilością makijazu ;o odstraszajace

Bartek
@;))

racja I te oczy wymalowane chodzby na kopalni robiły

^^

Tak A starsze kobiety trochę podmalowane I wyglądają wporzo I są wporzadku:D

Haha
@;))

Haha to nie patrzcie jak wam sie nie podoba, proste ;)

@;))

To pisał chyba jakiś brzydal którego dziewczyny w sekonixie olewaja... A dziewczyn jest dużo ładnych i to bardzo.

Ala@

Czy w soboty i niedziele pracują wszystkie 3 zmiany?

SamWieszKto

Nie chce wiele mówić ale mam znajomego co co chwilę mi posyła zdjęcia jak się opierdzielaja i filmiki jak grają w gry na komputerze albo jak opowiadał jak z koleżanką baraszkował w windzie albo między regałami. Powiem tak że to źle świadczy o tej firmie i władza powinna się za to wziąć bo to jest karygodne zachowanie i tego pracownika powinni zwolnić bo tak Polski nie odbudujemy

@SamWieszKto

Fajnie jest w tym sekonixie, takie rzeczy robić każdy by chciał

Szkoda gadać
@SamWieszKto

Hahaha żal (usunięte przez administratora) ściska

Zapraszam że zdjęciami

;d
@SamWieszKto

ja mam filmik jak sobie dyskoteke robia i muzyki sluchaja

BylyPracownik

Nie polecam firmy, samo (usunięte przez administratora) w szczególności ze strony kobiet. Już po miesiącu wiedziałem, że nie przedłużę umowy, a wypłata to porażka.

@BylyPracownik

Kobiety to nazywasz kobietami? Jedynie te starsze im należy się szacunek są wporzadku

Bylypracowsnik
@Bartosz

Kobietki w sekonixie są właśnie przednie Tyczy sie to kazdego działu W szczegolnosci quality heh

@Bylypracowsnik

Zgadzam! W kontroli jakości teraz najładniejsza jest ta Kasia w okularach słodko wygląda w tym za dużym na nią polarze.

Twojkochany
@Zakochany

Ta Kasia to idiowtka xD

@Twojkochany

Niby czemu? Znasz ją?

@Twojkochany

I pisze to pewnie jedna z dziewczyn z jakości co jej nie lubią i jak przerwa jest to chodzą na fajeczke i ja obgaduja a później sie uśmiechają do niej.. baby

@Zakochany

1 litera nazwiska ?

Lol

Kiedy bedziecie wysyłać pit-y

Yoyo

Kurła jeszcze CV nie wysłałem a wiem już że nie opłaca się tu pracować

jestem trochę nie śmiała dziewczyna gdzie mogę iść z zastrzeżeniami do 1 pracownika z magazynu ?nie daje mi spokoju jest bezczelny I chamski ma na imię Patryk.

@--

sami go wyrzuca I będzie spokoj hehe

@--

No W sumie to masakra z nim obleśny (usunięte przez administratora) najlepiej takich unikać chodz trudno I nie da sie

bezczelny chamski Patryk
@--

"nie daje mi spokoju" haha aby Twoja historia byla bardziej prawdziwa proponuje dodac jeszcze ze siedze codziennie Ci pod drzwiami , stalkuje na fejsie plus biegam za Toba po Seko :D wtedy true info 101%. A co do Twojego pytania postaram Ci sie osobiscie pomoc, jest kilka opcji takich jak: list ze skarga do Sw.Mikolaja, Policja, FBI, wystapic w Trudnych Sprawach lub w ostatecznosci udac sie do mojego Kierownika. W kazdych z tych opcji jest 1 zasada,argumenty musza byc prawdziwe zeby ktos Cie smiechem przypadkiem nie zabil. Jako ze jestes nie smiala do kazdej z opcji proponuje anonimowy list zeby wyszlo tak dramatycznie. Dzieki za fejm ale na wiecej wiad juz nie odpisze bo szkoda mi czasu :D milej konwersacji, Peace :D

Z 50 osób pójdzie ze mną na skargę na ciebie jak nie więcej

Serwis
@bezczelny chamski Patryk

Śmierdzi Ci z buzi i krocza...

@bezczelny chamski Patryk

Lepiej się nie wypowiadaj chyba że o tym co odtawiasz to sobie pogadamy

@bezczelny chamski Patryk

sie nie wypowiadaj tylko niech cię zwolnią każdy ma cie dosyć!!!

Ict
@Serwis

prawda umył by chociaż zeby bo kupa ma lepszy zapach. Mam nadzieje ze mu nie przedłuża umowy. Wredne oddzywki I nachalnosc do każdej z nas

@Ict

Hahahhahahahaha

pozdrawiam gorące mamusie po 40

Szukam pracy

Czy sa przyjecia do firmy. ? Jaka umowa na stary "czas trwania zarobki" Czy ktos moze mi powiedziec jak jest na Lakierni.?

Magda

Czy ktoś powie jak wygląda praca na Ledach czy jest w miarę łatwa do ogarnięcia jak ludzie tam ?

Może nową

Witam. Jaka praca na montażu? Czy praca jest ciężka do nauczenia się? Bardzo mi zależy na waszej szczerej opinie I liczę na szybką odpowiedź:)

Szkoda gadać
@Może nową

Umiesz liczyć do 10 to dasz radę.

Aneta

Witam szukam pracy i teraz zastanawia mnie czy lepiej pracować na Żorach czy lepiej na Czechach.Czy zarobki sa te same.I jak z umowami jak sie ma komornika idzie załatwić jakaś najniższa ok 200złzeb nie zabierał????Jak praca nigdy nie miałam styczności z tego typu praca czy to trudne .

@Aneta

Jak się ma komornika to lepiej pracować w Czechach. Bo w Polsce zostawi Ci tylko na koncie 1470 a resztę on zabiera. Wiem coś o tym bo też mam takiego kolegę zwanego komornikiem.

Burdello

Jak tam Montaż po imprezie? :)

sandra
@Burdello

a co właściwie się tam działo?

job
@sandra

tak jak i przed:) jedna z maszyny uderzyla w wyzszy szczebel przy wszystkich:P zalatwiala awans.Inni uprawiali milosc a inni mieli za duzo enegrii:P Takze nic nowego o czym by huczala cala firma:)

@Burdello

Job@ chyba cie tam nie bylo skoro piszesz glupoty, nikt z wyższych szczebel nie zostal uderzony.

Cicha obserwatorka

Pan Bart... Ty lobuzie.

sandra
@Xxx

a może ktoś normalnie napisać co właściwie się stało na tej impezie

Szczera
@sandra

Rozpusta i alkohol, kobiety pchały się na obleśnego koreańskiego menedżera i nie tylko. Zarzygane stoły i parkiet, do tego agresja i pranie się po gębach ( co zatrważające chodzi o kobiety) . Toalety były zajęte jakoś za długo. Pan a. od imprezy omija linie i chodzi na około, podobno sam sam do domu nie wrócił, więc lada dzień ktoś awansuje. To tak w skrócie :)

montaż
@Szczera

Jak nie umiecie pic wódki to przerzuccie się na mleko! dobrze że nie poszłam na tą impreze! jeszcze dostałabym po twarzy

montaz ledy
@Szczera

no to zobaczymy kto awansuje!ha ha ha

Alk
@montaz ledy

Wszyscy wiedza kto;-)ruda pani z montazu

@Alk

Która? Ciekawi mnie to.

Uczestnik

Po każdej imprezie są jakieś niedorzeczne plotki, insynuacje. Jesteście mega śmieszni pisząc takie rzeczy. Firma organizuje imprezę, a wy jak zawsze zamiast fajnie się bawić to wymyślacie co by tu napisać. A to gadacie że Aga miała za krótką kiecę i zachowywała się nie stosownie, Patrycja leciała na A, ruda leciała na A, blondi leciała na A kurcze wszystkie leciały na A. Nie można tańczyć, przytulać się do zdjęć, wygłupiać się bo zaraz któraś coś napisze!! A to że są romanse, awanse, ktoś z kimś się bzykał ktoś inny rzygał a jeszcze inny bił kogoś!!! Jeżeli chodzicie na imprezy firmowe tylko po to żeby kogoś oczerniać to po co wogóle wychodzicie z domu??!! Zostańcie pooglądajcie seriale a innym dajcie spokojnie się bawić! Ktoś tu chyba zapomina że uczestnicy na imprezie byli dorośli i mogą robić co im się podoba. A na miejscu rudej z maszyny pozwałabym was do sądu bo zapominacie że jest coś takiego jak RODO. Wstyd dziewczyny!!

!!!

Jeżeli wymienisz kogoś z imienia i nazwiska to podpisz się swoim, w przeciwnym razie nie pisz nic. Mam wrażenie że w tej firmie pracuje kilka zakompleksionych pustaków.

Gosia

Jaaa??? O rany czeka mnie awans? Tak się cieszę!! Więc w takim razie za głupie plotki na mój temat dostaniecie dziewczyny po naganie i po premii !! Dziękuje uczestnik za podpowiedź z RODO chyba trzeba to zgłosić :)

Fred
@Gosia

Zglos;-p moze i maz przyjechal ale maz nie widzial tych namietnosci a my widzielismy a mlaskanie bylo schychac ze hoho.i nikt nie pamieta nawet sexu innych a ciebie tak.sam pan A.zrozumial i nie rusza sie.

Gosia
@Fred

Oj oj oj powiadasz mlaskanie hmm ciekawe...Następnym razem lepiej się przypatrz czy to oby moje mlaskanie było słychać bo z A nie zostałam przez chwilę sama a owe mlaskanie i ja słyszałam koleżanko z montażu!

seko

"Zgodnie z art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej.[...]Za próbę zdyskredytowania kogokolwiek za pomocą tych środków masowego przekazu osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku[...]" Plotki zawsze były i będą, tym bardziej jak w jednym miejscu pracuje tyle kobiet. Ale Dziewczyny... czemu zamiast się wspierać to sobie tylko dokopujecie na każdym kroku. Jak jakiegoś zachowania nie pochwalacie to przemilczcie sprawę i tyle. Chcecie rozpowiadać jak było na imprezie, to czemu najpierw nie zapytacie czy to w ogóle jest prawda? Wasze życie jest takie nudne i smutne, że musicie mówić o innych?

@Burdello

Powiem tak, jesteście żałosne xD Każda która pisze takie plotki ma nierówno pod sufitem xD Po pierwsze, zajmijcie się swoim nudnym życiem i zróbcie coś by takie nie było zjeby, a nie, piszecie takie żałosne plotki, bo czegoś Wam w tym życiu brak Po drugie, musicie być naprawdę niedojrzałe psychicznie, bo ekhm, takie bajeczki opowiadało się w podstawówce, ba nawet nie (!) XD nie wiem co Wy robicie w pracy w takim razie Po trzecie szanowna Pani Gosia wróciła ze swoim mężem do domu zaraz po "imprezie" Po czwarte, zachowujecie się jakbyście same nigdy nie piły, a dam rękę sobie uciąć, że wszystkie które to piszą, nieraz kończyły (usunięte przez administratora) za przeproszeniem Nieraz naprawdę warto puknąć się w czółko nim zacznie się pisać takie głupoty, po których wszystkim, powtarzam wszystkim, zrobiłoby się w jakimś stopniu przykro, źle Nie pozdrawiam nikogo, kto jest tak opóźniony w rozwoju PAULINA

pszczółka maja
@Uczestnik

Czy ktoś tu napisał że Aga miała za krótką kiece? Albo że Blondi i Patrycja leciały na a? Jakoś nie zauważyłam? To twoje słowa Uczestniku.

Obserwator

Forum GoWork jest dla wpisywania opinii o konkretnej firmie tzn. zarobki, atmosfera, socjal, zarządzający. A tu ludzie piszą kto jest ładny, kto z kim co, taka "osiedlowa" strona plotkarzy. Jesteście, aż tak prymitywni i płytcy że nie potraficie w face to face rozmawiać?! Porażka Ekipa Naczelnych.

Najładniejsza dziewczyna w sekonixie to Sandra

Bla

Buchahahah to masz gust koleś

Ajot

Najładniejsza dziewczyna w Sekonix to Olga z kontroli jakości. Szkoda tylko, ze tak mało uśmiechnięta :)

@Bla

No widzisz, tylko nie wiem czy mówimy o tej samej dziewczynie

Aleksander

Najładniejsza to Nikola Chociaz Ola tez niczego sobie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.