Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Ola

Od kiedy można sobie przyprowadzac do roboty kogoś z zewnątrz? Chodzi o sytuację z SMT. Pewien chłopak przyprowadzil sobie dziewczynę na dział. Dziewczyna nie ma umowy, nie jest zatrudniona i sobie od tak weszła na produkcję. Żałosne. Do takiej sytuacji moim zdaniem nie ma prawa dojsc. Każdy pracownik ma obowiązek przestrzegania tajemnicy w pracy. Ochrona powinna legitymowac pracowników.

ona

hej, jak wygląda praca na kontroli jakości, zarobki, obowiązuje strój roboczy? Byłabym wdzięczna jakby ktoś zechciał mi odpowiedzieć. Pozdrawiam.

Biały ford

Osoba która przedarła białego forda fiestę plus spowodowała pęknięcie na zderzaku proszę się zgłosić do piątku. Mam nagranie z kamerki innego samochodu. Albo sprawę załatwiamy ugodowo albo sprawa trafia na policje.

Biały ford
@Biały ford

Kontakt proszę zostawić u ochroniarzy.

@Biały ford

w (usunięte przez administratora) sie pocaluj

Tpr

Moim zdaniem, jesli cokolwiek ci przeszkadza to powiedz to komus prosto w twarz przez co dojdziecie do jakiegos porozumienia, a nie wypisujesz pretensje na stronach internetowych jak robia to dzieci.

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Vehdk

Parking to jedna wielka ŻENADA. A raczej droga obok sekonixu. Zróbcie coś do cholery z parkingiem. Za niedługo otworzą drogę to będziemy parkować chyba na polu!

Ola

Czy dziewczyny mają łatwo w pracy jak wygląda praca?

Alkus

Impreza była niczym dziki zachód dupczenie i bijatyki alkohol lał się jak podatki PS. (usunięte przez administratora) było

Ola

Hej ktoś podpowie czy cv mam zostawić u ochroniarzy czy jakoś elektronicznie wysłać? Tylko nie umiem żadnej strony od nich znaleźć. Dzięki i pozdrawiam:)

Sek
@Ola

U ochrony można zostawiać

B1GB4DW0LFF

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej będzie możliwość wybrania działu czy nie bardzo? Zależało by mi na lakierach albo magazynie. Pozdrawiam :)

Pracownik roku
@B1GB4DW0LFF

Wszystkich pchają na wtryski

Spider
@Pracownik roku

Ile płacą? W JSW mam 5k na czysto warto cis na Seko? Jestę menagierem...

Pracownik roku
@Spider

Hehe zapraszamy 2100 brutto :)

@Pracownik roku

2600 kolego

Wojciech

Jest to kwota brutto, czy netto? Poza podstawową stawką wynagrodzenia firma Sekonix Poland oferuje jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe? Obecnie mamy okres świąteczno-noworoczny, dlatego zastanawia mnie, czy firma z okazji świąt oferowała dla pracowników premie świąteczne. Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

@Wojciech

2100 zl brutto!jesli masz jakies dodatkowe uprawnienia np.obsluga wozka widłowego lub ustawianie maszyn to można zarobić więcej.Premia świąteczna 300zl,premia na Wielkanoc 200zl,wczasy pod gruszą 500zł oraz praca w sobote i niedziele płatne 100%.

@migotka

Przecież to są groszowe zarobki! Podstawa marna. Dobrze, że chociaż jakieś dodatki są. A macie multisporta?

@Tomek

Tak.Jest karta multisport

Ccc
@Spider

Lepiej menagieruj dalej Januszu

Wojciech
@migotka

Praca w weekendy jest tylko dla osób chętnych, czy może są wyznaczane dyżury na podstawie grafiku ustalanego przez firmę Sekonix Poland? Są szanse na to, aby chętny pracownik mógł pracować w każdy weekend? Zachęcam do dalszej aktywności, która jest bardzo pomocna.

@Wojciech

Hej! Shift Leader zapisuje osoby które są chętne.Jeśli dasz rade pracować w każdy weekend to nie ma zadnych przeciwwskazań i Team Leader jest zadowolony

Aha

A te panienki trzy co zawsze siedzą na jadalni i żrą one mają co godzinę przerwę

Madeo

Chciałem do końca umowy zostać ale uciekam z tego zakładu

Masza

Co z ta premia?

Zosia

Jak wygląda praca w biurze ? Ile można zarobić i jakie są godziny pracy ?

Ryl

Zapomniałem dodac że wam nie pasuje wszystko co nie jest po waszej myśli Ale widocznie na inne stanowiska się nie nadajecie bo macie nieprawidłowe podejście do sprawy .

Ogarnij się
@Ryl

Skończyłeś wydalac swoję wypociny ??

Hejt na Gosię z ckd. Non stop wydziera się po wszystkich, nie szanuje nikogo, grozi pracownikom, zachowuje się jakby byla głowa tej całej firmy. Nie wiem kto wgl dał jej to stanowisko. Od razu powinna wylecieć z biura !!!! Polecam udac się jej do specjalisty .

Ryl

Cały ten sekonix to gów..o!!!! Nie wiecie co to prawdziwa robota ,jesteście grupa deb ili narzekających na własną popaprana pracę .a największy cwaniak to pan xx.. kilof do ręki i do ściany, zmieklbys jak dziecko i do mamusi ⛏️⛏️⛏️

@Ryl

Ryl twoja stara chyba twoj poziom to wungiel i zryj go prez 25 lat .

@Ryl

Boli co^^, lepiej lizac włosiatego rowa koreancom

Ryl

Ludzie proponuje założyć wewnętrzną grupe A nie prać brudy na oczach ludzi nie pracujących w firmie .wy tymi komentarzami psujecie opinie firmy ,wiecznie wam coś nie pasuje wywalacie żale na forum Ale tak naprawdę żaden u nikogo u żadnego lidera nie był na rozmowie w takich sprawach zachowujecie się jak dzieci które dostały złego cukierka dorosnijcie ,w każdej firmie znajdują się osoby które narzekają na wszystkich i wszystko byle by komuś pogorszyc sytuację,Jak co do czego to głowa w dole i nic nie mówicie,na szczęście większość osób nie narzeka bo do normalni ,Ale takie żale i płacz największych cwaniaków w firmie śmiech na sali bo szczekacie jak małe pieski o nic .chcesz lepszego stanowiska wykaz się wiedzą w dziedzinie w której pracujesz/dziale nie wykazujesz się więc jesteś lvl niżej i nie płacz że masz gorzej jak od siebie nic nie dajesz . ......Cebule

QQ
@Ryl

Pogorszyc sytuację ? Ooooo widzę że jakości w koncu ktoś zwrócił uwagę. Bardzo dobrze. Tam zapier dalać a nie w ch uja lecieć na jadalni. ! A co do wykazywania się na dziale , nie wiesz nie pi erdol głupot. Bo najwidoczniej sama masz level 0.

Waszastara

Ja pi**dole Jakość filarem firmy, bez quality sekonix nie istnieje Więc uspokójcie swoją nieskromną zazdrość i do roboty ludziska

Hmmm.
@Waszastara

Jaka praca taka jakość ! Pełno NG wszędzie . Za robote się wezcie , a nie siedzicie i na jadalni się opierda lacie.

XOXO
@Hmmm.

W tej firmie to każdy jest WAŻNY . Więcej liderów,kierowników niż ludzi do roboty ! Co so kontroli ! Kuzwa jak się komis stanowisko nie podoba niech idzie do biura i powie ze chce iść na jakość ! Jak jakość ma spr dobrze części jak jeba*i Koreance nie umia się sami określić czy coś jest dobre czy nie bo jednego dnia jest Okey a drugiego już nie i dziewczyny wykonują i oceniają rzeczy tak jak im każą ! Co do liderki to prawda (usunięte przez administratora) robi i nie jest na bieżąco z tym co się dzieje . Nie umie zarządzać ludźmi . Co so pracy ! Haha niech inne działy same zaczną pilnować swojej roboty bo czasami idą takie części jak by je ślepy robił ! A jak kontrola pójdzie i powie ze idzie coś zle to nagle „ Jpdl znowu maja problem „ ! No kurw* maja problem bo taka maja prace !ZACZNIJCIE SAMI DOBRZE PRACOWAĆ a później oceniajcie inne działy . Polecam traktować ludzi tak jak byście sami chcieli być traktowani i każdy jak by mógł sobie przedłużyć przerwę bo by miał taka możliwość to by to robił ! Wiec nie zazdrością i nie zabrudzajcie swojego sumieni :)

@XOXO

Odpowiedziała dziewczyna pracująca na jakości ... Hahah chodzi tylko o wasze przerwy bo przeginacie. Ktoś pilnuje przerw zapie rdala żeby zarobić ,a wy (usunięte przez administratora) nic nie robicie tylko pierd olicie na jadalni. Nie wiem po ch uj pracujecie jak macie takie podejście do pracy . W domu pewnie pierdzą w fotel i nic nie robią , takie zdanie wielu pracowników na wasz temat. Żałosne.

-.-
@.

Powiem tak po co to piszecie tu ? Zaraz nam wszystkim pracownikom beda z zegarkiem liczyc czas przerwy ... Wiadomo my posiedzimy minutke dluzej na przerwie chociaz nie zawsze A one to kazdy wie jak jest

LOL
@.

W Polandii to tak jest ,że drugiemu ma być gorzej ah jak wtedy wzrasta nasze ego

Ytr

Spina jest tylko o to ile siedzą na przerwach , bo przeginają z tym ! Każdy przerw pilnuje ale one nigdy!

@Ytr

Od rozliczania ich z przerw mają lidera, a jeśli kontrolujecie i liczycie im czas ile siedzą na przerwie to może odwagi trochę i podejdź do nich, powiedz im, że nie podoba Ci się, że przeginają z przerwami.

Wera
@Xx..

Ich liderka to idiotka Łazi naburmuszona i mysli ze jest królowa

Zzz
@Xx..

Bartku liderze, przestań tak cwaniaczyć.

LOL
@Ytr

to boli?

Xx..

Na jakość produktu ma wpływ każdy dział w tej firmie...wtryski, lakiernia, montaż, smt... Dziewczyny z kontroli nie są w stanie wychwycić każdego bubla który wypuścicie, więc zamiast komentować niepotrzebnie ruszcie się w końcu do roboty... Niech każdy wykonuje swoje obowiązki w 100% to nie będzie tyle NG.

Lord
@Xx..

A Ty wykonujesz swoją prace w 100%? To zajmij się nią bo każdy jest kozakiem a jak przyjdzie co do czego to dopiero wtedy rączki są rozkładane ????

@Lord

A Ty jesteś nieomylny? Gdybyś nie puszczał bubli i był dobry w tym co robisz to nie byłoby tyle zwrotów. Na to co wychodzi od nas z firmy każdy ma wpływ nie tylko jakość.

Wera
@Xx..

Skoro każdy ma wpływ to dlaczego po dupsku w internecie dostaje tylko jakość? Wychwyć wcześniej królu :d

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.