Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Ha

Jedyne co polecam w tej firmie to zwolnienie się sama tak zrobiłam hehe , Ukraina lepiej traktowana niż Polacy parodia, magazyn na dole kierownik koszmar każdy się zwalnia I chce zwolnić no cóż, jak się pracowników swoich traktuje jak śmieci, mamy zapierrr za miske ryżu, powie przyjdź na nockę A masz na 2 zmianę bo ludzi nie ma do roboty bo każdy tylko się zwalnia, popracowalam tam 2 tygodnie i jak jesteś normalny człowiek to się zwolnisz

Oburzona

Smród smród smród jeszcze raz smród proszę zainterweniowac w sprawie szatni bo nie da się w tej temperaturze wytrzymać. Jeżeli się to nie poprawi będę wzywać odpowiednie instytucje ,które nakładać będą kary ,tak samo kadry powinny się porozumieć w sprawie smierdzacych alkoholem osób zarządzających firma i naszym bezpieczeństwem bo Koreańczycy nie stoją ponad prawem .I równie dobrze można ich przebadać alkomatem w towarzystwie policji. Niedopuszczalne takie sytuacje są.

Na szczęście już byłyPracownik

Jedyne co polecam w tej firmie to zwolnienie się ;)

Bob Budowniczy

A dla 43 letniego budowlanca jest tam jakas fajna robota ? Musze dychnac od tych delegacji

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Neutralny

Pani (usunięte przez administratora) z działu "LED" pseudo liderka. 0 szacunku do załogi wulgarna i nienormalna. Chcesz podjąć prace w tej firmie jeśli jesteś normalny człowiekiem cofniesz się tylko w rozwoju . Pozdrowienia dla pani "U" te u się wkońcu zamknie ...

@Neutralny

Sama prawda. To co się tam dzieje to jakaś masakra, zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Ludzie zaraz beda się zwalniać bo takie traktowanie swoich pracowników jest poniżej dna

Dociekliwy
@Neutralny

Jakieś argumenty czy tylko tak chciałeś błotem porzucać?

Góralka
@Neutralny

Polski personel średniego szczebla to jakaś porażka (usunięte przez administratora) Większość ludzi rezygnuje przez traktowanie ludzi jak śmieci.

@Dociekliwy

Argumentów jest wiele, począwszy od straszenia ludzi degradacja, namazaniu w papierach, poniżaniu przy wszystkich pracownikach gdy pojawi się tak zwany NG, proszenie o urlop. Można tak wymieniać i wymieniać. Praca jest naprawdę w porządku, tylko brakuje osób przeszkolonych do zarządzania ludźmi.

XXX

Ale jak degradacja pracownika liniowego, to macie coś poniżej tego? Pracownika liniowego nie da się zdegradowac.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Skoro zadaniem pracownika jest wkręcić śrubę a tego nie robi to mnie nie dziwi że liderzy sie frustruja. Jeszcze nigdy nie słyszałam ani mi sie nie zdarzyło żeby Agnieszka odmówiła urlopu czy trzeba się było o niego prosić. Wypisujesz wniosek i już. Degradacja..... wszyscy sa na takim samym stanowisku, więc nikogo zdegradowac się nie da. Bez powodu nasrane w papierach mieć nie możesz, więc chyba coś musiałaś zrobić skoro tego sie boisz. A poza tym na GoWork piszą pracownicy sfrustrowani którym cos nie wyszło, więc zamiast tego zaczelibyscie porządnie wykonywać swoją pracę.

Skrawek

Jaka atmosfera w pracy? Zatrudnienie jest bezpośrednio przez zakład czy badziewnego pośrednika? Na jaki dział najlepiej się dostać? Na jaką stawkę można liczyć na początek? Czy praca jest ciężka, trudna?

xxx
@Skrawek

Atmosfera do (usunięte przez administratora) zatrudnienie albo przez agencje albo od razu pod firmę - ruletka Na jaki dział najlepiej się dostać? Najlepiej na żaden. Stawka? Rzekomo 2250zł bturro + premia frekwencyjna 400 brutto i paliwowa około 100zł netto. Myślisz, że dostaniesz z 2000 netto? HA HA HA, dostaniesz to marne 1700 za 21 dni roboczych ;) A i nie masz co liczyć na wolne w święta państwowe i urlopik ;) Czy praca jest ciężka? Na ledach to się (usunięte przez administratora)po pierwszych dwóch godzinach.

Frutti
@xxx

O Panie to masakra jakaś. Nawet z tymi bonusami nie da się wyciągnąć 2000zl pracując na 3 zmiany? Co takiego jest na ledach, że się można (usunięte przez administratora)i to po dwóch godzinach?

:-)
@xxx

Oj chyba masz stare wiadomości bo pod agencje juz dawno nie zatrudniają. Wszystkie zatrudnienia sa pod firmę na czas określony.

Frutti
@:-)

No a jak z resztą? Da się wyciągnąć 2000zl na początku? Jak wygląda sprawa z przerwami?

Mała2
@:-)

A jak wygląda praca w dziale montażu? Jaka atmosfera w pracy? Dzięki z góry za odpowiedź.

a
@Mała2

Jeżeli nie chodzisz do pracy to nie dziw się, że premii nie dostajesz. Po przepracowaniu całego miesiąca bez L4 i NN spokojnie 2000 netto wyciągniesz, nie licząc weekendów oraz nadgodzin.

Bigmen
@xxx

Ale za to możesz pojeździć na hulejnodze i posterować autem na radio na parkingu

Jest jedna przerwa czy trzy? I jakie jest dofinansowanie do multisporta, ile placicie?

toja

na wtryskach są dwie przerwy, a na innych działach po trzy

Miki

Witam serdecznie mam pytanka do was. Weekendy u was się robi? Jeśli tak jak macie płacone 100% czy z góry jakaś stawka. Jak wyglądają premie stała czy zmienna zależna od sprzedaży? Są jakieś dodatki na święta wielkanocne czy Bożego Narodzenia jeśli tak to ile mniej więcej wynoszą? Nadgodziny możecie robić ile chcecie? Jeśli tak jak jest placona nadgodzina ? Czy dużo u was jest Ukrainców ? Będę wdzięczny jeśli ktoś dosadnie odpowie na pytania moje . Z góry serdecznie dziękuję.

Pppo
@Miki

Weekendy się robi jak trzeba, są na zapisy, płatne 100%. Premie? A co to takiego :D to chyba zależy od działu i ich kierownika, który decyduje i załatwia takie coś dla swoich pracowników. Jest coś takiego jak premia stażowa, ktora zależy od tego ile przepracowałes w firmie po prawdopodobnie 3miesiacach masz 50zł a po roku 100zl brutto+Premie frekwencyjna 400zl przysługuje jeśli nie masz l4 ani N, +dojazdówka 100zl, reszta to już od działu zależy. Na święta są premie, teraz wielkanocna ok200zł, na święta też była. Nadgodziny platne 50% tez zalezy od dzialu i czy jest robota. Ukraińców jest umiarkowanie, bylo więcej, ale chyba zrozumieli że sekonix to firma kpina i wyjechali. Tyle wiem, pozdrawiam :)

Qwery
@Miki

Nadgodziny w tygodniu 50%, w weekendy 100%. Ostatnio weekend każdy pracujący ale tylko dla tych co chcą. Premia transportowa 100, frekfrncja 400, plus stażowe 50 badz 100 w zależności ile pracujesz juz w Sekonix. Bony na święta są, teraz ok 200 a na Boże Narodzenie jak pamiętam bylo 500. Ukraina, zalezy na jakim dziale, na wtryskarkach jest ich najwięcej.

O.N.A

Witam, chciałam zapytać o dział jak wy to mówicie "jakości", troszkę się naczytałam, ale byłoby miło gdyby ktoś wprost napisał jak się tam pracuje, jaka jest atmosfera, liderzy, najlepiej ktoś kto ma z tym styczność nie ktoś kto po prostu widzi dziewczyny które przeginają z przerwami i nie bardzo interesuje mnie czy dziewczyny są ładne, czy faceci przystojni, chodzi jak najbardziej o pracę i atmosferę. Jakie są dodatki do stałej stawki? Czym mam spodziewać się jakichś szczegółowych pytań na rozmowie kwalifikacyjnej?

Kol
@O.N.A

Atmosfera jest spoko. Dziewczyny sie dogaduja miedzy sobą nie zauwazylam zadnych spin Nie ma jakiś szczegółowych pytan na rozmowie

Gdzie ta śmieszna agencja pracy las serwis ma siedzibę w Żorach na rynku? Bo chodzę tam na szeptyckiego 2A od tygodnia i cały czas zamknięte, telefonów nie odbiera nikt oprócz koreańskiego buca. Chodzi oo pit 11. Bo do tej pory nie dostałem.

admin

Ja też byłam w agencji i zamknięta. Weszłam przez internet na E-pity i tam znajdował się mój pit. Spróbuj

Blade

PIT można odebrać w US

Inny

Ooo widzę że nie tylko ja mam ten sam problem. Agencja istnieje ma siedzibę we Wrocławiu a lipny adres podany jest na Szeroką 2. Skarbówkę nie obchodzi brak pitu niby z konta bankowego trzeba wyliczyć listę płac a potem pit 11. Macie już pity? Ja dostałem niedawno.

Witam, Interesuje mnie praca na dziale SMT. Posiadam ok 2,5r doświadczenia. Chgciałbym dowiedzieć się jak wyglądają zarobki, czy są przyjęcia na ten dział i coś nt kadry zarządzającej. Pozdrawiam

@Nowy

Przyjdź a się dowiesz

@Nowy

(usunięte przez administratora)teamleder porażka. Nie zna się nie wiadomo kto go wgl wybral

Robin

Jak wygląda praca kierowcy magazyniera Jakie zarobki. Jaka atmosfera. Proszę o opinie

Czy wiadomo coś o jakiejś premii światecznej na wielkanoc ?bo wszedzie cisza

Sandra

no właśnie!czy jakiś lider albo osoba z biura mogłaby coś na ten temat napisać?

Hahahaha

@Sandra

no dostaniemy maski na buzię aby nie rozmawiać

Sandra
@;)

no niektórym osobom na pewno by się przydały.................

Naczelnik

(usunięte przez administratora) Niech sobie nosi co chce. Gorszy cie to albo przeszkadza to do niej podejdz osobiscie gnoju

@Naczelnik

O co chodzi ?

Bolek

Praca jest przez agencję czy od razu pod firmą? Przyjęcia jakieś są? Na jaki dział najlepiej trafić? Jak zarobki na początek i jaka umowa?

Pakiero
@Bolek

Odrazu pod firma a przyjecia sa caly czas a zarobki6 hehe 2250 brutto + premie oczywiscie brutto6

Ola

chcialabym się dowiedzieć jak zarobki na produkcji na Ledach? Jak wychodzi cały miesiąc wypłata . I czy praca jest trudna ? Proszę o szybką odpowiedź

Czy ktoś odpowie ??

@Ola

2250 podstawy 400 bonus frekwencyjny i 100 dojazdowy. Wszystko oczywiście brutto

@1234

No tak A jak praca ? Ciężka????

@Ola

Nie polecam praca bardzo bardzo ciężka..

@Ola

Praca nie jest aż tak ciężka jak co niektórzy piszą, jeśli jesteś odporna na stresik i masz tempo chociaż i takie ostatnio szybkie nie jest to wcale źle nie jest, kwestia tego czy wytrzymasz np 8h na wkrętarce albo czy przeszkadza ci zmiana stanowiska co jakiś czas...

Zwalniają ludzi bez powodu

@^^

Zwalniają gdy to słuszne. ostatnio zbyt wiele osób czuję się ponad swoje stanowisko, nie wykonuje go tak jak ma być więc po co trzymać takiego pracownika, spowalnia linie, robi źle i nie chce się poprawić to przykro mi. Każdy ma swoją szansę niestety nie każdy z tego korzysta odpowiednio.

@;-)

Ponad swoje stanowisko ??

@;-)

Na czym polega ta praca co się tam robi ? Da radę się nauczyć?

@^^

Jeśli chodzi o LEDy to kwestia jest połączenia jakiś części ze sobą, wkręceniu śrubek i tyle. Następnie osoby z maszyn sprawdzają to.

:-)
@;-)

Na ktora zmiane najlepiej isc, o ile ma sie wybór?

@;-)

Łatwo się nauczyć tego czy nie?

@^^

Pewnie że da się tego nauczyć. Zmiany są trzy wiec idzie się 22:00, 14:00, 6:00, ale ponoć dogadać też się da z menagerem.

Egon
@1234

Nawet stażowe ale tylko dla roboli bo liderom się nie należy im staż stoi w miejscu

Nie

Stelaaaa
@:-)

Na zmianę pierwsza najlepsza ????????????

@^^

Racja. Jak nie wyrabiasz to zwalniaja ;)

ASDF
@pracownik

A co byś chciał, zarobić i sie nic nie narobić. To jest produkcja wiec norma musi być zrobiona, jak po paru miesiącach nie potrafisz jej zrobic to znaczy ze sie nie nadajesz.

Dawali z agencji pracy las serwis pity 11 bo już marzec a jak pitu nie było to nie ma.

Admin

Nie

Gracjan Obsztyfitykultykiewicz

Dzwonię do płokułatury. Szczerze? Za takie coś jest kara, nie od dziś wiadomo że Las to firma kogucik. Zgłoście to do US.

@Gracjan Obsztyfitykultykiewicz

Dzwonilem nawet do tej agencji to nawet telefonów nie potrafią odbierać, będę musiał się przejechać do tego srakonixu i sobie z nimi porozmawiać

Xyz

Las Serwis nie stacjonuje juz w Sekonix. Siedzibe maja na rynku w Żorach

...

Również jestem ciekawa jak to wyglada .. już 18 marca pitu dalej jak nie było tak nie ma :/ telefonu nikt nie odbiera a na rynku agencja tez była zamknięta jak chciałam się dowiedzieć co i jak ...

Kinga

Tez nie dostalam a dodzwonić sie nie moge :/

dominika

zasrane koreance chca zeby czlowiek napierdzielal za miske ryzu smiech na sali chyba nie podazaja za czasem bo ten sie zmienil pracy jest duzo a tam stoja w miejscu nie polecam

@dominika

Prawda

nick heidfeld

pozdrowienia dla barana ktory parkuje czarnego focusa przed firma poza wyznaczonym miejscem parkowania.. ile razy bylo juz pisane na kakalo zeby przestawiac te auto .. malo masz teraz miejsca? rozumiem jeszcze jakbys tam parkowal jakas fajna bryka, ale tym focusem to se daruj

Foka
@nick heidfeld

mozesz sie przedstawic??albo przyjsc mi to powiedziec w oczy zapraszam

@Foka

To Ty sie przedstaw bo nie wiem do kogo mam przyjść xd

Foka

Zapraszam na logistykę jutro o 14;00 ;)

Zenada
@Foka

Hahhahah no przecież to było wiadome że tylko babsko tak parkuje bo jest najbliżej hahahha jpd babom to prawa jazdy nie powinno dawać

@Zenada

zapewniam Cię, że to mężczyzna ;)

;)

Jacyś fajni mężczyźni na magazynie ?

Madzia

Stasiu

@;)

Brajan szkoda tylko że ma taka te...dziewczynę;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.