Hyla Poland

Opinie o Hyla Poland

Ola

Bzdury. Przykrywanie prawdy pseudonaukowymi tekstami. Szukajcie opinii niżej. Posty pisane o podobnej porze. Nie polecam tej firmy.

Analityk

Sprzedaż bezpośrednia – jest to sprzedaż wyrobów, prowadzona poza siecią sklepową, bezpośrednio na rzecz konsumenta, przez osobę prezentującą takie wyroby. Sprzedaż prowadzona jest głównie w domu konsumenta, jego miejscu pracy lub innym miejscu poza stałymi punktami sprzedaży; powinny towarzyszyć jej wyjaśnienia sprzedawcy i pokazy produktów; (B. Sypniewska Kompetencje indywidualne w sprzedaży bezpośredniej, Vizja Press & IT, Warszawa 2013, s. 109)

dick
@Analityk

Sprzedaż bezpośrednia aktywizuje zawodowo.Sprzedaż bezpośrednia umożliwia aktywizację zawodową osób będących w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. Firmy tej branży dają możliwość tworzenia miejsc pracy dla siebie i swoich bliskich. Co istotne, nie ważny jest wiek, płeć czy wcześniejsze doświadczenie. Sektor daje także możliwość pracy dodatkowej: dla około 88 proc. sprzedawców w Polsce, sprzedaż bezpośrednia to zajęcie tymczasowe, pozwalające na podreperowanie domowego budżetu.

Roman
@dick

Fałszywym twierdzeniem jest że Sprzedawcy sprzedaży bezpośredniej to niewykształceni akwizytorzy.Badania pokazują, że 90 proc. sprzedawców to osoby ze średnim lub wyższym wykształceniem. Sprzedawcy cieszą się dużym zaufaniem klientów, a nowych najczęściej pozyskują z polecenia. Sprzedawca bezpośredni nie jest osobą z przypadku: w Polsce niemal co piąty sprzedawca pracuje w sektorze od ponad 10 lat.

nimb
@Roman

Jest wiele form sprzedaży. możemy z nich korzystać lub nie. Wybór należny zawsze do kupującego. Obserwujemy na rynku wielkie sieci handlowe i małe sklepy rodzinne. Jedną z form docierania do klienta jest sprzedaż bezpośrednia. Sprzedaż bezpośrednia umożliwia klientom dokładne zapoznanie się z produktem, jego przetestowanie i wyrobienie sobie własnego o nim zdania – w wolnym czasie, we własnym domu lub w gronie znajomych. Wszystkie towary są dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Ta forma handlu jest szczególnie wygodna dla osób dysponujących małą ilością czasu. Istotny czynnik rosnącej popularności sprzedaży bezpośredniej może wynikać z pewnego znużenia konsumentów reklamą i potrzeby kontaktu ze sprzedawcą służącym radą i pomocą w wyborze usługi czy produktu. W opinii konsumentów sprzedaż bezpośrednia jako forma prowadzenia biznesu stała się integralną i uznawaną częścią gospodarki. Badania rynku sprzedaży bezpośredniej i opinii konsumenckich wskazują, że o rosnącej popularności tej formy handlu decydują przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, możliwość uzyskania konsultacji i porady, warunki umożliwiające namysł poprzedzający zakup. To właśnie, w opinii klientów, stanowi wartość dodaną sektora sprzedaży bezpośredniej, decydując o wzroście jego popularności w ostatnich latach.

dr Jan M.
@nimb

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że „praca marzeń” dla każdego może oznaczać coś innego. Nie musisz od razu zostawać opiekunem egzotycznej wyspy — zawodu określanego mianem „najlepszego na świecie”. Dla jednej osoby wymarzone stanowisko po prostu będzie przynosiło wysokie zarobki. Ktoś inny za pracę marzeń będzie uważał zajęcie, które da mu wiele wolności i np. pozwoli pracować przez internet z dowolnego miejsca na świecie. Kolejna osoba może marzyć o tym, aby pomagać innym, np. jako lekarz lub wolontariusz w sanktuarium dla chronionych zwierząt. Dlatego zanim zdecydujesz się na wybór „kariery marzeń”, musisz odpowiedzieć sobie na kilka kluczowych pytań. Jakich? 1. Jaki styl życia Ci odpowiada? Chciałbyś pracować w określonych godzinach, np. od 8 do 16, a w domu nie myśleć o obowiązkach zawodowych? A może wolisz bardziej nieregularny tryb — np. pracę w weekendy lub wieczorami? Wolisz pracę przy komputerze w domowym zaciszu, czy bycie w ciągłym ruchu? To jedno z kluczowych pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć! 2. Czy chcesz pracować z ludźmi? To również bardzo istotna kwestia. Jeśli marzy Ci się niesienie pomocy innym, powinieneś zdecydować się na zawód, w którym będziesz mógł realizować ten cel. Pamiętaj jednak, że praca z ludźmi często prowadzi do wypalenia zawodowego. Musisz więc mieć pewność, że naprawdę chcesz bezpośrednio pracować z klientami czy też pacjentami. 3. W czym jesteś dobry i co lubisz robić? Zdarza się, że te elementy nie idą w parze. Zastanów się, co Ci wychodzi. Możesz zapytać znajomych, rodzinę lub współpracowników, w czym według nich jesteś najlepszy. Szukając pracy marzeń, powinieneś wybrać zawód, w którym te umiejętności wykorzystasz w tematyce, która Cię pasjonuje. 4. Czy zazdrościsz pracy znajomym lub bliskim? Chciałbyś z kimś zamienić się pracą? Zawód znajomego wydaje Ci się wyjątkowo interesujący? Pamiętaj, że czasami to tylko powierzchowne wrażenie. Porozmawiaj z tą osobą, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście taki zawód by Ci odpowiadał. A jeśli tak, poproś o wskazówki, jak zacząć karierę w tej branży. 5. Co najbardziej lubisz w swojej obecnej pracy? Uświadomienie sobie, czego naprawdę się chce, bywa trudne. Dlatego czasami lepiej po prostu… odrzucić te elementy, które obecnie nie dają Ci szczęścia lub satysfakcji. Jeśli już pracujesz, zastanów się, które obowiązki lubisz, a z których chciałbyś zrezygnować. Im większe doświadczenie zdobędziesz, tym lepiej będziesz wiedział, co Ci odpowiada. 6. Jakie masz marzenia i cele? To pytanie jest najtrudniejsze, jednak powinieneś spróbować na nie odpowiedzieć. Zastanów się, z czego chciałbyś być znany i jak zapamiętany? Czy są jakieś określone cele, które chcesz osiągnąć? Postaraj się obierać je racjonalnie i metodą małych kroczków — nie musisz od razu dostać Nagrody Nobla. Oczywiście to nie wszystkie kwestie, które powinieneś rozważyć, kiedy będziesz wybierał wymarzoną pracę. Jeszcze więcej wskazówek znajdziesz w naszym artykule: Jak wybrać zawód, w którym będziesz się realizował? 20 porad. A co, jeśli kiedyś popełniłeś błąd i wybrałeś karierę, która nie daje Ci satysfakcji? Oczywiście zmiana zawodu lub branży to duże wyzwanie. W rozmowie z Forbes Christie Mims, uznana za jednego z najważniejszych coachów 2016 roku, wyjaśnia, że strach przed zmianą jest dla człowieka całkowicie naturalny. U jego podstaw leży instynkt przetrwania. Kiedy zaczynamy myśleć o poszukiwaniach pracy marzeń, w naszej głowie od razu pojawiają się pytania: „czy dam radę?”, „czy będę wstanie na siebie zarobić?”, „a co, jeśli mi się nie uda?”, „czy w ogóle istnieje pasja, którą mogę realizować?” . Mims przestrzega jednak przed „idealizowaniem” pasji. Dla wielu osób jest to coś nieosiągalnego, mitycznego. Według niej pasję trzeba potraktować po prostu jako połączenie zainteresowań i zaangażowania. Nic więcej. Dzięki temu łatwiej ją „oswoić”.

Jago

Wiele osób męczy się w nudnej, słabo płatnej pracy, która nie sprawia im radości ani satysfakcji. Dlaczego? Ponieważ nie mają pomysłu na to, w jaki sposób zmienić branżę lub przekwalifikować się na inny zawód. Wydaje im się, że przebranżowienie wymaga ogromnego nakładu sił, a pracodawców i tak zniechęci brak doświadczenia na konkretnym stanowisku. Na szczęście ten czarny scenariusz nie musi się sprawdzić. Możesz skutecznie się przebranżowić i pokazać pracodawcy, że nie jesteś gorszy od kandydatów, którzy pracują w zawodzie od wielu lat.

WM

Szukasz poważnego i bardziej popularnego zawodu, w którym łatwo znajdziesz dobrą pracę? Zajmij się sprzedażą bezpośrednią „praca marzeń” to pojęcie względne. Jednak co jakiś czas świat obiegają doniesienia o ofertach pracy, które pobudzają wyobraźnię znacznie bardziej niż nawet praca pilota samolotu pasażerskiego, praca stewardessy, czy też praca na luksusowym statku wycieczkowym. Oto 11 oryginalnych przykładów takich wymarzonych zawodów: 1. Profesjonalny śpioch Ten zawód jest znany przede wszystkim w angielskiej wersji: professional sleeper. Na tym stanowisku zarabiasz pieniądze… śpiąc. Jak to możliwe? Chodzi o osoby, które np. testują pościel, biorą udział w badaniach naukowych dotyczących snu lub leków, czy też występują jako… instalacja artystyczna w galerii lub muzeum sztuki. Orientacyjne zarobki: za granicą ok. 40 zł brutto za godzinę snu. 2. Tester / degustator Testować można niemal wszystko, zaczynając od „nudniejszych” aplikacji i herbaty, a kończąc na grach komputerowych, wyrobach cukierniczych, piwie czy też… zjeżdżalniach wodnych! Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i refleksu — najciekawsze oferty pracy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.Orientacyjne zarobki: doświadczony tester oprogramowania może zarabiać ponad 11 000 zł brutto miesięcznie. Jeśli chodzi o zarobki degustatorów, to szczęśliwcy mogą zarobić ok. 10 000 zł brutto miesięcznie. 3. Niania pand Osób na takie stanowisko poszukiwało niedawno Centrum Badań i Ochrony Pandy Wielkiej w Chinach. Zadania? Przytulanie małych pand oraz dzielenie z nimi radości i smutków. Haczyk? Żadnego dnia wolnego przez cały rok. Jednak kto potrzebuje urlopu od przytulania małych pand? Orientacyjne zarobki: Około 10 000 zł brutto miesięcznie. 4. Opiekun wyspy Kilka lat temu rekrutację do tej „najlepszej pracy na świecie” ogłosiła australijska agencja turystyczna. Opiekun wyspy miał przez pół roku przebywać w luksusowych warunkach na jednej z wysp Wielkiej Rafy Koralowej za… 150 000 dolarów. Zadania? Pływanie, nurkowanie, zaprzyjaźnienie się z lokalnymi mieszkańcami. Orientacyjne zarobki: nawet ponad 95 000 zł brutto miesięcznie na półrocznym kontrakcie. 5. Wymyślacz krzyżówek Kochasz krzyżówki, ale od dłuższego czasu nie stanowią one dla Ciebie większego wyzwania? Możesz spróbować własnych sił w ich tworzeniu! Orientacyjne zarobki: za granicą nawet 22 000 zł brutto miesięcznie. 6. Profesjonalny przytulacz Ten zawód może budzić kontrowersje. Przytulacz zajmuje się… platonicznym przytulaniem klientów. Oczywiście podczas sesji można też porozmawiać czy też zjeść obiad. Chodzi przede wszystkim o bliskość drugiej osoby. Orientacyjne zarobki: w Polsce można zarobić ponad 100 zł brutto za godzinę przytulania. cdn

WM
@WM

cd 7. Oznaczacz w Netfliksie Godzinami oglądasz seriale i filmy na Netfliksie? Zastanawiasz się, na jakiej zasadzie dobierane są sugerowane Ci produkcje? Zajmuje się tym właśnie… tagger, czyli osoba, która przypisuje filmom i serialom określone tagi (słowa kluczowe). Jego praca polega więc głównie na oglądaniu Netfliksa. Całkiem przyjemna perspektywa. Orientacyjne zarobki: w Netflix tagger może zarobić nawet 22 000 zł brutto miesięcznie. 8. Instruktor psiego surfingu Już sama praca instruktora surfingu brzmi dobrze. A jeśli dodać do tego jeszcze zajęcia z psami? Ten dopiero raczkujący zawód obejmuje naukę surfowania nie tylko dla ludzkich właścicieli, ale również ich czworonogich podopiecznych. Orientacyjne zarobki: w Stanach Zjednoczonych można zarobić ok. 200 zł brutto za godzinę nauki psiego surfingu. 9. Gracz Kto nie chciałby zarabiać grając na komputerze? Oczywiście w tym zawodzie droga do dobrych zarobków nie jest prosta — wymaga lat treningu. Jednak niektórzy spędzają tysiące godzin przed komputerem lub przy konsoli zupełnie za darmo. Dlaczego więc nie spróbować swoich sił w e-sporcie? Orientacyjne zarobki: uzależnione od występów w turniejach i kontraktów sponsorskich (najlepsi polscy gracze zarabiają nawet 30 tys. zł brutto miesięcznie). 10. Lektor / aktor dubbingowy Aby pracować w tym zawodzie, tak naprawdę wystarczy mieć tzw. radiowy głos (i oczywiście świetną dykcję). Tacy szczęśliwcy mają szansę na zarabiać np. czytając kwestie bohaterów filmu animowanego lub prowadzić narrację dokumentu. Orientacyjne zarobki: zależne od formy pracy i popularności. Za przeczytanie filmu lektor może zarobić ok. 250–300 zł brutto, a audiobooka — 3500 zł brutto. Znacznie więcej zarabiają znani aktorzy dubbingowi. 11. Stylista żywności To m.in. dzięki niemu potrawy na stronach internetowych restauracji wyglądają tak kusząco. Stylistów żywności zatrudniają również twórcy reklam, wydawcy książek kucharskich i magazynów o gotowaniu. Pracując w tym zawodzie, dbasz po prostu o to, aby jedzenie świetnie prezentowało się na zdjęciach i w materiałach wideo.Orientacyjne zarobki: najlepsi mogą zarabiać nawet 25 000 zł brutto miesięcznie. Szukasz „poważniejszego” i bardziej popularnego zawodu, w którym łatwo znajdziesz dobrą pracę? Zajmij się sprzedażą bezpośrednią

Wanda
@WM

Niestety, najlepsze oferty pracy w sprzedaży bezpośredniej oznaczają również największą konkurencję. Może Ci się wydawać że firmy w tej branży przyjmują wszystkich na tz "pniu". W ostatnich latach uległo to poważnym zmianom. Dziś już nie tak prosto dostać pracę w sprzedaży bezpośredniej. Oczywiście mam na myśli tu profesjonalne firmy w branży. Dlatego musisz wyróżnić się na tle innych kandydatów walczących o wymarzony zawód. Jak to zrobić? Przygotowując skuteczne CV oraz list motywacyjny. Oczywiście, najważniejsze są Twoje umiejętności, doświadczenie zawodowe i osiągnięcia, którymi możesz się pochwalić. Jednak aby zwrócić uwagę pracodawcy, musisz to wszystko atrakcyjnie zaprezentować. Twoje CV i list motywacyjny decydują o tym, jakie pierwsze wrażenie zrobisz na przyszłym pracodawcy— I czy w ogóle zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Wiele osób twierdzi, że pisanie listu motywacyjnego nie ma sensu, ponieważ i tak nikt go nie przeczyta. To błąd! Ten dokument to idealna okazja, aby pokazać pracodawcy swoją motywację i wyjaśnić, dlaczego warto zatrudnić właśnie Ciebie. A co zrobić, jeśli nie zdobyłeś jeszcze doświadczenia zawodowego? Zaprezentuj się najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj również, aby Twoje CV i list motywacyjny były schludne, estetyczne i dobrze sformatowane.

Wen
@Wanda

Każdy wiek przynosi nowe potrzeby i wyzwania zawodowe. Czym się kierować, czego nie przegapić, żeby mieć z pracy jak najwięcej satysfakcji? Wraz z upływem czasu zmieniają się nasze zawodowe zainteresowania i potrzeby, rodzi się chęć sprawdzenia się w nowych rolach. Jeśli jesteśmy otwarci na zmiany i odważymy się spróbować czegoś nowego, mamy szanse zmienić pracę w wielką życiową przygodę, doświadczać w niej radości i spełnienia. A jeśli dojrzewając do zmian, chcemy się upewnić, że to krok w dobrą stronę, warto rozważyć skorzystanie z coachingu. 20+ ODNALEŹĆ SWOJĄ DROGĘ Kiedy rozmawia się w gronie 30- i 40-latków, często najpierw narzekają, że czas pędzi, ale potem zgodnie twierdzą, że nie chcieliby mieć znów 20 lat. Pamiętają, z iloma rozterkami wiąże się ten wiek. Główne wyzwanie, przed jakim wtedy stoimy, to postanowienie, kim chcemy być. Kiedy mamy 27–30 lat, przychodzi czas zbierania plonów wcześniejszych decyzji – wyboru kierunku studiów, pierwszych prac, nawet języka obcego, którego się uczyliśmy. Jeśli decyzje były trafione, wystarczy iść swoją drogą i co jakiś czas podnosić sobie poprzeczkę: zdobywać nowe umiejętności i sprawdzać się w coraz ambitniejszych rolach. Jeśli po drodze odwróciliśmy się od naszych pasji, wybierając bezpieczniejszy wariant kariery, możemy zacząć żałować decyzji.

romek
@Wen

Sporo osób dopiero po wielu latach pracy odkrywa, że praca w sprzedaży jest ich zawodowym powołaniem albo też bardzo chce się tego dowiedzieć Jeśli do tej pory nie mieliśmy możliwości pokazać, na co nas stać, teraz chęć sprawdzenia się przybiera na sile, a nasze dążenia zyskują głębszy wymiar. Chcemy nie tylko optymalnie wykorzystać najcenniejsze kompetencje, ale przede wszystkim pracować w zgodzie ze sobą, doświadczać głębszego sensu pracy. Do głosu dochodzą takie potrzeby jak chęć tworzenia, pomagania, dzielenia się wiedzą. Wybór sprzedaży bezpośredniej jest bardzo dobrym wyborem. Tu możesz właśnie tworzyć, pomagać, dzielić się wiedzą, a przy tym świetnie zarabiać. Odkryłem, że to, czego potrzebuje, żeby być zadowolonym ze swojej pracy, to budowanie. Chciałem zmieniać świat, choćby jakiś mały świat. To daje mi największego powera!Pochłonęło mnie to! Odnalazłem tu wszystko, czego szukałem wcześniej. Rośniemy. Najlepsza decyzja zawodowa ever! Przyznaję jednak, że na początku nie miałem takiej stu procentowej pewności, że to właśnie to. Jeśli się nie spróbuje, to się nie wie.Zacząłem zdobywać nowe kompetencje, a przede wszystkim włożyłem dużo pracy w przełamanie różnych przekonań w swojej głowie.

Jadwiga
@romek

Pracuje się dla siebie i dla innych. Musisz mieć poczucie, że coś z tej pracy masz dla siebie, coś cię ciekawi, czegoś się uczysz, coś przyda ci się w przyszłości Lubie robić wiele rzeczy naraz, rozwijać się, poznawać nowych ludzi. Co ciekawe, zupełnie nie sprawdziły się moje obawy, że wiek może być problemem. Szukam towarzystwa ludzi, którzy dotrzymują mi kroku. Jeśli takich nie znajduję, idę dalej. A młodzi są fajni, bo dają energię, inaczej myślą.

news
@Jadwiga

Sprzedaż bezpośrednia umożliwia handlowcom poznawanie nowych ludzi, podnoszenie własnych kwalifikacji, zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego przy jednoczesnym utrzymaniu stabilnych dochodów. A klientom daje możliwość dokładnego zapoznania się z produktem, jego przetestowania i wyrobienia sobie własnego o nim zdania – w wolnym czasie, we własnym domu lub w gronie znajomych. Wszystkie towary są dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Ta forma handlu jest szczególnie wygodna dla osób dysponujących małą ilością czasu. Istotny czynnik rosnącej popularności sprzedaży bezpośredniej może wynikać z pewnego znużenia konsumentów reklamą i potrzeby kontaktu ze sprzedawcą służącym radą i pomocą w wyborze usługi czy produktu. W opinii konsumentów sprzedaż bezpośrednia jako forma prowadzenia biznesu stała się integralną i uznawaną częścią gospodarki. Badania rynku sprzedaży bezpośredniej i opinii konsumenckich wskazują, że o rosnącej popularności tej formy handlu decydują przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, możliwość uzyskania konsultacji i porady, warunki umożliwiające namysł poprzedzający zakup. To właśnie, w opinii klientów, stanowi wartość dodaną sektora sprzedaży bezpośredniej, decydując o wzroście jego popularności w ostatnich latach.

PH
@Wanda

praca w tej branży jest bardzo dobra tylko trzeba znależć dobrą firmę z dobrym produktem i taką która już jest na rynku długo. jak w każdej branży firmy powstają i zamykają się. Czasami biznes idzie , czasami nie. Jesli firma jest na rynku 10 lat to myślę że już jest dobrze. Hyla jest narynku już prawie 30 lat więc spoko.

Jw

Grześ
@dr Jan M.

praca marzeń dla każdego jest czymś innym

Ernest
@Grześ

zastanawia mnie cały czas tylko jedna kwestia, czy lepsze jest sprzedawanie na pokazach zbiorowych, czy też może domówki ? Mam znajomego co pracuje w tej firmie i zadowolony z tych domówek.

wojt
@Ernest

Sprzedaz na prezentacjach domowych jest zdecydowanie korzystniejsza dla kupujących. mogą oni w spokoju zapoznać się ze wszystkimi walorami oferowanych produktów, sprawdzić ich jakość wykonania, funkcjonalność, ze spokojem ocenić czy oferowany produkt spełnia ich oczekiwania. niestety na prezentacjach zbiorowych takie możliwości nie istnieją. Ja jestem za domówkami.

Bxw
@Analityk

Praca w sprzedaży bezpośredniej jest fascynująca ????

Bxw
@Bxw

I sam odpowiem na to pytanie Oczywiście że tak! Fascynująca dla mnie i dla wielu innych. Wystarczy kochać to co się robi, sprzedawać bardzo dobre produkty i nie tylko praca ale i życie jest wtedy fascynujące !

Igor
@dick

Ja lubię moja prace i jestem zadowolony z wynagrodzenia

Marcel
@Analityk

Prezentacje produktu w domu są idealne pod względem możliwości dokładnego zapoznania się z funkcjonalnością produktu. Mając prezentacje w domu mam możliwość przetestować produkt i zastanowić się czy spełnia moje oczekiwania. Sprawdzić jego działanie w praktyce. Dlatego ja jestem jak najbardziej za ta forma sprzedaży.

Mery
@Analityk

Świetna firma ! Świetna praca!

Kani
@dick

Jaki jest najbardziej poszukiwany zawód? W dzisiejszych czasach to sprzedawca

Makary
@Analityk

Nie samą pracą człowiek żyje, mnie cieszą również dodatkowe profity

Fil
@Analityk

Sprzedawca to zawód z perspektywami

Bogusia
@Analityk

Wszechobecne markety i centra handlowe tez dają dużo możliwości zatrudnienia dla sprzedawców

Czyt
@dick

Jest wielu takich którzy odkrywają ze zawód sprzedawcy jest ich przeznaczeniem właśnie w sprzedaży bezpośredniej. To zupełnie co innego niż sprzedawca np w galerii

Zorro
@Roman

Tylko jakiś ignorant może twierdzić że można pracować w sprzedaży bezpośredniej bez wykształcenia. W porządnej firmie ktoś taki nie ma racji bytu.

Frank
@Mery

Zgadzam sie !

robert
@Analityk

dziś nie łatwo znaleźć dobrą pracę, wszędzie ogłoszenia zatrudnimy i nic z tego nie wynika, większość ofert w ogłoszeniach itd nie zasługuje na uwagę, najlepsza praca to praca z polecenia, ja dałem się rekrutować znajomemu i właśnie tu pracuję i jestem bardzo zadowolony i tyle

praca dla studenta
@Jadwiga

Co myślisz, gdy mówię studenckie życie? Pusty portfel, długie godziny w bibliotece, wykłady, egzaminy, pusty portfel... Obraz biednego studenta nie musi być Twoim portretem, jeśli skorzystasz z naszych wskazówek. Praca dla studenta leży na ulicy. Wystarczy tylko po nią sięgnąć.

PH
@praca dla studenta

Jeśli posiadasz prawo jazdy katB , samochód osobowy, jesteś komunikatywny i dyspozycyjny popołudniami to właśnie praca w sprzedaży bezpośredniej jest dla ciebie

CV
@praca dla studenta

Nie jesteś jedyny. Jest Was w Polsce tysiące, a dokładniej prawie 1 300 000 (dane GUS na rok akademicki 2017/18). Co prawda nie wszyscy studenci będą w przyszłości Twoimi rywalami w wyścigu o lepszą posadę, ale warto mieć na uwadze, że konkurencja istnieje. Z tych, którzy postawili na wyższą edukację, 66% wybrało studia stacjonarne, a tym samym odpuściło pracę na pełen etat na rzecz nauki. Co nie znaczy, że w ogóle nie zarabiają. Z badania „Portfel studenta” z 2017 r. wynika, że koszty utrzymania osoby uczącej się w szkole wyższej to minimum 1600 zł miesięcznie. Na tę kwotę składają się m.in. najniższa stawka za wynajęcie pokoju, wyjścia do kina, obiady w barze studenckim, żywność i alkohol oraz czesne. To samo badanie ujawnia również, że liczba studentów, którzy pracują w czasie studiów wzrasta z roku na rok. A więc— Praca podczas studiów dziennych jest możliwa, chociaż czasu wolnego brakuje wtedy tak samo jak pieniędzy. Można jednak pogodzić naukę i zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych — zwłaszcza na wyższych latach studiów. Jak się do tego zabrać? Najpierw — dobrze rozplanuj grafik zajęć. Potem — przygotuj CV. Tylko pamiętaj, że ważne jest, aby nie wysyłać tego samego dokumentu do każdego pracodawcy. CV powinno być dostosowane do konkretnego stanowiska i dopasowane do oferty pracy.

Gregi
@Wen

Prace można zmienić w każdym wieku

Benef

Świetna forma pracy

produkcja
@praca dla studenta

Zakład produkcyjny w mieście Opcja gorsza od korporacji, ale wciąż kusząca. O wiele łatwiej dostać posadę na produkcji niż w biurze (zakłady produkcyjne są obecne w większej liczbie lokalizacji od korporacji, większa podaż oznacza łatwiejszą dostępność), dla studentów praca na produkcji może być idealną szansą na dorobienie, ale także na zdobycie wiedzy o firmie. Często firmy prowadzą rekrutacje wewnętrzne, które pozwalają na awans pracownikom produkcji.

nik

Zgadzam się z tym!

dr H

Zgadzam się, ich sprzęt to chiński szajs a sprzedają za kilkanaście tysięcy. Jeszcze (usunięte przez administratora), że UE dopłaca. Szok. Nabieranie starszych ludzi to ich główny cel o którym mówią na każdym szkoleniu.

Przedstawiciel Handlowy

standard, znalazłem ogłoszenie na PH wysłałem CV i zostałem zaproszony na rozmowę

I tu się zdziwiłem i to pozytywnie. Moje Cv i list motywacyjny były na biurku, nie wiem czy ktoś je czytał. Po Dzień dobry usłyszałem dla nas liczy się człowiek, liczy sie to co sobą reprezentuje i padło pytanie "Czego Pan oczekuje od życia, ale tak naprawdę, co sprawi, że będzie Pan spełniony w życiu zawodowym?" Trochę mnie zatkało, ale co tam pytają to poleciałem na maksa! I nagle usłyszałem ok, świetnie, właśnie takich ludzi jak pan szukamy, żeby to osiągnąć zrobimy tak ..., i tu pojawiła się moja nowa praca z konkretnym planem, zadaniami do wykonania i gwarancją realizacji.

Jacek

To tylko świadczy o was. Firmy jak Termomix czy Amway robią prezentacje w eleganckich restauracjach. A wy musicie się uciekać do mieszkań.

Ada

Proszę unikać tej firmy. Zaproponowali pracę. Zaprosili, były 3 dniowe szkolenia. Okazało się, że mam wkręcać ludzi na odkurzacze za 11 tysięcy złotych. Przykre. 4 dnia odmówiłem dalszej współpracy, na to kazali mi opuścić budynek i nic nie dali. Sami oceńcie.

News

Czym różni się sprzedaż bezpośrednia od piramid handlowych? Piramidy to każdy projekt lub przedsięwzięcie, w którym uczestnik jest wynagradzany za wciągnięcie do projektu lub przedsięwzięcia innej osoby, a nie za sprzedaż towarów i usług dokonaną przez samego uczestnika. Piramidy są mechanizmami, które dzięki wpłatom wnoszonym przez świeżo zwerbowanych uczestników pozwalają bogacić się w postępie geometrycznym inicjatorom takich przedsięwzięć. W systemach prawnych wielu krajów, w tym w Polsce, formy te uznawane są za nielegalne.

dick

Historia sprzedaży bezpośredniej sięga czasów pierwszych cywilizacji – Egiptu, Syrii czy Babilonii. Początki handlu oparte były na bezpośredniej relacji sprzedawcy z kupującym i to właśnie sprzedawcom bezpośrednim zawdzięczamy jego rozwój w średniowieczu. Jednak przechodząc do czasów bardziej współczesnych, ten kanał dystrybucji rozwijał się intensywnie zwłaszcza w Ameryce w XVIII i XIX w. dzięki przybywającym na te tereny emigrantom. Młody kraj, z powoli rozwijającą się infrastrukturą, zwłaszcza na obrzeżach młodej Ameryki, sprzyjał sprzedaży bezpośredniej. Ta forma handlu kontynuowała swój rozwój pod koniec XIX w. i na początku XX w. W latach 50-tych XX w. pojawił się nowy kierunek w sprzedaży bezpośredniej polegający na organizowaniu spotkań towarzyskich w szerszym gronie w domach klientów, na których przeprowadzano prezentacje produktów.

K.B.

Przeżyłem to samo. Dokładnie tak to wyglądało. Widzę, że nie tylko ja mam mieszane uczucia. Negatywne niestety.

Tomas

Dodam jeszcze, że po Wrocławiu i okolicach kręci się facet o pseudonimie Darek. Super wierzy w swoje umiejętności wciskania ludziom kitu. Poznać go po zapachu fajek i amolu. Unikajcie bo inaczej na bank was załatwi. Poza tym nauczycie się nowych bajek i przypomnicie sobie czasy przedszkola czyli sposoby na nie oddawanie koledze jego klocków: że zostały zgubione, że mama nie pozwala, że zamienił się na szajs ale to dla niego lepiej itp. Ogólnie szacunek za tupet i odwagę. Mistrz świata. Reasumując, nie polecam i przestrzegam. Prawie się wpakowałem.

Knypek

Jak ktoś nie odróżnia odkurzacza od Hyli, to faktycznie pracy nie znajdzie. Nie zostanie kierowcą osoba, która nie odróżnia gazu od hamulca. Przykro mi.

Wioletta P.

Dziwna sprawa. Na forach wcześniejszych, tych gazety nie da się komentować. Zablokowane. A opinie tylko dobre....

fifi

Świetna firma! Niewiele takich u nas jest. Są wymagający, ale bardzo dobrze i rzetelnie płacą.

Ala
@fifi

Potwierdzam, pracodawca na medal!

Ziga
@fifi

Pracuję już kilka lat i jestem zadowolony. Firma rzetelna i wypłacalna! Zawsze w terminie dostaję moją kasę. Sprzedaję świetny sprzęt, klienci też bardzo zadowoleni , to czego mi więcej trzeba. Mam nienormowane godziny i nie mam rejonizacji. To przy pracy PH jest dla mnie bardzo pomocne.

zen
@fifi

co masz na myśli pisząc że sa wymagający?

Lola

Bzdura.

Barnaba

Firma ma dobre opinie również jako pracodawca a kto niezadowolony niech zmieni firmę!

oczywiście
@Barnaba

Oczywiście, że zmieniłem firmę. Z przyjemnością !

Faktycznie, tego typu informacje powinny zostać podane już podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a nie przed podpisaniem umowy. Czy prócz tego inne warunki zatrudnienia Ci odpowiadały? Mam na myśli pensje plus ewentualne prowizje za sprzedaż.. Z góry dziękuję za odpowiedź.

ZStudent
@Piotr

Moim zdaniem wygląda to jak zmyślnie zaplanowany proces manipulacji. Polecam zadać kluczowe pytania na początku. Wyproszą Cię. Nie polecam.

Aneta

@Tania, to co napisałaś w swoim poście odnośnie firmy gowork.pl jest nieprawdą. Otóż firmy nie płacą portalowi gowork.pl żadnego, jak to określiłaś "haraczu". Informacje o usługach płatnych portalu znajdziesz w zakładce "Dla Pracodawców". Portal powstał po to, aby każdy z byłych bądź obecnych pracowników danej firmy, w tym również firmy Hyla Poland mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat warunków zatrudnienia oraz innych aspektów związanych z pracą w danej firmie. Napisz również, co Twój post miał wnieść do dyskusji o pracy w firmie Hyla Poland?

Justyna

Nie rozumiem tego wpisu. Piszesz o fatalnych warunkach pracy i oszukiwaniu? Wyjaśnij to proszę bardziej precyzyjnie. Dzięki.

Hiu

Heheh niestety nie kupują biedni i starzy HYLI tylko ci co cenią czystość. A twoja rezygnacja nie wynikała z tego ze kilku funkcji nie umiałeś się nauczyć a jeśli chodzi o samochody to domniemywam ze sam byś takim chciał jeździć ale cię nie stać

Greg

Hehe po pierwszym dniu zrezygnowałem, ale wiem wszystko. To dobrze, bo ci "emeryci" by cię zjedli. Znajdz inną pracę, bo do tej trzeba być uczciwym.

to jest pracownik
@Hiu

(usunięte przez administratora)Niektórzy ludzie są tak biedni, że mają tylko pieniądze. Ty nie masz nawet tego, co widać, słychać i czuć. Nie graj na emocjach innych. Nie manipuluj. Porażka jest blisko:) Amen

Aneta

@Glik, forum to nie jest miejsce na oferowanie tego typu prac, dla osób, które uczestniczą aktywnie w tym wątku, dlatego zaznaczam, abyś tego więcej nie robił. @Knyp, pracujesz obecnie w firmie Hyla Poland? Jesteś w stanie przedstawić, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie osób, które są zatrudnione przez tego pracodawcę? @Greg, dlaczego zrezygnowałeś z pracy w firmie Hyla Poland już po pierwszym dniu pracy? Co wpłynęło na taką decyzję z Twojej strony? @roror, Twój zarzut wobec firmy gowork.pl jest całkowicie bezzasadny, dlaczego tak twierdzisz? Posiadasz jakieś potwierdzenie tego, co napisałeś, czy są to jedynie Twoje przypuszczenia? Żeby kierować wobec portalu takie zarzuty wypadałoby mieć na to jakieś dowody, które by to argumentowały.

Mirosław
@Aneta

Za dużo gadania. Opinie są zdecydowanie negatywne. Moim zdaniem jesteś pracownikiem firmy i przez dużo gadania chcesz stworzyć pozory. Fatalnie to wygląda. Takie pudrowanie i perfumowanie kupy.

Ecomo

Nie polecam, drogi sprzęt a nie robi nic więcej od zwykłego odkurzacza za 1000 zł. Nie nabierać się na sprzęt za 8 tysięcy!(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Knyp

Ecomo, ty odzukujesz ludzi. Nie poszło ci, bo sprzedaż nie jest dla ludzi słabych i piszesz bzdury. Hyla to luksus, ale ak samo jak mercedes i porsche, albo lodówka za 10 tyś. Nie stać cię, to przykre, ale xapraszam cię do siebie, przedstawię ci moich klientów, którzy mają Hylę. Przy niektórych, będziesz się jąkał przedstawiając się, bo mają tyle kasy. Ps. I nie są emerytami.

JA
@Knyp

Dokładnie widać jak to działa. "Będziesz się jąkał, bo mają tyle kasy". Co to ma być. A może ty się jąkasz, bo też byś chciał mieć tyle kasy. Ale nie idzie Ci sprzedawanie szajsu za dychę. Prości ludzie się nabiorą na prosty zabieg socjotechniczny. Dlatego firma jeszcze ciągnie. Nie polecam. Nie polecaj!! Ostrzeż rodzinę i znajomych.

Czy Hyla Poland zatrudnia studentów?

Preef

Tak ale za 11 zł na godzinę. Więc jak wolisz.

Anet

Co za bzdety :) co jeden to lepsze farmazony wypisuje :) śmiechu warte :) :) :) ludzie was naprawdę ich sukces musi mocno boleć. Znam firmę i znam ludzi są spoko! Towar świetny i cena też nie taka jak tu wypisują, wiem bo kupiłam i jestem zadowolona. Niestety nie mogę pracować, bo nie mam jeszcze prawa jazdy, ale wszystko przede mną. Właśnie zapisałam się na kurs. A tym co piszą te farmazony naprawdę współczuję, tylko hejtować potrafią i to jeszcze w takim marnym stylu. Mam nadzieję, że uda mi się w miarę szybko zrobić to prawo jazdy i będę mogła dołączyć do firmy. pozdrowienia dla wszystkich :)

Anet
@Anet

Zapomniałam zaznaczyć że moja opinia jest oczywiście pozytywna !

Roman

zgadzam się w pełni

Jacek
@Anet

Anet nie ma sensu dyskutować, nieudacznicy wypluwają swoje żale to niech wypluwają, jeśli nie mają nic lepszego do roboty.

Romek
@Anet

Calkiem merytoryczny wpis szacun !

Zostaw merytoryczną opinię o Hyla Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hyla Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hyla Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyla Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hyla Poland?

Kandydaci do pracy w Hyla Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hyla Poland