Hyla Poland

Opinie o Hyla Poland

news

Czym jest sprzedaż bezpośrednia? Sprzedaż bezpośrednia to oferowanie towarów i usług bezpośrednio konsumentom, na zasadach kontaktów indywidualnych, zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub w innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Jest formą sprzedaży detalicznej poza siecią sklepową. Sprzedaż bezpośrednia wymaga osobistej prezentacji produktu. Przedsiębiorstwa sprzedaży bezpośredniej mogą prowadzić działalność, wykorzystując różne formy organizacyjne. Niezależnie od obowiązującego w danej firmie systemu sprzedaży, przedsiębiorstwa mogą wykorzystywać jedną z podstawowych metod sprzedaży: sprzedaż indywidualną, w której oferowane produkty są prezentowane przez sprzedawcę np. w domu potencjalnego nabywcy, tylko jemu, na zasadzie indywidualnego kontaktu; sprzedaż grupową, gdy sprzedawca organizuje pokaz i udziela wyjaśnień grupie potencjalnych nabywców, zazwyczaj w domu osoby, która zaprasza na tę okoliczność znajomych.

benek
@news

Jak wskazuje obserwacja rynku i badania statystyczne sprzedaż bezpośrednia zaczyna zdobywać coraz większy procent w rynku. W dobie wszelakiej dostępności towaru, szczególnie poprzez zakupy internetowe, jest to bardzo interesujące zagadnienie. Jak to się dzieje, że w czasach kiedy możemy kupić każdy towar nie wychodząc z domu, mamy coraz większy udział procentowy sprzedaży bezpośredniej w rynku? Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta. Kiedy popsuje się nam w domu lodówka, co robimy? Siadamy do internetu i sprawdzamy co jest obecnie dostępne i w jakiej cenie. Wybieramy interesujący nas model, w dogodnej dla nas cenie i co dalej? Kupujemy? Otóż nie! Nie kupujemy! Następnego dnia jedziemy do najbliższego sklepu żeby zobaczyć tą lodówkę w rzeczywistości. Sprawdzić, czy rzeczywiście jest taka ładna jak na zdjęciu. czy kolor nam odpowiada, czy w praktyce ma tyle miejsca na pólkach etc.. I co dziej się dalej? Skoro już dotknęliśmy towaru, który chcemy kupić, kupujemy go w własnie w sklepie. Bo i przywiozą i zabiorą starą lodówkę. A jeśli to była np. zmywarka to tez zamontują i nie musimy się kłopotać szukaniem fachowca, który nam to zamontuje. Sprzedaż bezpośrednia daje nam w pakiecie same plusy. Sprawdzamy towar u siebie w domu, w dogodnym dla nas czasie, ze spokojem i powoli testujemy jak działa ten produkt, jak się u nas w domu sprawdza, czy jest nam pomocny. Sprzedawca ma czas tylko dla nas, nie jak w sklepie, kiedy często obsługuje kilku klientów na raz. Dodatkową zaletą sprzedaży bezpośredniej jest kompleksowa obsługa, instruktaż użytkowania, proste formy zakupu, fachowe doradztwo.

Karol
@news

W temacie pokazów moim zdaniem dla kupujących o wiele lepsza jest forma pokazu domowego, niż takiego zbiorowego w hotelu czy w sanatorium. W domu jestem na swoim terenie i ze spokojem mam czas żeby sobie taki prezentowany towar dokładnie sprawdzić i o wszystko zapytać sprzedawcę. Z pokazów domowych korzystam zawsze kiedy trafi mi się taka okazja. w hotelu byłem raz na pokazie masażera z dodatkami i więcej nie pójdę na żadne zaproszenie, dla mnie bez sensu.

deza
@benek

Praca PH to dziś idealne rozwiązanie, ale trzeba być dyspozycyjnym

Czy firma daje auta służbowe dla pracowników?

Seba
@Zainteresowany

firma daje dodatkowy bonus finansowy na auto, teraz zaczyna się od 3000 netto miesięcznie, tj na samochód

Czy firma daje auta służbowe dla pracowników?

news

Wacław
@news

Biznes face to face rozwija się cały czas rownolegle ze sprzedażą internetową. Są produkty które świetnie sprzedają się w i tercecie i są tez takie które świetnie sprzedają się face to face. Zawsze jednak kluczem do sukcesu jest jakość sprzedawanego produktu.

Przedstawiciel Handlowy

standard, znalazłem ogłoszenie na PH wysłałem CV i zostałem zaproszony na rozmowę

I tu się zdziwiłem i to pozytywnie. Moje Cv i list motywacyjny były na biurku, nie wiem czy ktoś je czytał. Po Dzień dobry usłyszałem dla nas liczy się człowiek, liczy sie to co sobą reprezentuje i padło pytanie "Czego Pan oczekuje od życia, ale tak naprawdę, co sprawi, że będzie Pan spełniony w życiu zawodowym?" Trochę mnie zatkało, ale co tam pytają to poleciałem na maksa! I nagle usłyszałem ok, świetnie, właśnie takich ludzi jak pan szukamy, żeby to osiągnąć zrobimy tak ..., i tu pojawiła się moja nowa praca z konkretnym planem, zadaniami do wykonania i gwarancją realizacji.

Wacław

Biorąc pod uwagę trudne czasy związane z kryzysem koronawirusa zatrudnienie się w branży sprzedaży bezpośredniej jest idealnym rozwiązaniem. Dziś wiele firm masowo redukuje etaty i w związku z kryzysem nie powinno nas to dziwić. Branża sprzedaży bezpośredniej z tej całej sytuacji wychodzi obronna ręką. Jest to związane z formą kontaktu z klientem. Poprzez kontakt bezpośredni z klientem firma przestaje być bezimienna i buduje trwałe relacje z klientami. Dzięki temu jest mniej narażona na skutki wielu kryzysów. Zatrudnienie się w tej branży wymaga oczywiście od kandydata posiadania predyspozycji związanych komunikacją międzyludzką. Bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem jest dużo bardziej wymagający niż sprzedaż internetowa czy telefoniczna. Jednak w efekcie jest dużo bardziej satysfakcjonujący i dla klientów i dla handlowców. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw biznes face to face to bardzo wymagające, ale satysfakcjonujące zajęcie. Dochody pracowników tej branży znacznie przewyższają średnia krajową, nawet wtedy gdy praca ta jest traktowana jako zjecie dodatkowe. To kolejny bardzo istotny atut, to że można podjąć tę pracę jako dodatkową. I dzięki temu zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe. Jest to jednak praca dla osób komunikatywnych, dyspozycyjnych i pracowitych. Zaczynasz pracę w sprzedaży bezpośredniej, zaczynasz swój własny biznes.

Pik

w procesie komunikacji przedsiębiorstwa bezpośrednio z klientem, sprzedaż osobista spełnia wiele funkcji. Najważniejsze to:  przekazywanie informacji o produkcie, jego właściwościach, kosztach użytkowania, warunkach zakupu itp.,  pozyskiwanie informacji o potrzebach, popycie, preferencjach nabywców,  zjednywanie klientów dla swojej firmy (składanie ofert, przyjmowanie zamówień, nawiązywanie kontaktów),  przekonywanie nabywców i wspierania sprzedaży przez pomoc, porady, instrukcje, wyjaśnienia, prezentacje i minimalizowanie ryzyka związanego z zakupem itp.,  kreowanie wizerunku firmy i kształtowanie pozytywnego nastawienia odbiorców do przedsiębiorstwa (styl kontaktów interpersonalnych, kultura obsługi itp.).

Olaf

Rola sprzedawcy jest tym większa im większa jest potrzeba doradzenia klientowi w wyborze najodpowiedniejszego dla niego towaru. Tak np. artykuły pieczywo, nabiał, prasa itp. nie wymagają bezpośredniego kontaktu z nabywcą. Natomiast w przypadku artykułów np. sprzętu elektronicznego, wycieczki zagranicznej czy towaru, który ma być używany przez wiele lat udział sprzedawcy bezpośredniego jest niezbędny i niezastąpiony, wypełnienie przez sprzedawcę funkcji informacyjnej jest w tym przypadku bardzo korzystne dla kupującego. Sprzedaż osobista to szczególnie ważny element promocji. Jest jedną z najlepszych technik sprzedaży, gdy produkt wymaga demonstracji lub korzystanie z niego wymaga fachowej pomocy. Największą zaletą sprzedaży osobistej jest jednak dwukierunkowy charakter komunikacji, co umożliwia indywidualizację przekazu oraz śledzenie reakcji klienta na ofertę marketingową. Niezakłócony przepływ informacji sprawia, że sprzedaż osobista jest najbardziej elastyczną formą promocji. Elastyczność ta wyraża się w możliwości szybkiej reakcji i adaptacji procesu komunikacyjnego oraz, co za tym idzie, ewentualnej zmianie taktyki działań rynkowych, która ciągle musi być dostosowywana do wciąż zmieniających się potrzeb i oczekiwań rynku. Największej elastyczności wymaga się jednak od samego sprzedawcy, który musi przygotować się na wszystkie, a zwłaszcza na te nie przewidywalne, warunki procesu sprzedażowego. Dzięki komunikacji „twarzą w twarz” możliwe jest osiągnięcie lepszych efektów niż w przypadku stosowania innych form przekazu.

Antoni

Sprzedaż osobistą można rozpatrywać jako „proces nawiązania i utrzymania bezpośredniego kontaktu sprzedawcy z kupującym w celu przekonania go do zakupu, negocjowania warunków i zawarcia umowy”1 . Zadaniem sprzedaży osobistej jest przede wszystkim budowa trwałych więzi z klientem i podtrzymywanie ich na zasadzie partnerstwa, zaufania i współpracy. Tworzenie grup stałych, lojalnych klientów jest bowiem kluczowym źródłem sukcesu rynkowego. Dotychczasowi klienci stanowią jedno z zasadniczych źródeł przychodów przedsiębiorstwa. Firma zna ich potrzeby i potrafił je zaspokoić swoimi produktami. Sprzedaż osobista jest najbardziej indywidualną formą komunikacji marketingowej. Podobnie jest z odpowiadającym jej procesem sprzedażowym. znacznie łatwiej jest im rozpocząć i podtrzymać współpracę. Kontakt „twarzą w twarz” sprawia, iż producent przestaje być anonimowy i abstrakcyjny.

Gosia

Jak wygląda praca w telemarketingu (umawianie prezentacji)? Jaka atmosfera i godziny pracy?

Justyna

W ostatnim czasie zaczęliście poruszać tu nieco mniej istotne kwestię, więc pomyślałam, że czas najwyższy to zmienić. Firma Hyla chce teraz zatrudnić Przedstawicieli Handlowych, a także Kierowców kat. C + E. Oferty znajdziecie bez problemu w Internecie. Słyszałam, iż oferują tam płacowe i pozapłacowe dodatki motywacyjne. A jakie są to konkretnie dodatki? Możecie powiedzieć o nich coś więcej?

News
@Justyna

Zenek
@News

Merk

Jest wiele form sprzedaży. możemy z nich korzystać lub nie. Wybór należny zawsze do kupującego. Obserwujemy na rynku wielkie sieci handlowe i małe sklepy rodzinne. Jedną z form docierania do klienta jest sprzedaż bezpośrednia. Sprzedaż bezpośrednia umożliwia klientom dokładne zapoznanie się z produktem, jego przetestowanie i wyrobienie sobie własnego o nim zdania – w wolnym czasie, we własnym domu lub w gronie znajomych. Wszystkie towary są dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Ta forma handlu jest szczególnie wygodna dla osób dysponujących małą ilością czasu. Istotny czynnik rosnącej popularności sprzedaży bezpośredniej może wynikać z pewnego znużenia konsumentów reklamą i potrzeby kontaktu ze sprzedawcą służącym radą i pomocą w wyborze usługi czy produktu. W opinii konsumentów sprzedaż bezpośrednia jako forma prowadzenia biznesu stała się integralną i uznawaną częścią gospodarki. Badania rynku sprzedaży bezpośredniej i opinii konsumenckich wskazują, że o rosnącej popularności tej formy handlu decydują przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, możliwość uzyskania konsultacji i porady, warunki umożliwiające namysł poprzedzający zakup. To właśnie, w opinii klientów, stanowi wartość dodaną sektora sprzedaży bezpośredniej, decydując o wzroście jego popularności w ostatnich latach.Jest wiele form sprzedaży. możemy z nich korzystać lub nie. Wybór należny zawsze do kupującego. Obserwujemy na rynku wielkie sieci handlowe i małe sklepy rodzinne. Jedną z form docierania do klienta jest sprzedaż bezpośrednia. Sprzedaż bezpośrednia umożliwia klientom dokładne zapoznanie się z produktem, jego przetestowanie i wyrobienie sobie własnego o nim zdania – w wolnym czasie, we własnym domu lub w gronie znajomych. Wszystkie towary są dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Ta forma handlu jest szczególnie wygodna dla osób dysponujących małą ilością czasu. Istotny czynnik rosnącej popularności sprzedaży bezpośredniej może wynikać z pewnego znużenia konsumentów reklamą i potrzeby kontaktu ze sprzedawcą służącym radą i pomocą w wyborze usługi czy produktu. W opinii konsumentów sprzedaż bezpośrednia jako forma prowadzenia biznesu stała się integralną i uznawaną częścią gospodarki. Badania rynku sprzedaży bezpośredniej i opinii konsumenckich wskazują, że o rosnącej popularności tej formy handlu decydują przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, możliwość uzyskania konsultacji i porady, warunki umożliwiające namysł poprzedzający zakup. To właśnie, w opinii klientów, stanowi wartość dodaną sektora sprzedaży bezpośredniej, decydując o wzroście jego popularności w ostatnich latach. Jest wiele form sprzedaży. możemy z nich korzystać lub nie. Wybór należny zawsze do kupującego. Obserwujemy na rynku wielkie sieci handlowe i małe sklepy rodzinne. Jedną z form docierania do klienta jest sprzedaż bezpośrednia. Sprzedaż bezpośrednia umożliwia klientom dokładne zapoznanie się z produktem, jego przetestowanie i wyrobienie sobie własnego o nim zdania – w wolnym czasie, we własnym domu lub w gronie znajomych. Wszystkie towary są dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Ta forma handlu jest szczególnie wygodna dla osób dysponujących małą ilością czasu. Istotny czynnik rosnącej popularności sprzedaży bezpośredniej może wynikać z pewnego znużenia konsumentów reklamą i potrzeby kontaktu ze sprzedawcą służącym radą i pomocą w wyborze usługi czy produktu. W opinii konsumentów sprzedaż bezpośrednia jako forma prowadzenia biznesu stała się integralną i uznawaną częścią gospodarki. Badania rynku sprzedaży bezpośredniej i opinii konsumenckich wskazują, że o rosnącej popularności tej formy handlu decydują przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, możliwość uzyskania konsultacji i porady, warunki umożliwiające namysł poprzedzający zakup. To właśnie, w opinii klientów, stanowi wartość dodaną sektora sprzedaży bezpośredniej, decydując o wzroście jego popularności w ostatnich latach.

Oszukana

Witam, chciałam wszystkich przestrzec przed tą firmą i ich przedstawicielami. Kupiłam odkurzacz z tej firmy za posrednictwem przedstawiciela, który robił prezentację u mnie w domu tym własnie odkurzaczem. Kiedy zdecydowałam sie na odstąpienie od umowy ( po dwóch dniach od zakupu ) przedstawiciel zabrał sprzęt a na moje konto zwrócono pieniadze niestety pomniejszone o (usunięte przez administratora)zł . Firma potrąciła sobie za dezynfekcję urządzenia którym wcześnej robiony był pokaz !!!! To jest nie zgodne z prawem jednak ta firma rządzi sie swoimi sprawami. Kieruję sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta a nastepnie do Sądu. (usunięte przez administratora)

Nie zadowolony

Przedstawiciel przed rozpoczęciem pokazu nie poinformował o możliwości sprawdzenia podzespołów urządzenia wielofunkcyjnego. Wykorzystał to przy zwrocie urządzenia sugerując, że zbiornik jest porysowany. Urządzenie było użyte tylko w trakcie pokazu.

nik

dokładnie!

Włodek

Nie dajcie się nabrać na pseudonaukowe teksty. Ściemniacze. Wizyta w domu wieczorem aby kupujący był zmęczony. Najlepiej jak dzieci płaczą. Potem telefon do szefa z prośbą o zniżkę. Wszyscy w okolicy Wrocławia zostali tak załatwieni. A jak nie idzie to proponują sprzęt z prezentacji za 4. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!

a ja

polecam :)

Znawca

Taaa, a wasz to że złota jest że tyle kosztuje? Też plastik i plastik więc bądź poważny. Medismart kosztuje 5 razy mniej a filtr to grosze w porównaniu z waszymi. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich :)

podziekuję
@Znawca

jak chcesz tanio to kup w media taki odkurzacz, tez chiński jak medismart, za 150 zł. i efekt będziesz miał taki sam jak z medismart , a tańszy w utrzymaniu będzie, po co wydawać ponad 2 koła? jak można wydac 150 zł. ? ponadto w tym medismart musisz conajmniej 1 x w miesiącu wymienić filtr, znaczy jak wy to mówicie - neutralizator, koszt "zaledwie" - 75 zł. , czyli rocznie 900 zł. , policzmy przez 3 lata , bo ten medismart więcej nie wytrzymuje tj. dodatkowo 2700 zł., efekt masz tki sam jak z każdym innym odkurzaczem z filtrami, za 3 lata musisz kupić nowy odkurzacz , elegancko , interes życia, a miało być 5 x taniej , zresztą za chwilę to już tego medismarta na rynku nie będzie to nawet filtra nie kupisz.

Up
@podziekuję

Ciekawe, a teraz napisz jaki koszt filtra do Hyla i ile razy na rok?

niespodzianka
@Up

bez filtrów, tylko woda :) życzę rozsądku, więcej optymizmu i mniej nienawiści do ludzi miłego dnia pozdrawiam

Up
@niespodzianka

Ok, dzięki. Przekonałes mnie. Powodzenia :)

Bridg

Czy da się przejechać nawet 80 kilometrów na przebitej oponie? 31.10.2019 Dzięki technologii Bridgestone Driveguard jest to możliwe. Redakcyjnie sprawdziliśmy jak działa charakterystyczny system największego producenta opon na świecie.Można już chyba pożegnać zimę na dobre. A zatem czas najwyższy, aby kierowcy zmienili opony na letnie. Polski Instytut Badań Jakości, działając pod patronatem medialny Onetu, zapytał kierowców o opinię na temat używanych przez nich letnich opon samochodowych. Warto dodać, że to już drugi tego typu test przeprowadzony przez Instytut. Na jesieni prezentowane były wyniki badania opon zimowych. Jak tym razem wypadły poszczególne marki? imo iż nadal pojawiają się głosy sceptyczne wobec idei zmiany opon, większość kierowców już wie, że opona zimowa w letnich warunkach pogodowych szybciej się zużywa i zapewnia mniejsze bezpieczeństwo niż opona letnia. Wynika to z jeden strony z konstrukcji tych dwóch rodzajów opon (nawet laik pozna "bardziej wyrazisty" bieżnik na zimowej oponie) oraz ze składu chemicznego mieszanek, z których powstają. Opony zimowe są bardziej miękkie, ale dostosowane do ujemnych temperatur. W okresie letnim taka mieszanka staje się po prostu zbyt elastyczna i dochodzi do jej szybkiego zużycia. Badacze z PIBJA wychodzą z założenia, że produkty codziennego użytku powinni oceniać ich użytkownicy, bazując na swoich własnych doświadczeniach. Taka ocena jest najbardziej wiarygodna. Nierzadko przecież, gdy chcemy dokonać zakupu, radzimy się naszych przyjaciół i znajomych, którzy mają już jakieś doświadczenia z danym produktem bądź usługą. Taką też rolę pełnią rankingi konsumenckie, opracowywane przez Polski Instytut Badań Jakoś

spadochrony

FACEBOOK | 2,3 tys. TWITTER E-MAIL KOPIUJ LINK Polski policjant z amerykańskim komandosem omijając cła i podatki, ściągali z USA spadochrony desantowe z demobilu. Policjant chałupniczo je przerabiał i zarabiał, szkoląc nieświadomych zagrożenia cywilów. Najlepsi w Polsce skoczkowie alarmują, że to igranie z ludzkim życiem. O sprawie dowiedział się Urząd Lotnictwa Cywilnego. Miesiąc temu. Do dziś nic nie zrobił. Latem 2014 r. środowiskiem polskich spadochroniarzy wstrząsnęła tragedia. Niedaleko lotniska Rudniki, koło Częstochowy, rozbił się samolot z 12 skoczkami na pokładzie. Przeżył tylko jeden. Wśród ofiar był „Struna”, komandos z Lublińca. Na jego pogrzebie zjawiły się setki ludzi: rodzina, znajomi, koledzy z jednostki. Był i Przemysław Nocoń, oficer śląskiej policji i... główny bohater tego tekstu. Nam powiedział, że w dniu pogrzebu, na cmentarzu w Lublińcu odnowił znajomość z dawnym kolegą z Aeroklubu Śląskiego, sierżantem Ireneuszem Michalikiem. – Nie pamiętam go z pogrzebu, ale rzeczywiście jakiś czas później zadzwonił – powiedział nam sierż. Michalik. Ich spotkanie dało początek tej historii. 1. Ireneusz Michalik to znana postać w środowisku wojskowym. Były żołnierz Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca, mąż zaufania podoficerów, weteran misji w byłej Jugosławii i Iraku. Kilka lat temu odszedł z armii i razem z żoną prowadzą firmę Miwo Military, która m.in. szyje mundury, plecaki, torby dla żołnierzy, policjantów i myśliwych. Michalikowie są też właścicielami strzelnicy, na której spotykają się byli i obecni żołnierze z Lublińca oraz pasjonaci militariów. Wpadają tam, aby pogadać o nowinkach, postrzelać. Czasem szukają też u Michalików pomocy. – Swoich się nie zostawia. Jeśli kolega potrzebował pracy, to zatrudniałem go jako instruktora, jeśli chciał coś poprawić w umundurowaniu, robiłem to dla niego na maszynie krawieckiej – opowiada sierż. Michalik. 2. Koleżeńskiej przysługi u sierż. Michalika szuka również śląski policjant. Nocoń zjawia się u niego dopiero w 2016 r. Mówi, że na eBayu kompletuje sprzęt spadochronowy wycofany z armii amerykańskiej. Jest jednak problem – tamtejsze przepisy nie zezwalają na wywóz wojskowego sprzętu poza terytorium USA. Jest to możliwe dopiero, gdy zostanie on pozbawiony tzw. cech wojskowych. W praktyce oznacza to, że spadochrony mają np. przecięte linki, albo rozmontowany osprzęt – chodzi o to, by nie mogły być już więcej używane do skoków. Ale sprowadzenie sprzętu z demobilu, nawet bezużytecznego, na teren Unii Europejskiej, nie jest tanie. Trzeba zapłacić wysokie cła i podatki. To aż ponad 30 proc. wartości całej transakcji. Nocoń szuka sposobu, by tych kosztów uniknąć. Pyta sierżanta Michalika, czy zna kogoś w USA, kto może mu pomóc. – Dałem mu numer do znajomego. Ten jednak nie chciał wysyłać spadochronów do Polski, bo Nocoń nie miał na nie ani faktur, ani żadnych innych papierów – opowiada sierżant Michali

pog

Tak dużego federalnego projektu drogowego nie było we współczesnej Rosji. Wreszcie udało się otworzyć ostatni odcinek autostrady M11 Newa, łączącej Moskwę z Petersburgiem. Dzięki temu podróż między dwoma miastami skróci się o 2 godziny.Choć budowę ukończono już kilka tygodni temu, to dopiero od środy 27 listopada można przejechać całą wybudowaną M11 Newa Dzięki nowemu połączeniu podróż samochodem pomiędzy dwoma miastami zajmie ok 6,5 godziny - o 2 godziny dłużej niż koleją Budowa drogi o łącznej długości ok. 670 km kosztowała łącznie 520 mld rubli (ponad 8 mld dolarów) Rosja ma pierwszą nową autostradę zbudowaną od czasów upadku ZSRR. To M11 Newa (nazwę ogłosił sam prezydent Putin), czyli trasa łącząca Moskwę z Petersburgiem. Dzięki nowemu połączeniu podróż pomiędzy obydwoma miastami skróci się niemal o 2 godziny (cała podróż samochodem zajmie 6,5 godziny, czyli o 2 godziny dłużej niż koleją). Choć budowę ukończono już kilka tygodni temu, to dopiero od środy 27 listopada można przejechać całą wybudowaną M11.

pog

Pogoda w czwartek nie przyniesie zagrożeń, ale już od piątku sytuacja mocno się zmieni. W wielu rejonach Polski zagoszczą chłodniejsze temperatury, pojawi się oblodzenie i silny wiatr a wschodzie i północy przelotny deszcz, a w górach śnieg. Tak w skrócie można opisać prognozę pogody na czwartek. Termometry pokażą od 7 kresek na Suwalszczyźnie do 13 na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Warunki nad Polską mocno zmienią się w piątek. W województwach zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim oraz podlaskim synoptycy IMGW planują wydać alarmy pierwszego stopnia przed silnym wiatrem. Z kolei w sobotę Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje wystąpienie oblodzeń. "Żółte alarmy mogą zostać wtedy wydane w woj. podkarpackim, małopolskim, śląskim i świętokrzyskim" - informuje TVN Meteo. A co potem? Początek grudnia (czyli już od niedzieli) będzie wyraźnie chłodniejszy. Wszystko za sprawą arktycznego powietrza, które w weekend dotrze do Europy z północnego-wschodu. 2 grudnia (poniedziałek) niemal cała Polska będzie przykryta śniegiem. W północno-wschodniej Polsce biały puch może utworzyć pokrywę dochodzącą do 8 centymetrów . Bezśnieżną wyspą będzie m.in. Dolny Śląsk (Wrocław, Legnica i Wałbrzych), okolice Krakowa i Sandomierza. Możliwe, że śnieg będzie zalegał przez kilka dni, ponieważ w całym kraju zapanują ujemne temperatury. Nocami słupki rtęci w wielu regionach spadną poniżej -4 stopni Celsjusza.

wstrząs

Katowice. Wstrząs w kopalni Murcki-Staszic. Ranny górnik Nad ranem w Kopalni Węgla Kamiennego Murcki-Staszic w Katowicach doszło do wstrząsu. Jeden górnik został ranny. Przetransportowano go już na powierzchnię.

Zostaw merytoryczną opinię o Hyla Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hyla Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hyla Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyla Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hyla Poland?

Kandydaci do pracy w Hyla Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hyla Poland