Opinie o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

Cyrk

NIE NIE NIE! Duża rotacja pracowników o czymś świadczy, prawda? :)

Cyrk

Bardzo duże rotacje pracowników o czymś świadczą :)

Bardzo zaskakują mnie niektóre wypowiedzi atakujące firmę oraz jej pracowników. W niektórych wypowiedziach odrazu można wyczuć, ze konkurencja nie śpi. Doktor marchewka posiada ponad 70 salonów optycznych. W każdym z tych salonów znajdują się wyksztalceni optycy, optometrysci jak i osoby uczące się tego zawodu. Wiele osób krytykuje firmę wmawiając innym, ze ludzie brani są z „łapanki”Bzdura! Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia to może podjąć naukę... takie osoby maja pełne wsparcie ze strony firmy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to uważam, ze jest adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży...i uwierzcie, wcale nie jest najgorsze w branży optycznej ????. Firma umożliwia pracownikom rozwoj, osoby młode mogą wykazać się i sprawdzić na wielu poziomach. Od sprzedaży po marketing. Salony optyczne Doktor Marchewka maja pewnego rodzaju misję...aby uświadamiać ludzi i pomagać im. Okulary maja być dostępne dla każdego!

Śmieszka

To zależy od punktu widzenia. I zasadniczo definicja pracy jest taka, że robisz to czego wymaga pracodawca. :D

A ja jestem zadowolona. Już ponad dwa lata pracuję i nie narzekam! Pozdrawiam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Okularów Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

@Olaf, jeżeli zauważyłeś brak jakichś opinii, to dlatego, że zostały usunięte przez administratora tego forum ze względu na to, że łamały postanowienia regulaminu. Wpisy dodawane przez użytkowników nie mogą zawierać wulgaryzmów, nie mogą być obraźliwe. Powinny natomiast w jak najbardziej rzetelny sposób opisywać firmy jako pracodawców.

Nie polecam. Niskie zarobki. Wysokie oczekiwania.

Zainteresowana
@Marta

A gdzie pracowałaś?

Zadowolona

Ja pracuję od roku i na początku było ciężko. Miałam duże wsparcie w kierowniku salonu i teraz czuję, że jestem doceniana. Wszystko zależy od podejścia i chęci nauki. POZDRAWIAM!

Alicja O czym piszesz? Nie wiadomo o co chodzi w Twojej wypowiedzi...

Czy doradca klienta może w firmie zarabiać w miarę godziwe pieniądze? Jaka jest atmosfera w pracy? Słyszałem o firmie sporo dobrego i mam nadzieję tu pracować.

pupilek112

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Co zrobić aby dostać pracę?

@pupilek112

Szanowna Pani. Zachęcamy do aplikowania. Oferujemy pracę na stanowiskach: 1. Doradca Klienta 2. Optyk 3. Kierownik Salonu Optycznego 4. Optometrysta Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy kariera@doktormarchewka.com w temacie umieszczając miejsce zamieszkania i stanowisko np. WARSZAWA DORADCA KLIENTA Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.) Pozdrawiamy, Dział HR

Nika

W biurze bardzo się nudzą, bo co i rusz wymyślają głupoty dla zwykłych szarych pracowników, które sprawiają że motywacja spada do poziomu zera!

Mania

Fajna firma, gorzej z pracownikami, maruderami!!!!

Osoba zniesmaczona

Nie polecam pracy w tej firmie! Szkoda czasu i atłasu.

Malar

Fabryka Okularów jak widzę wspomaga się bardzo fajnymi wpisami zn działu HR! Mam zamiar aplikować ale niestety nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Robiłem wywiad o firmie i wiem, że to dobry pracodawca. Może nie idealny bo takich nie ma ale generalnie jest ok

Fabryka Okularów
@Malar

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że prowadzimy rekrutację do powstających salonów na terenie całej Polski. Oferujemy pracę na stanowiskach: 1.Doradca Klienta 2.Optyk 3.Kierownik Salonu Optycznego 4.Optometrysta Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy kariera@doktormarchewka.com w temacie umieszczając miejsce zamieszkania i stanowisko np. WARSZAWA DORADCA KLIENTA Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.) Pozdrawiamy, Dział HR

Akej
@Malar

Zapewniam Cię że pracodawcą jest fatalnym, ale w sumie zależy od tego na jakiego kierownika trafisz

Dero

Przestrzegam na podejmowanie pracy w tej firmie , płace zmalały i zaczął się wyzysk ludzi

Noks
@Dero

Cześć. Ty jesteś w końcu klientem czy pracownikiem? Ja szukam pracy i jak otworzą w Płocku, to planuję aplikować.

Cecylia

Czy Fabryka Okularów ma potrzebę zatrudnienia optyka - sprzedawcę? Podpowiedzcie mi czy ta praca jest w miarę godziwie wynagradzana? Jaka jest atmosfera w firmie?

Fabryka Okularów
@Cecylia

Szanowna Pani, Uprzejmie informujemy, że prowadzimy rekrutację do powstających salonów na terenie całej Polski. Oferujemy pracę na stanowiskach: 1.Doradca Klienta 2.Optyk 3.Kierownik Salonu Optycznego 4.Optometrysta Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy kariera@doktormarchewka.com w temacie umieszczając miejsce zamieszkania i stanowisko np. WARSZAWA DORADCA KLIENTA Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.) Pozdrawiamy, Dział HR

Aga

Witam, a gdzie odbywaja sie szkolenia dla nowych pracownikow

Ciocia klocia

Jeśli komuś tak bardzo nie pasuje ta firma może ją zmienić i już!

Magnolia

Jakiż to jest powód, że taka cisza jest na tym wątku? Tak dobrze się wam pracuje i pewnie dlatego nie macie chęci pisać. Gdyby było inaczej to z pewnością znalazłoby się Chechnya do pisania. Firma nie ma też nowych ofert?

DERO

błagam o usuniecie tego lalusia z Młynarskiej z salonu , ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o okularach i optyce . Swoją drogą skąd ten Pan się u Was znalazł bierzecie ludzi z ulicy którzy nawet w tym kierunku szkoły nie skończyli . Tak jak wszędzie liczy się kasa i sprzedaży . Nie polecam i odradzam wszystkim

@DERO

Szanowny Panie DERO. Niestety nie mamy jeszcze salonu przy ul. Młynarskiej w Warszawie ale ciągle się rozrastamy więc kto wie, może wkrótce tam będzie. Zapewne chodziło Panu o salon przy Marynarskiej, który prężenie działa ale z samym damskim personelem. Zachęcamy Pana do udania się do salonu, bo zachodzi prawdopodobieństwo, że zmieni Pan zdanie o naszej firmie. Odwołując się do Pana kolejnego argumentu zapewniam, że nie bierzemy "ludzi z ulicy", a każdy nasz pracownik pracuje dobrowolnie i przez cały okres pracy przechodzi szkolenia poszerzające jego wiedzę i umiejętności.

DERO
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Bajki Pan pisze , zdania nie mam zamiaru zmieniać . Przekaże każdemu jaki tam profesjonalny personel pracuje. Szkoda żę nie można załączyć rozmowy nagrywanej z profesjonalnym zespołem z ulicy Marynarskiej ;) szkoda mojego czasu na Was . Zapewne jak sie pojawiliście to tak samo szybko znikniecie .

Aga
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Witam, a gdzie odbywaja sie szkolenia dla nowych pracownikow

Okularnica
@DERO

O kim mówisz Dero? Na Marynarskiej pracują same sympatyczne babeczki!

zniesmaczony
@Aga

na końcu świata...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Okularów Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Okularów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 223 ocen.

Fabryka Okularów Sp. z o.o.