Opinie o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Okularów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Okularów Sp. z o.o. w Warszawa

zlotka

Szału nie ma. W moim przypadku na salonie nie było żadnych szkoleń dla nowych pracowników(usunięte przez administratora) Cieszę się że już tam nie pracuje.

Dziękuje - nie

Co za bełkot. Po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi HR wiem, że ani nie będę aplikowała, ani nie będę klientką.

PANNAJOANNA, Nie wiemy jak dokładnie wyglądała sytuacja, ale to o czym piszesz nie brzmi dobrze. Jest nam bardzo przykro, jeśli taka sytuacja miała miejsce. Rozumiemy Pani rozżalenie, jednak co do publikacji ogłoszeń, ze strony działu HR żadne ogloszenie nie było wczoraj powielane. Jeśli chcialaby opowiedzieć Pani o szczegółach tej sytuacji, zachęcamy do kontaktu na adres: uwagi@doktormarchewka.com Pozdrawiamy, Dział HR

OKULARKA, Z Twojego komentarza wynika, że pracujesz w naszych salonach. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, zachęcam do kontaktu z Dzialem HR. Na forum oczywiście masz możliwość wyrażać swoje opinie, ale nie zawsze możemy na nie adekwatnie zareagowac, tym bardziej jeśli są anonimowe. To o czym piszesz, to bardzo poważne zarzuty wobec naszych Pracowników. Mogą być one krzywdzące. Pozdrawiamy, Dział HR

Aga
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Drogi Dziale HR, proszę się dobrze zastanowić w przypadku odpowiedzi, czy zwracają się Państwo per "Pani" czy "Ty". Widzę tu brak spójności, mając nadzieję że polityka firmy jest w znakomitej formie. Czytając dalsze komentarze -bardzo chciałam aplikować na stanowisko, o którym mowa- zrezygnowałam, trochę mi szkoda. Z doświadczenia wiem, że klient przychodzi z radością do uśmiechniętego i zadowolonego z pracy pracownika, jeżeli rzeczywiście ktoś jest sfrustrowany to grozi lawiną o czym sami doskonale wiecie :) i rzeczywiście dołóżcie wszelkich konkretnych działań a nie starań, żeby firma miała się świetnie. Gorąco pozdrawiam :)

Dzien dobry, Kiedy próbował się Pan z nami skontaktować? Staramy się odpowiadać na pytania naszych Pracowników, doradzać, wysłuchiwać. Jeśli miało miejsce jakiekolwiek zaniechanie z naszej strony, będziemy pracować nad tym obszarem. Będzie to obszar do rozwoju w przyszłości. Dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy, Dział HR

xxxxx

My od dłuższego czasu uważamy że z działem marketingu hr i reklamacji jest dużo gorsza współpraca niż np rok temu nawet nie ma co porównywać. Zmiana pracowników bardzo obniżyła poziom tych działów. Ale i tak zawsze co złe top wina salonu i jego pracownikow.

@xxxxx

Szanowni Państwo, Nawiązując do Państwa komentarzy, zaznaczamy, że można do nas zadzwonić, napisać - staramy się na bieżąco reagować na trudne sytuacje i pomagać Państwu. Nie piszemy, że jesteśmy idealni, ale wszyscy w Zespole Centrali wykonują swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem, co oczywiście nie oznacza, że nie mamy oszarów do rozwoju, każdy je ma. Trudno czyta się anonimowe komentarze w sieci, wolelibyśmy wysłuchać ich bezpośrednio, otrzymać konkretne uwagi, jeśli je Państwo macie, aby w przyszłości wszystkim pracowało się jeszcze lepiej. Pozdrawiamy, Dział HR

Okularnik

Ludzie! Piszecie o złym kierowniku, atmosferze, ale przecież to kwestia miejsca w którym pracujecie. Ja pracuje w tej firmie ponad 3 lata, mamy zgrany zespół, kierownika, który zawsze idzie na rękę, ustalamy działania, grafiki zawsze razem. Jeśli jestes z zawodu optykiem, masz doświadczenie to licz na dobra pensje. To prawda, ze jest gonitwa za klientem, zrobionym targetem ale czego sie spodziewaliście? To jest wielka sieć, która staje sie dużym korpo. Podsumowujac: jeśli trafisz na fajna zgrana ekipę, masz wiedzę i jestes gotowy do działania na pewno będziesz zadowolony. To nie jest miejsce gdzie usiądziesz i pijesz kawę pół dnia czekając na klienta, mnie osobiście zanudziłby taki tryb pracy, wiec mi firma pasuje:)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Okularów Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Juliett

Nie polecam. W skrócie - pracownik jest nikim, liczy się tylko walka o klienta. Musi być caly czas więcej. Premia? Zapomnij. Nawet jak wyrobisz target to podniosą go za moment tak że będzie już nie do wyrobienia. Kierownik salonu z przypadku, z ulicy, bez pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Grafik zmienny bardziej niż pogoda - co dzień to inny. Nawet po powrocie z chorobowego jak cieszysz się na wolny weekend - surprise, nie będziesz go mieć bo oczywiście grafik się zmienił. Jak masz rodzinę, szanujesz swój czas i znasz swoją wartość to nie polecam tego miejsca

Amy

Witam, z czego wynikaja szerzace sie nieprzychylne opinie o Panstwa firmie. Mam wielotelnie doswiadczenie w branzy i chcialabym zlozyc aplikacje. Koncepcja powstania firmy jest bardzo dobra ale nie ukrywam ze obawiam sie jak osoby ponizej pisza (te same glosy na dany temat) zwolnienia bez przyczyny,nierealnych planow do wykonania czy braku pensji na czas.

Juliett

Już samo to że po powrocie z chorobowego zmienia się grafik pracownika (już nie mówię że na jego niekorzyść bo to wiadomo(usunięte przez administratora)

@Juliett

Juliett, takie sytuacje budzą nasz niepokój. Zachęcam Cię do kontaktu z Centralą firmy. Na forum, jak już pisaliśmy wcześniej nie wszystkie kwestie możemy poruszyć. Nie chcemy jednak wobec takich problemów pozostawać obojętnymi. Masz racje, że takie sytuacje są niedopuszczalne. Pozdrawiamy, Dział HR

@Amy

Witamy. Staramy się odpowiadać na wszystkie komentarze,które się pojawiają, nawet te nieprzychylne. Rozumiemy,że każdy ma prawo do własnej opinii i wypowiedzenia się. Jeśli problem,który zostaje tutaj opisany jest złożony, sugerujemy, żeby skontaktować się z nami, czyli działem HR. Nie zawsze otrzymujemy informację zwrotną poza forum, co znacznie ogranicza nasze możliwości działania,jednak staramy się reagować na bieżąco. Z naszej strony wiemy i zapewniamy, że firma daje wiele możliwości rozwoju, jednak aby się o tym przekonać, zachęcamy aby przesłała Pani do nas swoje CV na adres: kariera@doktormarchewka.com (proszę do dokumentów dołączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych). Pozdrawiamy, Dział HR

Nikt

Niestety prawda. Szkoda że tak pięknie piszecie a na wszystko przymykacie oko. Kierownicy salonów robią co chcą. Grafiki zmieniają się non stop nigdy nie wiesz z kim pracujesz. Już nie wspomnę o tym że doradca pracuje non stop w weekendy i po południa bo kadra kierownicza tylko pierwsze zmiany. Nie udawajcie niedoinformowanych!!!!!!!!

ANka

Kierownik jako przyczynę podał ustnie powód, że salon odnotował spadki w sprzedaży. Tylko,że spadki nastapiły w czasie kiedy byłam na zwolnieniu chorobowym. Zasłaniał się tym, że musi kogoś zwolnić bo taka jest decyzja Pani Prezes. Niedorzeczne jest to, że wina za obijanie się innych spadłana mnie,,,,,

@ANka

Dzień dobry, Chcielibyśmy dokładniej przyjrzeć się sprawie i poznać dokładnie tę sytuację z Pani perspektywy. Musielibyśmy rowniez wiedzieć o jakie miasto i salon chodzi. Prosze o przesłanie maila na adres: uwagi@doktormarchewka.com Pozdrawiamy, Dział HR

Grzegorz

Czy macie jakieś socjalne dodatki? Warto starać się o pracę?

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: kariera@doktormarchewka.com, wówczas będziemy mieli możliwość weryfikacji Pana dokumentów aplikacyjnych i ewentualnego poruszenia ww. tematów podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy, Dział HR

Magda
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Dlaczego po prostu nie napiszecie, że poza tą śmieszna szkołą nie ma żadnych „dodatków”? Wg mnie w szkole powinni pracować doświadczeni profesorowie i doktorzy a nie tak młodzi ludzie którzy sami jeszcze niewiele potrafią. Fabryka powinna im dofinansować studia

@Magda

Magda, Pisząc, że nie ma żadnych dodatków napisalibysmy nieprawdę. Forum nie jest miejscem, żeby omawiać warunki współpracy, służy temu rozmowa kwalifikacyjna. Co do Szkoły - wielu pracowników chce się w niej kształcić, więc nie wydaje się nam, żeby była śmieszna. Ale za cenne uwagi oczywiście dziękujemy. Pozdrawiamy, Dział HR

wrona-kasia

Jeszcze się taki nie urodził któremu by dogodził ... :) Kiedy aplikowałam do poprzedniej pracy "sieciówki" naczytałam się mnóstwo negatywnych opinii tak jak tutaj)...i cóż przepracowałam tam 3lata i gdyby nie przeprowadzka pracowałabym do dzisiaj (miałam umowę na stałe i stanowisko kierownicze)...a miało być tak źle i okropnie ;) pozdrawiam wszystkich, którym nie da się dogodzić

Edyta
@wrona-kasia

Nawet największy zapał do pracy nie pomoże jeśli pracodawca nie szanuje pracowników, a koledzy i koleżanki robią wszystko, aby Ci zaszkodzić.

@Edyta

Edyta, Mamy nadzieję, że nie piszesz o naszej firmie? Jeśli o naszej, chcielibyśmy poznać szczegóły. Pozdrawiamy, Dział HR

Gudzia
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Dzień Dobry, Czy forma zatrudnienia w Państwa firmie na stanowisku Doradcy Klienta to umowa o pracę? W ogłoszeniu nie ma o tym informacji:)

@Gudzia

Dzień dobry, To w zależności jak ustalicie Państwo w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z Kierownikiem Regionalnym. Pozdrawiamy, Dział HR

@Anonim, oczywiście masz rację, każdy użytkownik na tym forum ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Musi ono jednak, w sposób najbardziej możliwie merytoryczny, dotyczyć kwestii związanych z Fabryka Okularów jako pracodawcy. W przypadku, w którym zauważyłeś brak dodanych przez Ciebie opinii, to znaczy, że decyzją administratora tego forum zostały zarchiwizowane, ponieważ łamały zasady regulaminu, który użytkownicy zobowiązują się przestrzegać w momencie zamieszczenia wpisów w tym wątku. W tym miejscu nie mogą znajdować się posty, które są m.in. wulgarne, obraźliwe, łamią prawo, naruszają czyjeś dobre imię itp. Zachęcam Cię do wnikliwego prześledzenia treści pozostałych zasad regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

BettyMegami

Witam, widzę jedynie oferty czysto sprzedażowe, czy szukają również państwo techników na laboratorium? W szczególności Łódź, Warszawa lub Lublin. Niekoniecznie od zaraz.

@BettyMegami

Witamy, Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kariera@doktormarchewka.com. W CV prosimy o dodanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Fabryka Okularów sp. z o.o. ul Marynarska 15, 02- 674 Warszawa, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta." "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Fabryka Okularów sp. z o.o. ul. Marynarska 15, 02 - 674 Warszawa, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta." Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Dział HR

@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Beata czy musisz być ciągle taką pierdołą... naprawdę nie możesz się ogarnąć do prostych rzeczy? Po co każesz pisać dwa razy tą samą zgodę?

@Piotr

Piotr, Polecam uważne przeczytanie tego, co zostało zamieszczone. Wstawione przez nas zgody różnią się. Pierwsza z nich dotyczy aktualnych procesów rekrutacyjnych, np. Ogłoszenia na Go Work, na które możesz aplikować. Natomiast kolejna przyszłych procesów rekrutacyjnych, do których będziemy mogli Cię zaprosić, jeśli wyrazisz taka chęć. Pozdrawiamy, Dział HR

Traktorka

Nie polecam. Firma ma bardzo nieprofesjonalne zagrania!!! Brak klasy.

Mateusz

Czy w firmie istnieje dział marketingu? Może planowane jest stworzenie takiego działu i będziecie potrzebować ludzi?

@Mateusz

Witamy, Tak, w firmie istnieje Dział Marketingu. Prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@doktormarchewka.com Pozdrawiamy, Dział HR

Julia
@Fabryka Okularów Sp. z o.o.

Jeśli prowadzą Państwo rekrutację to ja też chętnie skorzystam. Czy mogę prosić o link do ogłoszenia lub informację kogo Państwo aktualnie szukają? Wolałabym się upewnić, że mam odpowiednie kwalifikacje :)

@Julia

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Grafika komputerowego/ Ilustratora. Pozdrawiamy, Dział HR

Anonimowa

Pracowałam w firmie niedługo po tym jak pojawiły się pierwsze salony. Dużo się nauczyłam i w pozytywnym i w negatywnym znaczeniu. Fajna atmosfera w pracy i okazywane pracownikom zaufanie to dla mnie podstawa. Tego brakowalo.(usunięte przez administratora) Nie jestem celebrytką żebym mogła dobrze się czuć pod ostrzałem kamer.

UWAGA!

@Karolina, co najbardziej podoba Ci się w pracy w Fabryka Okularów Sp. z o.o.? Na jakim stanowisku pracujesz? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Karolina

Najbardziej podoba mi się pozytywna atmosfera w salonie. Pracuje na stanowisku Doradcy Klienta, ale zaczynałam jako Asystent Sprzedaży. Powiem tak jak będziesz dobrze pracować, to szybko zostaniesz doceniona. :) Pozdrawiam!

Misia

Bywa, ze nie pracodawca cie nie chce ... szukaj innego a nie marudz, widac zal ci ze nie zostales albo ze cie wyrzucili, widzialam kilka chceci powrotu i nie zawsze mozna wrocic

@Misia

Misia....Nie masz pojęcia kim jestem, więc zatrzymaj tego typu komentarze dla siebie. Obrażanie ludzi nie wnosi nic do dyskusji. Skup się na merytorycznych opiniach. Ja pracowałem w salonie. Odszedłem z własnej woli. Nie mam zamiaru wracać. Pracy nie polecam. Tyle.

Misia
@Paweł

Tak. Odszedłeś z własnej woli i ciagle piszesz na garach jak tu zle . Zaden Pawel w salonie nie pracował ,

PannaNikt
@Misia

Za to Misia pracuje niejedna :) Wszystkie są niegrzeczne i pyskate. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie posługuje się tutaj prawdziwymi danymi. Zastanów się zanim znowu napiszesz coś niemądrego :) A pracę polecam osobom stawiającym pierwsze kroki w branży. Można dużo się nauczyć.

Ania 49

Witam serdecznie jestem zainteresowana tą pracą mam 27 lat stażu pracy w innej branży również z klientami lubię pracę z ludźmi i chętnie się uczę. czy jest szansa zatrudnienia takiego pracownika mającego taki staż pracy z wiekiem 49 lat? bo z tego co widzę to każdy chce młodego ale żeby miał co najmniej 10 lat stazu pracy. pozdrawiam Ania

@Ania 49

Dzień dobry, Zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@doktormarchewka.com. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Oko

Jeżeli masz wybór to nie aplikować lepiej poszukać czegoś innego. Ostrzeżeniem może być to, że mają aż tyle ogłoszeń. Nie bez przyczyny.

A szkoda
@Oko

Zgadzam się z powyższą opinia, są lepsze miejsca pracy w branży, zdecydowanie,jeżeli jest się osoba ambitna i pracowita można się rozczarować, rotacja jest spora, co do atmosfery zapewne zależy od salonu, (usunięte przez administratora)

Karola
@A szkoda

Ja mam zamiar składać CV na Doradcę Klienta. To, że szukają nowych osób do pracy, z pewnością może być związane z tym, że otwierają nowe salony, a więc prężnie rozwijają się.

Pracowałem w firmie kilka miesięcy. Na początku same zalety, młodzi ludzie, świetna atmosfera, niezłe zarobki, ciągłe wyzwania. Potem coraz gorzej. (usunięte przez administratora) Może teraz jest inaczej, może zmieniła się kadra zarządzająca, ale kilka lat temu (kiedy firma stawiała pierwsze kroki na rynku) poleciłbym pracę tam tylko wrogowi. Uprzedzam - nie zostałem zwolniony, nic nie ukradłem, nie pracuję dla konkurencji, nie jestem leniem - więc wszelkie tego rodzaju przytyki proszę zachować dla siebie.

An

Nie wiem kiedy i gdzie pracowałeś ale teraz jest w porządku. Ci ktorzy pracują są wynagradzani, a Ci którzy nie to wiadomo.

Natalia

Nic się nie zmieniło, to wszystko o czym piszesz fakty

Pablo
@Natalia

Były pracownik, Ja też pracowałem jakiś czas temu i spotkałem się z czymś zupełnie przeciwnym - praca rozwijająca, generalnie jak ktoś dobrze wykonywał swoje obowiązki awansował. Piszę o doradcach w salonach, nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś Ty.

Akej

Niestety nic się nie zmieniło, atmosfera jest okropna dalej

@Karolina, dobra atmosfera w pracy jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na jakość pracy i wydajność pracownika. Widać, że Fabryka Okularów Sp. z o.o. Ci taką atmosferę zapewnia. W jakim czasie można awansować w tej firmie? Czy awansować można wraz ze stażem czy tylko dzięki wynikom i zaangażowaniu w wykonywane obowiązki?

@Karolina

Można awansować po pewnym czasie ale przede wszystkim liczy się zaangażowanie i chęci do pracy. :)

Ciocia klocia

Zawsze można znaleźć jakiś problem w firmie. Wszystko jest w normie, ja osobiście jestem zadowolony z pracy i zupełnie nie rozumiem dlaczego tak niektórzy piszą? Może wylecieli z firmy albo są na cenzurowanym? A może konkurencja ich inspiruje do pisania?

@Ciocia klocia

A może są rozczarowani.

Boguszynski.slawek@onet.pl

Zlozylem cv o prace w Stargardzie bo bylo ogloszenie kieroenik salonu zadzwonil do mnie ze mam wyslac cv regionalnej wyslalem od tamtej pory cisza dzwonilem do salonu w Stargardzie z pytaniem co z moia sprawa Pani dwa razy mi nie oddzwonila gratuluje pracownikow iposzanowania ludzi opinia idzie a ja w zakladzie optycznym pracowalem ,10 lat jako doradca klients Jozek b

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Okularów Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Okularów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Okularów Sp. z o.o.?

Fabryka Okularów Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 223 ocen.

Fabryka Okularów Sp. z o.o.