FIS Technology Services Poland Sp. z o.o.

Opinie o FIS Technology Services Poland Sp. z o.o.

Kandydat

- Rozmowa rekrutacyjna przyjemna i w miarę na temat. - Na rozmowie byłem pytany jak radze sobie w chaosie organizacyjnym i bałaganie projektowym... nie wiem jak jest ale rozmowa sugerowała, że nie jest kolorowo. - Tylko umowa o pracę - Najlepsza część. Obiecano feedback po rozmowie. Prawie przysięgano. Zresztą sam prosiłem o info zwrotne niezależnie od decyzji. Rozumiem, że nie muszę się wpasować w zespół osobowościowo lub kompetencyjnie. Wystarczy wtedy napisać "dziękujemy ale nie tym razem". A tu typowo po polsku ani dziękujemy ani nie ani sp******j - trochę szkoda czasu bo jak tak traktują kandydatów to ciekawe jak traktują pracowników. Życzę sukcesów i powodzenia.

Paula

O pracy w FIS mozna powiedziec same dobre rzeczy :)

Debsciak
@Paula 19.12.2011 21:07
O pracy w FIS mozna powiedziec same dobre rzeczy :)

Napisze tylko jedno pracuje w tej firmie od niedawna prawie rok ale nie napisałbym "najlepsze rzeczy". Ok. Przyjechała wilka szych z Londynu powiedział "proszę się nie martwić o prace nikt nie zostanie zwolniony" pod koniec miesiąca trzy osoby dostały wypowiedzenie. Ostatnio zatrudnili chłopaka z tego co wiem do zarządzania bazami po drugim miesiącu dostał wypowiedzenie o tak koncepcja się zmieniła chcieli z niego zrobić chyba sprzedawce :) . Przykre jak traktuje się ludzi nie polecam.

Zostaw opinię o FIS Technology Services Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIS Technology Services Poland Sp. z o.o.