San Markos Sp z o.o.

Opinie o San Markos Sp z o.o.

Dominika

@nunka jeśli nie zgadzasz się z tą opinią na temat firmy, to warto zawsze zostawić swoją. Jakim pracodawcą według Ciebie jest San Markos? Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem CV do tej firmy?

Anna

Jestem klientem tej agencji. Świetni ludzie. Rewelacyjna szefowa. Agencja doceniana w środowisku reklamowych i na festiwalach. Zawsze dość blisko byłam ludzi z tej agencji, nikt nigdy nic takiego o tej firmie nie mówił nawet po odejściu z niej. Wręcz przeciwnie. Czytam to forum i myślę sobie, że tu ktoś celowo trolluje. Konkurencja? :-)

Anty_ANIA
@Anna 31.03.2017 16:08

A ja myślę, że jesteś w najlepszym razie koleżanką właścicielki i ratujesz jej d+#ę. Pracowałam tam i znam ludzi, którzy pracowali przede mną i po mnie. Zawsze jest tak samo - najpierw pierdzenie tęczą i perspektywy i poklepywanie, a jak już się zajedziesz za pół darmo i zdobędziesz nagrodę lub Klienta wszystko się sypie.

PawełD
@Anty_ANIA 09.05.2017 18:41

A jak z pracą grafika jest rotacja?

niet

Mała zapyziała firma, nepotyzm, połowa pracowników w zarządzie, zatrudniają dobrych specjalistów, którzy po 3 miesiącach czują się oszukani ogólnymi warunkami i odchodzą, albo są zwalniani. Bardzo słaba, skisła atmosfera, ciągły stres z powodu ludzi. Marni ekanci, słaby przepływ informacji. Błędy w zarządzaniu firmą, bez wizji na rozwój, masa przetargów i siekanki a 0 stałych klientów, w porywach do 1. Firma niestabilna, ciągła rotacja pracowników, marne warunki lokalowe.

nunka
@niet 23.03.2017 12:05

Chyba ty :)))

Waldemarek

Mobilny kierownik projektu brzmi całkiem dobrze z tego co widzę, zastanawiam się jak ma się to ogłoszenie do pieniędzy, piszą, że uczciwe ale czy jest ktoś kto mi powie jak bardzo czy to nie wiem, np. 3000 netto chociaż? Bo widzę też pozytywne wpisy tu

jago

widzę tu trochę wpisów obecnych pracowników (oczywiście opinie pozytywne) Nie dajcie się zwieść, atmosfera i warunki lokalowe / sprzętowe są bardzo słabe. Nikt nie dba o zespół i relacje jakie panują w firmie. Odradzam !

A\la

Jak na realia agencyjne spędziłam w San Markos bardzo dużo czasu. Nigdy nie zdarzyło się abym nie otrzymała pensji na czas. Poza tym są np. premie za wygrane projekty NB co też w mało której agencji się praktykuje. Ludzie są różni jak wszędzie - ja zyskałam w tym miejscu wielu super znajomych z którymi nadal się spotykam już poza pracą. A jeśli chodzi o zarządzanie - życzyłabym sobie w każdej pracy trafiać na takiego CEO. Podsumowując - faktycznie miejsce dla tych co się lubią wykazywać - będą zadowoleni.

ogarniacz

Czytając to wszystko mam wrażenie, że pisze się o dwóch różnych firmach. ale do rzeczy jakie są fakty: - zespół który tam pracują to ponad połowa osób, która pracuje więcej niż 1,5 rok więc gdzie ta rotacja. W każdej agencji ludzie sie wymieniają - płatności są takie jak w każdej agencji z tą różnicą, że zawsze pensje i faktury dla podwykonawców są płacone. Gdyby były zaległości lub brak płatności pewnie agencja musiała by często zmieniać freelancerów, a tak nie jest. Często to oni dzwonią zapytać sie czy nie ma SM dla nich jakiejś roboty. - Miernota każdy ocenia swoją miarą innych ale gdyby pracowała sama miernota nie było by agencji 16 lat na rynku, która nie martwi sie czy w następnym miesiącu będzie kasa na wypłaty - Nadgodziny w której agencji nie siedzi się po godzinach, ale patrząc na SM to zdecydowane wychodzi sie o 17 czasem trzeba zostać ale gdzie nie trzeba? - Gdyby było tak źle to byli pracownicy nie wracali by znów do pracy w SM. Przykro mi, że komuś się nie udało i ma żal.. Ale zachęcam wszystkich, którzy lubią wyzwania.

burza

Atmosfera to dramat - zgadzam się. Firma udaje "nowoczesną, dynamiczną i kreatywną" tak naprawdę jest stale wymieniającą ludzi zacofaną agencją. Liczy się tylko kasa, ludzie uciekają jak tylko mogą. Omijać szerokim łukiem !

Gugu

Gdyby każdy miał polegać na opiniach w internecie to pewnie nigdzie nie byłoby warto pracować. Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Pierwsza sprawa - atmosfera jest zupełnie inna niż w korpo, jest luźno, często zabawnie. Oczywiście, że czasami po prostu trzeba się spiąć i robić - nie wiem jak wy, ale ja przychodzę do pracy, a nie na wczasy. Szybko można się odnaleźć, obowiązki są jasno określone. Pieniądze są bardzo w porządku, do tego nigdy nie zdarzyło mi się dostać ich choćby dzień po czasie. Świetnie, że wszyscy marudzą, gorzej, że moim zdaniem marudzą Ci, którzy wszędzie znajdą jakieś minusy. Ale jak to mówią - złej baletnicy...

don gugu
@Gugu 21.04.2016 10:14

nie prawda. kłamiesz. freelansowałem dla san markos i z kasą to był duży problem. jak trzeba było płacić to zaczęły się schody... oczywiście po targach dostałem tylko część pieniędzy. oszukujecie.

Kasia

Tak czytam te opinie i nie mogę się zgodzić! Bardzo dobrze wspominam mój czas w SM, była świetna atmosfera, dobry i mądry Szef.Dużo pracy i nadgodzin jest wszędzie,chyba osoby wypowiadające negatywne uwagi nigdy nie pracowały w agencji sieciowej...tam, rzadko słyszysz za dobra robotę zwykłe dziękuje. Wielkim atutem San Markosa właśnie była atmosfera! Klarowne warunki finansowe i fajni Klienci. Ci co zawsze narzekają nawet w pracy marzeń dopatrzą się niedogodności, bo przecież sami są idealni:) Osobiście rekomenduje ekipę SM:)

dude
@Kasia 12.04.2016 14:48

nie żartuj sobie - jaka świetna atmosfera... jakie klarowne warunki finansowe... i fajni klienci. buractwo, miernota, niekompetencja. san markos nie płaci lub płaci z opóźnieniem /bez podania terminu/. rotacja pracowników. przygłupawi zarządzający, miernoty w kreacji.

Ruda
@Kasia 12.04.2016 14:48

A najbardziej "dobry i mądry szef" :) Szkoda, że nie napisałaś jeszcze, że przystojny :)))))

zxc

bez przesady, jest cieżko i zapierdziel ale przy obsłudze klienta to norma, w każdej agencji tak jest. jezeli ktos potrzebuje ciszy i spokoju w pracy niech szuka posady nocnego stróża ;) Agencja nie jest sieciowa wiec i możliwości ma mniejsze niż wielcy ale za to struktura jest bardziej horyzontalna i obrotny pracownik na pewno moze wiecej ugrać pozdro dla malkontentów ;)

Bantu

Niekompetencja, lizusostwo i miernota - trzy pożądane przez zarząd cechy pracownika. Dzięki temu czują się lapsi. Zgadza się, że atmosfera jest fatalna. Zgadza się, że źle płacą. Zgadza się, że jest duża rotacja. Firma nie jest jedną z najlepszych - zdarza jej się zabłysnąć, jak akurat złowi zdolną osobę lub team - ale zazwyczaj trwa to krótko.

ted

A kiedy to były pracownik (zwolniony) napisze dobrą opinie o swoim poprzednim pracodawcy. Nalezy mu dołożyć ile wlezie. A firma jest jedna z najlepszych na rynku dlaczego? bo ciebie tam nie ma

Gość

Słaba atmosfera, słabe warunki lokalowe, słaba płaca, dużo nadgodzin. Problemy z płatnościami - nie warto

Bardzo duża rotacja pracowników z powodu złej atmosfery w firmie ! Człowiek jest traktowany jak pomiotło !

ktoś

Przez tego pana co rekrutuje to ludzie uciekają z firmy po miesiącu. To jest zakompleksiony mały człowiek.

ktoś

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w maju i to co mnie przeraziło to totalny brak umiejętności słuchania przez osobę mnie rekrutującą. Pan próbował mi udowodnić że jest mądrzejszy a ja sie nie nadaję, pytania typowe dla pracowników korporacji a przecież to mała firma. Nie polecam! Odechciało mi się pracowac w tym miejscu w ciągu kilku minut od rozmowy!

bylypracownik

Najgorsza atmosfera pracy jaka chyba jest mozliwa w tym kraju ! Dramat ! Ludzie uciekaja po 1-3 miesiacach jak przed pozarem !!!!

Miszkur

Firma nie chciała mi zapłacić pensji. Zostały mi zaproponowane udziały w firmie w momencie, gdy firma stała w kiepskiej kondycji finansowej. Dzieki temu chciano oszczedzić na pensji dla pracowników. Firma jest mała, właściciel ma zawsze racje. Nie jest to miejsce, gdzie się robi karierę.

Zostaw opinię o San Markos Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie San Markos Sp z o.o.