JET BTL Solution

Opinie o JET BTL Solution

Aneta

@Nieznajomy czy dobrze rozumiem, że nie podpisywałeś z firmą żadnej umowy? @sylwiaczy udało Ci się już wyjaśnić sytuację z brakiem wynagrodzenia?

Nieznajomy

Beznadziejna firma!Nie polecam nie dość że umowy nie dają to jeszcze trzeba się prosić o swoje pieniądze!Powinni wypłacić pieniądze za marzec w kwietniu do tej pory kasy brak a dziś 10ty maj.NIE POLECAM!!

Aneta

@Kamilarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na co mogą liczyć pracownicy?

Alicja

Witam z tą firmą mam same nieprzyjemne skojarzenia od podpisywania kilku umów do czekania na pensje , zawsze mieli jakiś problem , a pracujacy tam ludzie bawia się przy tym świetnie.

Kamila

Firma w porządku, zdarzają się potknięcia, czasami później przyjdzie wypłata o kilka dni, ale zawsze są wszystkie pieniądze zgodnie z umową. Plus za miłą atmosferę. Mają dużo projektów, więc jak jeden się skończy to można pracować przy kolejnym. Ogólnie jak ktoś szuka dodatkowej pracy to polecam.

Mateusz22

Oszuści.. Niepolecam

Jacek

Proszę o podsumowanie pracownika, czy jego zdaniem warto zatrunić się w tej firmie na stanowisku PH w skali 1/10

sylwia

Ja pracowałam w projekcie CROPP PLAY, miały być wypłacane "tygodniówki". Nie dość, że okazało się po miesięcznej akcji (którą już zrealizowałam) że podpisałam złą umowę - tacy wspaniali koordynatorzy. Następnie przesłałam im pocztą dwie prawidłowe umowy na grudzień i styczeń, po czym wypłacili mi za grudzień a za styczeń czekam już 2 miesiące i nic. Telefon na stronie, który mają nie odpowiada, koordynatorka ma wyłączony telefon. Udało mi się z kimś skontaktować, ale pieniędzy jak nie było tak nie ma. Co to za firma, że trzeba się upominać żeby zapłacili!

Nieznajomy
@sylwia 18.03.2017 11:22

Ja za wyplatą czekam do tej pory.Wypłatą za marzec ☺

NICK30

Najgorsza Agencja z jaką pracowałem nie dość że kombinują by mieć tylko dla siebie to jeszcze oszukują , na pensje zdarzyło mi się czekać 3 tyg dlużej , co chwile zatrudniają kogoś nowego na stanowisko koordynatora bo nikt z nimi nie jest w stanie wytrzymać.

ertert

Bardzo nie polecam. Mają straszny harmider, ciężko się dogadać a ich stawki wcale nie są duże. Z wypłatami są problemy.

ph

Witam Chciałem się dowiedzieć jakie warunki na ph aptecznego dają jakie auto z góry dziękuje

Amator
@ph 25.01.2017 13:13

Zalezy jaka firma? Gdzie idziesz?

Agata 1994

Dobra atmosfera pracy, wynagrodzenie do 20 dnia miesiąca, Koordynatorzy zawsze pod telefonem, oby wszystkie agencje były tak rzetelne jak ta!

nk

w ubiegłym roku tak obserwuję że mega wiele rekrutacji mieliście chyba we wszystkich województwach na przedstawcieli handlowych - kwestoa tylko dlaczego taka mega wielka rotacja się pojawiła - wyjaśni mi ktoś?

Tragedia

Drugi projekt dla nich, drugi raz wypłata po miesiącu

Marcin M.

Pracuje z nimi od kilku lat i jeśli mają opóźnienie w wypłatach to wynika to z głupoty ludzi.. nie wysyłają umów na czas tylko dosyłają po miesiącach i myślą, że jak wyślą dokumenty łaskawie to firma rzuci wszystko i zajmie się ich przesyłką.. ludzie trochę pomyślunku i będzie wszystko na czas;)

ala

Jedno wielkie oszustwo!

leka

Czy ktos wie jak teraz wyglada wyplacalnosc tej agencji? placa na czas?

UnderPressure

Na pieniądze czeka się bardzo długo po terminie, zdecydowanie marne stawki w porównaniu z konkurencją.

zygi

Polecam Projekt 3M :)

de6vi9l
@zygi 24.07.2015 21:07
Polecam Projekt 3M :)

Zygi czy mógłbyś mi przybliżyć coś o pracy w Jet dla 3m?. Dostałem ofertę pracy i się zastanawiam w razie czego wyślij na priv bodyfasting@gmail.com

hostessa

Wydaje mi się, że sporo zależy od koordynatorów. Jak koordynator nie przypilnuje tematu to pewnie długo się czeka na wypłaty(wiem, z własnego doświadczenia) dopóki nie zmienili koordynatora czekałam po 2-3 miesiące na wypłaty, a teraz regularnie co miesiąc kasa jest. Mają sporo projektów długoterminowych co jest zdecydowanie plusem!

jojo

Agencja nie wypłaca pieniędzy na czas. Po kilkunastu mailach, wiadomościach raczy odpisać SV. Ogólnie nie polecam współpracy. Stawki podobne jak w innych agenjacach, na pewno nie konkurencyjne.

Gall Anonim

U nich tylko umowa zlecenie/dzieło lub własna działalność sama firma jak każda tego typu zarabia na pośrednictwie, kwoty zależy jaki projekt czy masz jeździć własnym autem czy Ci dają.

ex

pracowałem dla nich przy projekcie lidera FMCG, masakra! Narzędzia pracy tragedia, o ładowarki do smartphonów trzeba było prosić (o IPac'u nikt nawet nie marzył), załatwienie najmniejszej pierdoły z agencją zajmuje tygodnie, typowa agencja dla firm tnących koszty na maxa. Zatrudnienie na działalności , kasa 2000pln brutto łatwo policzyć ile zostaje po ZUSie i podatkach (śmiech!), kary finansowe za wszystko np. braki w asortymencie którego oni nie dosyłają mino zamówienia, PH składa zamówienie na towar i dostaje zupełnie inny, rekordowy czas oczekiwania na wpłatę za FV 11 tygodni, pomijam już że nie oddali mi kiedy tankowałem za prywatną kasę auto... CHCESZ PROBLEMU? WAL DO JETa!!!

bleble

Młody cwaniak to chyba Ty jesteś, zdecydowanie jedna z lepszych agencji, na pieniądze nigdy dłużej nie czekałem niż 2 tygodnie a stawki mają conajmniej ok. Uczciwi, sympatyczni ludzie!

?????

Jakie oferują tam pieniądze? założmy w projekcie gdzie sie jest przedstawicielem? jaki samochód oferują? i jak jest z paliwem? karta flotowa czy trzeba samemu zakładać za paliwo?

marcin
@????? 16.02.2011 14:53

wydaje mi się, żę to nie dla agencji projekt jest zbyt wymagający tylko dla osoby, która się tego podjęła i pisze komentarz, skoro sobie nie poradziła- szuka winnego w agencji, zawsze tak jest:) ja z nimi pracuję już długo i jak coś zawalę to za to nie płacą- co jest logiczne dla mnie:)Zdecydowanie warto z nimi pracować:)

....

Niestety prawda...firma gubi się we własnych zabawkach...jest nie wypłacalna...narusza prawo pracy, kpi sobie z umów,... może projekty sprzedażowe które prowadzi są zbyt wymagające dla tej agencji...wszystkim którzy chcą podjąć prace dla Jet radze gruntownie się zastanowić zanim się skuszą na samochód i telefon...ponieważ to jedyne co dobre w tej firmie...narzędzia pracy, reszta stoi pod wielkim znakiem zapytania...Przerost formy nad treścią!

roman

potwierdzam, firma do bani , wszędzie mają (usunięte przez administratora), jeszcze kasy nie wyplacaja, a jak wypłacą to marne grosze

ktoś

Nie polecam. Mają straszny bałagan w księgowości. Nie wypłacają pieniędzy. Młodzi cwaniacy.

Agencja była dobra lecz teraz na pieniadze czeka sie do 2 tygodni po terminie. Jedna z pracowniczek jest tak nie doswiadoczona i nie rozgarnieta ze potrfi sie pytac dana osobe 5 razy jak ma na imie. Ksiegowi sa do bani.

asdfgh

Ogólnie jest ok.

Zostaw opinię o JET BTL Solution - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JET BTL Solution