SG Marketing

Opinie o SG Marketing

Alicja

Jesteś zatrudniony w firmie? Co możesz powiedzieć więcej o ogólnych warunkach pracy w SG Marketing? Jakie firma oferuje możliwości rozwoju? Czy pracownicy mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach? Czekamy na Twoją ocenę.

Mićko

Mam nadzieję, ze wszystko w jakiś rozsądny sposób sie tutaj w firmie ułoży, ale jest spoko z wielu powodów, zawsze było i nie wiem co innego powiedzieć

Słowa kojarzące się z SG Marketing (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są interesujący . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SG Marketing: Najbardziej nie podobało mi się w SG Marketing:

Zostaw opinię o SG Marketing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SG Marketing