SG Marketing

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 20 ocen.

SG Marketing
4 20 6 1

Opinie o SG Marketing

Alicja

Jesteś zatrudniony w firmie? Co możesz powiedzieć więcej o ogólnych warunkach pracy w SG Marketing? Jakie firma oferuje możliwości rozwoju? Czy pracownicy mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach? Czekamy na Twoją ocenę.

Mićko

Mam nadzieję, ze wszystko w jakiś rozsądny sposób sie tutaj w firmie ułoży, ale jest spoko z wielu powodów, zawsze było i nie wiem co innego powiedzieć

anonim

Słowa kojarzące się z SG Marketing (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są interesujący . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SG Marketing: Najbardziej nie podobało mi się w SG Marketing:

Zostaw opinię o SG Marketing - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SG Marketing