Zespół Sprzedażowy

Opinie o Zespół Sprzedażowy

Były Pracownik

Witaaam Jeśli chcecie pracować za darmo to naprawdę Polecam firmę :) Do tej pory nie otrzymałem mojego należnego mi wynagrodzenia :)

Kacy

Zazwyczaj projekty krótkoterminowe ze śmieszną stawką. Być może ktoś podzieli się oscylującymi stawkami w różnych projektach> Wiadomo ZS chce zapłacić jak najmniej , aczkolwiek nie można tak się dać. Wiem, że każdy dostaje inne pieniądze , Przedział stawek jest ogromny.. Np na tym samym projekcie 3 różne osoby otrzymają 3 różne stawki.. Ci co będą negocjować mają szanse na lepszą kasę.. Podzieli się ktoś stawkami za wizytę i info co można od nich wyciągnąć?

Po prostu ja

Dla Zespołu pracuję dobrze ponad rok - najpierw na zleceniu przy dużym projekcie , pieniądze bardzo dobre, płacone od odwiedzonego punktu, własny samochód, dodatek na paliwo. Teraz od niecałego roku pracuję już na umowie o pracę przy projekcie dla dużej firmy FMCG, auto służbowe Fabia. Do tego biorę udział w innych projektach na zleceniu. Ludzie z biura z Zespołu nie robią żadnych problemów, zawsze pomocni. Główny dyrektor - bardzo przyjazny człowiek. Ogólnie mogę z czystym sumieniem polecić, nigdy nie miałem tak, żebym czegoś nie miał zapłacone, pieniądze zawsze są w obiecanym terminie.

Szukasz pracy?

Artur

Witaaam Ludzie uważajcie na tych złodzieji bo inaczej nie można to nazwać! Zacząłem pracę miesiąc temu do tej pory nie otrzymałem umowy od nich bo ponoć nie było prezesa. Gdy się uponinalem zostałem zwolniony. Teraz gdy chce odzyskać pieniądze mi należne to nie chcą mi ich wypłacić bo niby u nich nie pracowałem! Śmiech na sali). Omijać tych oszustow z daleka. Nie wierzyłem w te opinie bo na rozmowie i w pierwszy dzień było (usunięte przez administratora) ale potem szkoda gadać!!!

Były PH

Generalnie bardzo miło wspominam , umowa śmieciowa ale kasa niezła . Kadra zarządzająca miła i kompetentna , zero wyścigu szczurów i temu podobnych spraw . Dla zaczynających przygodę z handlem idealna praca , szczerze polecam.

Joanna

Na swojej stronie internetowej Zespół Sprzedażowy pisze, że w firmie jest miejsce zarówno dla osób początkujących, jak i tych z doświadczeniem w sprzedaży, że firma daje możliwość pracy w strukturach sprzedaży i marketingu znanych koncernów FMCG. Co tym myślicie? Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników Zespołu Sprzedażowego Sp. z o.o. mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Były Ph

Witaaam Nie polecam pracy w zespole sprzedażowym. Otrzymałem samochód służbowy bez ważnego przeglądu technicznego i z nieaktualnym ubezpieczeniem... Dziwne to jest nie polecam zdecydowanie nie!! Jeśli ktoś chce odpowiem chętnie na inne pytania

Daniel

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Enu
@Daniel 31.07.2018 16:31

Cisza nawet ofert na pracuj.pl nie otwierają niby szukają a echem się odbija wszystko

Arek

Jak się tu pracuje? Czy coś z dodatków macie?

Poszukujacy
@Arek 16.07.2018 19:48

Co tu taka cisza

Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum!

emi

Podpijam temat PH . https://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-handlowy-gniezno-kalisz-konin-leszno-pila-poznan-rawicz-swarzedz-wrzesnia-jarocin,oferta,6138146 Ktos cos moze napisac?

Joanna

Widzę, że w zeszłym tygodniu pojawiły się oferty pracy jako Przedstawiciel Handlowy dla kandydatów z całej Polski. Ciekawe, że nie jest wymagane długie wcześniejsze doświadczenie. W ogłoszeniu wspomniano o tylko co najmniej pół rocznym doświadczeniu. Oferowane przez pracodawcę jest m.in. wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe. Ktoś z Was obecnie pracuje właśnie w tym dziale firmy? Czy w Waszym odczuciu to szkolenie dobrze wprowadza do pracy na nowym stanowisku? Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie mają długiego stażu w branży.

Joanna

Pracujesz w firmie Zespół Sprzedażowy? Chętnie usłyszymy Twoje wrażenia na temat oferowanych warunków pracy.

3ert

tego przedstawiciela handlowego to widze ze oni w wielu miastach poszukuja teraz na przyklad w Białej Podlaskiej oferuja atrakcyjne wynagrodzenie , niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)

aa

Pytanie do były PH: jakie to były samochody? i zarobki na jakim poziomie?

byly ph
@aa 14.06.2016 13:12

były pandy teraz są skody te małe citi go zarobki w okolicach 3000zł na reke

były ph

Nie pracuje bo poszedłem dalej, miałem umowę zlecenie a chciałem mieć umowę o pracę. I dalej się rozwijać. Zawsze interesowałem się klientem z rynku B2B, a nie z rynku detalicznego. Prawda jest taka, że jednak to był mój start i teraz jestem tu gdzie jestem między innymi dzięki temu, że spędziłem naprawdę fajne 2 lata w Zespołach :)

byly ph

cześć, czytając opinie widzę, że nikt nic nie wie o firmie, cóż może pomogę. Po pierwsze Zespół Sprzedażowy to firma outsourcingowa, która świadczy usługi dla większych kontrahentów. Generalnie praca dotyczy branży FMCG jeśli się nic nie zmieniło. Z perspektywy czasu pracę oceniam bardzo dobrze, zwłaszcza ze względu na sposób zarządzania PH przez kierownikow, koordynatorow. Świetny temat dla młodych ludzi zaczynających prace w handlu. Naprawdę dużo się nauczyłem. Minusy oczywiście też są głównie umowa zlecenie, działalność gospodarcza. Ale słyszałem,że w tej chwili to głownie zależy od projektu. Generalnie bardzo polecam :)

Zostaw opinię o Zespół Sprzedażowy - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Sprzedażowy