Zespół Sprzedażowy

Toruń

Opinie o Zespół Sprzedażowy

Joanna

Widzę, że w zeszłym tygodniu pojawiły się oferty pracy jako Przedstawiciel Handlowy dla kandydatów z całej Polski. Ciekawe, że nie jest wymagane długie wcześniejsze doświadczenie. W ogłoszeniu wspomniano o tylko co najmniej pół rocznym doświadczeniu. Oferowane przez pracodawcę jest m.in. wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe. Ktoś z Was obecnie pracuje właśnie w tym dziale firmy? Czy w Waszym odczuciu to szkolenie dobrze wprowadza do pracy na nowym stanowisku? Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie mają długiego stażu w branży.

Joanna

Pracujesz w firmie Zespół Sprzedażowy? Chętnie usłyszymy Twoje wrażenia na temat oferowanych warunków pracy.

3ert

tego przedstawiciela handlowego to widze ze oni w wielu miastach poszukuja teraz na przyklad w Białej Podlaskiej oferuja atrakcyjne wynagrodzenie , niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)

aa

Pytanie do były PH: jakie to były samochody? i zarobki na jakim poziomie?

byly ph
@aa 14.06.2016 13:12
Pytanie do były PH: jakie to były samochody? i zarobki na jakim poziomie?

były pandy teraz są skody te małe citi go zarobki w okolicach 3000zł na reke

były ph

Nie pracuje bo poszedłem dalej, miałem umowę zlecenie a chciałem mieć umowę o pracę. I dalej się rozwijać. Zawsze interesowałem się klientem z rynku B2B, a nie z rynku detalicznego. Prawda jest taka, że jednak to był mój start i teraz jestem tu gdzie jestem między innymi dzięki temu, że spędziłem naprawdę fajne 2 lata w Zespołach :)

byly ph

cześć, czytając opinie widzę, że nikt nic nie wie o firmie, cóż może pomogę. Po pierwsze Zespół Sprzedażowy to firma outsourcingowa, która świadczy usługi dla większych kontrahentów. Generalnie praca dotyczy branży FMCG jeśli się nic nie zmieniło. Z perspektywy czasu pracę oceniam bardzo dobrze, zwłaszcza ze względu na sposób zarządzania PH przez kierownikow, koordynatorow. Świetny temat dla młodych ludzi zaczynających prace w handlu. Naprawdę dużo się nauczyłem. Minusy oczywiście też są głównie umowa zlecenie, działalność gospodarcza. Ale słyszałem,że w tej chwili to głownie zależy od projektu. Generalnie bardzo polecam :)

Zostaw opinię o Zespół Sprzedażowy - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Sprzedażowy