Opinie o Zespół Sprzedażowy w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zespół Sprzedażowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zespół Sprzedażowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Sprzedażowy w Toruń

Ktoś w ogóle zatrudniał się na umowie agencyjnej? Teraz jak zaczęto cos pisać zerknąłem sobie na bieżące oferty i jest to trzecia forma umowy. A jakie są na niej zasady tak z ciekawości? tu piszą nie o 6 tys tylko 7 tys. czemu taka różnica?

Ja jeszcze na te oferty dla PH nie aplikowałem właśnie, chciałem najpierw poczytać opinie. To jeszcze ktoś miał podobnie jak poprzednich, że jego CV nie otworzono? Ciekaw jestem jak z moim pójdzie. Piszą, że na UZ zarabia się teraz od 4500 do 6000 zł, a co z reszta? Premie jakieś? Jak ustosunkujecie się do wynagrodzenia?

Były pracownik Nowy wpis

Te widełki to już z premią której raczej nie zobaczysz ???? tak jak podpisywanie papierów w ciemno, praca bez długo nie wysłanej umowy, opóźnione przelewy, upominanie się o własne pieniądze

PH Nowy wpis

@Pracodawca banda nie ogarów ! Ksiązęta wrzucają sobie ogłoszenia poczym nawet nie raczy ich nikt otworzyc ze od dalszym procesie nie zaczynając. Ale profile firmy zrobione profesjonalnie tylko na tym sie konczy. Korpo-r@ts !

Zuźka

Sporo się zmieniło, nie tylko ul. Genewska na Rzymską, ale też nie ma tych ofert pracy, o których tu pisaliście jeszcze bodaj w 2020 r. Teraz jedyne, to możliwość wysłania aplikacji na podany na stronie mail, ale ja bym nie ryzykowała, nie znając warunków finansowych i benefitowych. ktoś może podać aktualne? :)

Firma Zespół Sprzedażowy w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pablo

Jakimi samochodami aktualnie poruszają się Przedstawiciele Handlowi? Jak wygląda system wypłat?

Chcesz pracować za darmo? Chcesz nie dostawać wynagrodzenia? Chcesz pisać umowy i oświadczenia in blanco? Chcesz pracować w firmie pełnej (usunięte przez administratora) Ta praca będzie dla Ciebie :)

Jakub

Cześć. Widziałem po wpisach że problemy z wypłatami zdarzały się w tej firmie. Z czego one wynikały? Czy dalej jest to aktualny problem? Jest sens interesować się pracą?

Nieznajoma
@Jakub

Nie interesuj się ta praca. Banda (usunięte przez administratora). Chcesz żyć w spokoju. Omijaj ich.

Krętacze, (usunięte przez administratora) Odradzam współpracę. Dziwne praktyki żeby sobie chronić (usunięte przez administratora) a uczciwie pracującemu nawet należnych pieniędzy nie dają. Samochody bez przeglądów. Szkoda czasu i nerwów

Dominika

Są jakieś nowe oferty do Zespół Sprzedażowy? Ktoś wie?

Wolf

Mam pytanie,o co chodzi w tej firmie ? Szukali chętnych do pracy do polowy lipca,a nawet nie otworzyli aplikacji,a teraz szukają znowu ...

ZESPÓŁ SPRZEDAŻOWY WARSZAWA

Firma znajduje się w Warszawie przy ulicy Genewskiej 6!!!!!

Sad

Halo gowork! Proszę o weryfikacje nazwy firmy!!! FIRMA ZNAJDUJE SIĘ W WARSZAWIE!!!! Czyszczą sobie ręce i odwracają uwagę

Lucek

Faktycznie tutaj trzeba na wypłatę czekać dopiero do zakończenia projektu? Nie można podpisać umowy w inny sposób? Wiadomo, że mogą być jakieś opóźnienia itp...Wolałbym być zabezpieczony i wiedzieć dokładnie kiedy dostanę kasę...

Wkurw....ny

Nie polecam pracy dla tej firmy - (usunięte przez administratora) i krętacze kłamią w żywe oczy a pieniędzy jak nie było tak nie ma - dobrych kierowników policzysz na palcach jednej ręki (czytaj 1 bo drugi zrezygnował). No i Wielka kierowniczka krętaczka i kłamca Pani M. ze Śląska osoba która przez przypadek objęła stanowisko. No i wynagrodzenie płatne po dwóch miesiącach a wg umowy 7 dni od zakończenia projektu ODRADZAMM TUTAJ PRACE

Prawnik
@Wkurw....ny

Jeżeli ktoś nie wykonal pracy zgodnie z umową to wynagrodzenia nie otrzyma, wydaje mi się to logiczne. A Panią kierownik ze Śląska znam osobiście, osoba szczera i pomocna, proszę następnym razem podać szczegółowe informacje co i komu pan zarzuca, za co pan nie otrzymał wynagrodzenia?

Czy to prawda, że praca handlowca jest rozliczana dopiero po zakończeniu projektu? Jeżeli tak, to macie tam chociaż jakąś podstawę wynagrodzenia?

Były PH

Generalnie bardzo miło wspominam , umowa śmieciowa ale kasa niezła . Kadra zarządzająca miła i kompetentna , zero wyścigu szczurów i temu podobnych spraw . Dla zaczynających przygodę z handlem idealna praca , szczerze polecam.

Golden
@Były PH

No patrz, a piszą że zatrudniają najlepszych specjalistów od sprzedaży... A TY że dla początkujących :)

Zuzanna

Jesteśmy na forum publicznym, więc bezpodstawne rzucanie takimi oskarżeniami jest odrobinę nie na miejscu. Pracujesz w Zespół Sprzedażowy? Jeśli tak, to z chęcią poznam Twoją opinię o tej pracy.

Po pierwsze firma jest z Warszawy chyba celowo jest zmienione na inne miasto aby potencjalny pracownik nie znalazł o nich opinii. Cała reszta negatywnych komentarzy się zgadza. W tej pracy inwestujesz swoje pieniądze, czas, eksploatuje aż samochód i za co za wypłatę po 4 miesiącach od zakończenia projektu. W tej firmie panuje obłuda niekompetencja i istny wyzysk. A najciekawsze są rozliczenia w których pracujesz wg nich po 3 godz a reszta rozliczana jest w kilometrach jezdzac do fikcyjnych miast. Szczerze nie polecam tych wyzyskiwaczy!

Jakub

W jaki sposób wyglądała Twoja współpraca z firmą Zespół Sprzedażowy? Próbowałem znaleźć informacje na ten temat, jednak niestety brakuje konkretnej odpowiedzi. Chciałbym otrzymać jak najwięcej informacji związanych ze szczegółami współpracy.

KOnglomerat

Niestety to prawda, fałszują rozliczenia, rozpisując 80% na kilometrówkę. Idealny cel dla PIS po wyborach :) będzie z czego brać na 500 +.

Firma jest z Warszawy. Nie polecam współpracy. Nie można doprosić się o płatności. Od kilku miesięcy nie można doprosić się rozliczenia za projekt, który skończyliśmy prawie 4mc temu. Firma tłumaczy się brakiem akceptacji rozliczenia od klienta i nie jest w stanie rozliczyć się z ludźmi. Co tydzień jest inny powód braku rozliczenia. Bardzo słabe zarobki i dziwne widełki płatności, właściwie trudno stwierdzić ile się zarobiło. Jak mają problem, to proszą o pomoc, a teraz nie raczą wywiązać się z zobowiązania, ani odebrać telefon, oddzwaniają np po 4dniach, termin odpowiedzi na maile jest podobny. Firma działa tyle lat na rynku, a ludzie nie chcą dla nich pracować i bardzo źle o nich mówią. Żenujące. Takie firmy w ogóle nie powinny funkcjonować na rynku. Radzę unikać tej firmy, a klientom zastanowić się, czy chcą z takimi firmami współpracować.

Joanna

Oczywiście masz rację - Zespół Sprzedażowy ma swoją siedzibę w Warszawie. Wspomniałeś w swojej wypowiedzi o niskich zarobach. Musisz jednak mieć na uwadze, iż kwestia wynagrodzenia jest indywidualna - uzależniona od potrzeb i wymagań danego pracownika. Koniecznie daj nam znać, jak już wyjaśni się sprawa związana z płatnościami. Będziesz o tym pamiętał?

Nie polecam!

W adresie firmy jest błąd - siedziba mieści się w Warszawie a reszta adresu się zgadza. Co do firmy to szczerze nie polecam. Czekam już ponad dwa miesiące na rozliczenia akcji i to jest w tej firmie standard. Po roku czasu mam poprostu dość nierzetelności tej firmy - jak trzeba coś zrobić to potrafią dzwonić codziennie jeśli Ty się upomnisz o pieniądze to zapominają o twoim istnieniu. Nie wspomnę już ze musisz użytkować własny samochód telefon itp. Radzę tą firmę omijać szerokim łukiem!!!!!!

@Nie polecam!

Napisałeś o braku wynagrodzenia. Czy próbowałeś bezpośrednio porozmawiać z pracodawcą o zaistniałej sytuacji? Czy od napisania komentarza Twoja sprawa została wyjaśniona?

Mka

Stanowczo nie polecam, chyba ze chcesz stracić nerwy i czas, bo doświadczenia i wielkich pieniędzy nie zdobędziesz. Umowa zlecenie za około 2500 zł na rękę/miesiecznie. Ale czasami mozesz pracować dwa tygodnie bo projekt się skonczy. Jedynie czego możesz się nauczyć to robienia perfekcyjnych zdjęć. Nic po za tym.

@Mka

Fajnie, że podzieliłaś się z innymi osobami swoją opinią o tym pracodawcy. Wynagrodzenie, o którym nadmieniłaś może już spokojnie zadowolić niektórych pracowników, ponieważ zarobki to sprawa indywidualna, uzależniona od wielu czynników. Nadmieniłaś o projektach w Zespole Sprzedażowym. A mogłabyś powiedzieć coś więcej na ich temat? Jakie konkretnie projekty tam realizujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Sprzedażowy - Toruń

• Jak się pracuje w Zespół Sprzedażowy?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Sprzedażowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zespół Sprzedażowy?

Zespół Sprzedażowy
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Genewska 6
    03-963 Toruń