Advicero Tax Sp. z o.o.

Opinie o Advicero Tax Sp. z o.o.

Kandydat Nowy wpis

Na chwile obecną uczestniczę w procesie rekrutacyjnym do biura w Warszawie. Rozmowa o prace przebiegła bardzo miło, bardzo przyjemnie i na spokojnie. Czuję że to może być bardzo przyjemne miejsce do pracy.

Daga Nowy wpis

Kiedy były prowadzone ostatnie nabory do firmy? Jak tak patrzę na zakładkę z karierą to jest od dłuższego czasu pusta pod tym względem. Odniesie się ktoś do aktualnych benefitów? Zauważyłam, że widnieją wśród nich zdrowe śniadania oraz wspólne lunche. Wszystko na koszt firmy? O jakich premiach jest w praktyce mowa, czy przedstawi ktoś ich zasady?

Sylwia Nowy wpis

Cześć, z czego wynika brak opinii od trzech lat skoro na stronie są prowadzone nabory? Widziałam 4 oferty, mnie interesuje ta dla młodszej księgowej. Widziałam te opinie sprzed lat i zastanawiam się czy do dziś cokolwiek z nich może być aktualne, czy ktoś kto pracuje się odniesie? W benefitach dla młodszej księgowej znalazły się benefity takie jak zagraniczne integracje lub tryb pracy skąd się tylko chce, a co ze szkoleniami? Jakie aktualnie są prowadzone i jak częste?

Kiwi Nowy wpis

Hej , witam . Podzieli się ktoś aktualnymi opiniami na temat pracy w Advicero ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Advicero Tax Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Anonimowy pracownik

Cześć, Widząc, że spadła spora fala hejtu na dział podatkowy oraz będąc osobą pracującą w dziale księgowym uznałem (uznałam), że warto napisać coś więcej o tym dziale oraz jak tam wygląda sytuacja. Zacznę od tego, że nie będę poruszać sytuacji w dziale podatkowym, bo mam znikome pojęcie jak kształtuje się tam podział obowiązków oraz relacje między pracownikami. Przechodząc do działu księgowego chciałbym(chciałabym) przede wszystkim zaznaczyć, że Aneta - szefowa działu (wydaje mi się, że nie obrażę Jej przywołując Jej imię) jest niesamowitą osobą, która ma anielską cierpliwość oraz świetne podejście do pracownika. Zawsze jest uśmiechnięta, wyrozumiała, na przykład jeśli ktoś potrzebuje urlopu z przyczyn losowych oraz skora do pomocy. Dodatkowo widać, że naprawdę Jej zależy na pracownikach, więc tym bardziej krzywdząca jest opinia o advicero, bo dotyka również accountingu. Dodatkowo na osobności, czy to w kuchni, czy to w drodze do pracy zawsze można z A. pogadać na wiele tematów oraz pożartować. Czujesz się jakbyś rozmawiał ze swoim kolegą lub koleżanką. Added value to również słodkości oraz wypieki, którymi od czasu do czasu uracza :) Co do samej pracy w księgowości to jest również ok, wiadomo dla wielu osób pojęcie ciekawej pracy jest różna. Jednakże człowiek nie czuje się jak trybik w maszynie, która wykonuje tylko jedną rzecz, a ma pieczę nad większością rzeczy w danej podfirmie (klient) przez co może się rozwinąć na wielu frontach, a w przypadku niewiedzy team księgowy jest zawsze skory do pomocy, oraz konsultacji mimo relatywnie małej ilości czasu. Ponadto prawie nie zdarzają się sytuacje, że trzeba robić nadgodziny, a jest to w większości rzecz opcjonalna. Do do Kasi (szefowej) to mimo, braku zbyt wielu okazji, żeby pogadać face to face, mogę powiedzieć, że jest osobą, której naprawdę zależy na firmie oraz stara się, żeby było w niej jak najlepiej. Na pewno są rzeczy, które można poprawić, jednak wprowadzenie zmian często nie jest takie proste jakby się wydawało na pierwszy rzut oka. Oczywiście nie usprawiedliwiam Jej, jednak być może istnieje inna strona medalu o której zwykli konsultanci nie wiedzą. Niniejsza opinia ma przede wszystkim charakter informacyjny o sytuacji w księgowości, jako że takich tutaj mało oraz zachęcający do sprawdzenia jak sytuacja wygląda naprawdę (w dziale księgowym). Po rozmowie rekrutacyjnej z Anetą na pewno zostaniesz zachęcony do dołączenia do teamu. Pozdrawiam

Anonimowy pracownik

Nie nazwałam (nazwałem) Jej koleżanką a dałem porównanie, że można pogadać jak z koleżanką w znaczeniu, że nie czujesz się po prostu zbyt skrępowany, czy też nie ma po prostu dziwnej sztywnej atmosfery, jak to często w rozmowach między szefostwem- zwykłym pracownikiem. Oczywiście każdy może postrzegać te relacje inaczej, ponieważ to zależy od człowieka, otwartości etc. (wpływa na to wiele czynników), jednak w moim odczuciu A. potrafi wprowadzić przyjazną,miłą atmosferę. Patrzę też na to przez pryzmat pracy w innych firmach (korpo), gdzie szefa tylko zna się z widzenia, a rozmowy można policzyć na palcach jednej ręki i każda jest większości przypadków niezręczna. Pozdrawiam :)

Katarzyna Klimkiewicz-Deplano

Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze. Cenimy każdą opinię na temat naszej firmy i bardzo zależy na nam na tym, żeby nasi pracownicy jak najlepiej czuli się w zespole. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby ze mną porozmawiać i wyrazić swoje opinie lub dowiedzieć się, jak pracuje się w Advicero. Katarzyna Klimkiewicz-Deplano Członek Zarządu Advicero Tax

BTW - administrator usunął słowo niebędące przekleństwem. Czasownik od rzeczownika (usunięte przez administratora). M

Lulu
@Marcin

Wiemy, wiemy - każdy jest na bieżąco ;p

Debbie

Seriously? Czego by nie mowic o Advicero, to trolli ma dorodnych ;) Czytam z zapartym tchem! Kiedy kolejny odcinek?

Mała

I bardzo dobrze. Ja tam straciłam i tak za dużo czasu. Szkoda energii. Jest dużo fajniejszych miejsc.

Nie planowałam zostawić tutaj swojej opinii, jednak widząc ostatnie negatywne komentarze czuję, że muszę zabrać głos, bo ostatnie wypowiedzi są bardzo krzywdzące dla pracodawcy. Rozumiem skąd mogą pojawiać się te opinie jednak uważam, że nie są one sprawiedliwe. To prawda, że firma ma duże oczekiwania od swoich pracowników i nie każdy jest w stanie odnaleźć się na wielu różnych projektach i to może prowadzić do frustracji. Jednak osoby ambitne, które chcą naprawdę nauczyć się wielu różnych obszarów radzą sobie w firmie doskonale. Nie oszukujmy się na początku nie jest łatwo, bo w wielu firmach panuje podział na zespoły i pracownik już od pierwszego dnia musi wybrać w czym chce być ekspertem, a tutaj ma możliwość poznania całego wachlarza spraw i przez to część osób po paru miesiącach może się zniechęcić i chcieć odejść. Nikt nie pisze również o tym, że mimo wymagających projektów żadna osoba nie zostaje z nimi sama! Jeżeli osoba nie wie jak poradzić sobie z danym projektem to zawsze, ale to zawsze może poprosić o pomoc i dodatkowe wytłumaczenie od osoby zlecającej i taka osoba zawsze jest gotowa do pomocy. Kolejną kwestią jest to, że nikt nie zauważa tego, że pracodawcy mimo jakiś niedociągnięć naprawdę zależy na pracowniku. Sam wychodzi z inicjatywą integracji, pokrywa cały koszt takich wyjść i stara się dbać o dobrą atmosferę – ile razy byliśmy na paro-godzinnym lunchu, kręglach, czy w teatrze? Ile urodzin pracowników obchodziliśmy wspólnie jedząc tort w salce konferencyjnej? Nie rozumiem dlaczego kompletnie pomijane są kwestie takie jak np. zagraniczny wyjazd integracyjny, który jest co roku i cała firma zamyka się na parę dni, by móc razem odpocząć? Albo to że już po pokazaniu swojego zaangażowania konsultanci mogą uczestniczyć w różnych eventach branżowych i poznać biznes od zupełnie innej strony. Bardzo przykro czyta się poniże opinie, ponieważ uważam, że żaden pracodawca nie jest idealny, a osobom zarządzającym Advicero na pewno nie można zarzucić, że się nie starają

...

Kto radzi sobie w firmie doskonale? (usunięte przez administratora)

@...

Zgadzam się w większości z tym co zostało poruszone w tej dyskusji. Niemniej, przywoływanie kogoś personalnie z imienia to już chyba przesada. Pozdrawiam

...

(usunięte przez administratora) Ogólnie, jak ktoś jest ambitny i chce się rozwijać zawodowo, to w mojej ocenie (podkreślam: w mojej ocenie), Advicero to nie jest trafny wybór i lepiej poszukać czegoś innego. Pozdrawiam

przyszłość

A coś więcej?

Kandydatka
@przyszłość

@przyszłość A to jest jeszcze więcej do dodania? Przerażające. Dla mnie wszystkie komentarze, które tutaj przeczytalam odnośnie tej firmy były bardzo pomocne. Utwierdzily mnie w przekonaniu, żeby nie wysyłać CV, po lekturze komentarzy wydaje się że to jest bardzo problematyczne miejsce ze słabym zarządem. Pozdrawiam.

Król Julian
@Kandydatka

Słuszna decyzja. Rozczarowanie i frustracja dopadłyby Cię od razu po rozpoczęciu pracy w Advicero.

Karmazyn987

Potwierdzam poniższe.

Zostaw merytoryczną opinię o Advicero Tax Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Advicero Tax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Advicero Tax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Advicero Tax Sp. z o.o.