Concept Plus

Opinie o Concept Plus

Agnieszka

Pracowałam na kurczakach w haren. Totalna porażka, pierwsza wypłata 630e, kolejna 700. Koordynatorzy maja pracowników w du*pie, dodzwonić się do nich graniczy z cudem. Z wypłat obcinają za wszystko co się da. Na kantynie siedziałam po 3-4 h czekając na resztę osób z domku aby wrócić na spanie. Wielokrotnie prosiłam o jakiekolwiek zmiany, niestety nic z tym nie robiono. Nie polecę tej pracy największemu wrogowi ! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

Laki
@Agnieszka

Masz racje ta praca to (usunięte przez administratora) jeszcze (usunięte przez administratora)kupa

Mmmm
@Agnieszka

To prawda. Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Mało tego nawet jak jesteś zatrudniony w tej "firmie" a zostałeś napadnięty i pobity zostajesz zwolniony bo firma umywa ręce i powiedzą Ci to prosto w oczy. (usunięte przez administratora) i znieczulica a najlepsze że też Polacy

Adidas
@Agnieszka

Gówniana agencja a ci koordynatorzy to do odstrzału. Patologia.

Scan100

5 lutego jadę z Bydgoszczy do Wietze. Mam 2 wolne miejsca. 30€. 881 581 426

Maciej

Cześć witam czy ktoś wyjechał do kurczaków witze Niemcy . Jak długo jest kwarantanna i czy zaliczki są wypłacane. Czy wszystko jest okej.

Wera

Czy jedzie ktoś 17 lutego do haren do pracy? Jakby jakaś dziewczyna chciała dołączyć to pisać : werkael74@gmail.com We 2 raźniej :)

Patid
@Wera

Witam jadę na 10. Lutego 2021do haren czy jedzie ktoś na ten termin? Czy pracuje ktoś na tej fabryce i może się wypowiedzieć? Jakie są warunki mieszkaniowe?

Pracownik Produkcji

concept plus

wyjazd od zaraz

Pacidi

Witam czy jedzie ktoś na 10 lutego 2021 do haren. Czy ma ktoś doświadczenie na tym zakładzie i może coś opowiedzieć? I jak sytuacja z mieszkaniami.

Pacif

Witam czy jedzie ktoś do pracy w haren na 10.02.2021? Czy posiada ktoś doświadczenie na tym zakładzie i może o nim trochę powiedzieć? I jak sytuacja z mieszkaniami

gosc

witam jak tam teraz jest w Haren lub Wietze ?chodzi o prace, godziny

@gosc

Witam, jestem ze zlejwsi wielkiej koło Bydgoszczy, tez jadę do tej firmy do pracy, jest szansa na dołączenie się w podróży? Proszę o kontakt prywatny jeśli jest możliwość 501 663 858

Ona1234

Witam czy ktoś pracowal na pakowaniu kurczaków w Haren jakie są godziny czy idzie zarobić prosze o wypowiedzi na ten temat ????

Iwona

Witam. Pracowalam w Haren 5 miesiecy. Praca nie jest ciezka , pracowalam na linkach , ktore odpowiadaly mojej wytrzymalosci i sile . Mieszkanie wygodne , w pelni wyposazone - zasluga gospodarza , czyste , zadbane - zasluga nas, mieszkancow . Wi-fi dzialalo bez zarzutu . Pensja zawsze na czas , ilosc godzin sie zgadzala . Urlop po 3 miesiacach pracy , kazdy pracownik jest o tym uprzedzany , wiec przyjezdzajac tu do pracy nie ma co sie temu dziwic . Wszyscy umiemy czytac i liczyc (?) zdziwienia nie powinno byc . Dla mnie wszystko pasowalo . Wiedzialam do jakiej pracy jade i na jakich warunkach. Koordynatorzy bardzo pomocni i w porzadku. Z wizyta u lekarza nie mialam zadnych problemow , dzieki Pani Agnieszce i Panu Arturowi . Nie mam zadnych zastrzezen , moglam na nich liczyc . Pozdrawiam.

gosc
@Iwona

za dojazdy do pracy placi się ?

Ktostam
@gosc

Tak każdy plac i za auto 50€+paliwo na własny koszt A auto masz tylko na trasie praca dom

Krzysztof
@Iwona

Iwona napisz mi ile można dorobić na miesiąc

Ktostam

Nie polecam tej firmy a szczególnie nasza kochana panią Agnieszka ponieważ gdy mieliśmy czas wolny grała muzyka i było wesoło i miło to w poniedziałek do biura na rozmowę i prośba o wypierdalanie z domku. Każdy według niej to cpun pijak (usunięte przez administratora) A Pan Artur to bym spoko dopóki nie dasz wypowiedzenie bo później mają wasz w (usunięte przez administratora) także nie polecam tej agencji praca jako tako mi się podobała dziękuję.

Jedzie ktoś może przez tą agencje lub pracował w Burgwedel koło Hannoveru i może się wypowiedzieć??

Lech

Witam. Interesuje mnie praca jako operator wózka widlowego wysokiego składu w Lehrte okolice Hanoweru. Może ktoś powiedziec jakie warunki mieszkaniowe i sama praca oraz ile można zarobić? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Sinsay

Pracowałem. Dostałem umowę na 9 miesięcy. Po ośmiu miesiącach dostałem propozycję podpisania umowy bezpośrednio z magazynem. Od ponad miesiąca jestem pracownikiem magazynu

Sinsay

Praca fajna, w ogóle nie jest ciężko. Jeśli zakumasz system, to wszystko będzie łatwe.

Art89

Jestem byłym pracownikiem Concept Plus. Pracowałem prawie 18 miesięcy. Wypłaty są mniej więcej opisane oczywiście po wypełnieniu zeitkonta są zdecydowanie większe o jakieś 200-300 euro jednak jesienią zabierają godziny i trzeba siedzieć na miejscu nawet kiedy jesteś przed urlopem i jesteś na godzinach z zeitkonta firma może cię wezwać. Jeśli chodzi o biuro nie mam zastrzeżeń poza szefową conceptu a pracowałem w 2018r. Ogólnie praca nieraz bywa ciężka szczególnie na początku ale przyjeżdżają studenci którzy są na krótki okres i zwyczajnie mają w (usunięte przez administratora) pracę. Impreza trwa tam 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez cały rok więc przez liczne libacje alkoholowo-narkotykowe bywa mnóstwo konfliktów między ludzmi. Szczególnie kiedy przyjeżdża (usunięte przez administratora) demoluje wszystko i nie potrafi uszanować czyjejś prywatności i czasu na wypoczynek. Jednak są tam też osoby z którymi zdecydowanie można nawiązać kontakt. Kradzieże i bójki to prawda. Pozdrawiam byłych i obecnie w dalszym ciągu pracujących pracowników Szczęśliwego Nowego Roku dużo zdrowia i uśmiechu ;)

Art

Cześć. Przez agencję pracy Concept Plus - Wietze pracowałem 18m-cy. Przez cały ten okres nie miałem żadnych zastrzeżeń co do naszej współpracy. Wypłaty na czas, urlopy bezproblemowo, ale jak w każdej firmie rządzą się własnymi prawami.

Art

Cześć. Przez agencję pracy Concept Plus - Wietze pracowałem 18m-cy. Przez ten cały okres nie miałem żadnych zastrzeżeń co do współpracy. Wypłaty na czas , urlopy bezproblemowo, ale jak w każdej firmie żądzą się własnymi prawami.

Aga

Witam. Za tydzień mam jechać z narzeczonym na produkcję drobiu w haren proszę o opinie jak się pracuje czy wynagrodzenia są w porządku i jak z mieszkaniem

Laki
@Aga

Nie boisz się koronowirusa ?

Walory mózg
@Laki

Korona czyli grypa jako co roku?? Ty się nie bałeś grypy dwa lata temu? Teraz nikt już nie umiera na raka, na serce. Ludzie giną w wypadku samochodowym ale w karcie i tak mają koronę wklepaną. W co wywołało wierzyta ludzie.

Były

Odradzam prace w tej fabryce agencje pracy was okradną no jeżeli chcecie pracować za 300 ruro to nie ma sprawy

@Były

To prawda. Na dzień dobry przyklepany covid, zero zainteresowania... Nikt się Tobą nie interesuje masz siedzieć w domu 10dni... Dla nich się tylko liczy, że umowa podpisana później traktują ludzi jak śmieci. Po miesiącu czasu na koncie 270euro. Firmę można wskazać jedynie swoim wrogom zamiast drogi do piekła ????Nie polecam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Nikita

Hej. Czy ktoś pracuje lub pracował w miejscowości Wietze , przy drobiu.? Proszę informacje jakie są warunki pracy, mieszkania czy dają zaliczki i czy wypłaty są uczciwe i na czas. Z góry dziękuję ????

Edi
@Nikita

Witam Praca nawet spoko jeśli na dobrą linkę trafisz, generalnie jest dość szybkie tępo jak to na taśmach ale jeśli się szybko uczysz to jest ok Mieszkania to gorszy temat bardzo słabe Dużo ludzi na kwaterach lepiej jest samemu wynająć chatę bo bulisz słone pieniądze za bardzo niski standard Pracujesz na 3 zmiany choć mówią że są 2 6 - 15 9- 18 15- do bulu 18 - do bulu Wypłata jest na 2 etapy do 30 wypłacają 300 euro I do 15 resztę Wypłacają ci tylko za 131 godzin bo reszta wędruje na zejtkonto czyli po odliczeniach masz około 870 - 920 euro Odliczają : Kwatera 300 euro Szkolenia 30 euro Ubrania 30 euro Buty 20 euro Książeczka 36 euro Dojazdy do pracy to około 7-8 euro dziennie w 2 strony Można wynająć od nich samochód za 100 euro ale odradzam każda ryska to u nich kosz 650 euro A dlatego tak mało bo odliczają drakońskie Tak tu wygląda Na szczęście niedługo kończę umowę :) Pozdrawiam

@Edi

Dzięki Edi . Twoja odpowiedź jest bardzo konkretna .????

@Edi

Proszę napisz mi jeszcze jak daleko się jeździ z domku do pracy ? Pozdrawiam:-)

Khareema
@Nikita

W tamtym roku temu wysłałam tam moją koleżankę w dobrej wierze, że będzie miała pracę /nie zna języka, potrzebowała zarobku/. Dobrze, jak za miesiąc wzięła 800 euro. Oczywiście zmyła się szybko, bo nędzna wypłata, nieciekawe towarzystwo. Szkoda czasu i przepracowanych godzin. Concept+ i jego mięsne fabryki to (usunięte przez administratora) Owszem, "werbownicy" z agencji naobiecują Ci złotych gór przez telefon, przytakną, czemu tylko zechcesz, a jak zajedziesz na miejsce, weźmiesz pierwszą wypłatę, to Ci się oczy otworzą. Tutaj "werbownicy" też siedzą, piszą laurki o pracy na mięsie, minusują nasze negatywne, ale prawdziwe opinie, albo próbują nas ośmieszyć, że nie znamy tematu. Znamy, bo przetestowaliśmy na własnej skórze lub /niestety/ na naszych znajomych. Nie polecam, bo istnieją jeszcze przyzwoite agencje z przyzwoitą pracą i płacą.

Krzyś

Witam moja żona ma 27 czerwca wyjazd do fabryki drobiu w haren wietze jak tam teraz jest bo opinie są różne proszę o odpowiedz

@Krzyś

Witaj. Za tydzień też tam jadę do pracy. Napisz proszę jak tam jest ? Z góry dziękuję.

Kamil

Kamil
@Kamil

Witam , czy ktoś powie mi jakie warunki panują w Haren na mieszkaniach oraz jak z zarobkami na mięsie ? (usunięte przez administratora)

Julia
@Kamil

Mieszkania uważam że są okej, zawsze można usterki lub niedogodności zgłaszać koordynatorom - oni dogadują się z właścicielami mieszkań. Zarobki w sumie zależą od przepracowanych godzin, ale zakładając że jesteś studentem a czas pracy jest przeciętny (przepracowane wszystkie zaplanowane dni, jakieś nadgodziny, czasem może zdarzyć się dzień/dwa wolne w miesiącu) można zarobić ok. 6500/7000tys. w 5 tygodni.

Lech

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Plus - Haren

• Jak się pracuje w Concept Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Plus?

Kandydaci do pracy w Concept Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Plus