Jantschitsch

Opinie o Jantschitsch

A to ,

To jest (usunięte przez administratora) nie firma ,

były

Firma po prostu tragedia. Nieprzewidywalny system pracy mimo tego że w umowie jak byk napisane 3/1 a tu jak im pasowało przytrzymywali tydzień dłużej rzadko pytali czy może tak być. Na zaś nie ma możliwości zaplanowania czego kolwiek typu wizyta lekarska przez ich samowolkę. Co miesiąc nie zgadzała się wypłata. Trzeba walczyć o swoje pieniądze. Częste przyczepianie naczep, zmiany ciągników. Wielokrotna zmiana miejsca załadunku np. pierwotnie dostajesz smsa jedz tu i tam i jedziesz a za chwile 2 sms z innym miejscem później znowu co innego...

A to ja
@były 03.01.2017 23:02

Tez potwierdzam ludzi majà za niewolnikow ,jak sie dajecie tak macie

o kurka wodna

potwierdzam co wyzej napisał kolega

Zostaw opinię o Jantschitsch - Meppen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jantschitsch