Opinie o Jantschitsch w Meppen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jantschitsch. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jantschitsch o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantschitsch w Meppen

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jantschitsch?

@Justyna

Tak z własnego prywatnego telefonu trzeba wysyłać na WhatsApp cmr do biura a za internet nikt nie zwraca

Czy istnieje możliwość rozwoju w Jantschitsch?

@jantschitsch Nowy wpis

W firmie nic się nie zmienia od lat, stary sprzęt, nowy tylko dla starych pracowników, Niemców i grupy Rumunów. Odliczenia, wieczne kłopoty, jedyny jaki plus to kasa na czas ale.co z tego jak za każdą (usunięte przez administratora) obciążają. Mało kto pracuje tam długo.

Kierowca Nowy wpis

Witam kierowca Jantschitsch transporte nigdy nie polecam tej firmy szefostwo bawi się na koszt pracowników zarobki są zaniżone i nie wypłacane przepisy tacha nie są przestrzegane. Firma która wozy śmiecie nie jest ich stać na pracownika

Jakie są warunki zatrudnienia w Jantschitsch?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Jantschitsch?

Jani

Dostaniesz tylko miotłę i łopatę, w tej firmie nie ma służbowych telefonów, kontakt z firmą poprzez tom tom lub poprzez prywatny swój telefon

Justyna
@Jani

No ale skoro są alternatywy to chyba aż tak bardzo ten telefon służbowy to nie jest potrzebny? A co jeszcze ewentualnie innego tu zapewniają?

@Justyna

Co to za alternatywa komunikacja przez tom tom, bardzo często nie odpowiadają na wiadomości na tom tomie. Czasem bywa, że trzeba czekać nawet dwie godziny na odpowiedź a jak się coś dzieję z ciągnikiem siodlowym lub z naczepą unikają odpowiedzi i trzeba sobie samemu radzic

@Justyna

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jantschitsch? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Stefan

Było już pisane o słabym stanie technicznym aut czy przeginaniu z czasem pracy. Nikt jednak nie podał, czy jest niemiecka umowa o pracę i ile płaci kierowcy C+ E? Z archiwalnego ogłoszenia z 2021 r. wiem, że oferowano 1800 Euro brutto + 42 Euro diety netto / dzień + premie tygodniowe. A obecnie, jak te kwoty wyglądają?

@Stefan

Umowa niemiecka, zadnych premii, o kase zadzwon dopytaj, ale pamietaj ze duzo obciazen za byle co i nie placa ostatniej wyplaty

Lukas
@Stefan

Ok.2500 netto 3/1

problemy ze zjazdami do domu. dostałem kartę kierowcy (usunięte przez administratora) do dziś nie wiem po co. (usunięte przez administratora) mnie na grube pieniądze

kierowca

Bardzo latwo jest wypowiadac sie na temat innych w szczegolnosci w sposob negatywny. Najlawiej jest wyladowac zlosc, nerwy obrazajac kogos za jego plecami zamiast powiedziec komus cos wprost. Co do tej firmy, w ktorej w sumie sam kiedys pracowalem i wiem czego doswiadczylem nie moge potwierdzic tego wszystkiego co inni pisza... Pamietajmy ze medal ma zawsze dwie strony, a kij dwa konce...Jezeli chodzi o stan techniczny samochodow to tak naprawde kto doklada sie w bardzo duzym stopniu do tego ze sie psuja??? Kierowca, bo przecie to MY nimi jezdzimy i pewnie nie jeden z nas podchodzi do tego z mottem ' a co mi tam przeciez nie moje' albo wielokrotne robienie dysponentowi na zlosc np. nie odbierajac telefonu bo akurat nie mam na to ochoty... Zastanowmy sie jaka jest lub byla nasza w tym rola gdy doszlo do tej lub innej sytiuacji, o ktorch tutaj wszyscy wypisuja, zanim bedziemy na oslep komentowac!

Natalia
@kierowca

no dobra, niby tak ale z drugiej strony jak faktycznie podbijają badania bez pokazywania aut to kiepsko. Nie czułeś nigdy że stan aut zagraża twojemu zdrowiu/ życiu?

Pytajacy
@kierowca

Jakim ty jestes kierowca. 99% to Pani Magda na polecenie szefow obiecuje złote góry a potem dostajesz stara scanie 322 w ktorej tylko nasrac. Wstydu oszczedz 30% kierowcow w tej firmie ma dobrze bo ma swoje auta i nawet naczepy reszta to popychadla, ktorzy dostaja totalny szrot ..... Dyspozycja ? Jedna wielka sciema dzieciaki ktorzy jeszcze sie ucza i wstaja na bacznosc jak Pan Frank mowi. Napisz ilu kierowcow w przeciagu 2 lat odeszlo z firmy. Z tego co mowili kierowcy to liczba 50-60 minimum. Nawet dyspozytorzy sie zwalniaja bo nikt nie wytrzyma dlugo , chorymi ambicjami i rasismem ktory da sie wyczuc kazdego dnia. Takze pani Magdo nie sciemniaj tylko wlacz komentarze na facebooku a zobaczysz prawdziwa opinie o tej firmie.

@Pytajacy

Zgadzam się z Tobą wszystko to prawda, dyspozytorzy to dzieciaki a auta szkoda gadać szroty, naczepy również totalny szrot albo szantażowanie przez Franka że jak nie pojedziesz do Lingen zamienić naczypy a ty już nie masz czasu pracy to mówi że Cię zwolni. Nawet największemu wrogowi nie polecę tej firmy. A pani Magda boi się włączyć komentarze bo prawda wyszła by najaw. A gdyby nie Paweł W. i Mariusz J. Nie mieliby kierowców bo oni ściągają do firmy nowych kierowców

Czytam, że samochody, którymi muszą jeździć pracownicy są w fatalnym stanie. Rozumiem że samochody nie mają przeprowadzonych badań technicznych? Czy kierowcy są zmuszani do jazdy bez ważnych badań?

Były

Firma ma zaprzyjaźniony serwis KMT w lingen serwis Daf i Iveco. Badania czasami sa podbijane nawet bez auta lub naczepy. Jak juz jest auto lub naczepa na TUV to zbytnio nie przykladaja wagi do uchybien. Sa auta w stanie dobrym ale tymi jezdza starzy pracownicy lub grupa kierowcow z Rumuni bo maja silna pake i tak sobie zalatwili. Caly pozostaly szrot zostaje dla nowych i tych co boja sie odezwac.

Maja
@Były

Trochę to jednak niebezpieczne. A Ci jak ich to nazwałeś "odważni" mają lepsze auta, to co trzeba zrobić żeby to załawtić?

@Maja

Trzeba być bardzo posłusznym, robić to co oni każą i w (usunięte przez administratora) wchodzić właścicielom aby mieć swoje auto

@Maja

Nie ma zasady. Wszystko zalezy od humoru szefow. No i od tego czy potrafisz zaryzykowac zwolnieniem. Bo bez szantazu nic nie zalatwisz...

Janusz

Nie polecam tej firmy, bardzo złe traktowanie pracowników. Pies ma lepiej w budzie niż kierowca z pluskwami w kabinie firmy Jantschitsch. Przepracowałem pobyt i przez drugi tydzień nie mogę zmyć swędzenia. Szantaż z pieniędzmi , nie przyjedziesz, nie masz pieniędzy. Z dala od tej firmy. Ich empfehle diese Firma nicht, sehr schlechte Behandlung von Mitarbeitern. Der Hund hat im Zwinger besser als der Fahrer mit Käfern in der Kabine der Firma Jantschitsch. Ich habe einen Aufenthalt gearbeitet und für die zweite Woche kann ich den Juckreiz nicht wegwaschen. Erpresse mit Geld, du wirst nicht kommen, du hast kein Geld. Weg von dieser Firma.

@Janusz

Byłeś zatrudniony u nich bezpośrednio @Janusz i czy próbowałeś zgłaszać te wszystkie niedogodności osobom z wyższym stanowiskiem? Wchodziłam na ich funpage i ze zdjęć wszystkie pojazdy wyglądają za zadbane i nowe. Może ktoś jeszcze z nimi jeździł i może podzielić się informacjami na ten temat?

XYZ
@Karolina

Witam serdecznie również pracowałem jak kolega Janusz auta są bardzo bardzo złym stanie brudne śmierdzące Z pluskwami w ciągu jednego dnia zmieniałem 3 ciężarówki kazał mi się wpakować wypakowywać w pakować wypakowywać i pompować koła traktują ludzi jak na dodatek mają polskiego zaganiacza pracowników. Przedstawiają warunki które po powrocie do domu zmieniają się na ich zasady, którzy obiecują gruszki na wierzbie (usunięte przez administratora)Jeżeli chcecie mieć zapłaconą ostatnią wypłatę w moim przypadku nie zostały mi wypłacone pieniądze Pozdrawiam .Na dodatek jeżeli stoi się na firmie w meppen potrafi ci Mike albo Frank nie wiem który z nich przyjechać o 3:00 4:00 rano i nawalać w kabinę i budzić kierowców bo ma takie życzenie i jeździ rowerem po placu i budzi kierowców

XYZ
@Karolina

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie Jeżeli termin mija do 15 a masz akurat zjazdówka to nie zapłacą ci pieniędzy dopóki nie wrócisz do pracy bo boja się strasznie że ludzie odejdą więc szantażują ludzi wysyłają po 300 € żeby wrócić i jak wrócisz do pracy wyjedziesz z bazy z meppen dopiero ci zrobi przelew

DDDD
@Karolina

Kojarzysz jakąś firmę która pokaże na swoim FP albo stronie internetowej realia w jakich ma się pracować?? Bo ja nie. Samochody w tej firmie to jeden wielki (usunięte przez administratora) pourywane plastiki , choinki na zegarach. Bardziej uwalonych i rozklekotanych samochodów jeszcze nie widziałem. Niemcy oczywiście (Ci co dbają) to mają te nowe Iveca czy Volvo, a polaczkowi klekota w postaci Iveco staralis dają i jedź. (usunięte przez administratora) w samochodzie? posprzątaj my Ci zapłacimy 50e i jedź. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła w tej firmie.

@DDDD

Ponieważ to wszystko prawda

Alibaba

Dokładnie tak tak samo jak proponował ustawiane wypadki samochodowe na terenie UK. W busie nieraz podczas drogi do domu był tak (usunięte przez administratora) i opowiadał o kradzierzach ustawianych DZWONACH i tego typu inne rzeczy. Oby poszedł siedzieć

technik

Omijajcie tę firmę z daleka wożą śmieci w każdej postaci oczywiście waga to fikcja do oporu czas pracy kierowcy jak sobie pozwolisz to do oporu i wyznaczają przerwy oni , o autochofach możecie zapomnieć w anglii serwis to tragedia jak w rumunii . Sprzęt to szrociarnia iveca naczepy to samo kierowcy nie zgłaszają usterek a jak zgłosisz to i tak pojedzie dalej a ty dostaniesz szrota bez hamulców . Magdalena to oszustka która werbuje aby przyjść do pracy czaruje a potem wychodzi co jest grane zgłaszasz jej problemy i nic dalej to samo załatwianie spraw załadunki rozładunki kierowca cło kierowca bo ich załatwienie kończy się tym że 5 razy jedziesz do border office i śmieją się z ciebie ahglicy że jezdzisz jak na karuzeli a firma i tak nic nie załatwiła. Szefostwo szkoda słów wcześniej opisane mają w dupie kierowcę i co się z nim dzieje liczy sie tylko fracht, na dpd dhl dachser nie podadzą ci godziny załadunku i masz kończyć w piatek i do domu to w sobotę gdzie dostajesz wiadomości w formie rozkazu . Firma dla desperatów i bez języka gdzie na załadunkach zwracałem uwagę na wagę czystość załadunku to słyszałem że inni nic nie mówią i jest git. Werbują już przez firmę Bresland a i ich kierowcy dostają 500 euro za kierowcę jeden debil zrobił sobie z tego dodatkowy zarobek. Omijać Omijać Omijać wytrzymałem tylko jedną turę 3/1

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Jantschitsch? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Cała firma nie pracuje w święta. Jeżeli ktoś chce zostać i pracować firma płaciła w zeszłym roku za święta 500 euro

Jani

Bardzo śmieszne nikt takich pieniędzy nie dostał za święta

Endriu

Dla nich nie ma żadnych świętości.W wigilię można zajechać do komu po wigili.

DDDD

Taki news. Jantschitsche na tą chwilę płacą 500 euro za przyprowadzonego kierowcę do firmy. Także idąc tam przez kogoś miejcie świadomość że ten ktoś zarobił na was :D

Kiero

Panowie czy w systemie 4/1 zarobi 2500

Gall Anonim

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Pomyślcie sami jak firma potrzebuje agencje do znalezienia nowych kierowców, albo przyjmuje każdego z lotu to sami pomyślcie jaka to firma.

WŁADIMIR

Betrüger Diebe. Frank und Maik und alle Fahrer

John

Nie polecam tej firmy, bardzo złe traktowanie pracowników. Pies ma lepiej w budzie, niż kierowca z pluskwami w kabinie firmy Jantschitsch. Pracowałem jeden pobyt a już drugi tydzień nie mogę zmyć z siebie swędów. Zdala od tej firmy. Ich empfehle diese Firma nicht, sehr schlechte Behandlung von Mitarbeitern. Der Hund hat im Zwinger besser als der Fahrer mit Käfern in der Kabine der Firma Jantschitsch. Ich habe einen Aufenthalt gearbeitet und für die zweite Woche kann ich den Juckreiz nicht wegwaschen. Erpresse mit Geld, du wirst nicht kommen, du hast kein Geld. Weg von dieser Firma.

Michał Latocza

To jest zlodziejska firma. Okradaja własnych kierowców. Nie szanują nikogo. Nigdy w życiu nie poznałem tak hamskich ludzi ja te dwa barany. (usunięte przez administratora) kradną na potęgę. Za wszystko obciążają kierowców chociaż to ich jest wina. Dla nich kierowca jest zawsze winny. W samochodach są pluskwy. Zestawy są zajechane. Odradzam tam pracować chyba że lubisz być okrada y.

Micha L
@Michał Latocza

To nie mój komentarz. nie podpisuje się pod nim.

Pomidor

(usunięte przez administratora)W Anglii załadunku są na zlomowiskach jeździsz po różnych ostrych kawałkach metali i chcąc niechcąc przebijesz koło. 100euro za złą pracę taki podają powód. 300 euro za to że stałes za długo na pauzie 11godzin i 15min. 350euro za to że nie zdążyłem na rozładunek /załadunek bo bioro źle obliczylo twój dojazd na miejsce. Zabrana cała wypłata bo weszli ci imigranci na naczepę. Pluskwy pluskwy pluskwy

Jurek

@gogo a czy te nadprogramowe godziny są dodatkowo płatne? A jak nie to czy to gdzieś zgłaszaliście?

@Jurek

O czym ty mówisz jakie nadprogramowe godziny płatne, dostaje się diety dzienne i podstawę nie płacą za dodatkowe godIny

Zostaw merytoryczną opinię o Jantschitsch - Meppen

• Jak się pracuje w Jantschitsch?

Zobacz opinie na temat firmy Jantschitsch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jantschitsch?

Jantschitsch