Jantschitsch

Meppen

Jantschitsch

Opinie o Jantschitsch

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Jantschitsch?

Kamil A.

widze ze usuwane sa komentarze o firmie... co do robali w autach i na socjalu to fakt ale chyba juz z tym porzadek zrobili jak sie godzicie na jazde w zarobaczonym aucie to wasz problem najlepsza metoda to stac az kogos przysla do czyszczenia nie bać się walczyć o swoje... czeste przepinki, zmiany miejsc załadunku tak jak kolega napisał wyzej, jak odchodzisz to ucinaja pensje. Mi ogólnie kasa sie zgadzała ale ostatnia wypłata pocieta w mak, problem ze zjazdami do domu najlepiej robic non stop (a byli tu tacy ponoc..) przetrzymuja (dzien zjazdowy najgorszym dniem szychty), jak cos potrzebujesz to biura nie ma a w nocy zapomnij... no i auta jak trafisz jedno bedzie czyste inne zapierdzielone ze hu hu. Do dzis nie moge sie doprosic o dokument potwierdzajacy moje diety za 2017 (potrzebny do rozliczen - zwrot podatku pisałem wielokrotnie do ksiegowego ten odesłał mnie do szefów Maika i Franka tez pisze do nich z prośbą o dokument - bez odzewu...) Bus (niebieski) ktorym zazwyczaj do gorzowa jezdzilem to poezja tak dobitego busa nie widziałem nie dało się w środku nie ubrudzić jak go pierwszy raz zobaczyłem myslalem ze służy do przewozu materiałów budowlanych luzem... był tak szczelny ze zimą zatykaliśmy gazetami szpary w karoserii zeby nie zamarznąć. Są też inne busy białe ale nimi jeżdziła warszawka jak tam jeszcze pracowałem i kilka mniej dobitych osobowek. Do plusow trzeba zaliczyc przestrzeganie czasu pracy brak magnesow czy innych lewych kart, kierowcy Polacy sa w sumie wporzadku koledzy Niemcy tez ok choć niektórzy lubią się mądrzyć i podpierdzielać :) no ale do przezycia. Kasa była zazwyczaj na czas z tym problemu nie było. Parkingi głównie płatne z jedzeniem (szczególnie jak wieziesz np miedz). Trasy mi sie trafiały zazwyczaj krótkie +/- 600 km Luksemburg niemcy francja belgia i uk. Przeprawy na uk głównie pociągiem ale zdarzało mi się też płynąć promem. Co do obsługi to skład z ruchomą podłogą. ładowanie materiału luzem od góry, wozilismy tez palety, skakania troche po naczepie jest. Najgorsze było wozenie odpadu pod adr-ami z elektrowni z uk. Strasznie sie to kurzyło i ciezko sie przy tym oddychało (maseczki zalecane kombinezon obowiazkowy jak gogle kask i buty). Auta to iveco roczniki różnie najstarszym jeżdziłem który miał ok 1 000 000 km ale jezdziłem tez nówkami które przebiegu miały 60 000 (jak sie trafi) Niektórzy kierowcy mieli auta przypisane na stan ale to głównie niemcy ale rodacy tez sie trafiali. Jezyk komunikacji u mnie to był angielski (urzadzenie wielofunkcyjne tom tom)ale jak coś bardziej skomplikowanego to biuro robiło konferencje z tłumaczem (innym kierowcą który dobrze znał niemiecki). Nie boje się cieżkiej pracy i zostałbym gdyby szef zgodził się na system 2/1 albo 2/2 za rozsądne pieniądze. Pracowałem tam pół roku.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Jantschitsch. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

A to ,

To jest (usunięte przez administratora) nie firma ,

były

Firma po prostu tragedia. Nieprzewidywalny system pracy mimo tego że w umowie jak byk napisane 3/1 a tu jak im pasowało przytrzymywali tydzień dłużej rzadko pytali czy może tak być. Na zaś nie ma możliwości zaplanowania czego kolwiek typu wizyta lekarska przez ich samowolkę. Co miesiąc nie zgadzała się wypłata. Trzeba walczyć o swoje pieniądze. Częste przyczepianie naczep, zmiany ciągników. Wielokrotna zmiana miejsca załadunku np. pierwotnie dostajesz smsa jedz tu i tam i jedziesz a za chwile 2 sms z innym miejscem później znowu co innego...

A to ja
@były 03.01.2017 23:02

Tez potwierdzam ludzi majà za niewolnikow ,jak sie dajecie tak macie

o kurka wodna

potwierdzam co wyzej napisał kolega

Zostaw opinię o Jantschitsch - Meppen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jantschitsch