Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

Mateusz

Miła i rzetelna obsługa telefoniczna w firmie.Zamowieniee na czas, wszytsko w jak najleszym porządku.

Klient

Zamówienie doszło na czas w dobrym opakowaniu. Ceny nie wygorowane jak za takie mebelki.

Asia

Czy może mi ktoś potwierdzić że za zamówienie trzeba zrobić przelew aby rozpocząć jego realizację? Czy zaliczka i za pobraniem też jest możliwa forma zapłaty?

Kornelia

Swietny kontakt ze sklepem,bardzoooo mia ob,lga telefoniczna. za,owienie na piatke

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

Marcela

Zamówiłam szafkę do przedpokoju, przyszła bardzofajnie zapakowana;) aż musia,lam napiać opinię:) dziekuje za mały gratisik.

ON

Wszystko ok jeśli chodzi o pracę. Zatrudnienie i rozmowa kwalfikacyjna na plus. Widać, że w firmie pracują osoby kompetentne.

Rysiek

Ja oceniam wspóołprace na plus.Meble, kt,ore zamowilem dotarły w terminie bardzo dobrze zapakowane.Cena nie wygórowana. DObry kontakt z obsługa klienta przez telefon.

Mikołaj

Widzę, że nie jesteś zadowolony z wykonanej usługi. Czy próbowałeś reklamować towar i wymienić go na taki, który będzie miał odpowiedni montaż i wymiary?

MAciek220

Polecam tego sprzedawce-rzetelna firma.

Wszytko ok.

Olek

Zamówienie przyszło na czas, idealnie zapakowane, wszystko jak na zdjęciach.

Robert

terminowa realizacja zamówień.

Mati

Ok.

Mirella

Wszystko ok.

Klara

https://allegro.pl/oferta/110cm-skrzynia-kufer-szafka-na-buty-z-siedz-skf110-5164484254 zamówiłam już drugą dla siostry i obie jesteśmy bardzo zadowolone.

Ala

Zamówienie ok.

Mirek

Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu internetowego, zamówienie z allegro doszło na czas.

Arek

Fajna praca dla młodych szczególnie stanowisko na produkcji- można się dużo nauczyć. Jeśli ktoś się sprawdzi na okresie próbnym to może liczyć na stałą umowę z fajna pensją.

Judyta

zamówienie ok.

marek

zamówienie zrealizowane wzorowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.