Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

Mitek172

Szef w porządku porostu normalny, przystępny człowiek. Ekipa zgrana, jest trochę nowych osób ale to ze względu na większe zamówienia. Firma się rozwija.

Mika
@Mitek172

Chciałam skomentować początek powyższego wpisu ale zamiast tego zostawię tu to...:))))))))

Damianek
@Mika

Witam mogłaby Pani rozwinąć myśl chciałem aplikować na dział produkcji do tej firmy ale chodzą plotki że wszyscy są na umowach zlecenie, pensje zaś wypłacane pod stołem czy to jest prawda?

Mika
@Damianek

... co robić??

Sonia117

Pracodawca rzetelny, praca w dziale handlowym na wysokim poziomie. Pensja na czas, premie za sprzedaż, teraz mają dojść jakieś benefity więc można powiedzieć, że firma się rozwija.

pracownik produkcji
@Sonia117

Najlepiej placi. swoim pracownikom w calym miescie mozna sporo zarobic.

Magdalena
@pracownik produkcji

W takim razie dobrze jest słyszeć, że w Górnej Półce można całkiem dobrze zarobić. Chciałabym jeszcze pozostać przy temacie wynagrodzenia. Możesz mi jeszcze powiedzieć, czy oprócz podstawy na wypłatę składają się tam też jakieś dodatki?

Pani W.
@Sonia117

Uwaga Vip Meble ,Cud kuchnie ,Mbd Meble i Gorna Polka to ta sa.ma osoba ktora. robi wadliwe meble. -Pan B.S.Uwazajcie lepiej zgubic te pieniadze niz dac mu zarobic i zalowac przez cale zycie.Przeczytajcie forum a sie przekonacie ze nic nie jest wart ten stolarz.

Byly pracownik

Szef ppodpisuje lewe umowy na produkcji w dziale biurowym chyba jest normalnie (usunięte przez administratora)

Ksiegowa
@pracownik produkcji

To wypisuje takie komentarze? Zarobki nie są wcale wysokie i można zapomnieć o uczciwej umowie.

Zonia17
@pracownik produkcji

Kto wypisuje takie kłamstwa ? Kto pracował lub współpracował ten wie że lepiej omijać tą firmę. Sam kontakt z Panem Z jest mocno żenujący. A próba podreperowania wątpliwej opinii o firmie pozytywnymi komentarzami jest mocno słaba.

Czy pracodawca Górna Półka Zakład Stolarski Kamil Zieliński organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Cytyar

Nie panie Kamilu

M6

Współpraca na poziomie biznesowym chaotyczna. Nawet uwzględniając kwestie logistyczne, to sprawy finansowe są kompletną klapą. Rzetelność i dotrzymanie słowa są dalekie od normy. Nagminne próby manipulowania faktami oraz niemożliwy wręcz poziom szacunku do pracy innych osób. Wrażenie ogólne mocno nieprzyjemne. Uważam za wielką nieprzyjemność jakąkolwiek współpracę.

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

nie płaci za wykonaną pracę

Firma
@pracownik

ale jemu płacą ;)

Najwyszsze napięcie
@pracownik

Niestety to prawda ból zapłaty lub wrodzone predyspozycje. omijać z daleka

Olek

Zdanie firmie bardzo pozytywne, ne ma co narzekać-oczywiście mowa o pensji:)

Franciszek
@Olek

Uważasz, że wynagrodzenie jest dobre. A inne dodatkowe bonusy, które także są istotne dla osób podejmujących zatrudnienie. Pracodawca je oferował?

Maciek
@Franciszek

Kto pisze te wszystkie żenujące pozytywne komentarze? Wysokie zarobki? Miła atmosfera? Bonusy?? Gdyby to była prawda nie byłoby takiej rotacji pracowników.

Michał Wrona

Extra praca za niezłą pensję o ile się starasz.

Natalia
@Michał Wrona

Super wiedzieć, że w Górnej Półce - przy odpowiednim zaangażowaniu - można otrzymać całkiem dobrą pensję. Ale zastanawia mnie jeszcze to, czy firma oferuje Wam jakiś pakiet socjalny. Jak to zatem jest?

Kiknik
@Natalia

Pakiet socjalny ? Nic takiego nie ma i nie będzie.

Nowicjusz

Co do jednej wypowiedzi jakiegoś tam pracownika, który twierdzi, że w firmie dużo osób pracuje bez umowy to chyba jakiś żart. Nie słyszałem od kogokolwiek w firmie żeby nie miał umowy, a takie komentarze potrafią psuć atmosferę w pracy;/ także jeśli ktoś ma zamiar wymyślać totalne bzdury to niech ma odwagę powiedzieć to w firmie, a nie wyzywać się na forum bo ma takie hobby.

Olek
@Nowicjusz

I co to za umowy? Świstek na wypadek kontroli lub najniższa krajowa.

olek

Mam super załogę, jestem zadowolonym pracownikiem hali . Dogaduję się z przełożonym, brygadzistą i innymi pracownikami.

Kolega olka
@olek

Ale tam nie ma brygadzistów.

Wojtek Sierak

bardzo uprzejma obsługa sklepu internetowego, dobre meble za calkiem dobrą cene

Tadek

zamowienie zrealizowane szybko i dokładnie.

Siemczyk

Jako pracodawcę mogę ich polecić, to co obiecali na rozmowie mamy w rzeczywistości.

Mateusz

Firma godna poecenia, pensja na czas, fajny klimat, szef ok.

Roksana

Szafeczki godne poleenia, zamawiam juz trzec raz i nie narzekam.

Romek G

Dwa tygodnie temu zamówiłem szafkę do przedpokoju i już do mnie dotarła cała i zdrowa ;)

Mateusz

Miła i rzetelna obsługa telefoniczna w firmie.Zamowieniee na czas, wszytsko w jak najleszym porządku.

Klient

Zamówienie doszło na czas w dobrym opakowaniu. Ceny nie wygorowane jak za takie mebelki.

Asia

Czy może mi ktoś potwierdzić że za zamówienie trzeba zrobić przelew aby rozpocząć jego realizację? Czy zaliczka i za pobraniem też jest możliwa forma zapłaty?

Kornelia

Swietny kontakt ze sklepem,bardzoooo mia ob,lga telefoniczna. za,owienie na piatke

Marcela

Zamówiłam szafkę do przedpokoju, przyszła bardzofajnie zapakowana;) aż musia,lam napiać opinię:) dziekuje za mały gratisik.

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.