Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

On170

Wszystko ok.

zamowienie

Zamówienie doszło na czas i to drugi raz :) Nie mam innej możliwości jak tylko polecić takich sprzedających.

Judytka

Zamówiłam szafkę na buty, wszystko bardzo dobrze przebiegło. Zamówienie doszło na czas, cena adekwatna do towaru. Dziekuje

marek

Wszystko w jak najlepszym porządku, zamówienie doszło, więc mogę polecić firm.e

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

Solidna firma, dobra płaca, pracuje dość krótko ale na razie jest ok.

klient

Mega pozytywne wrażenia, bardzo dobra obsługa telefoniczna w firmie. Szafka "przyszła" na czas, wszystko bardzo dokładnie zapakowane. Mogę szczerze polecić, nie wiem jak inne osoby ale u mnie przebiegło wszystko bdb.

Viola

Od firmy Górna Półka zamówiłam szafkę na buty, wieszak oraz pawlacz. Szafka na buty miała nawiercone otwory na zawiasy w innym miejscu niż powinna, wieszak poobijane narożniki natomiast pawlacz wyrwaną i uszkodzoną ściankę boczną, połamaną część znajdującą się w środku, która była przykręcona tylko jednym wkrętem zamiast dwoma. Meble były nieodpowiednio zabezpieczone do transportu. Po wysłaniu zdjęć do firmy przeproszono mnie przyznając się do błędu w nawierceniach oraz do tego, że pracownik nieodpowiednio spakował meble, niestety jedyne co mi zaproponowano w ramach rekompensaty, to wieszak na klucze. Kiedy za niego podziękowałam drugą propozycją rekompensaty był rabat jednak nie na uszkodzone meble, które otrzymałam, tylko na kolejne zamówienie... Czyli nic. Bo kiedy zamawia się trzy meble i każdy z mebli jest uszkodzony, to przecież nie zamówi się kolejnych...

ONA-174

Super zamówienie, wszystko w jak najlepszym porządku.

Ludwik00

Ogólna ocena pracodawcy to piąteczka. Wiadomo idealnie nie ma ale to jak wszędzie, szefostwo wyrozumiałe, dobre podejście do pracowników. Spokojnie mogę polecić tą firmę.

Jeronim

Zakup to szafka na buty trzyklapowa- wygląda tak samo jak na zdjęciu , jest dość pojemna (praktyczna) jak będzie okazja wrócę do Was po jeszcze jakąś:)

wnuk17

Zgadzam się z poniższą wypowiedzią, mało gdzie można trafić na tak zgraną ekipę, w porządku szefa!! kasa nie jest jakaś wow, ale jak ktoś jest chętny zawsze można zrobić jakieś nadgodziny.

Romuś

Bardzo fajny szef;) godziny pracy na duży plus, ekipa super, cieszę się że tutaj pracuje.

Syntia

Mój zakup to szafka RTV, tyle co mogę powiedzieć odnośnie realizacji zamówienia to to, że szafka przyszła na czas, dobrze zapakowana i nie uszkodzona, sam produkt badzo fajny.

Emil

Bardzo ciekawe i nowoczesne meble. Mój komplet dotarł odpowiednio zapakowany i na czas. Dołączona była jasna instrukcja. Składanie mebli było sama przyjemnością. Polecam.

dawid88

Mogę powiedzieć, że wato przyjść i się przekonać, że jest ok, kokosów może i nie mam,ale stabilność zatrudnienia, dorobić można nadgodzinami, i szefa na którego można liczyć.

Jadwiga88

Zakupiłam w sklepie szafkę na buty . Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Produkt zapakowany bardzo solidnie. Materiał wysokiej jakości z porządną instrukcją obsługi. Pięknie wygląda. Ciche domykanie. Polecam sprzedawcę

Barbara

Zamówienie na duży plus, bardzo fajnie wykończone półki, wszystko wygląda naprawdę ok.

Roberto

Praca wydaję się dość fajna, jestem Świeżakiem w tej firmie ale póki co nie chodzę bo muszę do tej pracy, tylko po prostu jest ok.

Witek

Nie ma co narzekać, w pracy jest bardzo pozytywna atmosfera jeśli chodzi o pracowników, pensja może nie jest powalająca ale z biegiem czasu można liczyć na podwyżkę.

molek

Szef w firmie bardzo w porządku, nie robi problemów z urlopami czy wolnym dniem, ekipa dość młoda i zgrana.

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.