GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Opinie o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.

Liana Nowy wpis

Człowiek jest traktowany jak rzecz.. Jeśli domaga się szacunku to Lider obcina wypłatę lub nasyła Kontrolę Jakości by tylko wlepić niestosowny błąd początkującemu pracownikowi... Mistrz wymusza presję jak i te całe kierownictwo... Jak nie chcesz robić więcej ponieważ nie masz czasu i sił to na drugi dzień nasyłają Innego lidera, który wywołuje nadal presję by człowiek robił więcej- to jest codzienne stosowane, aż się ugniesz do bólu pleców,nóg i utraty zdrowia... Nawet na przerwie uczciwy człowiek musi pracować by zarobić najniższą krajową... Pot, łzy, odwodnienie, ból głowy, ból nóg, ból pleców to podstawa w tej pracy... Ludzie, którzy liżą (usunięte przez administratora) temu (usunięte przez administratora) dostają podwyżkę. Szczerze niech dobry, uczciwy człowiek nigdy tam nie wchodzi.. to co tam przeżyjesz to koszmar i upadek człowieczeństwa.

Kadra Nowy wpis
@Liana

Co za głupoty piszesz.... Ty wogole kiedy kolwiek tam Pracowałaś-ałeś Napisać głupoty kazdy umie szkoda że same brednie wymyślasz. Idz do biedronki dino czy innego marketu zarób najniższą skladki od najniższej zobaczymy wtedy jak będziesz gadać

Były pracownik Nowy wpis
@Liana

Kiedyś żeby dostać lepszą wypłatę wystarczyło być z mroczy i chodzić do baru, jakiś czas później to najlepiej jakbyś był znajomym kierownika z sepolna :D

Byly pracownik

Polecam zakład naprawde godny polecenia - jeśli masz na plecach napisane łoś. Stronniczość przełożonych na porządku dziennym. Jeśli masz cięty język i bedziesz lizac 4litery mistrzowi na pewno sobie poradzisz. Minuty ucinane jeśli tylko trochę więcej zarobisz. Lepiej nie pokazywać za wiele, bo jeśli nie dasz rady, a uznajesz zasadę lizania (usunięte przez administratora) na pewno coś ugrasz. Wystarczy troche hałasu i latania do akwarium mistrza i wszystko będzie załatwione. Szkoda tylko ludzi uczciwie pracujących którzy chcą przyjść i zrobić swoje, bo mogą się dorobić tylko garba i nerwicy. Pani w HR również bardzo godna zaufania, zamiast rozwiązywać problemy na które są oczywiste dowody zawsze obróci fakty przeciwko pracownikowi byle tylko wybielić przełożonych. Szkoda drogi i tracenia cennych minut na podróż do jej gabinetu, możemy sobie tylko pogorszyć.

@Byly pracownik

Skarga na mistrza, zanim zdążysz wrócić na stanowisko mistrz wie kto i co mówił :D

Klej.arka

Zgadza się, żeby Ci mistrzowie byli jeszcze kompetentni to co drugi nie wie co jego linie kleją ani w jakim miejscu są w stosunku do planu produkcyjnego

@Klej.arka

dokładnie chodza i wypytuja co dokladnie robimy a czlowiek ledwo co zacznie prace moze to my bedziemy chodzic na te zebrania ??

Zosia Nowy wpis
@Byly pracownik

Sama Prawda

zenek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Witam. Poszukujecie osob na linie produkcji sprezyn?

Klej.Arka

Widzę, że im prawdziwsze opinie, tym szybciej są usuwane z tego portalu.

Zośka

Na czym polegają elastyczne godziny pracy w ofercie dla specjalisty ds. sprzedaży i obsługi e-commerce? nie ma podanych żadnych przedziałów teraz w ogłoszeniu, dodatkowo widzę, że to forma jedynie stacjonarna. Więc jak można sobie ten czas pracy poukładać?

@Zośka

Tam wszyscy mają elastyczny czas pracy w ogóle na produkcji także śmiało bez obaw będzie tu ci jak w domu

Dlaczego nie dostajemy w pracy wody do picia? Już od dłuższego czasu

My nie dostajemy wody bo liderzy ją dostają. Oni ciężko pracują a my odpoczywamy to jak po co Wam woda

Szwaczka

Na szwalni obowiązuje regulamin? Jednak nie każdego. Pani (usunięte przez administratora) nie ponosi żadnych konsekwencji w przeciwieństwie do innych pań szyjących

Przyznam, że zaciekawiło mnie zapytanie o Katering tym bardziej, że w firmie pracują także kierowcy. w tym przypadku jakby to było załatwiane? Jakieś karty ze zniżką na posiłki na trasie? chyba, że już są? na stronie nie piszą o tym w ofercie wprost

Wody do picia jest coraz mniej? to prawda? A ile wam dawali tak w ogóle jeszcze wcześniej? I jeśli już czegoś faktycznie brakuje to nie wystarczy zagadać o to wprost? ilu przełożonych od tego macie?

Jak się pracuje z ludźmi z GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Z tym, że za co ta wspomniana stawka ma zostać urwana, bo nie bardzo rozumiem? Ile na umowach na dziale ludzie maja wpisane? Wiecie? chyba, że każdy ma inaczej w zależności od doświadczenia i tym podobnych? I czemu tylko maszynowni to dotyczy?

Xx

Każdy ma inną stawkę.Mnie już w tej firmie nie zobaczą

Xxx

Mistrzom i liderom mało kiedy zależy żeby wstawić się za swoimi pracownikami. Na prawdę bardzo nam tego brakuje.

@Xx

Z czego wynika u was to ze każdy może mieć inna stawkę? Chodzi o to samo stanowisko? ja za biurem spojrzeć chciałam i teraz się zastanawiam czy tam jest z tym podobnie?

Inny dział
@Xxx

Wstawić się to jedno...drugie jak się ma inne zdanie niż liderka, to się po tygodniu wraca od Pani z HR z wypowiedzeniem. O tym przykładzie wszyscy słyszeli.

Zosia
@Xxx

Oni mają wy*ebane... Są tylko pionkami... Nikt nie ma tam Jaj z liderów by się odezwać i wstawić się za pracownikiem...

Xyz

Dział stolarni omijać szerokim łukiem! Żeby w tych czasach nie zarobić 3tys pracując na dwie zmiany? Porażka. Pójdziesz na chorobowe? Z automatu zabrane 400zł. W tej firmie wszystko polega na tym aby zabrać tobie jak najwięcej od wypłaty.

@Xyz

Tej trojki nie zarobisz uwzględniając to chorobowe czy jak? i mimo wszystko teraz po nowym roku wejdzie jakaś podwyżka lub cokolwiek? swoją drogą jak się robi na tej stolarni teraz? praca lekka? Zarobki mimo wszystko w miarę adekwatne do wysiłku?

Beznadziejny to jest twój komentarz. Lider o którym wspominasz ma wieloletnie doświadczenie w tapicerce, jest tapicerem z zawodu. Czemu nie powiesz mu tego wprost, tylko wypisujesz głupoty na forum.

Tak dla przypomnienia. Lider Lini 13 o którym piszesz ma doświadczenie którego ty w gabi nie jesteś w stanie osiągnąć. Praktyki w Dębowie, kto zna ten wie, PPPMiB stara dobra fabryka mebli oraz Gabi. Nie podlatujesz mu nawet do małego palca od nogi. Pozdrowienia niegodziwcu.

Nicki

To co wyprawia na maszynownia to przechodzi ludzkie pojęcie.Maja ludzi za jakiś niedorozwiniętych??. Cała produkcja zaczyna właśnie się tam, aby inni pracownicy na innych działach mogli dobrze zarobić to kto musi wszystko przygotować? Stolarnia!!

Mam pytanie czy te wyciągi na klejeniu działają czy poprostu tylko wiszą?

O jakie wyciągi chodzi? :D ja akurat za biurem patrzę to pewnie dlatego nie wiem co macie na myśli? Co się robi na klejeniu, jak praca tam wygląda?

Pani od rekrutacji bardzo nie miła. Może czas zmienić pracę.

diesel

ale kto ma zmienić pracę ty czy pani od rekrutacji

Gdgnsb

Zgadza się, pani z rekrutacji bardzo nie miła. Zupełnie nie ogarnia wolnych miejsc. Pracownicy wiedzą lepiej kto się szybciej zwolni niż ona. Poza tym szybciej się dostaniesz mając rodzine w zakładzie. Ciężko się tam dostać bez rodziny ;) czekam już ponad pół roku i cisza. Dzwonię conajmniej raz w tygodniu a pani mówi, ze nie ma miejsc po czym dowiaduje się, ze kogoś znowu zatrudnili :)

Alpaka

Jedyne porządne Panie w tym zakładzie tam są a Ty takie głupoty wypisujesz. Zawsze uśmiechnięte i do ludzi tu się z tobą nie zgodzę chyba że byłeś u kierownika to inna sprawa temat rzeka... walka z alpakami

Trudno
@Gdgnsb

Może już Cię tam znają i nie chcą

Adi 1976
@Gdgnsb

Bardzo mila, może nieco zasadnicza w obyciu ale generalnie życiowa kobieta. Mnie osobiście pomogła, nie dalej jak wczoraj, po prostu, mimo wszystko, przyjęła mnie do pracy a o mały włos, na skutek działania osób trzecich, by do tego nie doszło..

Brak
@Alpaka

Nie mówił o Paniach w Kadrach bo wszyscy wiedzą że one są bardzo miłe , tylko o Pani z HR czytać ze zrozumieniem

co z tą wspomnianą paniką na produkcji? Ktoś pisał o niej jeszcze w czerwcu. Pisali także o zwolnieniach i zastanawiam się do jakiego stopnia zredukowano bieżąca kadrę? Na stronie w zakładce za pracą są widoczne ogłoszenia. One są teraz jakieś poglądowe czy coś się po prostu zmieniło?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Nikita

Zwalniają na potęgę i jeszcze ludzi (usunięte przez administratora) Pracowałem 8 lat miałem umowę na stałe, należało mi się 3 miesięczne wypowiedzenie i odprawa skoro to oni mnie zwalniają. Dali mi do podpisania. W sumie wczoraj się dowiedziałem. Co to. Ze mogę zostać zwolniony z dnia na dzień.. A Pani(usunięte przez administratora) mówiła że to coś innego. Później co wypięcie ze wiedziałem. Co to. Zwolnili tak po prostu. Po 8 latach. Brak słów jak można tak robic. A tu nie chodzi tylko o mnie tylko o wielu ludzi którzy zostali tak samo potraktowani.. Brak szacunku dla ludzi za ich ciężka pracę. Współczuję tylko tym ludziach którzy zostają. Będą teraz z strachem pracować. Wcześniej nic nie można było powiedzieć a teraz to wgl ludzie będą tam wykorzystywani.

MKS

Jeżeli Twoje zatrudnienie trwało: krócej niż 2 lata: otrzymasz odprawę równą sumie wynagrodzenia za jeden miesiąc; od 2 do 8 lat: możesz liczyć na odprawę w wysokości sumy dwumiesięcznego wynagrodzenia; ponad 8 lat: otrzymasz wynagrodzenie w wysokości sumy trzymiesięcznego wynagrodzenia.19 lut 2023

Zostaw merytoryczną opinię o GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. - Więcbork

• Jak się pracuje w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 15 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.?

Kandydaci do pracy w GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GABI BIS JERCZYŃSKI Sp. K.