Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

Uśmiech i życzliwość od początku do końca. Życzę im powodzenia!

Monique

Bardzo profesjonalna firma, indywidualne podejście do kandydata. Można liczyć na szybkie znalezienie pracy. Serdecznie polecam. Lubię atmosferę w Lepsza Praca za: Rekrutacja prowadzona w bardzo profesjonalny sposób, podczas rozmowy czułam się jak na spotkaniu z partnerem biznesowym, a nie jak na przesłuchaniu w prokuraturze. Pani Karolina jest specjalistką w swojej dziedzinie, a jednocześnie bardzo życiową, znającą realia osobą. Pierwszy raz miałam okazję rozmawiać z tak miłą osobą przeprowadzającą rekrutację.

TOM

Są godni zaufania i profesjonalni. Pani Liliana spotkała się ze mną i doradziła jak zmienić cv i gdzie szukać pracy. Duże TAK.

Firma jest OK profesjonalne podejście - polecam

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Sławek

Godna polecenia Firma. Bardzo skuteczna w działaniu i w pełni profesjonalna.

Monika D.

Ogromnie polecam Lepszą Pracę :). Zmiana zdecydowanie wyszła mi na lepsze życie. Bardzo szybki odzew, spotkanie i finalizacja z pracodawcą. Pani Liliana i Karolina są przesympatyczne, energiczne i profesjonalne. Polecam z czystym sumieniem współpracę z Lepszą Pracą!

Magic

Pełen profesjonalizm :)

JW

Polecam usługi firmy Lepsza Praca. W krótkim czasie znalazla dla mnie pracę w której dobrze zarabiam i moge sie realizować. Pani (usunięte przez administratora) była bardzo miła i profesjonalnie załatwiła sprawę.

Kazimierz

Godna polecenia Firma. Pełen profesjonalizm.

Bari

Bardzo profesjonalna firma. Dzięki p.Karolinie znalazłam super pracę jakiej szukałam przez dłuższy czas.Pełne zaangażowanie i bardzo szybkie działanie.Jestem pod wielkim wrażeniem firmy i chciałabym, żeby inne firmy brały przykład z tej firmy i działały na tak wysokim poziomie.Polecam w 100 procentach????

WZ

Dziękuję za umożliwienie znalezienia pracy. Zostało to wykonane w sposób profesjonalny i w miłej atmosferze.

Oleg

Gorąco polecam firmę Lepsza Praca! Pani Liliana Swoboda pomogła znaleźć lepszą pracę nie tylko dla mnie, no i dla mojej żony!

El

Odpowiedziałam na ogloszenie o pracę zamieszczone przez firmę LEPSZA PRACA i, mimo długiego procesu rekrutacyjnego, podpisałam umowę z pracodawcą. Cierpliwość, zrozumienie, profesjonalizm - polecam

biuro@lepszapraca.eu

Wszystkie ogłoszenia są na naszej stronie www.lepszapraca.eu Aktualnie poszukujemy Specjalistów ds. rekrutacji i kontaktów z klientem. Zapraszamy do aplikowania: biuro@lepszapraca.eu "Lepsza praca - lepsze życie".

Michał Wojtacha

Bardzo kompetentna agencja. Wypunktowane zostały błędy jakie znajdowały się w moim CV, wraz ze wskazaniem prawdopodobnych skutków jakie to za sobą pociągnie. W trakcie rzeczowej rozmowy uzyskałem szereg wskazówek dotyczących zmian jakich powinienem dokonać w sposobie przedstawienia siebie jako kandydata poszukującego zatrudnienia. Bardzo konkretne wskazanie, które elementy swojego doświadczenia i w jaki sposób szczególnie uwypuklić. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Polecam.

Artur

Byłem na rozmowie na stanowisko przedstawiciela ale okazało się że nie spełniam wszystkich wymagań. Zadzwonili za dwie godziny że mają dla mnie spotkanie w innym mieście i w innej firmie. Jadę w poniedziałek. Wielki plus za życzliwość i podejście. Ponadto powiedzieli jak się zachować i jakie podać warunki.

Ulka

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacja? Super firma i pewnie ciężko jest się dostać!

biuro@lepszapraca.eu
@Ulka

Tak, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji oraz na staż (Młodszy specjalista ds. rekrutacji). Prosimy o przesyłanie aplikacji na biuro@lepszapraca.eu

Profesjonalizm w każdym wydaniu, polecam serdecznie szukającym zatrudnienia - trafiliście w dobre ręce. Proces rekrutacji przeprowadzony na wysokim poziomie,konkretne informacje, konkretne działania. Stały kontakt. Dziękuję za możliwość udziału w procesie rekrutacji dla jednego z Państwa Klientów :)

Iga

Wcale mnie nie dziwią te opinie ponieważ Lepsza Praca ma super opinię jako pracodawca.

Krystian L.

Na każdym etapie rekrutacji mogłem zadzwonić do firmy i uzyskać wsparcie bądź rozwiać wątpliwości. Dziękuję P. Liliannie i P. Karolinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lepsza Praca