Opinie o Lepsza Praca

Konstrukcje

Support kandydata na każdym etapie rekrutacji. Lepsza Praca przyjazna kandydatom.

Zdrówko

Bardzo szybko dostałam pracę. Super.

Monika K.

czy agencja poszukuje obecnie rekruterów?

Finanse

Jeszcze nigdy tak szybko nie załatwiłam rozmowy o pracę. Czekam na zatrudnienie. Duże wsparcie. Będę polecać.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lepsza Praca?

Lepsza Praca

Podejście kierownictwa jest adekwatne do zaangażowania pracownika i wkładu wniesionego w rozwój firmy.

Bart

W czwartek wysłałem życiorys, a 3 dni później jestem już w nowej pracy. Bezproblemowo.

PW

Super! Polecam kontakt z lepszą pracą podczas poszukiwania swojej wymarzonej pracy. Kontakt z pracodawcą dosłownie po upływie 24 godzin zgłoszenia i wysłania cv do agencji. Lepsza praca to pełen profesjonalizm i znakomity dobór pracy do zainteresowań. Polecam jak najbardziej. Z LEPSZĄ PRACĄ KURIERA UDANA NA 100%.

Nick 11

Duża klasa i wielki plus za wszystko. Rozmowa na temat, przystępnie i z sympatią. Po spotkaniu w ciągu 2 dni rozmowa z pracodawcą. Biuro super, kawa pyszna. Miło.

A.

Można się umówić na konsultacje?

@A.

Prosimy aplikować na nasze wakaty, skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę bezpośrednią.

Barbara

Lepsza praca=pełen profesjonalizm Na rynku pracy jestem od kilku lat i pierwszy raz miałam przyjemność współpracować z firmą, która kandydata traktuje jak partnera a nie zadanie. Gorąco polecam!

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Lepsza Praca? 22 grudnia na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Specjalista Ds. BHP. Ktoś z Was aplikował?

do 8 tys brutto

Artur

Szybko i sprawnie. W ciągu kilku dni spotkanie z pracodawcą. Polecam.

Handlowiec

Od wysłania cv w ciągu 3 dni dostałem pracę. W tym czasie byłem w ich biurze i u pracodawcy. Bardzo sympatycznie i szybko. Polecam!

tak

Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko na tak: obsługa, informacja, wywiad, feedback, formalności przed zatrudnieniem. Tak trzymać drogie panie.

M.chrzan

Super miejsce, proces rekrutacyjny wyjaśniony " od a do z". Jako pomoc w znalezieniu dobrej pracy jak najbardziej polecam!

@M.chrzan

Dziękujemy Pani Małgosiu, życzymy powodzenia!

MarPio

Najwyższy poziom obsługi, pełen profesjonalizm. Polecam.

@MarPio

Dziękujemy Panie Mariuszu, życzymy powodzenia w nowej lepszej pracy :-)

Jan

Firmy nie znam, ale nazwa genialna!

MMM

Nie dowierzam, że w tych czasach istnieje AŻ TAK profesjonalna firma. Rekruterki uśmiechnięte, ale bardzo profesjonalne, przepiękny pokój rekrutacyjny, pyszna kawa, wytłumaczenie od a do z jak będzie wyglądał proces i bieżący kontakt ze strony firmy. POLECAM POLECAM POLECAM!

Mogę w 100 % polecić firmę Lepsza Praca. Obsługa na najwyższym poziomie, uprzejmość Właścicielki Pani Lillany, jak Pracowników: Pani Karoliny i Pani Marty. Polecam pracodawcom i pracownikom. Bardzo duża skuteczność, poważne traktowanie i pełne zaangażowanie w obsługę projektu.

@Anna

Miód na nasze uszy, dziękujemy i wszystkiego dobrego w nowej Lepszej Pracy.

Najfajniejszy pokój rekrutacyjny jaki widziałam

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!