5 Dodaj merytoryczną opinię
counter
5 31 139 5 1

Opinie o Lepsza Praca

PREZES

Firma z wysokiej półki. Zarówno wizualnie jak i jakościowo. Miłe zaskoczenie.

Tak27Nie1
Pytanie Nowy wpis

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lepsza Praca?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Trudno nam odnieść się do tego pytania, ponieważ jesteśmy firmą doradczą, wspierającą procesy personalne u pracodawców; jesteśmy jednocześnie jednoosobową działalnością gospodarczą i w takim przypadku nie można mówić o zarządzaniu kadrą.

Developer Nowy wpis

Rekrutacja na stanowisko kierownicze w firmie developerskiej. Wszystko profesjonalnie i merytorycznie; szybki czas działania. Tak trzymać!

Kierownik Nowy wpis

Rekrutacja na stanowisko Kierownik Projektu. W ciągu 3 dni propozycja pracy.

Konstrukcje

Support kandydata na każdym etapie rekrutacji. Lepsza Praca przyjazna kandydatom.

Zdrówko

Bardzo szybko dostałam pracę. Super.

Monika K.

czy agencja poszukuje obecnie rekruterów?

Tak1Nie
Finanse

Jeszcze nigdy tak szybko nie załatwiłam rozmowy o pracę. Czekam na zatrudnienie. Duże wsparcie. Będę polecać.

Tak6Nie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lepsza Praca?

@Pytanie

Podejście kierownictwa jest adekwatne do zaangażowania pracownika i wkładu wniesionego w rozwój firmy.

Tak4Nie
Bart

W czwartek wysłałem życiorys, a 3 dni później jestem już w nowej pracy. Bezproblemowo.

PW

Super! Polecam kontakt z lepszą pracą podczas poszukiwania swojej wymarzonej pracy. Kontakt z pracodawcą dosłownie po upływie 24 godzin zgłoszenia i wysłania cv do agencji. Lepsza praca to pełen profesjonalizm i znakomity dobór pracy do zainteresowań. Polecam jak najbardziej. Z LEPSZĄ PRACĄ KURIERA UDANA NA 100%.

Nick 11

Duża klasa i wielki plus za wszystko. Rozmowa na temat, przystępnie i z sympatią. Po spotkaniu w ciągu 2 dni rozmowa z pracodawcą. Biuro super, kawa pyszna. Miło.

Tak4Nie
A.

Można się umówić na konsultacje?

@A.

Prosimy aplikować na nasze wakaty, skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę bezpośrednią.

Barbara

Lepsza praca=pełen profesjonalizm Na rynku pracy jestem od kilku lat i pierwszy raz miałam przyjemność współpracować z firmą, która kandydata traktuje jak partnera a nie zadanie. Gorąco polecam!

Tak6Nie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Lepsza Praca? 22 grudnia na portalu http://GoWork.pl się ogłoszenie na Specjalista Ds. BHP. Ktoś z Was aplikował?

Tak1Nie

do 8 tys brutto

Artur

Szybko i sprawnie. W ciągu kilku dni spotkanie z pracodawcą. Polecam.

Handlowiec

Od wysłania cv w ciągu 3 dni dostałem pracę. W tym czasie byłem w ich biurze i u pracodawcy. Bardzo sympatycznie i szybko. Polecam!

tak

Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko na tak: obsługa, informacja, wywiad, feedback, formalności przed zatrudnieniem. Tak trzymać drogie panie.

M.chrzan

Super miejsce, proces rekrutacyjny wyjaśniony " od a do z". Jako pomoc w znalezieniu dobrej pracy jak najbardziej polecam!

@M.chrzan

Dziękujemy Pani Małgosiu, życzymy powodzenia!

MarPio

Najwyższy poziom obsługi, pełen profesjonalizm. Polecam.

@MarPio

Dziękujemy Panie Mariuszu, życzymy powodzenia w nowej lepszej pracy :-)

Jan

Firmy nie znam, ale nazwa genialna!

Tak6Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów