5 Dodaj opinię
5 30 125 5 1

Opinie o Lepsza Praca

PREZES

Firma z wysokiej półki. Zarówno wizualnie jak i jakościowo. Miłe zaskoczenie.

Tak20Nie1
Barbara Nowy wpis

Lepsza praca=pełen profesjonalizm Na rynku pracy jestem od kilku lat i pierwszy raz miałam przyjemność współpracować z firmą, która kandydata traktuje jak partnera a nie zadanie. Gorąco polecam!

Tak1Nie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Lepsza Praca? 22 grudnia na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Specjalista Ds. BHP. Ktoś z Was aplikował?

Lepsza Praca Nowy wpis
@Pytanie

do 8 tys brutto

Artur Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Szybko i sprawnie. W ciągu kilku dni spotkanie z pracodawcą. Polecam.

Handlowiec Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Od wysłania cv w ciągu 3 dni dostałem pracę. W tym czasie byłem w ich biurze i u pracodawcy. Bardzo sympatycznie i szybko. Polecam!

tak
Nazwa działu: Handlowy

Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko na tak: obsługa, informacja, wywiad, feedback, formalności przed zatrudnieniem. Tak trzymać drogie panie.

M.chrzan

Super miejsce, proces rekrutacyjny wyjaśniony " od a do z". Jako pomoc w znalezieniu dobrej pracy jak najbardziej polecam!

@M.chrzan

Dziękujemy Pani Małgosiu, życzymy powodzenia!

MarPio

Najwyższy poziom obsługi, pełen profesjonalizm. Polecam.

@MarPio

Dziękujemy Panie Mariuszu, życzymy powodzenia w nowej lepszej pracy :-)

A.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Można się umówić na konsultacje?

Jan
Nazwa działu: Marketing

Firmy nie znam, ale nazwa genialna!

Tak2Nie1
MMM

Nie dowierzam, że w tych czasach istnieje AŻ TAK profesjonalna firma. Rekruterki uśmiechnięte, ale bardzo profesjonalne, przepiękny pokój rekrutacyjny, pyszna kawa, wytłumaczenie od a do z jak będzie wyglądał proces i bieżący kontakt ze strony firmy. POLECAM POLECAM POLECAM!

Anna
Nazwa działu: Handlowy

Mogę w 100 % polecić firmę Lepsza Praca. Obsługa na najwyższym poziomie, uprzejmość Właścicielki Pani Lillany, jak Pracowników: Pani Karoliny i Pani Marty. Polecam pracodawcom i pracownikom. Bardzo duża skuteczność, poważne traktowanie i pełne zaangażowanie w obsługę projektu.

@Anna

Miód na nasze uszy, dziękujemy i wszystkiego dobrego w nowej Lepszej Pracy.

TakNie

Najfajniejszy pokój rekrutacyjny jaki widziałam

T.

Czy Panie mogą pomóc w uzyskaniu świadectwa pracy od swojego klienta? Mógłbym się w tej sprawie skontaktować z kimś? Do dzisiaj nie uzyskałem dokumentu a nie pracuję już od 4 miesięcy przez co mam ogromne problemy...

@T.

oczywiście

Marzena
@T.

Wydanie świadectwa pracy to jeden z najważniejszych obowiązków pracodawcy. Jest to dokument potwierdzający przebieg pracy zawodowej, bez którego niemożliwe jest rozpoczęcie zatrudnienia w innej firmie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracownik powinien otrzymać dokument niezwłocznie po zakończeniu współpracy, w innym wypadku pracodawca który nie wywiąże się z powinności, podlega karze grzywny. Czy możesz napisać coś więcej, jak wygląda to w firmie Lepsza Praca?

pracoholik

Miło od samego wejścia, bez spięcia i nadęcia. Z drugiej strony każdy wie co ma robić. Rozmowa w temacie i odpowiedzi na każde pytanie. Czyli da się.

Kate

Fajna firma :)) Rozmowa miła, poprowadzona w luźnej atmosferze. Super

Karol
@Kate

Dzięki, że piszesz, bo zamierzałem zadać pytanie dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej. Zrelacjonujesz krótko jak przebiegała? Dzięki.

Adaś
Nazwa działu: Produkcja

Szukałem pracy przy pomocy Pani Karoliny. Sprawa wyglądała krótko, bo wystarczyło jedno pytanie i nagle za moimi plecami pojawiło się ogromne wsparcie, multum możliwości i gigantyczna pomoc w znalezieniu pracy, która odpowiada moim oczekiwaniom :) Dla mnie rewelacja w każdym aspekcie. Polecam każdemu, kto szuka lepszej pracy!

Marcin
 Rekomendacja

Z Panią Lilianą współpracowałem jako kandydat i gdy pojawiła się oferta odpowiadająca moim oczekiwaniom błyskawicznie przeszliśmy do finalizacji. Sam otrzymałem olbrzymie wsparcie przy negocjowaniu warunków. Polecam serdecznie.

Miłosz

Jak ktoś pokazuje swoją twarz na reklamie firmy w mieście to wie co robi bo to szczyt odwagi. Zawsze jak przejeżdżam to się uśmiecham. I cieszę się że znam i firmę i właścicielkę. Zawsze pomocna i życzliwa.

Tak7Nie
GH

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Miłe i profesjonalne podejście do osoby rekrutowanej, konkretna rozmowa kwalifikacyjna i skuteczność w działaniu. Dzięki firmie Lepsza praca bardzo szybko znalazłam zatrudnienie. Polecam i dziękuję :)

GH
@GH

Oczywiście Lepsza Praca - przepraszam za literówkę :)

Asia
Nazwa działu: Handlowy

Firma naprawdę godna jest polecenia! Panie baaardzo pomocne, kompetentne i zainteresowane moim procesem rekrutacji. Czułam ogromne wsparcie :)

Kazimierz
@Asia

Mogłabyś napisać, jak wyglądał cały proces rekrutacyjny? Chciałbym zweryfikować, czy osoby prowadzące rekrutacje weryfikowały w jakiś sposób Twoje umiejętności potrzebne do prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków. Liczę, że rozwiniesz wypowiedź pod tym kątem.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 150 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lepsza Praca?

astrid

Sama bym tam popracowala.

sekretarka

Wysłałam cv i za 10 minut telefon z zaproszeniem na spotkanie. Jeśli tak szybko dostanę pracę to będę im rozklejać reklamy na mieście.

Dział handlowy
Nazwa działu: Handlowy

Byłem na rozmowie i wreszcie znalazła się agencja, która nie zadaje pytań: wymień 5 swoich wad, zalet; gdybyś miał wybrać zwierzę, które Cię opisuje to jakie? itd. Nie można im odmówić wiedzy branżowej, ogólnego profesjonalizmu (zaproponowano picie, posadzono w cichej - bardzo ładnej zresztą - sali rekrutacyjnej) i trzymania standardów (rekruterka cały czas mnie informowała o procesie i podpowiedziała na co zwrócić uwagę u pracodawcy) Jestem zadowolony.

Agnieszka
@Dział handlowy

Cieszę się, że jesteś zadowolony z tego jak przebiegał proces rekrutacji w firmie Lepsza Praca. Czy możesz opowiedzieć jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane w czasie rozmowy?

M85

Pozytywnie

Tak5Nie
Beti

Wysoki standard obsługi od początku do końca i piękne biuro.

Tomasz
@Beti

Dobrze że jesteś zadowolona z usług firmy Lepsza Praca. W jaki sposób dowiedziałaś się o firmie, znalazłaś ogłoszenie w Internecie czy dowiedziałaś się od znajomych?

Duży plus

Rzetelna firma dotrzymująca słowa, troszcząca się o kandydata, dlla mnie duży plus

Tak6Nie
Tomasz
@Duży plus

Mógłbyś napisać coś więcej? Super, że jesteś zadowolony, jednak może rozwiniesz nieco swoją wypowiedź? Z czego konkretnie byłeś zadowolony podejmując współpracę z Lepsza Praca? Jak trafiłeś na ich ogłoszenie i jak długo trzeba było czekać na informację zwrotną?

rekrut
Nazwa działu: Produkcja

Kiedy można zgłosić się do Firmy Lepsza Praca po wystawienie świadectwa pracy po zakończeniu współpracy,czy robi to pracodawca?

@rekrut

Świadectwo pracy wystawia firma, która zatrudnia, czyli pracodawca.

Konkurencja lepiej zapłaci

biuro@lepszapraca.eu
@.

My nie płacimy pracownikom. Oferujemy wynagrodzenia pracodawców, które i tak negocjujemy na korzyść kandydata.

Rafi
Nazwa działu: Handlowy

Dobrze o nich mówią na mieście. Potwierdzam.

Tak12Nie

Wiktoria12
@Rafi

A jaki dokładnie tam jest adres do nich bo nie podają w ogłoszeniu?

Wiktoria12
@Rafi

A gdzie dokładnie znajduje się ta firma bo nie mogę znaleźć ich lokalizacji?

@Wiktoria12

Chorzów, Bolesława Chrobrego 13 http://www.lepszapraca.eu

lepszapraca.eu
@Wiktoria12

Chorzów, Bolesława Chrobrego 13

TakNie

Zostaw opinię o Lepsza Praca - Chorzów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie