Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

Adam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy trudno jest się dostać tu do pracy, firma dobra więc mam obawy.

@Adam 06.09.2018 12:19

Wszystkie ogłoszenia są na naszej stronie www.lepszapraca.eu Aktualnie poszukujemy Specjalistów ds. rekrutacji i kontaktów z klientem. Zapraszamy do aplikowania: biuro@lepszapraca.eu "Lepsza praca - lepsze życie".

Michał Wojtacha

Bardzo kompetentna agencja. Wypunktowane zostały błędy jakie znajdowały się w moim CV, wraz ze wskazaniem prawdopodobnych skutków jakie to za sobą pociągnie. W trakcie rzeczowej rozmowy uzyskałem szereg wskazówek dotyczących zmian jakich powinienem dokonać w sposobie przedstawienia siebie jako kandydata poszukującego zatrudnienia. Bardzo konkretne wskazanie, które elementy swojego doświadczenia i w jaki sposób szczególnie uwypuklić. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Polecam.

Artur

Byłem na rozmowie na stanowisko przedstawiciela ale okazało się że nie spełniam wszystkich wymagań. Zadzwonili za dwie godziny że mają dla mnie spotkanie w innym mieście i w innej firmie. Jadę w poniedziałek. Wielki plus za życzliwość i podejście. Ponadto powiedzieli jak się zachować i jakie podać warunki.

Ulka

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacja? Super firma i pewnie ciężko jest się dostać!

@Ulka 25.05.2018 19:49

Tak, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji oraz na staż (Młodszy specjalista ds. rekrutacji). Prosimy o przesyłanie aplikacji na biuro@lepszapraca.eu

Anna

Profesjonalizm w każdym wydaniu, polecam serdecznie szukającym zatrudnienia - trafiliście w dobre ręce. Proces rekrutacji przeprowadzony na wysokim poziomie,konkretne informacje, konkretne działania. Stały kontakt. Dziękuję za możliwość udziału w procesie rekrutacji dla jednego z Państwa Klientów :)

Iga

Wcale mnie nie dziwią te opinie ponieważ Lepsza Praca ma super opinię jako pracodawca.

Krystian L.

Na każdym etapie rekrutacji mogłem zadzwonić do firmy i uzyskać wsparcie bądź rozwiać wątpliwości. Dziękuję P. Liliannie i P. Karolinie.

Witek

Czy dlatego tak rzadko tu zaglądacie? Jakieś nowiny?

Błażej

W środę wysłałem CV. Oddzwonili za 10 minut. W czwartek byłem na rozmowie u nich gdzie powiedzieli mi jak przygotować się do rozmowy w nowej firmie. Rozmowa ta odbyła się w poniedziałek i od razu pracodawca złożył mi propozycję pracy. Petarda!

Tomasz

Co słychać w firmie, czy zarobki są w miarę godziwe?

KLIENT

Rewelacyjna współpraca, rzetelna i kompetentna Pani rekruter, która potrafi w szybkim czasie pozyskać nawet najbardziej wymagającego kandydata i poświęcić czas swoim klientom nawet po godzinach pracy. POLECAM.

Mariusz P.

Jako przedsiębiorca już któryś raz współpracuję z doradcami i agencjami i dotychczas myślałem, że korporacje wygrywają. I konkurencyjną stawką i profesjonalizmem. Jak się okazuje - nie. Największym atutem tej firmy jest jej wielkość. W firmie pracuje kilka osób, pomimo to stawki za usługę są bardzo niskie, a Panie doskonale wiedzą co robią. Poczułem się jak na spotkaniu u kogoś, kto mi "wisi przysługę" i chce dla mnie jak najlepiej. Naprawdę ogromne zaangażowanie i chęć pomocy, stały kontakt, rzetelność, wiedza, bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Póki co dla mnie najlepsza agencja na rynku z jaką do tej miałem okazję współpracować. Powinno się zrobić o nich głośniej, bo pozytywnie odstają od reszty konkurencji.

Zainteresowany

Podpowiedzcie coś o pracy dla doradcy handlowego.

@Zainteresowany 12.05.2018 21:30

wszystkie nasze oferty są na stronie www.lepszapraca.eu

Madzia

Dzięki tej firmie dostałam pracę asystentki jakiś czas temu. Teraz mój szef szuka nowych pracowników i jesteśmy ich klientem. Ja się kontaktuję z drugiej strony. Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko na czas zgodnie z ustaleniami.

Paweł S.....

Gdyby każdy działał z takim zaangażowaniem i sercem jak Lepsza Praca, to może opinie o agencjach pracy byłyby pozytywne. Pozdrawiam obie Panie i życzę wszystkiego dobrego, chociaż z takim podejściem sukces jest po prostu pewny! P.S. Polecam nie tylko ze względu na usługi rekrutacyjne, ale przede wszystkim za doradztwo zawodowe, bo Panie są w tym profesjonalne jak mało kto!

Dawid

Super firma to widać natychmiast na forum . Warto z nimi współpracować!

DariaP

Po prostu widać, że im się chce. Pełna kulturka, kawka, rozmowa na temat. Powiedzieli mi kogo szukają i przygotowali do rozmowy rekrutacyjnej w firmie, w której mam pracować.

K.T.

Jestem jeszcze co prawda w trakcie procesu rekrutacyjnego, ale stwierdziłem, że muszę napisać już opinię. Zazwyczaj - nawet mimo dobrej obsługi - nie bawię się w recenzje na stronach instytucji/sklepów/restauracji itp.. Ale ta firma naprawdę pozytywnie zszokowała mnie swoim profesjonalizmem, podejściem i zaangażowaniem. Zgadzam się ze słowami osób, które zamieściły opinie wcześniej. Nie dość, że Panie są bardzo kompetentne to do tego jeszcze empatyczne i chcę przede wszystkim pomóc pracownikowi, a nie na nim zarobić. Potrafią rozwiać każdą wątpliwość , wytłumaczyć wszystko spokojnie, przypomnieć o ważnych kwestiach i do tego są uprzejme i po prostu ludzkie. Polecam wszystkim firmom współpracę z Lepsza Praca!

JakubK

Dzisiaj byłem pierwszy raz w nowej pracy. Wielkie dzięki LEPSZA PRACA !

Julia

@marzena Dlaczego polecasz Lepsza Praca? Jakie masz wrażenia ze współpracy z tą firmą? Jeśli poprzesz swoją opinię argumentami na pewno będzie ona bardziej użyteczna dla czytelników forum.

Marzena
@Julia 09.03.2018 14:32

Polecam, bo po raz pierwszy spotkałam się podczas rekrutacji z przygotowaniem osoby prowadzącej. Bo widziałam, że ta Pani wie o czym ze mną rozmawia a zajmuję się rekuperacją. Odczułam też, że zależy im na pomocy dla mnie. Na koniec dostałam skierowanie do pracodawcy.

marzena

Zdecydowanie polecam!

Alicja

Lepsza Praca to jedyna firma, która za mną biegała i przez chwilę pomyślałam, że bardziej zależy im niż mnie. Dosłownie: kiedy rozmowa, czy pamiętam o spotkaniu w nowej firmie, jak się mam przygotować, na co zwracają uwagę. Nie mam się do czego przyczepić, wszystko poszło błyskawicznie. Lepsza praca, lepsze życie. Warto.

Rafał

Nie szukałem pracy ale pewnego dnia odebrałem maila z ofertą pracy, potem telefon. Umówiliśmy się na rozmowę a po niej panie skierowały mnie do nowej firmy. W ciągu 2 dni otrzymałem nową pracę z wyższą stawką. Bardzo dziękuję paniom, Rafał K.

tomekkk

nie polecam tej agencji, brak wiedzy i profesjonalizmu u rekruterów

Karolina
@tomekkk 08.02.2018 08:22

Panie Tomaszu, Pana opinia jest bardzo krzywdząca, szczególnie z uwagi na fakt, iż profesjonalizm i sumienne przygotowanie do każdego projektu jest dla nas priorytetem. Taką opinię - dodatkowo anonimowo - może wygłosić każdy. Mało jest firm na rynku, które działają podobnie do nas, a jesteśmy dla kandydatów zawsze - pod wieczór, w weekend o szóstej rano, podczas rodzinnego obiadu. Niezależnie od "rangi" stanowiska, rekruter tak samo rzetelnie przygotowuje się do każdego spotkania/rozmowy i próbuje znaleźć, a czasem nawet stworzyć, jak najlepsze stanowisko dla kandydata. Udzielamy porad zawodowych pomimo faktu, iż jest to usługa płatna, wracamy do kandydatów, jeśli na dany moment nie było dla nich wakatu. Nie wiem co spowodowało ów odczucia u Pana, jednakże staramy się, aby każda osoba współpracująca z nami była z tej współpracy zadowolona i tym zaskarbiamy sobie sympatię wielu pracodawców i pracowników.

Liliana

Szanowna Pani, dokładnie kojarzę rozmowę rekrutacyjną z Panią: rozumiem, że rekrutacja ta była dla Pani nieprzyjemna, ale to dlatego, że Pani oczekiwania 10 tys netto były niewspółmierne do Pani zerowego doświadczenia na tym stanowisku. Przypomnę tylko, że zaproponowaliśmy Pani niższą stawkę, natomiast Pani odmówiła. Przypomnę również, że z uwagi na tak wygórowane oczekiwania finansowe pozostaje Pani ponad rok bez pracy. Naszym celem jest zawsze znalezienie kandydatom Lepszej Pracy, natomiast kandydat nie może się obrażać, jeżeli okiem fachowca podpowiemy, co robić, aby zwiększyć swoje szanse w pozyskaniu Lepszej Pracy.

Ramzesovicz

tez jestem tego zdania. Jeśli szukacie pracy na śląsku, a nie za granicą, to w w takich branżach jak przemysł ciężki, ciepłownictwo czy IT nie powinno być większych problemów. Sam za pośrednictwem tego portalu http://praca-slaskie.pl/k/katowice/ szukałem pracy i muszę przyznać, że nie ma tu żadnych podejrzanych ogłoszeń – tylko zweryfikowani pracodawcy

Tobiasz32

wydaje mi się, że jak ktoś szuka roboty na miejscu, to lepiej bezpośrednio, a nie przez agencje.

Artur Kuź.

Bardzo fajna agencja na rynku. Znaleźli dla mnie pracę. Polecam, bo firma działa dla ludzi ! Jest jedyną firmą i agencją, która dla mnie znalazła dobre miejsce pracy dla samorealizacji. Ciesze się że ich poznałem.

ewelina

Znaleźli dla mnie fajną pracę. Polecam.

Zostaw opinię o Lepsza Praca - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepsza Praca