Opinie o Lepsza Praca

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepsza Praca

Julia

@marzena Dlaczego polecasz Lepsza Praca? Jakie masz wrażenia ze współpracy z tą firmą? Jeśli poprzesz swoją opinię argumentami na pewno będzie ona bardziej użyteczna dla czytelników forum.

Marzena
@Julia 09.03.2018 14:32

Polecam, bo po raz pierwszy spotkałam się podczas rekrutacji z przygotowaniem osoby prowadzącej. Bo widziałam, że ta Pani wie o czym ze mną rozmawia a zajmuję się rekuperacją. Odczułam też, że zależy im na pomocy dla mnie. Na koniec dostałam skierowanie do pracodawcy.

marzena

Zdecydowanie polecam!

Alicja

Lepsza Praca to jedyna firma, która za mną biegała i przez chwilę pomyślałam, że bardziej zależy im niż mnie. Dosłownie: kiedy rozmowa, czy pamiętam o spotkaniu w nowej firmie, jak się mam przygotować, na co zwracają uwagę. Nie mam się do czego przyczepić, wszystko poszło błyskawicznie. Lepsza praca, lepsze życie. Warto.

Rafał

Nie szukałem pracy ale pewnego dnia odebrałem maila z ofertą pracy, potem telefon. Umówiliśmy się na rozmowę a po niej panie skierowały mnie do nowej firmy. W ciągu 2 dni otrzymałem nową pracę z wyższą stawką. Bardzo dziękuję paniom, Rafał K.

tomekkk

nie polecam tej agencji, brak wiedzy i profesjonalizmu u rekruterów

Karolina
@tomekkk 08.02.2018 08:22

Panie Tomaszu, Pana opinia jest bardzo krzywdząca, szczególnie z uwagi na fakt, iż profesjonalizm i sumienne przygotowanie do każdego projektu jest dla nas priorytetem. Taką opinię - dodatkowo anonimowo - może wygłosić każdy. Mało jest firm na rynku, które działają podobnie do nas, a jesteśmy dla kandydatów zawsze - pod wieczór, w weekend o szóstej rano, podczas rodzinnego obiadu. Niezależnie od "rangi" stanowiska, rekruter tak samo rzetelnie przygotowuje się do każdego spotkania/rozmowy i próbuje znaleźć, a czasem nawet stworzyć, jak najlepsze stanowisko dla kandydata. Udzielamy porad zawodowych pomimo faktu, iż jest to usługa płatna, wracamy do kandydatów, jeśli na dany moment nie było dla nich wakatu. Nie wiem co spowodowało ów odczucia u Pana, jednakże staramy się, aby każda osoba współpracująca z nami była z tej współpracy zadowolona i tym zaskarbiamy sobie sympatię wielu pracodawców i pracowników.

anonim

(usunięte przez administratora)

Liliana

Szanowna Pani, dokładnie kojarzę rozmowę rekrutacyjną z Panią: rozumiem, że rekrutacja ta była dla Pani nieprzyjemna, ale to dlatego, że Pani oczekiwania 10 tys netto były niewspółmierne do Pani zerowego doświadczenia na tym stanowisku. Przypomnę tylko, że zaproponowaliśmy Pani niższą stawkę, natomiast Pani odmówiła. Przypomnę również, że z uwagi na tak wygórowane oczekiwania finansowe pozostaje Pani ponad rok bez pracy. Naszym celem jest zawsze znalezienie kandydatom Lepszej Pracy, natomiast kandydat nie może się obrażać, jeżeli okiem fachowca podpowiemy, co robić, aby zwiększyć swoje szanse w pozyskaniu Lepszej Pracy.

Ramzesovicz

tez jestem tego zdania. Jeśli szukacie pracy na śląsku, a nie za granicą, to w w takich branżach jak przemysł ciężki, ciepłownictwo czy IT nie powinno być większych problemów. Sam za pośrednictwem tego portalu http://praca-slaskie.pl/k/katowice/ szukałem pracy i muszę przyznać, że nie ma tu żadnych podejrzanych ogłoszeń – tylko zweryfikowani pracodawcy

Tobiasz32

wydaje mi się, że jak ktoś szuka roboty na miejscu, to lepiej bezpośrednio, a nie przez agencje.

Artur Kuź.

Bardzo fajna agencja na rynku. Znaleźli dla mnie pracę. Polecam, bo firma działa dla ludzi ! Jest jedyną firmą i agencją, która dla mnie znalazła dobre miejsce pracy dla samorealizacji. Ciesze się że ich poznałem.

ewelina

Znaleźli dla mnie fajną pracę. Polecam.

Zostaw opinię o Lepsza Praca - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepsza Praca