Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

Filtruj opinie po kryteriach:

PREZES
 Opinia

Firma z wysokiej półki. Zarówno wizualnie jak i jakościowo. Miłe zaskoczenie.

PREZES
 Opinia

Firma z wysokiej półki. Zarówno wizualnie jak i jakościowo. Miłe zaskoczenie.

@PREZES 13.06.2019 15:05

Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, czy może byłego bądź obecnego pracownika firmy Lepsza Praca? Pozytywnie wypowiadasz się o tej firmie, dlatego chciałem, abyś sprecyzował, z jakiego poziomu jest Twoja wypowiedź. Wyjaśniając swój wpis, pomożesz nam lepiej go zrozumieć.

Paweł
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja; super kontakt ze strony Pani Karoliny i Pani Liliany. Proces rekrutacyjny przeprowadzpny sprawnie i skutecznie. Oczywiscie z pozytywnym finałem czyli podpisaniem umowy o prace. Gorąco Polecam!

@Paweł 27.05.2019 07:56

Rozmowa rekrutacyjna to ważny punkt przy podejmowaniu zatrudnienia i jeśli przebiega pomyślnie można mieć nadzieję, że dalsza współpraca, też będzie udana. Napisz proszę o swoich pierwszych dniach w firmie Lepsza Praca i doświadczeniach dotyczących wynagrodzenia i innych warunków zatrudnienia.

Wojtek S.
 Rekomendacja

Profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja; bardzo dobry kontakt; dynamiczne działanie. Jestem z Poznania, proces rekrutacji on-line - szybko, skutecznie a ponadto sympatycznie. Polecam!

Ewelina
@Wojtek S. 20.05.2019 19:58

Czy mógłbyś napisać dokładnie jak wyglądała rekrutacja? Na pewno jest to zaletą, że można ją przejść on-line. Ciekawi mnie na jakie stanowisko aplikowałeś.

Naky
Nazwa działu: Marketing

Sprawny kontakt, bezproblemowo.

Led
 Opinia

Partnerska rozmowa jak równy z równym. Znajomość tematu na wysokim poziomie. Komunikacja i opis stanowiska na plus. Na bieżąco info o rekrutacji.

Sandra
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Pani Lilianna i Karolina są Paniami bardzo kompetentnymi i pomocnymi. Pani Karolina znalazła mi pracę, która oferuje dobre zarobki i możliwość samorealizacji. Dzięki niej, nie dojeżdżam już godziny do biura. Polecam!

Jestdobrze
 Opinia

Jestescie dobrzy. Tak trzymać.

Mateusz
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Wszystko w porządku, rekrutacja przeprowadzona sprawnie, bardzo dobry kontakt z kandydatem. Polecam

Rekomendacja

Polecam, profesjonalne podejście, miła atmosfera.

Rafi
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Dobrze o nich mówią na mieście. Potwierdzam.

Wiktoria12
@Rafi 23.03.2019 05:40

A jaki dokładnie tam jest adres do nich bo nie podają w ogłoszeniu?

Wiktoria12
@Rafi 23.03.2019 05:40

A gdzie dokładnie znajduje się ta firma bo nie mogę znaleźć ich lokalizacji?

Pracodawca

@Wiktoria12 27.03.2019 12:02

Chorzów, Bolesława Chrobrego 13 http://www.lepszapraca.eu

Bartosz Bujnowski
 Opinia

Wszystko załatwiłem ekspresowo, na dodatek w samym biurze na Chrobrego nie pojawiłem się ani razu. Wszystko udało nam się dopiąć mailowo i telefonicznie, dzięki czemu zaoszczędziłem sporo czasu. Rozmowa z pracodawcą to była czysta przyjemność. Aktualnie pracuję drugi tydzień, wszystko do tej pory jest zgodne z ofertą która została mi przedstawiona przy pierwszej rozmowie z Panią Karoliną. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony i pozwolę sobie stwierdzić że mój szef też wydaje się content :) Z czystym sumieniem polecam tą agencję - profesjonaliści (lub raczej profesjonalistki) w każdym calu, a do tego bardzo sympatyczna atmosfera i zaangażowanie w interes zarówno pracownika jak i pracodawcy. Pozdrawiam serdecznie, Bartosz Bujnowski, Śląski Dom Brokerski Lubię atmosferę w Lepsza Praca za: Profesjonalizm i błyskawiczne działanie.

Tak8Nie

Xxx
 Opinia

Lepszapraca dla tych w których widzą zysk. Nie informują każdego o wyniku rekrutacji, ja czekam z czystej ciekawości od zeszłego roku i nic, pomimo deklaracji osoby zarządzającej. Tak więc tam gdzie nie widzą zysku w człowieku leją na niego kublem wody. Naszczescie pracę już mam dzięki TYLKO sobie.

Pracodawca

@Xxx 26.02.2019 13:07

Panie Marcinie, na nikogo nie "lejemy kubłem zimnej wody" ani nie "patrzymy na kandydata pod katem zysków" - zawsze grzecznościowo pomagamy i doradzamy w wyborze drogi zawodowej, czy korekty cv. Na bieżąco staramy się dawać feedback kandydatom biorącym udział w prowadzonych rekrutacjach. Jeśli od zeszłego roku/a mamy prawie marzec- czekał Pan na przekazanie decyzji na temat otrzymania pracy, to znaczy, że się Panu nie śpieszyło i miał Pan małą motywację do jej pozyskania, bo gdyby było inaczej to zawsze to Pan mógł do nas zadzwonić i zapytać, czy ma Pan pracę. Gratulujemy samodzielnego znalezienia odpowiedniej pracy.

Xxx
@Lepsza Praca 27.02.2019 09:21

Szanowna Pani, 1/ Może Lepsza Praca może powinna zmienić profil na "wróżenie", skąd pomysł na imię wskazane w Państwa odpowiedzi. 2/ Państwo jako firma uznałem, że jesteście na tyle wiarygodni, że to co mówicie tak jest (kontakt zwrotny obiecany a było echo) 3/ Co Państwo możecie wiedzieć o mojej motywacji? ( kolejne wróżenie ) Tak się składa że znalazłem szybko pracę i nie kontaktowałem się z Państwem bo już nie miałem potrzeby aż do dziś z czystej ciekawości , czekając na Państwa kontakt, którego NIE BYŁO. 4/ Lepsza Praca nie pracuje dla zysków a do czego - satysfakcji/charytatywnie ? Gdyby nie zyski to Państwa firma by nie istniała jak każda inna. 5/ Dziękuje za gratulacje 6/ Rozmowa w Lepsza Praca była sensowna , konkretna, pouczająca - potwierdzam dla innych kandydatów starających się o pracę. Tylko nad zwrotnymi kontaktami proszę popracować, albo nie mówić kandydatom że taki zwrot na pewno nastąpi.

Tak1Nie

Daniel
 Opinia

Są techniczni i kompetentni. Na rozmowie rekrutacyjnej pytają o szczegóły - widać , że znają się na branżach w przemyśle i przygotowują się do rozmowy. Rozmowa merytoryczna na temat produktów które sprzedaję, obsługiwanych branż, w czym się najlepiej czuję. Duży plus za miłą atmosferę, pomimo oficjalnej rozmowy. Po prostu fajnie się czułem rozmawiając z kompetentną rekruterką.

katarzyna
 Opinia

Wszystko na plus; podejście do kandydata, dyskrecja; najpiękniejszy pokój do rozmowy ever.

LMZ
 Opinia

Zachęcam do przesyłania CV i kontaktowania się z P. Karoliną. Bardzo uprzejma, życzliwa i wyrozumiała Pani Rekruter, która jest świetnym wsparciem podczas całej rekrutacji. Doradza, informuje i przekazuje konkretny feedback. Do tego, pamięta o kandydatach, którzy nie zostali przyjęci, w późniejszym czasie w innych rekrutacjach. Polecam, bo z jednej strony jest profesjonalna i dobrze przygotowana do rozmowy, z drugiej rozmowa z nią zawsze jest ciekawa, zabawna i rzeczowa. Pozdrawiam Panią Karolinę i cały zespół firmy Lepsza Praca

Szymon
@LMZ 30.01.2019 12:43

Fajnie, że polecasz firmę i zespół, który rekrutuje nowych pracowników. Z Twojej wypowiedzi wynika, że sam także przeszedłeś rozmowę kwalifikacyjną. Czy mógłbyś przybliżyć proszę, jakie pytania Ci zadawano i jakich kwalifikacji wymagał od Ciebie przełożony na stanowisku, o które się ubiegałeś? No i najważniejsze, czy zostałeś przyjęty? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób wybierających się na rozmowę rekrutacyjną.

Jolanta
 Opinia

Lepsza Praca już od kilku dni prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. handlowych. Jednym z zadań osoby zatrudnionej w tym miejscu będzie kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja procesu zamówień. Informacje odnośnie tej pracy, możecie znaleźć tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-handlowych,6gY68aX50tMI2DgfmCoZ9m,katowice Czy ktoś z Was zamierza składać swoje CV?

Tak1Nie

Opinia

Jeżeli chcecie zmienić pracę, to szczerze polecam wpółpracę z LepszaPraca.eu. Zwrócą uwagę na kwestię przejrzystości CV, na sposób zaprezentowania swojego doświadczenia zawodowego i szereg innych kwesti przydatnych podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Niektóre uwagi mogą zaboleć, ale warto ich wysłuchać i zacząć wprowadzać. Tak trzymać!

kozy
 Opinia

Panie i Panowie ktoś widocznie będzie w gorszej sytułacji. Pytanie czy pracodawca, czy pracownik.

Menadzer
 Opinia

Ktoś mi polecił Lilianę, że konkretna, że pomoże. Dowiedziałem się, że moje cv jest do przerobienia i takich jak ja są setki- menadżerów od wszystkiego. Na początku byłem wściekły, ale ostatecznie doceniam szczerość, bo wyszło mi to na dobre. Tak więc polecam chociaż czasem boli.

A.
 Opinia

W przyszłym tygodniu mam rozmowę dzięki tej firmie. Podobało mi się to, ze Pani Karolina poświęciła mi dużo czasu i powiedziała mi jak się przygotować i na co zwrócić uwagę. No i mają piękny pokój, gdzie rozmawiają z pracownikami :)

Opinia

Od samego wejścia miła atmosfera, podczas rozmowy czuć życzliwość, bez tych pytań w stylu: co chcę robić za 10 lat. Nie walają się cv na stole, rozmowa w zamkniętym, klimatycznym pomieszczeniu. Zawodowcy.

Michał
 Opinia

Profesjonalne podejście do sprawy. Pełna opieka i kontrola od rozmowy kwalifikacyjnej do momentu podpisania umowy z nowym pracodawcą

Kandydat
 Opinia

Od początku do końca profesjonalizm i życzliwość. Powodzenia!

Kandydat
 Opinia

Uśmiech i życzliwość od początku do końca. Życzę im powodzenia!

Monique
 Opinia

Bardzo profesjonalna firma, indywidualne podejście do kandydata. Można liczyć na szybkie znalezienie pracy. Serdecznie polecam. Lubię atmosferę w Lepsza Praca za: Rekrutacja prowadzona w bardzo profesjonalny sposób, podczas rozmowy czułam się jak na spotkaniu z partnerem biznesowym, a nie jak na przesłuchaniu w prokuraturze. Pani Karolina jest specjalistką w swojej dziedzinie, a jednocześnie bardzo życiową, znającą realia osobą. Pierwszy raz miałam okazję rozmawiać z tak miłą osobą przeprowadzającą rekrutację.

TOM
 Opinia

Są godni zaufania i profesjonalni. Pani Liliana spotkała się ze mną i doradziła jak zmienić cv i gdzie szukać pracy. Duże TAK.

Paweł

Firma jest OK profesjonalne podejście - polecam

Sławek
 Opinia

Godna polecenia Firma. Bardzo skuteczna w działaniu i w pełni profesjonalna.

Monika D.
 Opinia

Ogromnie polecam Lepszą Pracę :). Zmiana zdecydowanie wyszła mi na lepsze życie. Bardzo szybki odzew, spotkanie i finalizacja z pracodawcą. Pani Liliana i Karolina są przesympatyczne, energiczne i profesjonalne. Polecam z czystym sumieniem współpracę z Lepszą Pracą!

Magic

Pełen profesjonalizm :)

Tak2Nie

Zostaw opinię o Lepsza Praca - Chorzów

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie