Lepsza Praca

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Lepsza Praca

Inzynierprodukcji

Dzięki Pani Lilii udało mi się otrzymać większe pieniądze i stanowisko kierownicze, chociaż sam nie byłem do tego przekonany. Od samego początku wspierała mnie w rozmowach z firmą i załatwiła wszystkie dokumenty. Przed każdą rozmową z firmą mówiła mi jakie są ich plany i na co mogę liczyć i że jestem za skromny. Firma dała mi kredyt zaufania, ale nie byłoby tego gdyby nie pani Lilka.

Konstruktor

Pełen profesjonalizm i wsparcie dla kandydata, konkretne działania. Duży plus, jak najbardziej polecam !

Prawoprawo

Przede wszystkim szybko. Opinie zasłużone..

PREZES

Firma z wysokiej półki. Zarówno wizualnie jak i jakościowo. Miłe zaskoczenie.

Łukasz
@PREZES

Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, czy może byłego bądź obecnego pracownika firmy Lepsza Praca? Pozytywnie wypowiadasz się o tej firmie, dlatego chciałem, abyś sprecyzował, z jakiego poziomu jest Twoja wypowiedź. Wyjaśniając swój wpis, pomożesz nam lepiej go zrozumieć.

Zadowolona zatrudniona Nowy wpis

Pani Liliana to zarówno kompetentna jak i po prostu urocza osoba. Proces rekrutacji i zatrudnienia dzięki niej to minimum stresu, a maksimum korzyści. Transparentna komunikacja, terminowość i pełna opieka podczas procesu. Serdecznie polecam współpracę z Lepszą Pracą.

NU Nowy wpis
@Zadowolona zatrudniona

A czy wspomniana Pani jest również pomocna już podczas zatrudnienia, czy wtedy opiekun się zmienia? Jak długo trwa tutaj cała rekrutacja i z ilu jest etapów? Pamiętasz ile mniej więcej trwała sama rozmowa? Czy długo trzeba czekać za odpowiedzią zwrotną?

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Marketing Manager. Lepsza Praca oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Mccmajkel

Z ogromną przyjemnością mogę polecić profesjonalizm i rzetelność tej firmy. W szczególności Pani Liliany. Zatroszczono się o moja karierę w sposób kompletny.

Edzia Nowy wpis
@Mccmajkel

Rozumiem, że pracujesz już przez tą agencję? Od jakiego czasu? Można liczyć cały czas na pomoc z jej strony? I w każdej sprawie? Piszesz o tym, że zatroszczono się o Twoją karierę w sposób kompletny. Możesz rozjaśnić? O co dokładnie chodziło? :) Tak dopytuję, bo nigdy nie pracowałam przez żadną agencję i boję się zaufać... a poszukuję pracy na cito.

QY

Zaciekawiło mnie to zapytanie o nadgodziny, generalnie odnosiło się ono bezpośrednio do pracowników agencji, tak? chce się upewnić, ponieważ w większości wypowiadają się chyba jej klienci i trudno mi odsiać opinie miedzy sobą. Mam doświadczenie jako rekruter, stąd moje zainteresowanie. jak teraz jest przeprowadzana rozmowa odnośnie pracy bezpośrednio? I kiedy ostatnio były prowadzone jakieś nabory?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
M

Z punktu widzenia osoby poszukującej pracy. Pełen profesjonalizm, wszystkie informacje przekazywane na bieżąco, błyskawiczne działanie.

inżynier

Powiem tylko tyle że jest wiele markowych znanych agencji ale to właśnie tutaj spotkałem się z najlepszym serwisem gdzie wiele razy uczestniczyłem w tego typu procesach i niejednokrotnie byłem zawiedziony a tutaj widać że właścicielka za przeprszeniem zęby na tym zjadła. bez obrazy bo to komplement :))

Engineer Electrician

"Lepsza praca" to jest najlepsza agencja poszukiwania pracy w Polsce. Opublikowałem w internecie ogłoszenie o poszukiwaniu pracy w piątek wieczorem, aw sobotę rano zadzwonili do mnie z agencji. Otrzymałem ofertę pracy. Praca, o której można tylko pomarzyć.

in z

Nigdy nie spotkałem się z takim profesjonalizmem jak tutaj. Bardzo polecam.

pracapraca

Tak powinna wyglądać rozmowa o pracę. Niepotrzebnie się stresowałam. Jestem pełna nadziei.

Pracoholic

Pełna profeska. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Móżna powiedzieć, że miły kontakt w sprawie pracy gdzie nie czułem się upierdliwym petentem.

JM
@Pracoholic

Ogólnie udało się dostać do pracy? Na takiej rozmowie omawiane są wszelkie warunki pracy jak wynagrodzenie, umowa, dodatki? Może podpowiesz w ogóle na jakie pytania należy się przygotować?

Stanisław

Profesjonalnie i miło.

Nicromed

Profesjonalnie poprowadzona rekrutacja pracownika.

Sabinasawicka

Jeszcze nigdy nie byłam na rozmowie o pracę w trakcie której piję sobie kawę i rozmawiam na luzie jak ze znajomą. Naprawdę. Przyjaźnie, wesoło ale profesjonalnie. O nowym stanowisku wiem wszystko

Agacia
@Sabinasawicka

Brzmi fajnie, a to był jeden etap czy więcej się zapowiada? Powiedzieli wprost jakie zarobki i jakie obowiązki będzie miała osoba zatrudniona?

byłam widziałam
@Sabinasawicka

bo Pani Liliana to klasa sama w sobie jeśli chodzi o podejście do kandydata i budowanie relacji. no i eksperckość w branży rekrutacji sprzedaży i inżynierii

AgnesAgnes

Ja chcę chodzić na takie rozmowy o pracę!

OKI

Witam, jeśli chodzi o mnie, mogę spokojnie polecić i jeszcze raz podziękować za możliwość zmiany pracy. Co wyróżnia Panią Lilianę od reszty rekrutrów? Praktycznie wszystko począwszy od samej rozmowy (normalna rozmowa bez skryptów, tajemnic itp.) po zaangażowanie i najważniejsze zawsze info zwrotne. Pozdrawiam Panią Lilianę i życzę samych sukcesów.

Agata
@OKI

A na jakie stanowisko aplikowałeś i za jaką konkretnie stawkę? Rozumiem, że wysokość pensji i umowa była jawnie podana podczas rozmowy, bo pisałeś że odbywa się tu wszystko bez tajemnic? Pamiętasz o czym rozmawialiście, padły jakieś konkretne pytania/

Księgowa

Bardzo dziękuję za szybkie zatrudnienie. Wszystko przebiegło sprawnie i prawidłowo.

KsiegowaIlona

Plus za pozytywną rekrutację. Wszystko przebiegło pomyślnie.

Ksenia
@KsiegowaIlona

Pozytywną, znaczy jaką rekrutację? Chodzi też o czas? Ile czasu trwała ta rekrutacja w sumie? Ten proces to kro prowadzi? Zespół HR?

Programista

Polecam tą firmę. Jestem zadowolony z zaangażowania i czasu reakcji, także doceniam za merytoryczność.

Handlowiec

Pracuję na nowym stanowisku, w nowej firmie. Rekrutacja była prowadzona przez firmę Lepsza Praca. Po tych kilku dniach trudno powiedzieć jak się ułoży u nowego pracodawcy, ale pracę tą mam za pośrednictwem tej agencji. Od samego początku wiedziałem dla kogo rekrutują, co to za stanowisko, byłem przygotowany przed każdą rozmową oraz pomogli mi w złożeniu wypowiedzenia.

Dominika

Nie musicie się Państwo stresować rozmową o pracę. Przebiega ona w życzliwej atmosferze z zachowaniem profesjonalizmu oraz znajomością branży. Pani Lilka jest uśmiechnięta, pomocną,życzliwą oraz kometentną osobą i zależy jej na dobru drugiego człowieka. Chętnie doradzi,podpowie. Odbiera telefony . Ja aplikowałam do branży transportowej.

Małgorzata
@Dominika

Ale super, bo właśnie te rekrutacje są najbardziej stresujące ze wszystkiego, przynajmniej dla mnie. Jak aplikowałaś to jakie Ci pytania zadawali, bo też myślę o transporcie, dawno to było? Pochwalisz się ile Ci na rozmowie zaproponowali kasy, czy może nie rozmawialiście o pieniądzach?

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 32 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lepsza Praca