Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

TOM

Są godni zaufania i profesjonalni. Pani Liliana spotkała się ze mną i doradziła jak zmienić cv i gdzie szukać pracy. Duże TAK.

Paweł

Firma jest OK profesjonalne podejście - polecam

Sławek

Godna polecenia Firma. Bardzo skuteczna w działaniu i w pełni profesjonalna.

Monika D.

Ogromnie polecam Lepszą Pracę :). Zmiana zdecydowanie wyszła mi na lepsze życie. Bardzo szybki odzew, spotkanie i finalizacja z pracodawcą. Pani Liliana i Karolina są przesympatyczne, energiczne i profesjonalne. Polecam z czystym sumieniem współpracę z Lepszą Pracą!

Magic

Pełen profesjonalizm :)

JW

Polecam usługi firmy Lepsza Praca. W krótkim czasie znalazla dla mnie pracę w której dobrze zarabiam i moge sie realizować. Pani (usunięte przez administratora) była bardzo miła i profesjonalnie załatwiła sprawę.

Kazimierz

Godna polecenia Firma. Pełen profesjonalizm.

Bari

Bardzo profesjonalna firma. Dzięki p.Karolinie znalazłam super pracę jakiej szukałam przez dłuższy czas.Pełne zaangażowanie i bardzo szybkie działanie.Jestem pod wielkim wrażeniem firmy i chciałabym, żeby inne firmy brały przykład z tej firmy i działały na tak wysokim poziomie.Polecam w 100 procentach????

WZ

Dziękuję za umożliwienie znalezienia pracy. Zostało to wykonane w sposób profesjonalny i w miłej atmosferze.

Oleg

Gorąco polecam firmę Lepsza Praca! Pani Liliana Swoboda pomogła znaleźć lepszą pracę nie tylko dla mnie, no i dla mojej żony!

El

Odpowiedziałam na ogloszenie o pracę zamieszczone przez firmę LEPSZA PRACA i, mimo długiego procesu rekrutacyjnego, podpisałam umowę z pracodawcą. Cierpliwość, zrozumienie, profesjonalizm - polecam

biuro@lepszapraca.eu

Wszystkie ogłoszenia są na naszej stronie www.lepszapraca.eu Aktualnie poszukujemy Specjalistów ds. rekrutacji i kontaktów z klientem. Zapraszamy do aplikowania: biuro@lepszapraca.eu "Lepsza praca - lepsze życie".

Michał Wojtacha

Bardzo kompetentna agencja. Wypunktowane zostały błędy jakie znajdowały się w moim CV, wraz ze wskazaniem prawdopodobnych skutków jakie to za sobą pociągnie. W trakcie rzeczowej rozmowy uzyskałem szereg wskazówek dotyczących zmian jakich powinienem dokonać w sposobie przedstawienia siebie jako kandydata poszukującego zatrudnienia. Bardzo konkretne wskazanie, które elementy swojego doświadczenia i w jaki sposób szczególnie uwypuklić. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Polecam.

Artur

Byłem na rozmowie na stanowisko przedstawiciela ale okazało się że nie spełniam wszystkich wymagań. Zadzwonili za dwie godziny że mają dla mnie spotkanie w innym mieście i w innej firmie. Jadę w poniedziałek. Wielki plus za życzliwość i podejście. Ponadto powiedzieli jak się zachować i jakie podać warunki.

Ulka

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacja? Super firma i pewnie ciężko jest się dostać!

@Ulka 25.05.2018 19:49

Tak, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji oraz na staż (Młodszy specjalista ds. rekrutacji). Prosimy o przesyłanie aplikacji na biuro@lepszapraca.eu

Anna

Profesjonalizm w każdym wydaniu, polecam serdecznie szukającym zatrudnienia - trafiliście w dobre ręce. Proces rekrutacji przeprowadzony na wysokim poziomie,konkretne informacje, konkretne działania. Stały kontakt. Dziękuję za możliwość udziału w procesie rekrutacji dla jednego z Państwa Klientów :)

Iga

Wcale mnie nie dziwią te opinie ponieważ Lepsza Praca ma super opinię jako pracodawca.

Krystian L.

Na każdym etapie rekrutacji mogłem zadzwonić do firmy i uzyskać wsparcie bądź rozwiać wątpliwości. Dziękuję P. Liliannie i P. Karolinie.

Witek

Czy dlatego tak rzadko tu zaglądacie? Jakieś nowiny?

Błażej

W środę wysłałem CV. Oddzwonili za 10 minut. W czwartek byłem na rozmowie u nich gdzie powiedzieli mi jak przygotować się do rozmowy w nowej firmie. Rozmowa ta odbyła się w poniedziałek i od razu pracodawca złożył mi propozycję pracy. Petarda!

Tomasz

Co słychać w firmie, czy zarobki są w miarę godziwe?

KLIENT

Rewelacyjna współpraca, rzetelna i kompetentna Pani rekruter, która potrafi w szybkim czasie pozyskać nawet najbardziej wymagającego kandydata i poświęcić czas swoim klientom nawet po godzinach pracy. POLECAM.

Mariusz P.

Jako przedsiębiorca już któryś raz współpracuję z doradcami i agencjami i dotychczas myślałem, że korporacje wygrywają. I konkurencyjną stawką i profesjonalizmem. Jak się okazuje - nie. Największym atutem tej firmy jest jej wielkość. W firmie pracuje kilka osób, pomimo to stawki za usługę są bardzo niskie, a Panie doskonale wiedzą co robią. Poczułem się jak na spotkaniu u kogoś, kto mi "wisi przysługę" i chce dla mnie jak najlepiej. Naprawdę ogromne zaangażowanie i chęć pomocy, stały kontakt, rzetelność, wiedza, bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Póki co dla mnie najlepsza agencja na rynku z jaką do tej miałem okazję współpracować. Powinno się zrobić o nich głośniej, bo pozytywnie odstają od reszty konkurencji.

Zainteresowany

Podpowiedzcie coś o pracy dla doradcy handlowego.

@Zainteresowany 12.05.2018 21:30

wszystkie nasze oferty są na stronie www.lepszapraca.eu

Madzia

Dzięki tej firmie dostałam pracę asystentki jakiś czas temu. Teraz mój szef szuka nowych pracowników i jesteśmy ich klientem. Ja się kontaktuję z drugiej strony. Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko na czas zgodnie z ustaleniami.

Paweł S.....

Gdyby każdy działał z takim zaangażowaniem i sercem jak Lepsza Praca, to może opinie o agencjach pracy byłyby pozytywne. Pozdrawiam obie Panie i życzę wszystkiego dobrego, chociaż z takim podejściem sukces jest po prostu pewny! P.S. Polecam nie tylko ze względu na usługi rekrutacyjne, ale przede wszystkim za doradztwo zawodowe, bo Panie są w tym profesjonalne jak mało kto!

Dawid

Super firma to widać natychmiast na forum . Warto z nimi współpracować!

DariaP

Po prostu widać, że im się chce. Pełna kulturka, kawka, rozmowa na temat. Powiedzieli mi kogo szukają i przygotowali do rozmowy rekrutacyjnej w firmie, w której mam pracować.

K.T.

Jestem jeszcze co prawda w trakcie procesu rekrutacyjnego, ale stwierdziłem, że muszę napisać już opinię. Zazwyczaj - nawet mimo dobrej obsługi - nie bawię się w recenzje na stronach instytucji/sklepów/restauracji itp.. Ale ta firma naprawdę pozytywnie zszokowała mnie swoim profesjonalizmem, podejściem i zaangażowaniem. Zgadzam się ze słowami osób, które zamieściły opinie wcześniej. Nie dość, że Panie są bardzo kompetentne to do tego jeszcze empatyczne i chcę przede wszystkim pomóc pracownikowi, a nie na nim zarobić. Potrafią rozwiać każdą wątpliwość , wytłumaczyć wszystko spokojnie, przypomnieć o ważnych kwestiach i do tego są uprzejme i po prostu ludzkie. Polecam wszystkim firmom współpracę z Lepsza Praca!

JakubK

Dzisiaj byłem pierwszy raz w nowej pracy. Wielkie dzięki LEPSZA PRACA !

Zostaw opinię o Lepsza Praca - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepsza Praca