5 Dodaj merytoryczną opinię
5 37 154 5 1

Opinie o Lepsza Praca

Inzynierprodukcji
Kandydat

Dzięki Pani Lilii udało mi się otrzymać większe pieniądze i stanowisko kierownicze, chociaż sam nie byłem do tego przekonany. Od samego początku wspierała mnie w rozmowach z firmą i załatwiła wszystkie dokumenty. Przed każdą rozmową z firmą mówiła mi jakie są ich plany i na co mogę liczyć i że jestem za skromny. Firma dała mi kredyt zaufania, ale nie byłoby tego gdyby nie pani Lilka.

Konstruktor

Pełen profesjonalizm i wsparcie dla kandydata, konkretne działania. Duży plus, jak najbardziej polecam !

Tak10Nie
Prawoprawo

Przede wszystkim szybko. Opinie zasłużone..

PREZES

Firma z wysokiej półki. Zarówno wizualnie jak i jakościowo. Miłe zaskoczenie.

Tak38Nie1
Przedstawiciel Nowy wpis
Kandydat

Warto wysyłać cv i pytać o pracę. Nie zostałem zatrudniony pół roku temu, ale pani Lila skontaktowała się ze mną, że jest podobna oferta w innej firmie. W międzyczasie przygotowała mnie do rozmowy z prezesem i udało się.

Tak2Nie
Grzegorz Nowy wpis

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą rekrutacyjną Lepsza Praca, przede wszystkim za profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług. Pani Liliana wyróżnia się bardzo indywidualnym podejściem do kandydata oraz dużym zaangażowaniem w cały proces rekrutacji. Cechuję Ją szybkość działania i wzorowa komunikacja. Mój proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem i otrzymałem pracę w firmie, do której aplikowałem.

Grzegorz Nowy wpis

Piotr Nowy wpis
Kandydat

Konkretna i wyczerpująca informacja o możliwości zatrudnienia. Rzetelne i profesjonalne podejście do potencjalnego pracownika.

MZ

zdecydowanie jestem zadowolony z przebiegu mojej rekrutacji na stanowisko kierownika budowy.

@MZ

Powodzenia Panie Marcinie!

TakNie

Czy w firmie Lepsza Praca praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Architekt, na które poszukują na http://GoWork.pl to dość istotna kwestia.

@Pytanie

Premie i dodatkowe składniki wynagrodzenia pozostają po stronie pracodawcy, który ustala z zatrudnionym kandydatem warunki finansowe i do niego należy kierować takie pytania. Pytanie dość niefortunne.

Tak1Nie
Lepiejmiecszczescie
Kandydat

Przyjaźnie, z dyskrecją i profesjonalizmem a dodatkowo sprawnie.

Tak7Nie
Agnieszka - Architekt

Polecam. Pani Lilianna w rzetelny kompetentny sposób przedstawia oferowana prace i cele jakie chce osiągnąć przyszły pracodawca. Służy pomocą na każdym etapie rozmowy kwalifikacyjnej przez merytoryczne wsparcie w celu osiągnięcia sukcesu na rozmowie. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany przez Panią Liliane idziesz na rozmowę już przygotowany i z dobrym nastawieniem bez zbędnych kilkunastu etapów rozmów i niekaczacych się negocjacji. Jeśli szukasz dosłownie Lepszej Pracy i co idzie za tym lepszej płacy to gorąco polecam.

Tak8Nie
Kierownik Działu E-M

W ciągu tygodnia kontrakt we Francji. Nieprzeciętne zarobki i warunki pracy. Pani Lilianna - miły kontakt, szybka komunikacja. Tak trzymać. Po prostu LepszaPraca.eu

Inzynierprodukcji

Konstruktor

Tak10Nie
Prawoprawo

Przede wszystkim szybko. Opinie zasłużone..

Kierownik

Duże tak.

Tak3Nie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lepsza Praca?

Pracodawca

@Pytanie

Trudno nam odnieść się do tego pytania, ponieważ jesteśmy firmą doradczą, wspierającą procesy personalne u pracodawców; jesteśmy jednocześnie jednoosobową działalnością gospodarczą i w takim przypadku nie można mówić o zarządzaniu kadrą.

Tak2Nie
Developer

Rekrutacja na stanowisko kierownicze w firmie developerskiej. Wszystko profesjonalnie i merytorycznie; szybki czas działania. Tak trzymać!

Kierownik

Rekrutacja na stanowisko Kierownik Projektu. W ciągu 3 dni propozycja pracy.

Tak5Nie
Konstrukcje

Support kandydata na każdym etapie rekrutacji. Lepsza Praca przyjazna kandydatom.

Zdrówko

Bardzo szybko dostałam pracę. Super.

Monika K.

czy agencja poszukuje obecnie rekruterów?

Tak1Nie
Finanse

Jeszcze nigdy tak szybko nie załatwiłam rozmowy o pracę. Czekam na zatrudnienie. Duże wsparcie. Będę polecać.

Tak9Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów