Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

Jolanta

Lepsza Praca już kilka dni prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. handlowych. Jednym z zadań osoby zatrudnionej będzie kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja procesu zamówień. Informacje odnośnie tej pracy, możecie znaleźć tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-handlowych,6gY68aX50tMI2DgfmCoZ9m,katowice Czy ktoś z Was zamierza składać swoje CV?

Łukasz

Jeżeli chcecie zmienić pracę, to szczerze polecam wpółpracę z LepszaPraca.eu. Zwrócą uwagę na kwestię przejrzystości CV, na sposób zaprezentowania swojego doświadczenia zawodowego i szereg innych kwesti przydatnych podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Niektóre uwagi mogą zaboleć, ale warto ich wysłuchać i zacząć wprowadzać. Tak trzymać!

kozy

Panie i Panowie ktoś widocznie będzie w gorszej sytułacji. Pytanie czy pracodawca, czy pracownik.

Menadzer

Ktoś mi polecił Lilianę, że konkretna, że pomoże. Dowiedziałem się, że moje cv jest do przerobienia i takich jak ja są setki- menadżerów od wszystkiego. Na początku byłem wściekły, ale ostatecznie doceniam szczerość, bo wyszło mi to na dobre. Tak więc polecam chociaż czasem boli.

A.

W przyszłym tygodniu mam rozmowę dzięki tej firmie. Podobało mi się to, ze Pani Karolina poświęciła mi dużo czasu i powiedziała mi jak się przygotować i na co zwrócić uwagę. No i mają piękny pokój, gdzie rozmawiają z pracownikami :)

Od samego wejścia miła atmosfera, podczas rozmowy czuć życzliwość, bez tych pytań w stylu: co chcę robić za 10 lat. Nie walają się cv na stole, rozmowa w zamkniętym, klimatycznym pomieszczeniu. Zawodowcy.

Michał

Profesjonalne podejście do sprawy. Pełna opieka i kontrola od rozmowy kwalifikacyjnej do momentu podpisania umowy z nowym pracodawcą

Kandydat

Od początku do końca profesjonalizm i życzliwość. Powodzenia!

Kandydat

Uśmiech i życzliwość od początku do końca. Życzę im powodzenia!

Monique

Bardzo profesjonalna firma, indywidualne podejście do kandydata. Można liczyć na szybkie znalezienie pracy. Serdecznie polecam. Lubię atmosferę w Lepsza Praca za: Rekrutacja prowadzona w bardzo profesjonalny sposób, podczas rozmowy czułam się jak na spotkaniu z partnerem biznesowym, a nie jak na przesłuchaniu w prokuraturze. Pani Karolina jest specjalistką w swojej dziedzinie, a jednocześnie bardzo życiową, znającą realia osobą. Pierwszy raz miałam okazję rozmawiać z tak miłą osobą przeprowadzającą rekrutację.

TOM

Są godni zaufania i profesjonalni. Pani Liliana spotkała się ze mną i doradziła jak zmienić cv i gdzie szukać pracy. Duże TAK.

Paweł

Firma jest OK profesjonalne podejście - polecam

Sławek

Godna polecenia Firma. Bardzo skuteczna w działaniu i w pełni profesjonalna.

Monika D.

Ogromnie polecam Lepszą Pracę :). Zmiana zdecydowanie wyszła mi na lepsze życie. Bardzo szybki odzew, spotkanie i finalizacja z pracodawcą. Pani Liliana i Karolina są przesympatyczne, energiczne i profesjonalne. Polecam z czystym sumieniem współpracę z Lepszą Pracą!

Magic

Pełen profesjonalizm :)

JW

Polecam usługi firmy Lepsza Praca. W krótkim czasie znalazla dla mnie pracę w której dobrze zarabiam i moge sie realizować. Pani (usunięte przez administratora) była bardzo miła i profesjonalnie załatwiła sprawę.

Kazimierz

Godna polecenia Firma. Pełen profesjonalizm.

Bari

Bardzo profesjonalna firma. Dzięki p.Karolinie znalazłam super pracę jakiej szukałam przez dłuższy czas.Pełne zaangażowanie i bardzo szybkie działanie.Jestem pod wielkim wrażeniem firmy i chciałabym, żeby inne firmy brały przykład z tej firmy i działały na tak wysokim poziomie.Polecam w 100 procentach????

WZ

Dziękuję za umożliwienie znalezienia pracy. Zostało to wykonane w sposób profesjonalny i w miłej atmosferze.

Oleg

Gorąco polecam firmę Lepsza Praca! Pani Liliana Swoboda pomogła znaleźć lepszą pracę nie tylko dla mnie, no i dla mojej żony!

El

Odpowiedziałam na ogloszenie o pracę zamieszczone przez firmę LEPSZA PRACA i, mimo długiego procesu rekrutacyjnego, podpisałam umowę z pracodawcą. Cierpliwość, zrozumienie, profesjonalizm - polecam

biuro@lepszapraca.eu

Wszystkie ogłoszenia są na naszej stronie www.lepszapraca.eu Aktualnie poszukujemy Specjalistów ds. rekrutacji i kontaktów z klientem. Zapraszamy do aplikowania: biuro@lepszapraca.eu "Lepsza praca - lepsze życie".

Michał Wojtacha

Bardzo kompetentna agencja. Wypunktowane zostały błędy jakie znajdowały się w moim CV, wraz ze wskazaniem prawdopodobnych skutków jakie to za sobą pociągnie. W trakcie rzeczowej rozmowy uzyskałem szereg wskazówek dotyczących zmian jakich powinienem dokonać w sposobie przedstawienia siebie jako kandydata poszukującego zatrudnienia. Bardzo konkretne wskazanie, które elementy swojego doświadczenia i w jaki sposób szczególnie uwypuklić. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Polecam.

Artur

Byłem na rozmowie na stanowisko przedstawiciela ale okazało się że nie spełniam wszystkich wymagań. Zadzwonili za dwie godziny że mają dla mnie spotkanie w innym mieście i w innej firmie. Jadę w poniedziałek. Wielki plus za życzliwość i podejście. Ponadto powiedzieli jak się zachować i jakie podać warunki.

Ulka

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacja? Super firma i pewnie ciężko jest się dostać!

biuro@lepszapraca.eu
@Ulka 25.05.2018 19:49

Tak, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji oraz na staż (Młodszy specjalista ds. rekrutacji). Prosimy o przesyłanie aplikacji na biuro@lepszapraca.eu

Anna

Profesjonalizm w każdym wydaniu, polecam serdecznie szukającym zatrudnienia - trafiliście w dobre ręce. Proces rekrutacji przeprowadzony na wysokim poziomie,konkretne informacje, konkretne działania. Stały kontakt. Dziękuję za możliwość udziału w procesie rekrutacji dla jednego z Państwa Klientów :)

Iga

Wcale mnie nie dziwią te opinie ponieważ Lepsza Praca ma super opinię jako pracodawca.

Krystian L.

Na każdym etapie rekrutacji mogłem zadzwonić do firmy i uzyskać wsparcie bądź rozwiać wątpliwości. Dziękuję P. Liliannie i P. Karolinie.

Witek

Czy dlatego tak rzadko tu zaglądacie? Jakieś nowiny?

Błażej

W środę wysłałem CV. Oddzwonili za 10 minut. W czwartek byłem na rozmowie u nich gdzie powiedzieli mi jak przygotować się do rozmowy w nowej firmie. Rozmowa ta odbyła się w poniedziałek i od razu pracodawca złożył mi propozycję pracy. Petarda!

Zostaw opinię o Lepsza Praca - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepsza Praca