Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

T.

Czy Panie mogą pomóc w uzyskaniu świadectwa pracy od swojego klienta? Mógłbym się w tej sprawie skontaktować z kimś? Do dzisiaj nie uzyskałem dokumentu a nie pracuję już od 4 miesięcy przez co mam ogromne problemy...

@T.

oczywiście

Marzena
@T.

Wydanie świadectwa pracy to jeden z najważniejszych obowiązków pracodawcy. Jest to dokument potwierdzający przebieg pracy zawodowej, bez którego niemożliwe jest rozpoczęcie zatrudnienia w innej firmie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracownik powinien otrzymać dokument niezwłocznie po zakończeniu współpracy, w innym wypadku pracodawca który nie wywiąże się z powinności, podlega karze grzywny. Czy możesz napisać coś więcej, jak wygląda to w firmie Lepsza Praca?

pracoholik

Miło od samego wejścia, bez spięcia i nadęcia. Z drugiej strony każdy wie co ma robić. Rozmowa w temacie i odpowiedzi na każde pytanie. Czyli da się.

Kate

Fajna firma :)) Rozmowa miła, poprowadzona w luźnej atmosferze. Super

Karol
@Kate

Dzięki, że piszesz, bo zamierzałem zadać pytanie dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej. Zrelacjonujesz krótko jak przebiegała? Dzięki.

Adaś

Szukałem pracy przy pomocy Pani Karoliny. Sprawa wyglądała krótko, bo wystarczyło jedno pytanie i nagle za moimi plecami pojawiło się ogromne wsparcie, multum możliwości i gigantyczna pomoc w znalezieniu pracy, która odpowiada moim oczekiwaniom :) Dla mnie rewelacja w każdym aspekcie. Polecam każdemu, kto szuka lepszej pracy!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Z Panią Lilianą współpracowałem jako kandydat i gdy pojawiła się oferta odpowiadająca moim oczekiwaniom błyskawicznie przeszliśmy do finalizacji. Sam otrzymałem olbrzymie wsparcie przy negocjowaniu warunków. Polecam serdecznie.

Miłosz

Jak ktoś pokazuje swoją twarz na reklamie firmy w mieście to wie co robi bo to szczyt odwagi. Zawsze jak przejeżdżam to się uśmiecham. I cieszę się że znam i firmę i właścicielkę. Zawsze pomocna i życzliwa.

GH

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Miłe i profesjonalne podejście do osoby rekrutowanej, konkretna rozmowa kwalifikacyjna i skuteczność w działaniu. Dzięki firmie Lepsza praca bardzo szybko znalazłam zatrudnienie. Polecam i dziękuję :)

GH
@GH

Oczywiście Lepsza Praca - przepraszam za literówkę :)

Asia

Firma naprawdę godna jest polecenia! Panie baaardzo pomocne, kompetentne i zainteresowane moim procesem rekrutacji. Czułam ogromne wsparcie :)

Kazimierz
@Asia

Mogłabyś napisać, jak wyglądał cały proces rekrutacyjny? Chciałbym zweryfikować, czy osoby prowadzące rekrutacje weryfikowały w jakiś sposób Twoje umiejętności potrzebne do prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków. Liczę, że rozwiniesz wypowiedź pod tym kątem.

astrid

Sama bym tam popracowala.

sekretarka

Wysłałam cv i za 10 minut telefon z zaproszeniem na spotkanie. Jeśli tak szybko dostanę pracę to będę im rozklejać reklamy na mieście.

Dział handlowy

Byłem na rozmowie i wreszcie znalazła się agencja, która nie zadaje pytań: wymień 5 swoich wad, zalet; gdybyś miał wybrać zwierzę, które Cię opisuje to jakie? itd. Nie można im odmówić wiedzy branżowej, ogólnego profesjonalizmu (zaproponowano picie, posadzono w cichej - bardzo ładnej zresztą - sali rekrutacyjnej) i trzymania standardów (rekruterka cały czas mnie informowała o procesie i podpowiedziała na co zwrócić uwagę u pracodawcy) Jestem zadowolony.

Agnieszka
@Dział handlowy

Cieszę się, że jesteś zadowolony z tego jak przebiegał proces rekrutacji w firmie Lepsza Praca. Czy możesz opowiedzieć jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane w czasie rozmowy?

M85

Pozytywnie

Beti

Wysoki standard obsługi od początku do końca i piękne biuro.

Tomasz
@Beti

Dobrze że jesteś zadowolona z usług firmy Lepsza Praca. W jaki sposób dowiedziałaś się o firmie, znalazłaś ogłoszenie w Internecie czy dowiedziałaś się od znajomych?

Duży plus

Rzetelna firma dotrzymująca słowa, troszcząca się o kandydata, dlla mnie duży plus

Tomasz
@Duży plus

Mógłbyś napisać coś więcej? Super, że jesteś zadowolony, jednak może rozwiniesz nieco swoją wypowiedź? Z czego konkretnie byłeś zadowolony podejmując współpracę z Lepsza Praca? Jak trafiłeś na ich ogłoszenie i jak długo trzeba było czekać na informację zwrotną?

rekrut

Kiedy można zgłosić się do Firmy Lepsza Praca po wystawienie świadectwa pracy po zakończeniu współpracy,czy robi to pracodawca?

@rekrut

Świadectwo pracy wystawia firma, która zatrudnia, czyli pracodawca.

Konkurencja lepiej zapłaci

biuro@lepszapraca.eu
@.

My nie płacimy pracownikom. Oferujemy wynagrodzenia pracodawców, które i tak negocjujemy na korzyść kandydata.

Rafi

Dobrze o nich mówią na mieście. Potwierdzam.

Wiktoria12
@Rafi

A jaki dokładnie tam jest adres do nich bo nie podają w ogłoszeniu?

Wiktoria12
@Rafi

A gdzie dokładnie znajduje się ta firma bo nie mogę znaleźć ich lokalizacji?

@Wiktoria12

Chorzów, Bolesława Chrobrego 13 www.lepszapraca.eu

lepszapraca.eu
@Wiktoria12

Chorzów, Bolesława Chrobrego 13

Chrystian

Szukamy

@Chrystian

Masz na myśli, że szukasz tam zatrudnienia? Z pewnością zainteresuje Cię ich bogata baza ogłoszeń zawierająca oferty pracy z szerokiej gamy branż, liczne poradniki gdzie dowiesz się jak na przykład napisać dobre CV lub list motywacyjny, oraz aktualności z rynku pracy. Aplikacje składane w agencji Lepsza Praca trafiają prosto do wybranego pracodawcy. Link do strony http://www.lepsza-praca.com.pl/. Warto, żebyś tam zajrzał.

lepszapraca.eu
@Łukasz

adres naszej strony to lepszapraca.eu

PREZES

Firma z wysokiej półki. Zarówno wizualnie jak i jakościowo. Miłe zaskoczenie.

@PREZES

Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, czy może byłego bądź obecnego pracownika firmy Lepsza Praca? Pozytywnie wypowiadasz się o tej firmie, dlatego chciałem, abyś sprecyzował, z jakiego poziomu jest Twoja wypowiedź. Wyjaśniając swój wpis, pomożesz nam lepiej go zrozumieć.

Bardzo profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja; super kontakt ze strony Pani Karoliny i Pani Liliany. Proces rekrutacyjny przeprowadzpny sprawnie i skutecznie. Oczywiscie z pozytywnym finałem czyli podpisaniem umowy o prace. Gorąco Polecam!

@Paweł

Rozmowa rekrutacyjna to ważny punkt przy podejmowaniu zatrudnienia i jeśli przebiega pomyślnie można mieć nadzieję, że dalsza współpraca, też będzie udana. Napisz proszę o swoich pierwszych dniach w firmie Lepsza Praca i doświadczeniach dotyczących wynagrodzenia i innych warunków zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lepsza Praca