Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

Wojtek S.

Profesjonalnie przeprowadzona rekrutacja; bardzo dobry kontakt; dynamiczne działanie. Jestem z Poznania, proces rekrutacji on-line - szybko, skutecznie a ponadto sympatycznie. Polecam!

Ewelina
@Wojtek S.

Czy mógłbyś napisać dokładnie jak wyglądała rekrutacja? Na pewno jest to zaletą, że można ją przejść on-line. Ciekawi mnie na jakie stanowisko aplikowałeś.

Naky

Sprawny kontakt, bezproblemowo.

Led

Partnerska rozmowa jak równy z równym. Znajomość tematu na wysokim poziomie. Komunikacja i opis stanowiska na plus. Na bieżąco info o rekrutacji.

Sandra

Pani Lilianna i Karolina są Paniami bardzo kompetentnymi i pomocnymi. Pani Karolina znalazła mi pracę, która oferuje dobre zarobki i możliwość samorealizacji. Dzięki niej, nie dojeżdżam już godziny do biura. Polecam!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Jestdobrze

Jestescie dobrzy. Tak trzymać.

Mateusz

Wszystko w porządku, rekrutacja przeprowadzona sprawnie, bardzo dobry kontakt z kandydatem. Polecam

Łukasz

Polecam, profesjonalne podejście, miła atmosfera.

Bartosz Bujnowski

Wszystko załatwiłem ekspresowo, na dodatek w samym biurze na Chrobrego nie pojawiłem się ani razu. Wszystko udało nam się dopiąć mailowo i telefonicznie, dzięki czemu zaoszczędziłem sporo czasu. Rozmowa z pracodawcą to była czysta przyjemność. Aktualnie pracuję drugi tydzień, wszystko do tej pory jest zgodne z ofertą która została mi przedstawiona przy pierwszej rozmowie z Panią Karoliną. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony i pozwolę sobie stwierdzić że mój szef też wydaje się content :) Z czystym sumieniem polecam tą agencję - profesjonaliści (lub raczej profesjonalistki) w każdym calu, a do tego bardzo sympatyczna atmosfera i zaangażowanie w interes zarówno pracownika jak i pracodawcy. Pozdrawiam serdecznie, Bartosz Bujnowski, Śląski Dom Brokerski Lubię atmosferę w Lepsza Praca za: Profesjonalizm i błyskawiczne działanie.

Xxx

Lepszapraca dla tych w których widzą zysk. Nie informują każdego o wyniku rekrutacji, ja czekam z czystej ciekawości od zeszłego roku i nic, pomimo deklaracji osoby zarządzającej. Tak więc tam gdzie nie widzą zysku w człowieku leją na niego kublem wody. Naszczescie pracę już mam dzięki TYLKO sobie.

@Xxx

Panie Marcinie, na nikogo nie "lejemy kubłem zimnej wody" ani nie "patrzymy na kandydata pod katem zysków" - zawsze grzecznościowo pomagamy i doradzamy w wyborze drogi zawodowej, czy korekty cv. Na bieżąco staramy się dawać feedback kandydatom biorącym udział w prowadzonych rekrutacjach. Jeśli od zeszłego roku/a mamy prawie marzec- czekał Pan na przekazanie decyzji na temat otrzymania pracy, to znaczy, że się Panu nie śpieszyło i miał Pan małą motywację do jej pozyskania, bo gdyby było inaczej to zawsze to Pan mógł do nas zadzwonić i zapytać, czy ma Pan pracę. Gratulujemy samodzielnego znalezienia odpowiedniej pracy.

Xxx
@Lepsza Praca

Szanowna Pani, 1/ Może Lepsza Praca może powinna zmienić profil na "wróżenie", skąd pomysł na imię wskazane w Państwa odpowiedzi. 2/ Państwo jako firma uznałem, że jesteście na tyle wiarygodni, że to co mówicie tak jest (kontakt zwrotny obiecany a było echo) 3/ Co Państwo możecie wiedzieć o mojej motywacji? ( kolejne wróżenie ) Tak się składa że znalazłem szybko pracę i nie kontaktowałem się z Państwem bo już nie miałem potrzeby aż do dziś z czystej ciekawości , czekając na Państwa kontakt, którego NIE BYŁO. 4/ Lepsza Praca nie pracuje dla zysków a do czego - satysfakcji/charytatywnie ? Gdyby nie zyski to Państwa firma by nie istniała jak każda inna. 5/ Dziękuje za gratulacje 6/ Rozmowa w Lepsza Praca była sensowna , konkretna, pouczająca - potwierdzam dla innych kandydatów starających się o pracę. Tylko nad zwrotnymi kontaktami proszę popracować, albo nie mówić kandydatom że taki zwrot na pewno nastąpi.

Daniel

Są techniczni i kompetentni. Na rozmowie rekrutacyjnej pytają o szczegóły - widać , że znają się na branżach w przemyśle i przygotowują się do rozmowy. Rozmowa merytoryczna na temat produktów które sprzedaję, obsługiwanych branż, w czym się najlepiej czuję. Duży plus za miłą atmosferę, pomimo oficjalnej rozmowy. Po prostu fajnie się czułem rozmawiając z kompetentną rekruterką.

katarzyna

Wszystko na plus; podejście do kandydata, dyskrecja; najpiękniejszy pokój do rozmowy ever.

LMZ

Zachęcam do przesyłania CV i kontaktowania się z P. Karoliną. Bardzo uprzejma, życzliwa i wyrozumiała Pani Rekruter, która jest świetnym wsparciem podczas całej rekrutacji. Doradza, informuje i przekazuje konkretny feedback. Do tego, pamięta o kandydatach, którzy nie zostali przyjęci, w późniejszym czasie w innych rekrutacjach. Polecam, bo z jednej strony jest profesjonalna i dobrze przygotowana do rozmowy, z drugiej rozmowa z nią zawsze jest ciekawa, zabawna i rzeczowa. Pozdrawiam Panią Karolinę i cały zespół firmy Lepsza Praca

Szymon
@LMZ

Fajnie, że polecasz firmę i zespół, który rekrutuje nowych pracowników. Z Twojej wypowiedzi wynika, że sam także przeszedłeś rozmowę kwalifikacyjną. Czy mógłbyś przybliżyć proszę, jakie pytania Ci zadawano i jakich kwalifikacji wymagał od Ciebie przełożony na stanowisku, o które się ubiegałeś? No i najważniejsze, czy zostałeś przyjęty? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób wybierających się na rozmowę rekrutacyjną.

Jolanta

Lepsza Praca już od kilku dni prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. handlowych. Jednym z zadań osoby zatrudnionej w tym miejscu będzie kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja procesu zamówień. Informacje odnośnie tej pracy, możecie znaleźć tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-handlowych,6gY68aX50tMI2DgfmCoZ9m,katowice Czy ktoś z Was zamierza składać swoje CV?

Łukasz

Jeżeli chcecie zmienić pracę, to szczerze polecam wpółpracę z LepszaPraca.eu. Zwrócą uwagę na kwestię przejrzystości CV, na sposób zaprezentowania swojego doświadczenia zawodowego i szereg innych kwesti przydatnych podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Niektóre uwagi mogą zaboleć, ale warto ich wysłuchać i zacząć wprowadzać. Tak trzymać!

kozy

Panie i Panowie ktoś widocznie będzie w gorszej sytułacji. Pytanie czy pracodawca, czy pracownik.

Menadzer

Ktoś mi polecił Lilianę, że konkretna, że pomoże. Dowiedziałem się, że moje cv jest do przerobienia i takich jak ja są setki- menadżerów od wszystkiego. Na początku byłem wściekły, ale ostatecznie doceniam szczerość, bo wyszło mi to na dobre. Tak więc polecam chociaż czasem boli.

A.

W przyszłym tygodniu mam rozmowę dzięki tej firmie. Podobało mi się to, ze Pani Karolina poświęciła mi dużo czasu i powiedziała mi jak się przygotować i na co zwrócić uwagę. No i mają piękny pokój, gdzie rozmawiają z pracownikami :)

Od samego wejścia miła atmosfera, podczas rozmowy czuć życzliwość, bez tych pytań w stylu: co chcę robić za 10 lat. Nie walają się cv na stole, rozmowa w zamkniętym, klimatycznym pomieszczeniu. Zawodowcy.

Profesjonalne podejście do sprawy. Pełna opieka i kontrola od rozmowy kwalifikacyjnej do momentu podpisania umowy z nowym pracodawcą

Od początku do końca profesjonalizm i życzliwość. Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lepsza Praca