Opinie o Lepsza Praca

Dziękuję, że mnie Pani znalazła.

Spotkanie we wtorek, w środę byłam u pracodawcy. Tego samego dnia otrzymałam telefon, że otrzymałam pracę. Jestem mile zaskoczona.

Pełen profesjonalizm w szerokim tego słowa znaczeniu, w ciągu trzech dni od kontaktu Pani Liliany miałem potwierdzoną rozmowę z przyszłym (teraz obecnym) pracodawcą. Dziękuję raz jeszcze i polecam wszystkim zainteresowanym.

Kamiś

Szczerze polecam pełen profesjonalizm.????

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Przedstawiciel

Warto wysyłać cv i pytać o pracę. Nie zostałem zatrudniony pół roku temu, ale pani Lila skontaktowała się ze mną, że jest podobna oferta w innej firmie. W międzyczasie przygotowała mnie do rozmowy z prezesem i udało się.

Grzegorz

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą rekrutacyjną Lepsza Praca, przede wszystkim za profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług. Pani Liliana wyróżnia się bardzo indywidualnym podejściem do kandydata oraz dużym zaangażowaniem w cały proces rekrutacji. Cechuję Ją szybkość działania i wzorowa komunikacja. Mój proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem i otrzymałem pracę w firmie, do której aplikowałem.

Grzegorz

Konkretna i wyczerpująca informacja o możliwości zatrudnienia. Rzetelne i profesjonalne podejście do potencjalnego pracownika.

MZ

zdecydowanie jestem zadowolony z przebiegu mojej rekrutacji na stanowisko kierownika budowy.

@MZ

Powodzenia Panie Marcinie!

Czy w firmie Lepsza Praca praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Architekt, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Lepsza Praca

Premie i dodatkowe składniki wynagrodzenia pozostają po stronie pracodawcy, który ustala z zatrudnionym kandydatem warunki finansowe i do niego należy kierować takie pytania. Pytanie dość niefortunne.

Lepiejmiecszczescie

Przyjaźnie, z dyskrecją i profesjonalizmem a dodatkowo sprawnie.

Agnieszka - Architekt

Polecam. Pani Lilianna w rzetelny kompetentny sposób przedstawia oferowana prace i cele jakie chce osiągnąć przyszły pracodawca. Służy pomocą na każdym etapie rozmowy kwalifikacyjnej przez merytoryczne wsparcie w celu osiągnięcia sukcesu na rozmowie. Jeśli zostaniesz zakwalifikowany przez Panią Liliane idziesz na rozmowę już przygotowany i z dobrym nastawieniem bez zbędnych kilkunastu etapów rozmów i niekaczacych się negocjacji. Jeśli szukasz dosłownie Lepszej Pracy i co idzie za tym lepszej płacy to gorąco polecam.

Kierownik Działu E-M

W ciągu tygodnia kontrakt we Francji. Nieprzeciętne zarobki i warunki pracy. Pani Lilianna - miły kontakt, szybka komunikacja. Tak trzymać. Po prostu LepszaPraca.eu

Inzynierprodukcji

Dzięki Pani Lilii udało mi się otrzymać większe pieniądze i stanowisko kierownicze, chociaż sam nie byłem do tego przekonany. Od samego początku wspierała mnie w rozmowach z firmą i załatwiła wszystkie dokumenty. Przed każdą rozmową z firmą mówiła mi jakie są ich plany i na co mogę liczyć i że jestem za skromny. Firma dała mi kredyt zaufania, ale nie byłoby tego gdyby nie pani Lilka.

Konstruktor

Pełen profesjonalizm i wsparcie dla kandydata, konkretne działania. Duży plus, jak najbardziej polecam !

Prawoprawo

Przede wszystkim szybko. Opinie zasłużone..

Kierownik

Duże tak.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lepsza Praca?

Trudno nam odnieść się do tego pytania, ponieważ jesteśmy firmą doradczą, wspierającą procesy personalne u pracodawców; jesteśmy jednocześnie jednoosobową działalnością gospodarczą i w takim przypadku nie można mówić o zarządzaniu kadrą.

Developer

Rekrutacja na stanowisko kierownicze w firmie developerskiej. Wszystko profesjonalnie i merytorycznie; szybki czas działania. Tak trzymać!

Kierownik

Rekrutacja na stanowisko Kierownik Projektu. W ciągu 3 dni propozycja pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!