Lepsza Praca

Opinie o Lepsza Praca

Bydgoszcz

Gdybym był bliżej, to przywiózłbym kwiaty za pozytywne zatrudnienie, ale skoro nie ma takiej możliwości to napiszę swoje słowa uznania za przemiłą obsługę i pomoc w znalezieniu pracy.

TechnologiaProdukcji

Szczegółowa rekrutacja z poszanowaniem zasad poufności, bez zbędnych etapów i przedłużania. Rekrutacja trwała tydzień.

Zofia
@TechnologiaProdukcji

i jak, dostałeś tą pracę? :) to był rozumiem tylko jeden etap rozmów?

MCichecka

Od tygodnia pracuję w nowej firmie, nie wyobrażam sobie, aby nie napisać dobrej oceny i podziękować za pomoc. Wiadomo, że wszystko nowe kojarzy się ze stresem i tak samo jest w moim przypadku. Dziękuję za przygotowanie mnie do rozmów i negocjacje wynagrodzenia, bo stanowisko takie samo, ale zarabiam więcej. Będę polecać.

Zofia
@MCichecka

w jaki sposób wygląda przygotowanie do rozmowy? jakieś szkolenie?

MateuszFic

Bezproblemowo i ekspresowo. Licząc pierwszą rozmowę po tygodniu podpisywałem już dokumenty w nowej pracy. Duża pomoc przy załatwianiu formalności i przygotowania do rozmów w nowej firmie.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lepsza Praca na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji Bielsko-Biała? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Kosztorysant

Nie ma do czego się przyczepić. Profesjonalizm i fachowość.

MarcinKoc

Jedna z lepszych firm z jakimi miałem przyjemność współpracować. Dba nie tylko o interes firmy ale także i kandydata. Jej zaangażowanie, doradztwo oraz pełny kontakt od początku procesu rekrutacji aż do podpisania dokumentów to cechy jakie powinny definiować tez zawód.

Tomasz, konstrukcje stalowe

Ja jestem akurat klientem L P. Cenię firmę za szybkość realizacji i profesjonalizm...także za bezpośredni kontakt. Nie muszę za każdym razem tłumaczyć, co produkujemy, tylko informuję, kogo szukamy i zazwyczaj po kilku dniach jest odzew. W innych agencjach czas oczekiwania na pierwszego kandydata wynosi minimum 3 tygodnie i przełączają cię od osoby do osoby i nikt nie wie, kto cię prowadzi. Póki co nie mam nikogo lepszego.

Zdzisławw

Przede wszystkim napiszę to co jest oczywiste. Jak masz plecy albo poparcie to jest łatwiej. Tak samo, jak szukasz pracy. Idziesz z ulicy to wiadomo, a jak umawia Cię ktoś, kto się na tym zna, to wygląda to inaczej. Tak samo było u mnie. Lepsza Praca przygotowała mnie do spotkania o pracę, wiedziałem, na co zwrócić uwagę. Po spotkaniu umówili mnie na kolejne już bardziej rzeczowe. Po raz trzeci jechałem już tylko podpisać umowę.

Projektant

Napiszę jak to było u mnie. Najpierw mail bezpośrednio z pytaniem czy byłbym zainteresowany niezobowiązująco, żeby spotkać się z innym pracodawcą, wymieniliśmy się telefonami...po czym doszło do spotkania z prezesem nowej firmy i jakoś tak się stało, że od przyszłego tygodnia zaczynam nową pracę. Oczywiście w międzyczasie otrzymałem wszystkie informacje i opis stanowiska. Postanowiłem zaryzykować i spróbować, tym bardziej, że większe wynagrodzenie i możliwośc podniesienia kwalifikacji, a w poprzedniej pracy już się trochę nudziłem.

Kiedyś pracowałam w firmie jako rekruter. To co na pewno wyróżnia Lepszą Pracę wśród podobnych firm to profesjonalne podejście do tematu i rozległa wiedza p. Liliany szczególnie w obszarze stanowisk inżynierskich/technicznych i handlowych, co nie zawsze (a nawet nie często) jest standardem w firmach rekrutacyjnych. Klient zawsze był traktowany indywidualnie, firma nie działa na zasadzie "masówki" tylko na zasadzie mniej znaczy więcej. Oprócz tego klient zawsze mógł liczyć życzliwe i szczere wskazówki dotyczące tego, jakie obszary w jego organizacji wymagają korekty, szczególnie jeśli chodzi o obszar zarządzania zasobami ludzkimi. Jeśli chodzi o moje wspomnienia ze współpracy to trzeba przyznać że P. Liliana była wymagająca względem swoich rekruterów i siebie, ale zawsze przekładało się to na jakość jak i na to, że mogłam się wiele nauczyć w kontekście rekrutacji.

Inżynieer

Pracuję od 1 września w nowej firmie. Cała rekrutacja i formalności trwały niecałe 2 tygodnie. Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony, bo nie planowałem zmiany pracy, ale zostałem przekonany i poszło.

Bardzo Polecam współpracę z Panią Lilianą i firmą Lepsza Praca. Pełen profesjonalizm, ogromna chęć pomocy, konsekwencja i przede wszystkim szczerość oraz wiarygodność w każdej rozmowie. Wysoka chęć pomocy innym ludzią powoduje że nawet drobne nie powodzenia zostają przekute w oczekiwane sukcesy. Lepsza Praca = Lepsze Życie Polecam

Specjalistkads.kosztorysowania

Znalazłam szybko pracę i po raz pierwszy nie stresowałam się wcale, bo byłam przygotowana do rozmowy z pracodawcą ze strony Lepszej Pracy. Tak więc duże tak i kciuk w górę.

WCiechanowicz

Polecam z czystym sercem. Indywidualne podejście, merytoryczna rozmowa, na koniec spotkanie z przyszłym pracodawcą i zatrudnienie.

Damiankonstrukcje

Bardzo fajna i rzeczowa obsługa. Dobry pomysł na biznes jeśli się wie jak to robić.

MarcinJarr

Duża pomoc i elastyczność w podejściu do kandydata. I zgodzę się z innymi, że bardzo fachowo traktują rekrutację.

Poproszono mnie o wystawienie opinii po zatrudnieniu, wiec to robie. Wszystko pozytywnie i profesjonalnie. Wiedza branżowa na temat OZE na plus. Dodatkowo pomoc i kontakt od początku do końca.

SZARAK

Jak ktoś szuka zwykłej pracy na produkcji, albo w magazynie to nie ma po co tam iść. Za wysokie progi. Musisz być dyrektorem.

Specjalista ds. Wycen

Można im ufać. Poznałam tam na rozmowie mojego obecnego szefa. Pomogli mi złożyć wypowiedzenie i załatwili formalności.

Rafał Inżynier

Nie robią masówek i dlatego traktują człowieka po ludzku a nie jak mięso armatnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lepsza Praca - Chorzów

• Jak się pracuje w Lepsza Praca?

Zobacz opinie na temat firmy Lepsza Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lepsza Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lepsza Praca