Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

KAPSEL-K7

Dodam ze jestem po wiekówce.

KAPSEL-K7

Mam pytanie do was.Jaka jest kwota tygodniowa na rękę po odliczeniu za dojazd ubezpieczenie i mieszkanie?

lolka

takie zwykle zwykle jeansy? mogą byc rurki normalne jeansy?

a co tam

siema co tam ? :) Słuchajcie więc dla tych co wyjeżdżają: weźcie Sobie jeansy bo niektóre zakłady to wymagają (np. pakowanie kapsułek do kawy), dziewczyny co spodziewają się okresu( mocne tabletki np. no-spa lub inne na ból brzucha, bo jeżeli przyjedzie po Was bus w trakcie pracy jest kara 50 euro netto od wypłaty tzn. Macie pracować nawet z najgorszym bólem brzucha lub siedzieć na kantynie do końca zmiany aby tylko bus nie przyjechał po Was), kupcie Sobie w Polsce buty robocze (w firmie koszt 27 euro tj. 112.86zł (kurs euro po 4.18gr)) wiec lepiej w pl za 50- 100 zł dostaniecie. Dla tych co długo śpią (bardzo głośne zegarki bo kara za zaspanie do pracy 250 euro.(musisz zgłosić maxymalnie 30 minut przed przyjazdem busa) (bus lub auto odbiera Was zawsze godzinę przed pracą spod zakwaterowania (wiec jak masz na 6.45 to o 5.45 masz auto) (za dojazd do pracy 5 euro dziennie).

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

olala czemu az tak?

kaskader

kola ja jadę na początku lutego :)

kola

jedzie ktos na 4 lutego???

Mika93

Ja byłam trzy miesiące. pracowało się po 12, po 8, ale i po 4 godziny. Zależy do jakiej pracy się trafiło. Niekiedy przywozili nowych ludzi z projektów( bo tam się mieszkało przez pierwsze 3 dni ) (usunięte przez administratora) . Biuro tygodniowo za mieszkanie, w zależności od wieku bierze zbyt dużo. Ja płaciłam ponad 68 euro(lekka przesada).Jeżeli macie zamiar wyjechać do pracy do Holandii, sprawdźcie dobrze biuro. naprawdę dobrze radze, bo możecie mieć potem problem z powrotem do domu. (usunięte przez administratora)

ewka

Właśnie się zastanawiam nad pracą sezonową w Holandii, ale boję się, ze mogę trafić na agencję co może oszukać. Jakie są wasze opinie o agencji Axidus? Jak praca wygląda i na kogo można trafić na zakwaterowaniu? :)

edka

ja jestem od dwóch tygodniu i jedyne na co narzekam to za dużą liczba godzin ja akurat trafilam na Boćki i robię po 10-12 godzin jak dla kogoś kto na noce nigdy nie pracował to na prawdę ciężko ale beatyfikację mam w wypłacie bo jest lepiej płatne. są ludzie którzy narzekają ale to jakiś element Jarama ciągle impreza a potem dziwią się ze pracy dla nich nie ma czy coś firma fakt wymaga dużo trzeba przestrzegać regilulaminu wiec na wakacje się nie nastawiajce ale ogólnie w porządku

zainteresowany praca

a co tam i jak tam jest? opisz wszystko jak możesz, z góry dzięki

Ewelina

Witam chciałam zapytać jak wygląda ta praca przez agencję Axidus? Dobre są zarobki? Wiadomo nie chodzi o imprezowanie, a o pracę. I chciałoby jechać 3 znajomych jeszcze ze mną dałoby się razem z nimi mieszkać na zakwaterowaniu i w ogóle? Ja i dwie osoby mają po 21 lat, a czwarta ma 23 i czy ona załapie się też do tej pracy? Pozdrawiam :)

a co tam

kola telefon dam Ci szyfrowany aby nie usunęli więc pomnóż i cyferka co wyjdzie to jest numer : dwa razy zero, dwa razy trzy, dwa razy zero, trzy razy trzy, dwa razy dwa, trzy razy trzy, dwa razy trzy, dwa razy cztery, trzy razy jeden, trzy razy trzy ;)

daj daj jeśli mozesz :)

a co tam

okaże się na miejscu, może dam Ci kontakt do Siebie jak chcesz to Cię będę informował na bieżąco.

kola

ja wysłałam 19 stycznia i 22 byl juz telefon ale Wikktorze jak prześledzisz ostatnie kilka rozmów to będziesz wiedzial jak to u mnie wyglądało :D "a co tam" mam nadzieje,że będzie mi dane być dobrą pracownica i kompanką :D powodzenia !

a co tam

Wiktor ja całkiem nie dawno w zeszłą środę. Kola nie wiem on jest w gorącej wodzie kąpana, ale pewnie będzie dobrą kompanką i pracownicą, trzymam za nią kciuki ja jadę na pierwszy strzał ;)

kola

" a co tam" jak możesz to zostaw kontakt dobrze by bylo wiedzieć jak to wygląda:)

wiktor

Hejka. Kiedy skladaliscie deklaracje? Ja jakies tydzien temu i z telefonem cisza. Dzwonilem do nich aby sie dowiedziec kiedy wyjazd to kazali cierpliwie czekac. Informujcie na biezaco kiedy i kto jedzie. Pozdro;)

a co tam

Kola no to chyba dobrze, to w przyszłym tygodniu się stykniemy na żywo, tylko monitoruj sytuację, chyba że coś się zmieni to będę Cie informował, w sumie ogólnie wszystkich jak jest faktycznie, chyba że zostawię Ci kontakt do Siebie i Cię powiadomię faktycznie jak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.