Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

aaaaaa

pola jade z chłopakiem.jedziesz busem?gdzie będziesz mieszkala?

polaaa

jedzie ktoś 7 - poniedziałek ?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Suchyq22EG

Firma jak najbardziej do polecenia osobą które jada tu pracowac a nie jarac trawe ... Firma nie dla spiochów:D DOmki holenderskie mogą byc tylko troche internet lipny:D Kordynatorzy rozgarniecy. Najwazniejsze chciec pracowac to pracy jest w brud:D jestem tu 2 dzien i juz mam stałą firme ...

armor

witam jedzie ktos 6 grudnia do rotterdamu albo ktoś juz jest ??

Sarinis

Pracujetu - 2015-11-15 06:19:16 16 tyś euro w 8 miesiecy?! to daje 2 tyś euro miesiecznie plus piszesz że godnie żyjesz do ile ty ku*** zarabiasz ? 3 tyś euro ? Nie wierze coś ściemniasz , nawet jesli nie pijesz i nie palisz tyle nie oszczędzisz..

@Sarinis

Czytaj uważnie nie ja sam zarobiłem tyle tylko razem z dziewczyna wieć wychodzi że odkładałem 1000tys miesięcznie no i my nie palimy i nie pijemy tylko sporadycznie

SUchyq

Witam jak wspominalem jade teraz 29 z olsztyna do rotterdamu:) Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:) jak by ktos miał ochote popisac zapraszam na gg (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Karolina i Łukasz

Hej. My aktualnie siedzimy w Anglii ale tu jest martwy okres i chcemy jechć do Holandii przez Axidusa. Jak aktualnie wygląda rynek pracy? Czy firma zapewnia godziny w tygodniu? Nie chcemy, żeby się okazało, że przyjedziemy a do pracy będziemy chodzić tylko 2-3 dni na tydzień. Chcemy pracować, szarpać nadgodziny! Karolina ma 21 lat, Łukasz 29 - jak sądzicie, jest opcja że dostaniemy te 40h/tydzień?

SUchyq

magda tez jade 1 grudnia:D a gdzie cie dokladnie wysyłaja?:D cos wiecej opini na temat tej firmy i warunków mieszkalnych?

magda

ja jade 1 grudnia

marek

daga jak chcesz to mozemy pojechac razem :)

daga

Hej, jedzie ktos moze do pracy 28 na swieta, bo chcialabym sie wybrac ale mam watpliwosci czy to dobry pomysl aby samej jechac Pozdro

Forest

jedzie ktos we wtorek?

messi

Więc tak wszystko było idealnie . (usunięte przez administratora)

no do maasdijk przy pakowaniu :) myśle ze bd dobrze a co ?:)

Pracujetu

Przyjechałeś zapewne tu ćpać i Pic jak 85%ludzi tutaj wiec nic dziwnego ze miałeś rezerwy łosiu dla leserów nie ma pracy chcesz zarobić to zarobisz masz rezerwę dzwonisz i mówisz ze nie przyjechałeś tu na wakacje więc ogarnij się ja pracuje przy pomidorach i kasa jest cały czas zajebista co do biura to ma dużo minusów ale mimo tego da się odłożyć ja z moja dziewczyna przez 8miechów odłożyłem 16tys euro i żyje tu godnie ale nie chleje i nie ćpam jak ty więc nie pie..ol głupot precz z ćpunami....;} Pozdrawiam te 15%ludzi normalnych;}

pracujetu

Jebnij się w czoło zakompleksiony debilu ;}jakbym był kierownikiem miałbym (usunięte przez administratora) na te komentarze wiec myśl co piszesz (usunięte przez administratora)i alkoholiku ;}

hejho
@Pracujetu

mam zamiar wyjechac, nie cpam itp,czytam ze maja malo pracy, a g ciebie jest ok czyli jechac bo jak nie cpam to bedzie kasa?

@hejho

Jedz teraz będzie dużo godzin bo są święta więc śmiało tylko na miejscu odrazu dzwon do biura a najlepiej do Milana taki koordynator i mów że chcesz pracować i będzie git tylko nie licz że jak zaśpisz do pracy to potem będą cie chcieli albo jak się nie sprawdzisz na 3firmach będziesz robił dobrze nie będziesz nawalał to godziny będziesz miał tyle w temacie

Neo

Witam.Czy wie ktoś po jakim mniej więcej czasie firma axidus się odzywa? Bo wysłałem zgłoszenie do nich że poszukuję pracy

sylwek 94.

Tak jade ja z Torunia a Tyy??

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.